Fotoradars mazliet uz sekundi parsniedzu atrumu

Andrisk89 Reģ.: 20.08.2023

Sveiki uz juglas ielas apmēram 200m pirms fotoradara uz burtiski 1 sekundi parsniedzu atrumu 68kmh

Tulit samazinaju

Lidzigi bija marupe bet talak 500m tad nekas neatnāca

Kā domājat būs sods

Bus būs saprotu vainīgs

Varbut ir kadam lidzigi bijis?

 
1 2
anoagask Reģ.: 18.06.2019
2 0 Atbildēt

spainis rakstīja:

spainis rakstīja: Nav nekāda 10km/h pielaide! Par +10km/h sods ir brīdinājums, tāpec arī neko nesūta. Kādreiz bija 7€, tad dabūtu arī par +10km/h. Kāds bija pamatojums šo atcelt, grūti pateikt. Droši vien ekipāžai stādinot un iekasējot 7€ izmaksas ir lielākas, kā ieguvums. Radariem jau varēja atstāt, tad būtu tikai radara kļūda +/-3km/h.

beztabu.tv3.lv/transports/par-cik-es-varu-kludities-lai-nesanemtu-sodu-soferi-satrauc-videja-atruma-kontroles-radari/?utm_content=beztabu&utm_medium=Social&utm_campaign=owned&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR38Fzybbz1PZdobkMWi6B1FdpIZiM3sz6EsPm77YTIFhKZ_NV2rxQz8KDM#Echobox=1695821846

Rekur arī Institūcijas saka, ka jābrauc nepārsniedzot maksimālo noteikto ātrumu, nekādas pielaides nav pieļaujamas!

Rakstā nav atbildes uz jautājumu. Ja APK nav mainīts, līdz +10kmh ir brīdinājums, naudas sodu par +9 nevar likumīgi izrakstīt.

Konuss Reģ.: 10.02.2015
2 0 Atbildēt

Šobrīd man aktuāls ir vidējā ātruma posms uz Tallinas šosejas no Gaujas līdz Lilastei. Pēc novērojumiem lielākā daļa brauc uz atļautajiem 90 (pēc GPS), smagie 80-85. Bet samērā regulāri ir arī vieglie, kuri arī samazina ātrumu līdz 80 un zemāk, pie intensīvas satiksmes veidojot vilcieniņus. Un ir tādi, kuri cenšas lēnākos apdzīt ar minimālu ātruma starpību, arī radot bīstamas situācijas. 

Intereses pēc izveidoju kalkulatoru, lai saprastu cik daudz un uz cik šajā posmā var braukt. Piemēram, ja pusi no šī posma sanāk notusēt aiz smagā uz 80, tad 500 metros iespējams attīstīt līdz 120 km/h, lai droši apdzītu smago un turpinot ar atļauto, iekļautos tajos vidējajos 90 km/h visā posmā. Ja pat tai pašā 500 m posmā apdzenot izspiestu visus 130 km/h, pie šāda scenārija vidējais ātrums būtu tikai 91.43 km/h. Vai par to sūtīs sodu - šaubos.

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

vajag blakus stūrmani ar regularitātes rallija pieredzi un attiecīgu aprīkojumu

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Da labi, tie "fotolūriķi" ne tuvu neprasa tāds prasmes kā amatieru rallijs, iepriekš sarēķini cik lielus attālumus vai laikus tev vajag lai apdzītu teiksim 1 smago ar puspiekabi, un nekas vairāk tev tur pa lielam nebūs vajadzīgs, jo iespēja ka apdzīsi vairāk par 1 ir ļoti minimāla.

martinslusis Reģ.: 11.12.2013
1 0 Atbildēt

Par 91.43 km/h nevar sodīt. Arī par 98.99 km/h nevar sodīt.

Kā jau pareizi norādīja, noteikumos ir minēts, kar par tādu ātruma pārsniegšanu drīkst piemērot tikai brīdinājumu, nevis reālu sodu.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

Konuss rakstīja: Šobrīd man aktuāls ir vidējā ātruma posms uz Tallinas šosejas no Gaujas līdz Lilastei. Pēc novērojumiem lielākā daļa brauc uz atļautajiem 90 (pēc GPS), smagie 80-85. Bet samērā regulāri ir arī vieglie, kuri arī samazina ātrumu līdz 80 un zemāk, pie intensīvas satiksmes veidojot vilcieniņus. Un ir tādi, kuri cenšas lēnākos apdzīt ar minimālu ātruma starpību, arī radot bīstamas situācijas. 

Intereses pēc izveidoju kalkulatoru, lai saprastu cik daudz un uz cik šajā posmā var braukt. Piemēram, ja pusi no šī posma sanāk notusēt aiz smagā uz 80, tad 500 metros iespējams attīstīt līdz 120 km/h, lai droši apdzītu smago un turpinot ar atļauto, iekļautos tajos vidējajos 90 km/h visā posmā. Ja pat tai pašā 500 m posmā apdzenot izspiestu visus 130 km/h, pie šāda scenārija vidējais ātrums būtu tikai 91.43 km/h. Vai par to sūtīs sodu - šaubos.

Rēķinātāji ibio... Priekš tam ir jau sen sataisītas mobilās aplikācijas, kas automātiski rāda ar kādu ātrumu jābrauc posma atlikums. Var iestatīt visādus parametrus, t.sk. cik lielu pārkāpumu pieļaut. Itāļi jau daudz gadus ar tādām braukā, jo Tutor (zīmīgs nosaukums) ir iemācījis. Vai ir vērts tādu aplikāciju lietot Latvijas īsajos posmos un mazajos ātrumos? Vai varbūt Waze to jau dara - posmus māk rādīt smuki, nav sanācis noskaidrot vai māk brīdīnāt, ja atrums ir par lielu. Nu NAV baigi aktuāli uz 90 km/h vienjoslas šosejām par to iespringt. Velkoņus var mierīgi apdzīt, un braukt kruīzā ar 95 spidomētrā. Vismaz no LT nekādi sodi nenāk. Bet rezultāts - braukšana daudz stresaināka un bīstamu un dīvainu apdzīšanu pilna - tai skaitā fūres pa stabiņotu saliņu pretējo pusi krustojumos. Ļoti šaubos, ka avāriju skaits ir mazināts.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Waze rāda posmu, bet nerāda ātrumu kāds sarēķināts. Stulbi. Negrib uzņemties atbildību par nepareizu aprēķinu, jo tas nav tikai no GPS. Tai pat laikā momentāno ātrumu rāda, tā kā tiec nu gudrs.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Interesanti gan ir tas, ka konkrēti šīs te "itāļu" aplikācijas ir palikušas krietni mazākā skaitā- ja salīdzina ar sākotnējo bumu,tā ap kādu gadu 7to-10to.

Bez piesaistes konkrētajai vietai tāpat diezin vai tam ir jēga un arī telefonā vairākus tos suudus vienlaicīgidarbināt (nemitīgi dažādus ekrānus šķirstīt) diezin vai daudziem lietotājiem izdotos.

Wāze diezin vai gribēs te ieguldīties vai bojāt savu reputāciju.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

anoagask rakstīja:

spainis rakstīja:

spainis rakstīja: Nav nekāda 10km/h pielaide! Par +10km/h sods ir brīdinājums, tāpec arī neko nesūta. Kādreiz bija 7€, tad dabūtu arī par +10km/h. Kāds bija pamatojums šo atcelt, grūti pateikt. Droši vien ekipāžai stādinot un iekasējot 7€ izmaksas ir lielākas, kā ieguvums. Radariem jau varēja atstāt, tad būtu tikai radara kļūda +/-3km/h.

beztabu.tv3.lv/transports/par-cik-es-varu-kludities-lai-nesanemtu-sodu-soferi-satrauc-videja-atruma-kontroles-radari/?utm_content=beztabu&utm_medium=Social&utm_campaign=owned&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR38Fzybbz1PZdobkMWi6B1FdpIZiM3sz6EsPm77YTIFhKZ_NV2rxQz8KDM#Echobox=1695821846

Rekur arī Institūcijas saka, ka jābrauc nepārsniedzot maksimālo noteikto ātrumu, nekādas pielaides nav pieļaujamas!

Rakstā nav atbildes uz jautājumu. Ja APK nav mainīts, līdz +10kmh ir brīdinājums, naudas sodu par +9 nevar likumīgi izrakstīt.

APK ir zaudējis spēku jau tūlīt būs kā pieci gadi.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Tiesa, tika noteikti pārkāpumi joprojām ir ar brīdinājuma iespēju.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Sestoreiz jautāju- vai kādam ir (vai kāds ir Redzējis, ka kādam citam IR) pienākusi reāla sodakvits tieši par v/vid pārkāpumu? Kas konkrēti tur ir rakstīts?

Es rīkojos sekojoši- katru reizi savu iespēju robežās palielinu sava speezdometra rādījumu 5,5km garajā v/vid posmā uz jaun māruppes apvedu ceļa.Tā caurmērīgi konstanti precīzi ieturēt gan nesanāk, nu bet tuvu tam.Varkarvakār biju ticis jau lidz 97, taču ē-pasta ziņojumu vai Kvīti/Par! vēl jo projām neesmu saņēmis.Hm.

Un otrs jautājums.Vai LV pilsonim vispābā ira tiesības "uzzināt", ar cik precīzu mēr aparātu (praktiski par viņa paša lohnaudu iegādāto) viņš tagad tiek mērīts.Nu tā, ja tīri no cilvēciskās puses skatoties.

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Man nav zināms neviens gadījums.

Kā man teica ļaužs, kam vairāk darīšanu ar saņemtiem fotoradaru sodiem, vidēji pienāk 2 nedēļu laikā. Šeit varētu būt līdzīgi.

Es gan esmu paņēmis mazliet lielāku ātrumu, bet nu man pagaidām arī nekā nav. Tiesa, pirmos posmus, kas pilnīgi droši darbojas, izbraucu viens pirms kādas nedēļas, lai gan domāju, ka neko nesaņemšu tāpat.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Cik tas tev bija "mazliet", vai krietni +pacmit vai vel vairāk? Vai tev visu to posmu izdevās tādā ātrumā novilkt, vai tikai kādu daļu? Cik tu domā, kāds varēja būt tavs "vidējais"? Jāievieš būtu kaut kāda "skaidrība"- nu cik ta var paciest, ka "atamanpersonas" vislaik kā ar lohiem runā ;p

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Kamēr netiksi līdz 105, tikmēr arī neko nesaņemsi.

A vaitad tev ģimenes dakteris asinspiediena mērītājam uzrāda tehnisko dokumentāciju, ar kādu precizitāti tiek mērīts?

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Ne nu labi, bet vai tad nav saprotams mana "jautājuma" konteksts (zem teksts) ? Manis pēc "es" varētu braukt kaut vai uz 70, ja tur tas tā VISIEM būtu dokumentāli noteikts.Bet te ir pavisam "cits"- vienkārši kārtējā propagadandonisti$kā smadzeņpiška.Kad tā dēvētās amata personas lohiem/draud ar vienu, taču realitātē visdrīzāk ka (aizkadrā,atkal,kārtējoreiz!) darbojas kādi "citi" principi.Un kādi tādi "izredzētie" par!/to visu drošivien ļoti labi zin (tieši tāpat, kā zināja "pagāšreiz").

Ne "tu" ne "es" viņiem nelikām uzgriezt +13,- to viņi paši tā izdarīja, vienlaikus vainojot "tevi un mani", ka mēs (iespējams) kaut kam te bezkaunīgi spļaujam virsū.Lieciet +1 vai +0.01, bet lai visilohi.elvē momentā saņemtu vai nu sodu, vai nu (kaut vai!) "likumā paredzēto  Brīdinājumu". Divi brīdinājumi- sods uzreiz div vai piec kāršs.Nestrādā kādam speezdometrs, nemāk nolassīt tā rādījumus- mašīnu uz šrotu, pašu pailotu uz kvalifikakācijas anaalīžu laboratoriju un miers/mājās.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
1 0 Atbildēt

Sveiki!

No rīta palasīju šo tēmu.Mans brauc ar 95(uz spidometra,+5 km/h pie atļautā ātruma),nenāk sodi.Viens te sāk runāt par itāļiem,tad vajag kaut kādu progu kas rēķina kaut ko,jūs nopietni,esiet gatavi sev pist prātu lai ietupītu pus minūti savas dzīves?Un vispār velkoties aiz bānīša(80 km/h) var ietaupīt soļķi,2-2,5 litri uz sotaka.😇

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Nu redzi tev svarīgi ietaupīt naudu, man svarīgi ietaupīt laiku, ko es pavadu braucot, un man galīgi "neder" kad atrodas kāds dīvainis, kurš ar savu "nomešanu" uz 65 km/h v. vid. posmā sapiš visu manu vidējo ātrumu kuru es gribu turēt vismaz virs 70km/h tad kad braucu uz jebkuriem laukiem. Un jā arī uz Olaini !

Kāda jēga no apvedceļa, ja man caur Rīgu sanāk ātrāk ....

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Nav tā kam svarīgi ir ietaupīt naudiņu,vienkārši kaktus ir ellīgi ekonomisks,bez maz vai brauc uz gaisu.Bet tagad pa nopietno,jā,agrāk(kad viņi tur salika luksaforus man neatceras)apvedceļš bija reāls laika ietaupītājs,tagad es tur vairs nebraucu,tiešām,caur Rīgu ātrāk.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Man pagaidām ir labi pa apvedceļu, ja vien neatrodas kāds īpaši dīvains braucējs, kuru plūsmas dēļ nesanāk apdzīt. Bet nu laiki ir ļoti tuvi, jo caur Rīgu man uz Madonas laukiem iznāk ~186 km, kamēr apvedceļš ~ 205 km. Bet nu apvedceļš, ja var turēt vienmērīgu ātrumu patiešām sanāk arī ekonomiskāks degvielas ziņā...

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Mans nonāca pie tāda secinājuma,labāk es uztaisu 50 km apli nekā stāvu korķi,esmu no Rīgas braucis uz Priekuļiem caur Mālpili,bet es braucu ne stāvu jeb mīcos uz vietas,slidinu sajūgu.

Konuss Reģ.: 10.02.2015
1 0 Atbildēt

Nav jau runa par lielu laika ietaupījumu un vajadzēšanu par visām varēm skriet (nu, varbūt kādam ir). Vairāk gribas saprast, ko tai posmā var izdarīt un ko ne - ja ir iespējams droši apdzīt smago, labāk to izdarīšu, nevis braukšu viņam astē. Turklāt tajā Lilastes posma gadījumā ir tā, ka bieži satiksme ir tik intensīva, ka vai nu nevar apdzīt, vai tomēr jāuzspiež. Saprotot, cik, uz cik, ko un kā, es varu būt pārliecināts par savu manevru.  Un ja virzienā uz Rīgu būs kāds pārlieku prātīgais vieglais auto, kurš brauc krietni zem atļautā - viņš brauks krietni zem atļautā arī gar Ādažiem un Baltezerā. 

Bet katrā tādā vietā slēgt speciālas aplikācijas, manuprāt ir pārāk liels čakars.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Kā tie pārlieku kārtīgie braucēji var mani smīdināt,gandrīz katru dienu manas mājas pagalmā.Iebraukšana kaut kas līdzīgs kā T veida krusojumā,abi gali ciet,tikai viena iebrauktuve kā arī izbrauktuve.Karoče,vista(sieviete),ar Citroen c1,viņai vajag kreisajā pusē noparkoties,tātad pagalmā jāiebrauc veicot labo pagriezienu un atmuguriski norparkoties.Ka tik ne tā,taisa kreiso😄 un brivajā vietā(4 metri)notiek apgriešanās pretējā virzienā un tad noparkojās par divām vietām.😂

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

650 rakstīja: Interesanti gan ir tas, ka konkrēti šīs te "itāļu" aplikācijas ir palikušas krietni mazākā skaitā- ja salīdzina ar sākotnējo bumu,tā ap kādu gadu 7to-10to.

Bez piesaistes konkrētajai vietai tāpat diezin vai tam ir jēga un arī telefonā vairākus tos suudus vienlaicīgidarbināt (nemitīgi dažādus ekrānus šķirstīt) diezin vai daudziem lietotājiem izdotos.

Wāze diezin vai gribēs te ieguldīties vai bojāt savu reputāciju.

Interesanti, ka tas pats ir noticis ar navigācijām. Tirgū dominē dažas veiksmīgās un ērtākās.

Un kas tavā prātā ir "bez piesaistes vietai"? Tikpat nesaprotams ir arī murgojums par Waze "ieguldīšanos" un "reputāciju"

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Bradypus rakstīja:

650 rakstīja: Interesanti gan ir tas, ka konkrēti šīs te "itāļu" aplikācijas ir palikušas krietni mazākā skaitā- ja salīdzina ar sākotnējo bumu,tā ap kādu gadu 7to-10to.

Bez piesaistes konkrētajai vietai tāpat diezin vai tam ir jēga un arī telefonā vairākus tos suudus vienlaicīgidarbināt (nemitīgi dažādus ekrānus šķirstīt) diezin vai daudziem lietotājiem izdotos.

Wāze diezin vai gribēs te ieguldīties vai bojāt savu reputāciju.

Interesanti, ka tas pats ir noticis ar navigācijām. Tirgū dominē dažas veiksmīgās un ērtākās.

Un kas tavā prātā ir "bez piesaistes vietai"? Tikpat nesaprotams ir arī murgojums par Waze "ieguldīšanos" un "reputāciju"

Jajā,sō sī, ittālijas bandīt. Iemet varbūt atkal to veco scenāriju, kā tu benzīntanka attejā ar ferrāri vadītājiem pirms ātrumposma beigām biji iebraucis sasspringušo puusli atpūtināt.

Piesaiste vietai- nu tak ielādē to itāļu suudu un "izmēģini" tepat pie jaunmārupes miskastes.Redzēsim, ko tas tev uzrādīs.Nezinādams, precīzi kur ir konkrētā posma sākums un kur tā beigas.

Wāze ("Waze") nav idejiski domāta (paredzēta), lai tādiem lohiem kā tev rastos papildu iespēja pārkāpt noteikumus. Pietiek jau ar to, ka tev vispār atgādina/Par!

Ps.- play.google.com/store/apps/details?id=com.tutorcheck&hl=en&gl=IT&pli=1 ... reviews: January 14, 2023 * Non funziona. ...Grazie della sua segnalazione...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 2 Atbildēt

Stulbs lohs, kas māk tikai tupi lamāties esi un paliksi. Cik aptaurētam ir jābūt, lai iedomātos, ka radaru vietas var ievadīt, bet vidējā ātruma kontroles kameru gan ne. Un Waze noteikti idejiski ir paredzēta rādīt stacionāros radarus, ar visiem laicīgajiem brīdinājumiem, bet nu vidējo gan nekādi. Un ak vai... tā pati Waze nav informēta par tavu vietas piesaistes problēmu un māk vidējā ātruma posmus parādīt ļoti precīzi. Nenormāla izstrāde tavās iedomās ir pielikt klāt sarēķinātu ātrumu, jo tā spēja vienkārši rādīt aktuālo kopā ar atļauto ir iedzimta, nevis izstrādāta.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Ej tak tu drirst, intelekta apgarotais Loh! Nākamoreiz pirms te nāksi personanonāli kassīties, ievadi sev vidējo pirkstu- lai vismaz drusciņ pāriet satraukums ;p

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 3 Atbildēt

Kas ir pediņ, nepatik, ka tevi apsaukā tāpat, ka tu visus? Vadi pats, ko vien vēlies, ja tev tā patīk.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Tak nomierinies, iedzer labāk kādu glāzi uriina/vakarā.Pafiltrē pats savus tos suuda textus, ko tu te beidzamās nedēļas laikā jebkuram savam oponentam (visiem)) esi saveltījis.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Un mācēt atrast vienu no miljoniem nestrādājošu aplikāciju neliecina par gudrību. Google Play jebkurš var iepostot jebkādu sūdu un tie tur, neapšaubāmi IR pieejami. Kas nemaina faktu, ka ir strādājošās aplikācijas un topā to pavisam dabiski paliek mazāk. Kā tas, piemēram, Latvijā ir ar to pašu Waze - kaut ko citu lieto reti kurš, lai gan ir pieejamas gana daudz un pat labi strādājošas alternatīvas.

Rekur, piemēram, šāda - manuālai lietošanai, posma sākuma nonullē vidējo un brauc laimīgs. play.google.com/store/apps/details?id=gps.speedometer.digihud.odometer

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Runa gan bija tieši par v/vid aplikācijām, kuras izstrādātas tieši lietošanai konkrētajos itāļu ātrumposmos.Iespējams, lietotāju/neapgrūtinošā un visādi citādi neuzbāzīgā veidā.Nevis par to, ka atnāks viens professors un sāks lohiem pamācīt googleplaju lietot.

Man personīgi NAV vajadzības kaut ko nemitīgi rullēt/mērīt/bakstīt.Lai tas paliek tādiem advancētiem pirdariem, kā Tev un TevLīdzīgajiiem, kuri nespēj savas izjūtas pienācīgi pakontrolēt un pie katras mazākās iespējas svaidās ar persononālajām fekakālijām.Gan jau ka uz ceļa tu līdzīgi uzvedies.Tā ka iebāz vien. cik tik lien ;p

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 3 Atbildēt

Pediņ, nevajag melot - ej vadi ko vien gribi, kur vēlies. Bet "tieši lietošanai konkrētajos itāļu ātrumposmos" ir runa tikai tavos sapnīšos un es ļoti skaidru uzrakstīju, ka šāda VEIDA aplikācijas ir pieejamas tiem, kas šeit izrāda interesi par nepieciešamību skaitīt un man NAV vajadzība pēc tādām.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti