Hyundai Matrix :)

Vigants Reģ.: 28.11.2002

Nu nedēļu ir iehavots viens tāds. LV tādu nav daudz, bet man domāt, ka nepamatoti nenovērtēts auto.

Paceļ rokas, kas bija par šo dzirdējuši agrāk?

 
1 2 3 4 5 6 7 ..20
PTCruiser Reģ.: 13.06.2002
0 0 Atbildēt

Esmu izbraucis ar Viganta a/m. Patiesaam, brauksanas zinjaa, ja piever acis uz 1.6 dzineeju ar AT, masiina ir loti laba

Seedi kaa Voyagera, toties salona ietilpiiba un transformaacijas iespeejas ir apbriinojamas. Man taa patika.

Veel uzskatu, ka "italju" dizainu pamatiigi uzlabo veiksmiiga kraasa - sarkanais metaaliks. Dizaina niances nospiezh kraasa.

Arii manai masiinai ir liidziigi

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

taadi nedatiistiitie kaa piemeeram nissan?

personiigi es arii neatbalstu galvas groziishanu, bet kaut kaada doma laikam tajaa visaa ir. Lai nav caur stuures baranku jaablenzh mosh . Or lai ments braucot no aizmugures var vienkaarshi paskatiities spidometraa.

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

p.s. taa vien izskataas, ka visi jau ir braukushi ar viganta jauno superduper-dampi.

p.p.s. (offtopic) edzuli, vienreiz kaut kur iechiiksteejies par polarizeetajaam brilleem un raibajiem stikliem. Since when raibie stikli ir kaut kas uuberkuuls? Arii zhiguljiem jamie raibi .

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Nezinu. Es tādus redzu uz 7er BMW, S MB un lielai daļai franču... vēl pa kādam amerikānim gadās.

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

White_Trash rakstīja.s. taa vien izskataas, ka visi jau ir braukushi ar viganta jauno superduper-dampi.

visi nav braukuši... vienkārši pasaule ir maza... bet Rīga vispār...

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

PTCruiser: bet 1.6 Matrix ar automātu iet labāk par 1.3 Getz ar automātu...

Pie tam Matrix daudz vairāk atbilst Citroen C4reklāmai par to robotu, jo patiešām transformācija ir ļoti lielā līmenī: no bulku vāģa (divvietīga auto ar milzīgu kravaskasti) līdz divvietīgai gultai

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

LAbi, man personīgi nav nekas pret Matrix, bet nu kāda velna pēc jāpielāgojas tiem nedatīstītajiem, kas ražo paneļus auto vidū un lai redzētu savu ātrumu ir jāgriež galva pa labi?

Nu man sākumā šķita dīvaini, bet nu esmu pieradis un pat šķiet interesanti un ērti... mazāk skatos uz spidometru = vairāk uzmanības ceļam!

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Prieks, ka pasaulē eksistē arī cilvēki, kam interesē transformācija no bulku vāģa uz ērtu ģimenes auto, nevis tikai aizmugurējo riepu iznīcinātājmonstri

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

Edzuli: Ja pareizi atceros, tad tavs braukšanas stils... īpaši zīmēšanās alkohola reibumā, noteikti nav tas ar ko es vēlētos izcelties... gaumes lieta...

Auto ļoti veiksmīgi ierakstījās visās manās prasībās: ātra piegāde, automāts, kondicionieris, neliela pirmā iemaksa, mazāks degvielas patēriņš par esošo mašīnu, jauns auto ar garantiju (lai var vālēt lielus ceļa gabalus), pietiekami liels vismaz 4 cilvēkiem + Vecmāmiņas lauku labumiem... par kopējo cenu zem 200 LVL/mēn...

Iegāju no Rīta Hyundai salonā, izvēlējos auto un vakarā auto bija jau mans... un neiztērēju daudz laika.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

paneļi mašīnas vidū ir nodeva tiem idiotiem kas uz salas glakus francijai ir izlikti mitināties lētāk sanāk ražot labās stūres mašīnas.

nupat paskatījos kā megānei ir salona panelis uzbūvēts - pa vidu ir atsevišķa detaļa - līdz ar to jāmaina ir tikai malējās detaļas un iegūstam labās stūres paneli

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstījaaneļi mašīnas vidū ir nodeva tiem idiotiem kas uz salas glakus francijai ir izlikti mitināties lētāk sanāk ražot labās stūres mašīnas.

nupat paskatījos kā megānei ir salona panelis uzbūvēts - pa vidu ir atsevišķa detaļa - līdz ar to jāmaina ir tikai malējās detaļas un iegūstam labās stūres paneli

MAn pirmajā mirklī arī likās, ka tādā veidā šamie var ērti tikt pie UK versijas

Bet nekā... kad iepētīju, tad spidometrs īstemīnā ir nedaudz pagriezts vadītāja virzienā... tākā nekāda unifikācija nevar sanākt, jo ja stūre ir labajā pusē, tad tik un tā ir vajadzīgs cits panelis.

VValdis Reģ.: 14.01.2002
0 0 Atbildēt

Nu apsveicu ar jauno mashiinu! Lai labi ripo etc etc.. Un uzlabo muuziku!

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

VValdis rakstīja:Nu apsveicu ar jauno mashiinu! Lai labi ripo etc etc.. Un uzlabo muuziku!

Nu skatīšos... ir dažas idejas, bet dotajā mirklī man ir citas finansu prioritātes personīgajā dzīvē uz šo vasaru!

Rudens pusē gan jau atlicināšu kādu kapeiku lai ieliktu labāku maģi (varbūt pat DVD), CD (vai DVD) changeri... labākas tumbas (protams arī subu), varbūt arī kādu LCD displeju pie griestiem montējamu... ja skopumu izdosies nodzīt!

Idejas ir, bet jāskatās, kas patiešām ir vajadzīgs.

Tāpat jau izdevumi būs: ziemas riepas jāpērk... varbūt sadomāšu ļitakus uzlikt.

Ir idejas arī par nelielu customizāciju: 3 tauru signāls, neliels un neuzkrītošs spoilerītis, parking sensori, āra + iekša termometrs, smieklīgi uzraksti utt lietiņas... bet visam savs laiks, finanses un vajadzība.

kjirsis Reģ.: 10.12.2003
0 0 Atbildēt

Kādu LCD, kādus ļitakus un kādu vēl spoileri, tas tak ir tikai Hyundai - mašīna bez sejas un imidža, domāta lai pārvietotos no punkta A uz punktu B un viss!

mociks Reģ.: 28.10.2004
0 0 Atbildēt

Nesaprotu, kā var fanot par tik drausmīgu pārvietošanās līdzekli. Sviests...

KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

kjirsis rakstīja:Kādu LCD, kādus ļitakus un kādu vēl spoileri, tas tak ir tikai Hyundai - mašīna bez sejas un imidža, domāta lai pārvietotos no punkta A uz punktu B un viss!

piekritu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja:

....neliels un neuzkrītošs spoilerītis...

viņam takš oriģinālais spoilerītis ir neuzkrītošs un baaaaigi kūlais (tas kur bremžuguņi iekšā)

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

mociks rakstīja:Nesaprotu, kā var fanot par tik drausmīgu pārvietošanās līdzekli. Sviests...

Piekrītu... tādēļ arī vēl nēesmu to visu salicis!

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Vigants rakstīja:

....neliels un neuzkrītošs spoilerītis...

viņam takš oriģinālais spoilerītis ir neuzkrītošs un baaaaigi kūlais (tas kur bremžuguņi iekšā)

Man nav tas... bet gribu tādu!

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

un par godu šai diskusijai nomainīju savu Avataru!

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

kjirsis rakstīja:Kādu LCD, kādus ļitakus un kādu vēl spoileri, tas tak ir tikai Hyundai - mašīna bez sejas un imidža, domāta lai pārvietotos no punkta A uz punktu B un viss!

Un lai cik arī neliktos skarbi un patiesi tavi vārdi, savu auto jau esmu paspēji nodēvēt par ķirsīti! Tākā... ironija...

kjirsis Reģ.: 10.12.2003
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja:

kjirsis rakstīja:Kādu LCD, kādus ļitakus un kādu vēl spoileri, tas tak ir tikai Hyundai - mašīna bez sejas un imidža, domāta lai pārvietotos no punkta A uz punktu B un viss!

Un lai cik arī neliktos skarbi un patiesi tavi vārdi, savu auto jau esmu paspēji nodēvēt par ķirsīti! Tākā... ironija...

Esmu aizkustināts

kjirsis Reģ.: 10.12.2003
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Vigants rakstīja:

....neliels un neuzkrītošs spoilerītis...

viņam takš oriģinālais spoilerītis ir neuzkrītošs un baaaaigi kūlais (tas kur bremžuguņi iekšā)

Man nav tas... bet gribu tādu!

Nu i naf? Tas taču mašīnas imidžu nemainīs! Ja gribas naudu ieguldīt mašīnā, tad labāk nopirkt kaut ko vecāku, bet eksluzīvu (stilīgu / jaudīgu / retāku / .. vai ko citu atkarībā no vēlmēm) nevis Hyundajam liec spoileri

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

kjirsis rakstīja:

Vigants rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Vigants rakstīja:

....neliels un neuzkrītošs spoilerītis...

viņam takš oriģinālais spoilerītis ir neuzkrītošs un baaaaigi kūlais (tas kur bremžuguņi iekšā)

Man nav tas... bet gribu tādu!

Nu i naf? Tas taču mašīnas imidžu nemainīs! Ja gribas naudu ieguldīt mašīnā, tad labāk nopirkt kaut ko vecāku, bet eksluzīvu (stilīgu / jaudīgu / retāku / .. vai ko citu atkarībā no vēlmēm) nevis Hyundajam liec spoileri

Tieši to arī plānoju darīt: gada beigās, nākamā gada sākumā iegādāties kaut ko ļoooti vecu, ļoooti lielu, ļoooti jaudīgu un pietiekami ekskluzīvu brīvdienu izklaidēm...

VValdis Reģ.: 14.01.2002
0 0 Atbildēt

varbuut stulbs jautaajums - kaapeec neapskatiiji 2-3 gadus lietotas mashiinas iegaadi?

pa ~12k eiro var mazlietotu honda jazz, hr-v, suzuki grand vitaru u.c. liidziiga izmeera (maz)litraazhas autosus samekleet.

jo kaa zinaams, tad skandi auto neko garantijas laikaa par savu naudu nemaina, tikai par klienta .

1 2 3 4 5 6 7 ..20
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti