Auto novietošana stāvvietā

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
 
1 2 3 4 5
Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Jo tā arī neatbildēji kā zīme auto parkot paralēli brauktuvei uz trotuāra, atceļ iemeslus/bīstamības, kāpēc nevar parkot kreisajā pusē mašīnu... Apgrirzies un liec uz trotuāra, tikai ceļa labajā pusē! Vai tiešām nepieliec un grūti ar saprašanu?

Nē tiešām nepielec, jo varu droši apgalvot, ka parkošanās ar apgriešanos minētajā vietā ir bīstamāka un traucējošāka satiksmei!

Ja nemāki apgriezties - auto nav priekš tevis un vēlreiz priekš dorņiem atkārtoju - parkošanās ielas kreisajā malā uz trotuāra ir nesalīdzināmi ilgāks un traucējošāks,un bīstamāks pasākums, par apgriešanos un pēc tam veiktu parkošanos labajā pusē! Netici - nokrāso modelītim riepas ar smērējošu krāsu un pabīdi par mērogā uzzīmætu ieku. Moš pieleks...

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Aansi, uzmanīgi, bet galīgi nesadrupinot to sakaltušo švammi starp ausīm saliec kopā sekojošus CSN punktus:

1.24.

83.

135.6.

Un zeļa zīmi nr. 409.

Tagad izlasi pats minētos punktus divreiz. DIVREIZ! Drošības pēc saplēs savas tiesības un pamēģini nokārtot no jauna teorijas eksāmenu. Jā - padomju laika noteikumos bija aizliegta apstāšanās un stāvēšana krustojumā, bet jau sen noteikumi ir grozīti - aizliegts ir stāvēt "BRAUKTUVJU krustošanās vietā un tuvāk par 5 m no šķērsojamās vai šķērsotās brauktuves malas". Toties "1.24. KRUSTOJUMS— vieta, kur krustojas, piekļaujas vai atzarojas CEĻI vienā līmenī".

Un šoreiz nerunā par nepilnībām, ko kāds ir aizmirsis - atļaušana stāvēt krustojumos bija pilnīgi apzināti un izsvērti CSDD iniciēti noteikumu grozījumi.

Katrs krustojums ir brauktuvju krustošanās vieta, bet ne katra brauktuvju krustošanās vieta ir krustojums.

Jo cik saprotu, tad:

-izbraukšana no pagalma(teritorijas) uz ielas ir brauktuvju krustošanās vieta,

-divu vai vairāku ceļu, kas arī ir brauktuves, krustojums arī var tikt apzīmēts kā brauktuvju krustošanās vieta,

-divu vai vairāku līmeņu pārvadi arī ir brauktuvju krustošanās vieta, utt

vai ne tā?

Ja nav atļauts stāvēt brauktuvju krustošanās vietā, tad nav atļauts stāvēt arī krustojumā.

Attiecīgi, kamēr nav šķērsota brauktuvju krustošanās vieta, kaut vai Mūkusalas ielas aplis, autotransportam stāvēšana ir aizliegta.

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

aansis rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Ģertrūdes aplī stāvēšanu regulē ar zīmēm Parkings un apstāšanās/stāvēšana aizliegta...

Lai nerodas lieki jautajumi

Tev atgādināt, ka vēl nesen tieši tu apgalvoji, ka zīmes neatceļ vispārējos noteikumus. Kā tad tur drīkst stāvēt?! Un ko šajā aplī dara "krusts" pie baznīcas, ja jau tāpat tur nedrīkst stāvēt?

Pašam vēl neliekas, ka esi sapinies savās interpretācijās?

Man personīgi ģertrūdes apļa bardaks arī nepatīk.

Un nejauc 2 lietas, kuras Tu vienmēr bāz vienā maisā, toties, kad jāatšķir brauktuvju krustošanās no krustojuma lieliski māki sadalīt nesadalāmo...

Es neesmu pret iespēju novietot auto uz trotuāra paralēli brauktuvei! Tikai uz ceļa ar tramvajsliedēm nevajag to darīt ielas kreisajā pusē. - lasi kamēr pielec!

Jo tā arī neatbildēji kā zīme auto parkot paralēli brauktuvei uz trotuāra, atceļ iemeslus/bīstamības, kāpēc nevar parkot kreisajā pusē mašīnu... Apgrirzies un liec uz trotuāra, tikai ceļa labajā pusē! Vai tiešām nepieliec un grūti ar saprašanu?

Paralēli brauktuvei - ir paralēli - dēl tramvaja sliedēm labajā pusē

Ģertrūdes aplī stāvēšana atļauta visai konkrēti - ar purnu pret apmali. Un šī papildplāksne nepieļauj variācijas, kuras varētu iespaidot citi CSN punkti.

Ir iespējams novietot autotransportu ielas kreisajā pusē pretēji braukšanas virzienam, nešķērsojot tramvaja sliedes un nepārkāpjot noteikumus.

Piebraucu pie mājas, vietu uz trotuāra nav(maitas). Braucu iekšā pagalmā, bet tur viss aizņemts(vēl lielāki biedri).

Stumjos atpakaļ uz ielas, bet kaimiņu blondā jau piestūrējusi un vietu izbraukšanai nedod(un nedod vispār).

Turpinu kustēties atpakaļgaitā, bet braukšanas virzienā, līdz ieraugu, ka tomēr pie kaimiņiem ir vieta, kur piestāt.

Vot tā arī dupšgaitā tur uzrāpos uz trotuāra.

Vai ir kāds CSN pārkāpts?

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja:

anonimikis rakstīja: huļi jāliek autiņš uz Mūkusalas apļa? darīt nav ko?

Man nav jāliek, tev arī nē. Bet drīkst, ja nu kādam šāda vajadzība rodas. Kaut vai - kā esmu pats redzējis un apbraucis - stāv fūre un domā kur braukt tālāk...

Tikpat dīvaini tev droši vien liksies, ka arī Krasta ielā vari noparkoties un doties savās gaitās - tur taču nemēģināsi iestāstīt, ka ir krustojums? goo.gl/...

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja:

anonimikis rakstīja: huļi jāliek autiņš uz Mūkusalas apļa? darīt nav ko?

Man nav jāliek, tev arī nē. Bet drīkst, ja nu kādam šāda vajadzība rodas. Kaut vai - kā esmu pats redzējis un apbraucis - stāv fūre un domā kur braukt tālāk...

Tikpat dīvaini tev droši vien liksies, ka arī Krasta ielā vari noparkoties un doties savās gaitās - tur taču nemēģināsi iestāstīt, ka ir krustojums? goo.gl/...

Tu aansi, laikam buutu murgs celju policistiem! Apm. taa pat kaa matemaatikas skolotaajam - visi jau reekjina algebras uzdevumus - viens veel aizvien nav piekritis, ka ar 0 nevar daliit Nu muljkjis buus tas, kas tur nolicis mashiinu, un noteikumus buus paarkaapis 100%. Neieshu atkal mekleet taa punkta nummuru, jeegas nav!

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Chankaishi rakstīja: Neieshu atkal mekleet taa punkta nummuru, jeegas nav!

Tieši tā - diezgan bezjēdzīgi ir meklēt to, kas neeksistē. Ja neesi pamanīji, tālāk turpat Krasta ielā ir uzstādīta 326. c/z, bet šajā posmā stāvēšana ir atļauta.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Ir tāda kolosāla lieta - Darvina prēmija...

Un jā - ir arī pieticīgākas balvas šās prēmijas piekritējiem.

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Ir tāda kolosāla lieta - Darvina prēmija...

Un jā - ir arī pieticīgākas balvas šās prēmijas piekritējiem.

Tu piesakies? Baidos gan, ka ar CSN nezināšanu un neievērošanu vien nepietiks.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Mans pašsaglabāšanās instiknts nav pretrunā ar CSN.

Tas tikai to papildina, bet dažiem tas ir stingri bojāts, kas tuvina Darvina prēmijai...

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Mans pašsaglabāšanās instiknts nav pretrunā ar CSN.

Tas tikai to papildina, bet dažiem tas ir stingri bojāts, kas tuvina Darvina prēmijai...

Ir jau gan pretrunā - tavs "pašsaglabāšanās instinkts" pieņem, ka tur neviens auto nestāvēs, jo to neļauj CSN. Un pec ieskriešanas stāvošā auto, kuru nebūsi gatavs apbraukt, brīnīsies, kā gan tas varēja notikt...

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja:

Chankaishi rakstīja: Neieshu atkal mekleet taa punkta nummuru, jeegas nav!

Tieši tā - diezgan bezjēdzīgi ir meklēt to, kas neeksistē. Ja neesi pamanīji, tālāk turpat Krasta ielā ir uzstādīta 326. c/z, bet šajā posmā stāvēšana ir atļauta.

Taa fiksi caurskatot p.10 un p.38.4 - vareetu buut pieskaitaami pie agresiivas uzvediibas uz celja! Faktiski arii p.135.10 - lai gan tur nav attieciigo apziimeejumu. Ko tiesaaties buutu!

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Mans pašsaglabāšanās instiknts nav pretrunā ar CSN.

Tas tikai to papildina, bet dažiem tas ir stingri bojāts, kas tuvina Darvina prēmijai...

Ir jau gan pretrunā - tavs "pašsaglabāšanās instinkts" pieņem, ka tur neviens auto nestāvēs, jo to neļauj CSN. Un pec ieskriešanas stāvošā auto, kuru nebūsi gatavs apbraukt, brīnīsies, kā gan tas varēja notikt...

Kā es varu ieskriet stāvošā auto uz trotuāra, ja es braucu pa brauktuvi???

Toties es varu "nejauši ieskriet auto, kas no turienes mēģiina uzsākt kustību vai pēkšņi manā priekšā lec uz parkingu kreisajā ielas malā - proti manam auto purnā... Vai no kreisās malas uzsākot kustību man piegriež priekšā, jo nam vami pamanījis spoguļos...

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

aansis rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Mans pašsaglabāšanās instiknts nav pretrunā ar CSN.

Tas tikai to papildina, bet dažiem tas ir stingri bojāts, kas tuvina Darvina prēmijai...

Ir jau gan pretrunā - tavs "pašsaglabāšanās instinkts" pieņem, ka tur neviens auto nestāvēs, jo to neļauj CSN. Un pec ieskriešanas stāvošā auto, kuru nebūsi gatavs apbraukt, brīnīsies, kā gan tas varēja notikt...

Kā es varu ieskriet stāvošā auto uz trotuāra, ja es braucu pa brauktuvi???

Toties es varu "nejauši ieskriet auto, kas no turienes mēģiina uzsākt kustību vai pēkšņi manā priekšā lec uz parkingu kreisajā ielas malā - proti manam auto purnā... Vai no kreisās malas uzsākot kustību man piegriež priekšā, jo nam vami pamanījis spoguļos...

Kur Krasta ielā vai Mūkusalas aplī ir "trotuārs?"

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Chankaishi rakstīja:

aansis rakstīja:

Chankaishi rakstīja: Neieshu atkal mekleet taa punkta nummuru, jeegas nav!

Tieši tā - diezgan bezjēdzīgi ir meklēt to, kas neeksistē. Ja neesi pamanīji, tālāk turpat Krasta ielā ir uzstādīta 326. c/z, bet šajā posmā stāvēšana ir atļauta.

Taa fiksi caurskatot p.10 un p.38.4 - vareetu buut pieskaitaami pie agresiivas uzvediibas uz celja! Faktiski arii p.135.10 - lai gan tur nav attieciigo apziimeejumu. Ko tiesaaties buutu!

Ar šādu p.10 un p.38.4 interpretāciju jau jāsoda jebkuru par to, ka vispār brauc Nu jau sāc absurdus argumentus meklēt.

p.135.10 ir jāievēro un tur IR apzīmējumi! Apstāties drīkst tur, kur ieskrējiena josla beidzas. Linku uz StreetView ieliku tādu lai redz kādas zīmes ir aiz krustojuma.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

aansis rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Mans pašsaglabāšanās instiknts nav pretrunā ar CSN.

Tas tikai to papildina, bet dažiem tas ir stingri bojāts, kas tuvina Darvina prēmijai...

Ir jau gan pretrunā - tavs "pašsaglabāšanās instinkts" pieņem, ka tur neviens auto nestāvēs, jo to neļauj CSN. Un pec ieskriešanas stāvošā auto, kuru nebūsi gatavs apbraukt, brīnīsies, kā gan tas varēja notikt...

Kā es varu ieskriet stāvošā auto uz trotuāra, ja es braucu pa brauktuvi???

Toties es varu "nejauši ieskriet auto, kas no turienes mēģiina uzsākt kustību vai pēkšņi manā priekšā lec uz parkingu kreisajā ielas malā - proti manam auto purnā... Vai no kreisās malas uzsākot kustību man piegriež priekšā, jo nam vami pamanījis spoguļos...

Kur Krasta ielā vai Mūkusalas aplī ir "trotuārs?"

Padāvinātākajiem paskaidroju - es kā piemēru minēju Miera ielā parkoties gribētājus pret špūri.

Uz Mūkusalas apļa kaut kā jau pamanīšos apbraukt tur piestājušos piknikotājus...

Tiaki jautājums - vai tur kreisajā pusē drīkst parkoties vai nē? A umņik?

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

aansis rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

aansis rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Mans pašsaglabāšanās instiknts nav pretrunā ar CSN.

Tas tikai to papildina, bet dažiem tas ir stingri bojāts, kas tuvina Darvina prēmijai...

Ir jau gan pretrunā - tavs "pašsaglabāšanās instinkts" pieņem, ka tur neviens auto nestāvēs, jo to neļauj CSN. Un pec ieskriešanas stāvošā auto, kuru nebūsi gatavs apbraukt, brīnīsies, kā gan tas varēja notikt...

Kā es varu ieskriet stāvošā auto uz trotuāra, ja es braucu pa brauktuvi???

Toties es varu "nejauši ieskriet auto, kas no turienes mēģiina uzsākt kustību vai pēkšņi manā priekšā lec uz parkingu kreisajā ielas malā - proti manam auto purnā... Vai no kreisās malas uzsākot kustību man piegriež priekšā, jo nam vami pamanījis spoguļos...

Kur Krasta ielā vai Mūkusalas aplī ir "trotuārs?"

Padāvinātākajiem paskaidroju - es kā piemēru minēju Miera ielā parkoties gribētājus pret špūri.

Uz Mūkusalas apļa kaut kā jau pamanīšos apbraukt tur piestājušos piknikotājus...

Tiaki jautājums - vai tur kreisajā pusē drīkst parkoties vai nē? A umņik?

Interesanti, kā Miera ielā izvairīsies no tiem, kas apgriežas vai nogriežas pa kreisi pagalma stāvvietā? Tie tak arī tevi pārsteigs nesagatavotu, vai ne?

Par kreiso pusi situācija divdomīga - jo kreisajā pusē atļauts stāvēt uz "vienvirziena ceļa" un nekur nav līdz galam paskaidrots ko nozīmē zīme "vienvirziena ceļš", kas uzstādīta vienvirziena brauktuves apzīmēšanai - vai beigu beigās tas ir ceļš vai brauktuve.

Pēc analoģijas ar Brīvības ielu - acīmredzot Mūkusalas ielā kreisajā pusē drīkst stāvēt, jo Brīvības ielā ir speciāli uzstādītas 326. c/z, lai to aizliegtu: goo.gl/...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

kā Tev ar redzi?

Labajā pusē uz paša ieliktā linka Brīvības ielā ceļa zīmi

redzi?

Ja mani pārtsteigs nesagatavotu jebkuš pa kreisi braucošais - vainīgs būs pārsteidzējs.

Laiks ko pavada pārsteidzējs ceļa kreisajā pusē ir nesalīdzināms - iebraukšanai pagalmā vai lai parkotos uz trotuāra...

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Ja mani pārtsteigs nesagatavotu jebkuš pa kreisi braucošais - vainīgs būs pārsteidzējs.

Laiks ko pavada pārsteidzējs ceļa kreisajā pusē ir nesalīdzināms - iebraukšanai pagalmā vai lai parkotos uz trotuāra...

Protams... Nav jau runa par to, ka nebūtu jādod ceļu.

Un laiks ir identisks, abos gadījumos daudz mazāks, nekā apgriežoties.

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: kā Tev ar redzi?

Labajā pusē uz paša ieliktā linka Brīvības ielā ceļa zīmi

redzi?

Kuru ceļa zīmi tieši tu domā?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Ja mani pārtsteigs nesagatavotu jebkuš pa kreisi braucošais - vainīgs būs pārsteidzējs.

Laiks ko pavada pārsteidzējs ceļa kreisajā pusē ir nesalīdzināms - iebraukšanai pagalmā vai lai parkotos uz trotuāra...

Protams... Nav jau runa par to, ka nebūtu jādod ceļu.

Un laiks ir identisks, abos gadījumos daudz mazāks, nekā apgriežoties.

No šīs vietas lūdzu precīzāk, kā tieši apgriešanās manevram laiks vajadzīgs vairāk...

Un pat ja tās ir 2 sekunde ilgāk - ko tieši pagūsi/nenokavēsi?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja:

Palaidniex rakstīja: kā Tev ar redzi?

Labajā pusē uz paša ieliktā linka Brīvības ielā ceļa zīmi

redzi?

Kuru ceļa zīmi tieši tu domā?

To kura paskaidro, ka esi dornis... Vai tiešām neredzi?

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

aansis rakstīja:

Palaidniex rakstīja: kā Tev ar redzi?

Labajā pusē uz paša ieliktā linka Brīvības ielā ceļa zīmi

redzi?

Kuru ceļa zīmi tieši tu domā?

To kura paskaidro, ka esi dornis... Vai tiešām neredzi?

Redzu sekojošo:

Brīvības ielā, sākoties ielas posmam ar sadalošo joslu attiecīgajai brauktuvei aiz krustojuma ir uztādītas:

- labajā pusē 501.zīme "Vienvirziena ceļš" un 326.zīme "Apstāties aizliegts"

- kreisajā pusē 326.zīme "Apstāties aizliegts"

Krasta ielā, sākoties ielas posmam ar sadalošo joslu attiecīgajai brauktuvei aiz krustojuma ir uztādītas:

- labajā pusē 501.zīme "Vienvirziena ceļš" un 323.zīme "Maksimālā ātruma ierobežojums"

- kreisajā pusē 501.zīme "Vienvirziena ceļš"

Lūdzu paskaidro, kuru no šīm tu esi domājis kā attaisnojumu savām rupjībām?!

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Kāds te sakars ar Krasta ielu - paskaidro kas ir Kūkusalas aplis!

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Kāds te sakars ar Krasta ielu - paskaidro kas ir Kūkusalas aplis!

Mūkusalas aplis!

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Kāds te sakars ar Krasta ielu - paskaidro kas ir Kūkusalas aplis!

Nezinu, kas ir Kūkusalas aplis, bet ja domā vietu, kur uzrakstīju Mūkusalas iela, tas atvainojos - sajaucu.

Jautājums ir, kādēļ, tavuprāt, Krasta ielā stāvēt nedrīkst arī bez papildus ierobežojumiem, bet Brīvības ielā tam ir nepieciešamas 326. c/z.?

Ja gribi par apļiem - tad ko dara 326. c/z Gaujas ielas aplī, kur tāpat taču ir aizliegts stāvēt?! goo.gl/...

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti