Hyundai Matrix :)

Vigants Reģ.: 28.11.2002

Nu nedēļu ir iehavots viens tāds. LV tādu nav daudz, bet man domāt, ka nepamatoti nenovērtēts auto.

Paceļ rokas, kas bija par šo dzirdējuši agrāk?

 
1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ..20
Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

es biju uz pauzes, ka gecs sver 100 kg mazaak kaa mans volvo un 1,1 l dzineejs...

Kaut kas tur tomeer nav izdomaats liidz galam...

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

... un braucot uz Latgali varu būt drošs, ka motora resurss pietiks arī lai atgrieztos...

Runājot par reklāmu - es pacēlu veco topiku, lai atgādinātu, ka pēc gada, manas domas nav mainījušās un šaubas par kvalitāti un ilgstošu lietošanu nav piepildījušās.

Mašīna joprojām brauc... brauc normāli... nekas negrab.. riteņi ir vietās un joprojām durvis var normāli aizvērt!

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

PS

Ja es varētu atļauties (nu atļauties es varu, bet tomēr žēl tās naudiņas) tad man būtu Crysler 300C... melns ... hromēts... HEMI!

Bet šobrīd prioritāte ir Pirmais Miljons. Kan nopelnīšu, tad nopirkšu kaut ko arī lai pazīmētos.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja: ... un braucot uz Latgali varu būt drošs, ka motora resurss pietiks arī lai atgrieztos...

Runājot par reklāmu - es pacēlu veco topiku, lai atgādinātu, ka pēc gada, manas domas nav mainījušās un šaubas par kvalitāti un ilgstošu lietošanu nav piepildījušās.

Mašīna joprojām brauc... brauc normāli... nekas negrab.. riteņi ir vietās un joprojām durvis var normāli aizvērt!

laikam jau taa ir pareizi-izmaksaa liizingu, un izmet miskastee...

tikai mazliet kremt taa sajuuta, ka peec tam ka esi samaksaajis, pasam nekas paari nepaliek...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

R99 rakstīja:

shearer rakstīja:

hack11 rakstīja: es tikko apskatījos iekš nic.lv un domēns šrots.lv un shrots.lv ir brīvi.

mož mēģiniet dibināt kādu virtuālu tusa vietu sev?

pavērsies milzīgas iespējas: varēsiet staipīt gailīšus cik ļoti šilde uz haubes pagarina, cik kruta ir pilsētā braukt ar AWD atļautā ātruma robežās, cik labi ietaupīji mainot eļļu pie Sašas utt. iepsējas ir gandrīz neierobežotas.

redz kaa ir, paradas sachakareta cilveka domashanas veids. es ar savu AWD braucu visur. gan pa pilsetu, gan pa zemes celju, gan ari tur kur tu ar savu getzu nemuzham neiebrauksi. un ziemaa es braukshu vismaz divas reizes aatraak nekaa tu. un tas ir kruta. un man patiik. bet man nepatiik ka tu bazune, ka tavs zilais perdeljots ir uuberstailiigais vaagens. un pats galvenais ka JAUNS!!! un man pilnigi vienalga vai maina man elju sasha vasja vai pasha, galvenais ka vinja tiek nomainita un viss ir bumbaas. pie dilera pa 45ls mainit elju ir pachotna ja? tas ir tapat ka braukt ar M3 ja? muaahahaa

man atkal nav īsti skaidrs, kā cilvēks var TĀ fanot par VIENPADSMIT gadus vecu VIENS KOMATS SEŠI motora tilpuma Subaru... nu johaidī, tā tak ir parodija par Subaru...

VIENS KOMATS ASTONJI

bet vispar es nefanoju par motoru bet par pilnpiedzinju. par labo vadaamiibu un par to ka tas auto uzvedas uz sliktiem celjiem. zini, izbrauc ar tadu subaru pa zemes celju un tu sapratisi, ka tu brauc ar nepareizo auto. vienalga, kaut ar 1.6...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja: ...

Mašīna joprojām brauc... brauc normāli... nekas negrab.. riteņi ir vietās un joprojām durvis var normāli aizvērt!

un tas ir kvalitaates raadiitaajs tavupraat? tad sanaak ka mans un ibio shrots ir tikpat labs kaa tavs jaunais matrix!!!

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

ibio: kad tu nonāc pie auto izvēlēšanās, tad viss liekas vienkārši... salīdzināji cenas... izbrauci ar vienu, otru trešo... pakonsultējiet, bet... kad nonāc līdz līguma parakstīšanai, tad biežī vien nostrādā dažādi emocionālie faktori un tu vari nopirkt tādu automašīnu, kuru nemaz neapskatīji pirms tam un būsi apmierināts ar savu izvēli.

Man tie bija daži faktori: Piegāde max 3 dienās, cena

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Vigants rakstīja: ... un braucot uz Latgali varu būt drošs, ka motora resurss pietiks arī lai atgrieztos...

Runājot par reklāmu - es pacēlu veco topiku, lai atgādinātu, ka pēc gada, manas domas nav mainījušās un šaubas par kvalitāti un ilgstošu lietošanu nav piepildījušās.

Mašīna joprojām brauc... brauc normāli... nekas negrab.. riteņi ir vietās un joprojām durvis var normāli aizvērt!

laikam jau taa ir pareizi-izmaksaa liizingu, un izmet miskastee...

tikai mazliet kremt taa sajuuta, ka peec tam ka esi samaksaajis, pasam nekas paari nepaliek...

Ja tu to uztver kā patēriņu (mēneša maksājumu), tad tu to pie sevis jau arī iztērē! un pie kājas... paies tie gadi, ieiesi veikalā un izvēlēsies citu - varbūt krutāku, varbūt lielāku, varbūt mazāku, varbūt jaudīgāku varbūt citā krāsā... un brauski tālāk.

gintss Reģ.: 14.09.2004
0 0 Atbildēt

VIENS KOMATS ASTONJI

bet vispar es nefanoju par motoru bet par pilnpiedzinju. par labo vadaamiibu un par to ka tas auto uzvedas uz sliktiem celjiem. zini, izbrauc ar tadu subaru pa zemes celju un tu sapratisi, ka tu brauc ar nepareizo auto. vienalga, kaut ar 1.6...

general pesčannih karjer

R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

zini, izbrauc ar tadu subaru pa zemes celju un tu sapratisi, ka tu brauc ar nepareizo auto. vienalga, kaut ar 1.6...

tur jau ir tā lieta, ka ir gadījies braukt ar pāris gadus vecu turbo imprezu tā ir manta, piekrītu, bet ikdienai es tādu tomēr negribētu... tomēr vēl mazāk pēc braukšanas ar tādu es gribētu 1.8 bez turbīnas...

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

Vigants rakstīja: ...

Mašīna joprojām brauc... brauc normāli... nekas negrab.. riteņi ir vietās un joprojām durvis var normāli aizvērt!

un tas ir kvalitaates raadiitaajs tavupraat? tad sanaak ka mans un ibio shrots ir tikpat labs kaa tavs jaunais matrix!!!

Nu es teiktu, ka mans matrix ir par kripatiņu labāx savā ziņā... protams, nav 4x4 vai tur Subaru zīmes, bet nu tik un tā... kaut kur iekšā sirds dziļumos viņš man ievieš tādu kā miera un uzticamības sajūtu.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

R99 rakstīja:

zini, izbrauc ar tadu subaru pa zemes celju un tu sapratisi, ka tu brauc ar nepareizo auto. vienalga, kaut ar 1.6...

tur jau ir tā lieta, ka ir gadījies braukt ar pāris gadus vecu turbo imprezu tā ir manta, piekrītu, bet ikdienai es tādu tomēr negribētu... tomēr vēl mazāk pēc braukšanas ar tādu es gribētu 1.8 bez turbīnas...

bet man patiik. tapec ka manam piemeram ir blokjis un pazeminatie. ar turbu nevar iebraukt nekur - viens rats paliek gaisaa un chau rasma...

a kapec ikdienai neder? labak kaukads getz un 150ls menesi 5 gadus??? diez vai... es labak to naudu benjaa nobraucu.

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja:

Vigants rakstīja: ... un braucot uz Latgali varu būt drošs, ka motora resurss pietiks arī lai atgrieztos...

Runājot par reklāmu - es pacēlu veco topiku, lai atgādinātu, ka pēc gada, manas domas nav mainījušās un šaubas par kvalitāti un ilgstošu lietošanu nav piepildījušās.

Mašīna joprojām brauc... brauc normāli... nekas negrab.. riteņi ir vietās un joprojām durvis var normāli aizvērt!

Kā tad,kļūdu neizlabosi šo. Kas nopirkts,nopirkts,tas nu ir slogs uz 5 gadiem. Tāpēc jau ir jāliela sevi paša un citu acīs.

Nav tā. Ja būtu nepieciešamība, tad es brīvi varētu nomainīt pret citu auto.

Bet dotajā mirklī es nedomāju, ka mainīšu tik drīz... un ja mainīšu, tad nevis tādēļ, ka auto slikts, bet gan tādēļ, ka augušas prasības un iespējas.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja: Es pašlaik pārvietojos ar Fiat Doblo.

Baigi kruts auto,galvenais-lēts. Un kāda apdare,kāds dizains!! (mēsls)

Bet varētu tak es stāstīt,ka superubertrupercoolais dampis

Suuds tas fiats ir...nopietni...

Bet atkritumu paarvadaasanai pasaa laikaa.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Daniels_Reebuss rakstīja: Es pašlaik pārvietojos ar Fiat Doblo.

Baigi kruts auto,galvenais-lēts. Un kāda apdare,kāds dizains!! (mēsls)

Bet varētu tak es stāstīt,ka superubertrupercoolais dampis

Suuds tas fiats ir...nopietni...

Bet atkritumu paarvadaasanai pasaa laikaa.

lohi starp miskastem fiats ir labaks par getzu.

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja: Es pašlaik pārvietojos ar Fiat Doblo.

Baigi kruts auto,galvenais-lēts. Un kāda apdare,kāds dizains!! (mēsls)

Bet varētu tak es stāstīt,ka superubertrupercoolais dampis

Par gaumi jau nestrīdās... arī Fiats kādam reiz ļoti patika, ja jau palaida ražošanā...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

To fiatu razhoja, lai visaadi plaanie vareetu suudus vadaat

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

... tauta... jums ir problēmas ar diplomātiju... nemaz nerunājot par vienkāršu cieņu pret citu cilvēku viedokļiem...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Nu par tik vins arii izskataas, pa cik nopirki...

cerams, ka funkcionaali ir mazliet labaaks.

bet vienalga meesls...

P.S. Vigantam

Nu ta brauc, un izbaudi savu hjundaju, sajaa portaalaa nebuus daudz cilveeku, ksa ar taadiem kraameesies

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Nu par tik vins arii izskataas, pa cik nopirki...

cerams, ka funkcionaali ir mazliet labaaks.

bet vienalga meesls...

P.S. Vigantam

Nu ta brauc, un izbaudi savu hjundaju, sajaa portaalaa nebuus daudz cilveeku, ksa ar taadiem kraameesies

Braucu un izbaudu... un dalos pieredzē.

Personīgi tev Ozz - PN

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Vigants: noperc labak vecu subaru un izbaudi saansliidi.

VPP Reģ.: 19.12.2002
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja: ... tauta... jums ir problēmas ar diplomātiju... nemaz nerunājot par vienkāršu cieņu pret citu cilvēku viedokļiem...

Visi cieņu Hundai piekritējiem. Tik nepamet sajūta ka Hundaisti ar lielu sparu mēgina ieskalināt savu sajūsmu par brīnišķīgajiem korejas

auto citiem.

Jo sevešķi tas Geca puisis

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: Vigants: noperc labak vecu subaru un izbaudi saansliidi.

Man ir pieredze...

Ja gribu ārdīties, tad aizeju uz kārtingiem!

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

VPP rakstīja:

Vigants rakstīja: ... tauta... jums ir problēmas ar diplomātiju... nemaz nerunājot par vienkāršu cieņu pret citu cilvēku viedokļiem...

Visi cieņu Hundai piekritējiem. Tik nepamet sajūta ka Hundaisti ar lielu sparu mēgina ieskalināt savu sajūsmu par brīnišķīgajiem korejas

auto citiem.

Jo sevešķi tas Geca puisis

Dalīties pieredzē vienā un tajā pašā topikā, kas ir ar tādu pašu nosaukuimu, nav ieskalošana... es nevienam neuzmācos, bet tikai dalos ar tiem, kam interesē.

Es tak neju Opel, BMW vai citos forumos un nesaku, ka "jūs luņi braucat ar nepareizajiem auto!" ...

gintss Reģ.: 14.09.2004
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: Vigants: noperc labak vecu subaru un izbaudi saansliidi.

sānslīde var beigties ar iekšslīdi ūkstā

1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ..20
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti