Hyundai Matrix :)

Vigants Reģ.: 28.11.2002

Nu nedēļu ir iehavots viens tāds. LV tādu nav daudz, bet man domāt, ka nepamatoti nenovērtēts auto.

Paceļ rokas, kas bija par šo dzirdējuši agrāk?

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..20
juriz Reģ.: 09.06.2001
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:Es visiem novēlētu vairāk pelnīt

Nu re, arī tev kāda prā'tiga doma.

Tapēc jau es ņemu tagad janu auto līzingā pa 9kEUR, nevis kaut ko 5 gadus vecu pa tādu naudu, kas nobraucis jau kādus 200000km, kam visas garantijas beigušās, ar kuru iepirkšejais saimnieks nez ko darījis, kam būs jāveic arī diegzn dārgi remonti, jo arī ne kurš katrs serviss tādu ņem pretī utml.

Jābrauc man ar tādu būs gadus 4 vismaz, kamēr līzingu izmaksāšu. Ja tas 9 gadus vecais auto man pēc tam visticamāk jau prasīsies pēc notirgošanas, tad ar 4 gadīgu auto es noteikti varēsu vēl pāris gadus bez raizēm nobraukt, jo es pats viņu būšu braucis, tā lai viņš man labu laiku kalpotu. Kapēc gan ne vēl kādus 5 gadus.

delerium Reģ.: 06.06.2004
0 0 Atbildēt

mans E30 318i gada laikā remontos prasijis nepilnus 400Ls... (ieskaitot eļļas maiņas utml siikumi). norullējis esmu 35000km

pasaki vēl kādam auto ir tik mazas gada izmaksas ... pretī liekos kautai to pašu Matrix, ja ieskaita līzinga maksājumus un apkopes..

tērē mans 7,5-8l/100km t.i. arī mazāk kā tāds Matrix...

CRDI hundai tucsons vispār pilsētā tērē 14-15ldīzeļa uz 100km !!!!!!!!! lai gan rakstīts 9.. smieklīgi, bet fakts..

gaitas īpašības.. ir vienādas jaunam Matrixam un manam 16g.v. BMW. Matrix ar automātu ir kudi gausāks par BMW 1.8 manual..

pozīcija pie stūres ir daudz ērtāka.

Vienīgais ko matrix ir pārāks - klusums salonā. viss... 16.g.v. mašīna ir tik veca cik ir un visas gumijas ap durvīm ir nolietojušās un izdilušas...

paldies par uzmanību...

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

14000 eirām labs Jazz būtu sanācis

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

delerium rakstīja:mans E30 318i gada laikā remontos prasijis nepilnus 400Ls... (ieskaitot eļļas maiņas utml siikumi). norullējis esmu 35000km

pasaki vēl kādam auto ir tik mazas gada izmaksas ... pretī liekos kautai to pašu Matrix, ja ieskaita līzinga maksājumus un apkopes..

paldies par uzmanību...

Āāāāāāāā apsmieties nu atradis affigennno rādītāju, ble, 400 LVL uz 35000 km, ar iepriekšējo Civic '95 nobraucu 150 tk km (kopējais ir 250 tk km) pa LV ārēm, kopējās remontu izmaxsas, ieskaitot zobsiksnas un ģeneratora siksnas maiņas, nepārsniedza 200 LVL pa visiem 4 gadiem

did33 Reģ.: 26.08.2003
0 0 Atbildēt

nu ko te ar gailiisiem meeraas!!

MARSh LIIGOT!!

Prieciigus

Saulkrastietis Reģ.: 30.10.2004
0 0 Atbildēt

delerium rakstīja:mans E30 318i gada laikā remontos prasijis nepilnus 400Ls.norullējis esmu 35000km

pasaki vēl kādam auto ir tik mazas gada izmaksas ...

jāāāā....

gaitas īpašības.. ir vienādas jaunam Matrixam un manam 16g.v. BMW.

protams, protams

Matrix ar automātu ir kudi gausāks par BMW 1.8 manual..

ai ko nu???

šitais jau izklausās pēc šaurās BMWē pierītes....

Ne cilvēks īsti sapratis ko vigants gribēja teikt ne arī ko....

delerium - tavs BMWē neiekļaujas tak nevienā punktā ko topika autors meklēja savai mašīnai.

nu ko laižam visi iepirkt ietilpīgos un mega krutos 16.g.v. BMWē....

tikai 400Ls uz 35 000km apkopēs un remontos gada laikā. nu kruta.

VValdis Reģ.: 14.01.2002
0 0 Atbildēt

Nu re, normaala diskusija panesaas, kaa piemineeju BMW! Edzuli, nomierinies, iedzer kaadu alinju vai ko nomierinoshu (cik tev gadi? - izklausaas peec punjkjaino tiinju textiem oki labi, panjem veel vienu alu un nomierinies - esmu tevi saticis IRL un nevajag piemeeslot Viganta topicu, sorry!).

Par 300..400kkm nobraukumu un 98..01. gada bmw likstaam es smeljos info no BMWPowera (paldies Kaspicham! ), vareetu jau uzreiz tagad ieposteet 5 shaadu forsho autinju ipashnieku beedu staastus, bet slinkums? Piekriitu Tev, ka BMW rullee un noveelu lai man buutu naudinjas nopirkt sho salonaa nevis second hand... Lietots ir lietots un kruts ir tas kas shaadu mashiinu peerk jaunu salonaa nevis lietotu!

KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

ai,edzuli PN man ir 23 un es esmu ljoti apmierinats ar cadillac...ta ka nehuj dirst par veciem cilvekiem

laikam labak braukt ar dzeltenu veco trojsku

p.s. par e21 neiet runa

delerium Reģ.: 06.06.2004
0 0 Atbildēt

Saulkrastietis rakstīja:

delerium rakstīja:mans E30 318i gada laikā remontos prasijis nepilnus 400Ls.norullējis esmu 35000km

pasaki vēl kādam auto ir tik mazas gada izmaksas ...

jāāāā....

gaitas īpašības.. ir vienādas jaunam Matrixam un manam 16g.v. BMW.

protams, protams

Matrix ar automātu ir kudi gausāks par BMW 1.8 manual..

ai ko nu???

šitais jau izklausās pēc šaurās BMWē pierītes....

Ne cilvēks īsti sapratis ko vigants gribēja teikt ne arī ko....

delerium - tavs BMWē neiekļaujas tak nevienā punktā ko topika autors meklēja savai mašīnai.

nu ko laižam visi iepirkt ietilpīgos un mega krutos 16.g.v. BMWē....

tikai 400Ls uz 35 000km apkopēs un remontos gada laikā. nu kruta.

nu protams protams... ar tiem hundajiem esmu atbraucies liiks, un varu pateikt ka mans BMW kaut arii nav tas labākais vismaz pie 120 nerodas sajūta par iespējamu sadalīšanos turpat uz ceļa...

vienīgi kas man patika bij Coupe, bet tāpat mēsls, grab un čab kā ikaruss..

Taka Reģ.: 29.07.2003
0 0 Atbildēt

Viss, viss nomierinieties, mēs jau visu sapratām.

BMW ir ūbercārs. Neatkarīgi no izlaiduma gada, nolietojuma pakāpes, riepu nodiluma, un tehniskā stāvokļa.

Pat vairāk - BMW maģiskā veidā pārvērš jebkuru pumpainu tīni superbraucējā, kurš Šumaheru noliks stūrējot ar vienu kreiso (otrā mobīlais) un ar diviem cilindriem.

Kārtējo reizi pārliecinos, ka teicienam "there is a fine line between hobby and mental ilness" ir dziļa jēga

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

MAn prieks, ka mana izvēle izraisa diskusijas... tas tik liekcina, ka tauta domā un apsver visus auto lietošanas aspektus.

varu tik piebilst ka šajās brīvdienās izdevās norullēt 1200 km pa LV ceļiem (arī zemes ceļiem, nedaudz pa mežu un smiltīm Rīga -> Nereta -> Jelgava -> Rīga -> Engure -> Rīga -> Saldus -> Rīga)... nekas nekur nečīkst, negrab un nejūk ārā! ... 4 cilvēki, pilns bagažnieks ar teltīm, griliem, šmigu... nau ne vainas. uzvilka i kalniņā... i apdzīt varēja... viss čikiniekā! Aizmugurē sēdošie apstiprināja, ka vietas ir ļoti pietiekoši un ir komfortabli visa brauciena garumā.

Bet ir dažas īpatnības:

-> nēesmu vēl atkodis kādēļ automātiski ieslēdzas kondiška pie iedarbināšanas (laikam RTFM - Read The fucking manual)

-> Atradu ka nav viena priekšējā bunbera stūra gumijiņa (nu ir tādas melnas ieskrūvējamas gumijas stūros, lai kapots turētos stabili.

-> Nēesmu atkodis kas ir nelielā OC podziņa uz ātrum pārslēga!

-> maģīnitm nav MUTE pogas (ja runā pa telefonu esmu pieradis izslēgt skaņu mašīnā)

Tagad jābrauc iepazīties ar meistariem jo ir pirmā apkope (uz 1000 km pa free) redzēsim...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Saproti pats, neviens jau tev nenovēl, lai autiņš slikti kalpotu. Bet nav tās uzticības Hyundai markai, vismaz pagaidām vēl nav

Bet diskusijas gan mums patīk

Bimbeldam Reģ.: 12.05.2005
0 0 Atbildēt

juriz rakstīja:...tad ar 4 gadīgu auto es noteikti varēsu vēl pāris gadus bez raizēm nobraukt, jo es pats viņu būšu braucis, tā lai viņš man labu laiku kalpotu. Kapēc gan ne vēl kādus 5 gadus.

Jaatziist gan ka nebraucu ar autinjiem "no nulles", bet ne arii saules muuzhu nodziivojushiem luuznjiem, bet...

diemzheel piederu pie vadiitaajiem, kuriem gan buutu bail no sevis auto pirkt... It kaa gan ellju mainu un apkopes veicu savlaiciigi, bet kopumaa nezkaapeec tie autinji vai nu saak pa shuveem jukt, vai arii kaa savaadaak suu.dus taisiit.

Taka Reģ.: 29.07.2003
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja:MAn prieks, ka mana izvēle izraisa diskusijas... tas tik liekcina, ka tauta domā un apsver visus auto lietošanas aspektus.

varu tik piebilst ka šajās brīvdienās izdevās norullēt 1200 km pa LV ceļiem (arī zemes ceļiem, nedaudz pa mežu un smiltīm Rīga -> Nereta -> Jelgava -> Rīga -> Engure -> Rīga -> Saldus -> Rīga)... nekas nekur nečīkst, negrab un nejūk ārā! ... 4 cilvēki, pilns bagažnieks ar teltīm, griliem, šmigu... nau ne vainas. uzvilka i kalniņā... i apdzīt varēja... viss čikiniekā! Aizmugurē sēdošie apstiprināja, ka vietas ir ļoti pietiekoši un ir komfortabli visa brauciena garumā.

Bet ir dažas īpatnības:

-> nēesmu vēl atkodis kādēļ automātiski ieslēdzas kondiška pie iedarbināšanas (laikam RTFM - Read The fucking manual)

-> Atradu ka nav viena priekšējā bunbera stūra gumijiņa (nu ir tādas melnas ieskrūvējamas gumijas stūros, lai kapots turētos stabili.

-> Neesmu atkodis kas ir nelielā OC podziņa uz ātrum pārslēga!

-> maģītim nav MUTE pogas (ja runā pa telefonu esmu pieradis izslēgt skaņu mašīnā)

Tagad jābrauc iepazīties ar meistariem jo ir pirmā apkope (uz 1000 km pa free) redzēsim...

OC=OverClocking, tobiš turbo

Ja nopietni, tad... RTFM

Pioneer maģīšiem Attenuation (MUTE) podziņa atrodas uz distancenes

Bet vispār - labi ka esi apmierināts ar autiņu, tad jau pēc gada būs komentāri, kas patīk, kas nē. Pirmā sajūsma tad ir pāri un sāc redzēt kas slikts, kas izlien pēc gada.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

edzulis rakstījak, pārteicos par to 335D, jo domāju tieši 535D jauno, bet!!!... Būs pēc laika arī 335D ar tiem pašiem 272zs un miljons ņūtonmetriem Tas tak būtu tev viens sapņu auto, ne?

kad tev būs tas jaunais megapepelacs??? pēc 20gadiem ???? kad ķads jau pusmiljonu ņūtonmetru būs nogriezis nost!!! un protams pusi no ēzeļiem arī iesūcis caur konisko sporta filtru taisnajā sprorta izpūtējā

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

delerium rakstīja:mans E30 318i gada laikā remontos prasijis nepilnus 400Ls... (ieskaitot eļļas maiņas utml siikumi). norullējis esmu 35000km

Tas NAV maz!!! Šķiet ka esi nopircis nojātu e30 un nomainījis pilnīgi visu ritošo. Protams, ja esi pircis labus amjus un riepas, tad summa ir ok.

pasaki vēl kādam auto ir tik mazas gada izmaksas ... pretī liekos kautai to pašu Matrix, ja ieskaita līzinga maksājumus un apkopes..

Runa ir par JAUNU auto. Par auto, no kura sēdekļiem tu noplēs plēves. Iespēja palikt uz ceļa - 0%.

Līzingu tur iekšā gan nepin.

tērē mans 7,5-8l/100km t.i. arī mazāk kā tāds Matrix...

tas droši vien ir šosejas patēriņš. Atbrauc arī šad un tad uz Rīgu.

CRDI hundai tucsons vispār pilsētā tērē 14-15ldīzeļa uz 100km !!!!!!!!! lai gan rakstīts 9.. smieklīgi, bet fakts..

Nezinu par to patēriņu, bet tucsonam ir 2.9 Mercedes dzinējs. Mercedes dīzeļi nu gan nav tie sliktākie.

gaitas īpašības.. ir vienādas jaunam Matrixam un manam 16g.v. BMW. Matrix ar automātu ir kudi gausāks par BMW 1.8 manual..

pozīcija pie stūres ir daudz ērtāka.

Protams, huļiganka rulz 4 eva.

Cilvēks parasti slavina šrotu, kamēr no tā nav izaudzis. Tomēr es ticu, ka kādreiz arī tu to sapratīsi, lai cik tev mīļs nebūtu tavs 16 gadus vecais 1.8 e30

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

delirium

Paskatoties tavu galeriju, jāatzīst, ka savu BMW tu esi patiešām labi atjaunojis.

Ja esi iekļāvies 400 latos - respect - droši vien arī darījis esi visu pats.

Ir patīkami redzēt šādu gaumīgi atjaunotu auto.

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

Biju pirmajā servisa apkopē... nu neviens man galvu nenokoda, rēķinu nepiestādīja un saprotoši uzklausīja visus manus uztraukumus (tai skaitā vai riepas nav par mīkstām)... kā arī izskaidroja visus to jautājumus kuri mani interesēja:

kondiška ieslēdzas automātiski, ja ventilatori ir uz logiem (!) ... tad jau ziemā attiecīgi kondiška arī automātiski rullēs....

Un izdevās arī saņemt Anglisko manuāli (ko bija piemirsuši iedot)

OD ir - OverDrive... man gan īsti nek'

luva skaidrs no paskaidrojuma rokasgrāmatā... tjipa ja pedāli nospiež līdz "grīdai" tad vienā gadījumā nomet vienu ātrumu uz leju, bet citā gadījumā nenomet...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Vigants

Kāda bija auto uzvedība, braucot pa grants ceļiem?

hilss Reģ.: 12.07.2004
0 0 Atbildēt

Bišķi ne pa tēmu. Bet sanāca norullēt vairākus tūkstošus ar "gandrīz jaunu" Hyundai H-1 busiņu. Nobraukums bija ap 20 tk.km. 2.5 t.dīzelis. Līdz šim es arī nebiju nez ko labās domās par visa veida korejiešu ražojumiem. Bet pēc brauciena domas mainījās. Pie stūres tā bija atpūta. Gan jauda pietika, gan vadāmība bija ļoti ērta. Bija iespēja salīdzināt ar palietotu MB Vito. MB bija krietni skaļāks, pedāļi "cieti", ātrumus pārslēgt ar 2 pirkstiem, kā iekš Hyundai nevar. Tā kā riktīgs smaigais. Ar tādu braukt ir nogurdinoši. Tā kā grūti pateikt par Matrix autiņu, to nepamēģinot gaitā. Jā, varbūt dizains kādam patīk, kādam arī nē. Jauns ir jauns. Un salīdzināt to ar vecu BMW, manuprāt, tomēr nevar. Nezinu, kas notiks ar Hyundai pēc 5 gadiem, taču tad tam beigsies garantija un varēs nopikt jaunu

Par materiālu kvalitāti arī var strīdēties. Arī vācu autiņiem aizvien vairāk tiek liktas Āzijas izcelsmes detaļas un liek tos kopā gan roboti, gan viesstrādnieki no 3. valstīm. Es domāju, ka kvalitāte tomēr sāk izlīdzināties.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

hilss rakstīja:Bišķi ne pa tēmu. Bet sanāca norullēt vairākus tūkstošus ar "gandrīz jaunu" Hyundai H-1 busiņu. Nobraukums bija ap 20 tk.km. 2.5 t.dīzelis. Līdz šim es arī nebiju nez ko labās domās par visa veida korejiešu ražojumiem. Bet pēc brauciena domas mainījās. Pie stūres tā bija atpūta. Gan jauda pietika, gan vadāmība bija ļoti ērta. Bija iespēja salīdzināt ar palietotu MB Vito. MB bija krietni skaļāks, pedāļi "cieti", ātrumus pārslēgt ar 2 pirkstiem, kā iekš Hyundai nevar. Tā kā riktīgs smaigais. Ar tādu braukt ir nogurdinoši. Tā kā grūti pateikt par Matrix autiņu, to nepamēģinot gaitā. Jā, varbūt dizains kādam patīk, kādam arī nē. Jauns ir jauns. Un salīdzināt to ar vecu BMW, manuprāt, tomēr nevar. Nezinu, kas notiks ar Hyundai pēc 5 gadiem, taču tad tam beigsies garantija un varēs nopikt jaunu

Par materiālu kvalitāti arī var strīdēties. Arī vācu autiņiem aizvien vairāk tiek liktas Āzijas izcelsmes detaļas un liek tos kopā gan roboti, gan viesstrādnieki no 3. valstīm. Es domāju, ka kvalitāte tomēr sāk izlīdzināties.

Jaa , diemzjeel taa ir

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

did33 rakstīja:mes ar panemmam uz liizing jaunu opel merivu dizeeli. kaapeec jaunu: a taapeec, ka mazlietots ir praktiski bez grantijas, ar praktiski nenoskaidrojamu nobraukumu. a pa gadu noteiktos apstaaklos mieriigi var 100kkm uzgriezt. turklaat ir keksi, kuri peerk tikai garantiju: 3 gadi, un maina auto. vot jautaajiens: vai Tu taadaa gadiijumaa baigi iespringtu par to, kas notiek peec garantijas laika beigaam? a piebeigt auto var baigi fiksi, tici man, markai nav noziimes.

did33

Kādas atsauksmes Jums ir par savu Merivu? Kāds Jums ir motors - 1,7 litru knapais ar 75 zirgspēkiem vai stiprais ar 100 zirgspēkiem? Vai kondicionieris ir?

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

Yo, tauta!

Es ir atpakaļ.

Ja nu kādam interesē, tad varu pateikt par Hyundai Matrixu:

šodien ir tieši viens gads, kopš iegādājos šo aparātu. Nobraukts ir 29 000km. Tehnisku problēmu nav. Te viena lampiņa bija izdegusi, bet nu tas ir normāli. Nākamnedēļ apkope uz 30tKM, tad jau informēšu par izmaksām pirmajā gadā un pārējiem jautājumiem (servisa apmeklējumiem, attieksmi utt)

Tākā pagaidām tikai to labāko varu teikt.

Nākamnedēļ arī būs kopējās izmaksas pa gadu zināmas, varēšu tad arī painformēt tautu.(ja kādam interesē jaunas automašīnas izmaksas... pilnās izmaksas)

Ps

Pēc manas rekomendācijas vismaz vēl viens cilvēks ir nopircis Matrix.

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Nu statistikji un citi atkariigie meediji staasta, ka hjundijs jau toyotu kvalitaatee sitot pushu

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Pēc jaunās Sonatas iegādes marta beigās, arī esmu šo auto rekomendējis citiem. Cik man zināms, kādi pieci mani paziņas jau ir nopirkuši jauno Sonatu, un jūtas visnotaļ priecīgi par ;so jauno auto. Auto liels, ērts, komfortabls,labi aprīkots, apdares materiāli kvalitatīvi. Iebildums šobrīd pret šo auto tikai viens -

pārāk kokaina un cieta amortizācija, kas nav diez cik patīkama mūsu bedrainajos ceļos. Tas nu ir fakts. Bet Matrix arī ir foršs un ērts auto - mana patīk. Vienu brīdi matrixu gribēja pirkt mans brālis, bet nu akcijas cenas dēl, izlēma par labu Elantrai.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..20
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti