Video kamera datoram no lētā gala

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Dēļ mājsēdes datora video kameras esot populārs produkts un cenas esot augšā! Zoom video apmācībām, kāda ir labākā kamera no lētā gala?

 
iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Noskatīta ir šī GXT 1160 Vero Streaming Webcam

Kādas atsauksmes vai ieteikumi!? Cena ap 40 EUR

Key features

Clear images with a 1920x1080 full HD resolution at 30 frames per secondConvenient built-in microphone, ideal for video chatsPerfect for online streaming using Twitch, Skype, YouTube etc.Smart stand with integrated clip, ideal for both laptop screens and flat surfacesAutomatic white balance: clear video in any light conditionFixed focus for a clear and sharp image

Saite www.trust.com/en/product/22397-gxt-1160-vero-streaming-webcam

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Mācību vajadzībām jau patiesībā vienalga, bet es ļaikam riskētu ar pofig kādu ķīnieti, ka tikai FullHD + 60 fps.(frames per second). Bet tā nav rekomendācija tev - tas ir tas ko darītu es.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

A tev pie rokas nav kāds Go-Pro "plauktā" aizstāvējies - jo tos mierīgi var vidoekonferencing(am) "piesiet" - man liekas mājaslapā bija softs lejuplādējams !

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Ir, pārputējis jau

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Tad kā reizi izprovē to, vienīgi ar nostiprināšanu var sanākt ķēpīgi, bet moš kāds selfy stiks ar kājiņām vai taml. palīdz ( es vien tādu diezgan labu teleskopisku nopirku amazon).

Bet nu arī tās "specializētās" nostiprināšana figņas tādai kā tev bildē kamerai - arī pilnīgs sūds - protams strādāt jau pārsvarā strādā, bet nu "nojāties" tādai kamerai, ja uzsitīs pa galdu ar ir diezgan bieža tendence. Vienīgi "velkro" nostiprināšana ir tāda kas stabili strādā - parējais "so- so".

gopro.com/en/us/news/how-to-use-gopro-for-webcam

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Izskatās, ka 1080p@60 Hz kameras pieejamas tikai no 200€ un uz augšu. Tad jau izmantot īpašumā jau esošu GoPro (kam ir) tiešām iznāk lētāk No otras puses 1080p@30 Hz arī ir Ok. Te dažs labs pat priecājās par 720p, jo tad neredzot viņam aiz muguras esošo PSRS laika sekciju un 1980-to gadu tapetes.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

iAuto rakstīja: Noskatīta ir šī GXT 1160 Vero Streaming Webcam

Kādas atsauksmes vai ieteikumi!? Cena ap 40 EUR

Key features

Clear images with a 1920x1080 full HD resolution at 30 frames per secondConvenient built-in microphone, ideal for video chatsPerfect for online streaming using Twitch, Skype, YouTube etc.Smart stand with integrated clip, ideal for both laptop screens and flat surfacesAutomatic white balance: clear video in any light conditionFixed focus for a clear and sharp image

Saite www.trust.com/en/product/22397-gxt-1160-vero-streaming-webcam

Darīts, pasūtīju šo.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti