Volvo v50

zerro88 Reģ.: 04.12.2016

Volvo v50 2006. 2.tdi

Pirms 3.menesiem servisa nomainiju vaunu sajuga komplektu ar spararatuun izpiedej mehanismu,bet ir aizdomas kad es esmu apkrapts! Problema ir iedarbinot un noslapejot auto nograb, izspiezot sajugu grabosa skana ir mazaka vainu praktiski nav.(pieveinoju video, lai saprastu ko es domaju)

www.youtube.com/watch?v=ln4MDTusSXI

pusizspeist sajugs grab izpiez sajugu grabona pazud!

Pedeja laika jutu ,ka atruma klokis ir palicis stingraks un keras ,kad liek no 1. atruma uz 2.atrumu , un loti reti ir problemas ielikt atpakal gaita, kad pakustina mazielit masinu uz prieksu problema pazud, bet tas ir loti reti. Parsledzot atrumus es dzirdu klik klik ka vini parsldes(man ir gruti raksturot skanu, jo ta nav grbesana drizak ka klakšķis).

Esmu dzirdejis no cilveka, kad man butu jamaina motora spilveni, jo ir maza vibracija masina kad stav tuksgaita, bet kads tur sakars atrum parslegsanai?

Mainot riepas pamaniju prieksejiem riteniem brivkustibu abas puses un nelaba skana, klabona no karbas puses, kur pusas iejiet karba.

Paldies jums!

 
zerro88 Reģ.: 04.12.2016
3 0 Atbildēt

murx Reģ.: 15.04.2016
4 0 Atbildēt

Nu tad brauc atpakaļ un sūdzies! Troksnis visdrīzāk ir no tieši mainītā mezgla. Iespējams, ka spararats arī ir brāķis. Tiesa gan, ļoti svarīga ir motora vienmērīga darbība brīvgaitā, kas var šo spararatu sabojāt. Tieši tāpēc arī ir jānovērtē šī opcija motora aktuālajos datos. Ja motoram ir modificēta darbības programma (čips) tad arī šādas problēmas var rasties. Un garantija tajā gadījumā tiek atteikta.

opelis Reģ.: 03.10.2005
2 1 Atbildēt

Pārbaudi gan motora spilvenus, ja tie netur, tad motors ļogās un čakarē gan jauno sajūgu , gan pats sev spararatu. Nezinu kā ir V50, bet V70 otrajā paaudzē pie nočakarētiem motora spilveniem , braucot asos līkumos , parādās metāliska vibrācija. Tā, itkā izpūtējs berztos pret virsbūvi.

robots Reģ.: 13.08.2019
1 0 Atbildēt

labdien,pastāstiet ,kādas atsauksmes par Volvo v50 1,6 CDI,2010.- gada, jauno dzinēju,kam tāds ir.

paldies.

feciic Reģ.: 09.05.2008
1 0 Atbildēt

Bijis nav bet gan jau tas pats kas visiem-sprauslas, dpf un spararats.

No “vecā” dw6 liekākā atšķirība ir viena sadales vārpsta, attiecīgi viena ķēde motorā mazāk, bet ja arī vecais ir nobraukts līdz ķēdes maiņai tad tas principā ir viss.

robots Reģ.: 13.08.2019
4 1 Atbildēt

Skaidrs,bet V50 ar 2 litrīgo dīzeli,tas ir labāks,gribu pirkt,tāpēc jautāju ,kādas atsauksmes no tiem ,kurem ir V50 2,0 tdi,viss kopumā. paldies.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti