Hyundai Matrix :)

Vigants Reģ.: 28.11.2002

Nu nedēļu ir iehavots viens tāds. LV tādu nav daudz, bet man domāt, ka nepamatoti nenovērtēts auto.

Paceļ rokas, kas bija par šo dzirdējuši agrāk?

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..20
edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:Jā, bet pēc gada vai diviem tas Tavs jaunais auto jau arī būs lietots! Un vērtība būs kritusies par trešdaļu... Arguments jauna auto pirkšanai varētu būt tā labā sajūta, ka Tu par savu auto zini visu vēsturi un nekas nevar palikt apslēpts.

Trešdaļu? Paskaties, cik procenti nokrītās jaunam fiat bravo vai kā to mēslu sauca. 3-4 gadīgs auto, maksā 20% no sākontējās vērtības i to neviens viņus nepērk

Ok, esmu debīls idiots, kam auto ir kas vairāk un kurš nevarētu atļauties braukt ar vienu - mazbudžeta auto. Vai no viens, bet sirdij, vai divi-trīs (viens - mazbudžets, otrs sirdij utt..).

JA reiz Vigants pirks Corvette (normāls auto, nav vismaz tāds šrots kā Mustangs), tad lai brauc ar šo pininfarina izstrādājumu un bēdu nezin. Gribētos jau ticēt, ka bēdu nebūs, bet ar hyundai neko nevar zināt. Es jebkurā gadījumā nopirktu mazlietotu 3er turingu un nejustos piekrāpis sevi

Vienīgais, kas mani līdz šim ir pievīlis pirkts lietots ir portatīvie datori. NEkad vairs! Ar 4 ieberzos, 5 paņēmu jaunu. PAt telefoni strādājuši labi

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

Edzuli: es jau ilgi siekalojos gar Crysler PTCruiser... bet tad mans skopums ņēma virsroku...

Corevete, Dodge Viper vai liels Lincols, vai Cadillac... neviens nezina... un šobrīd (šai vasarai) man ir citi lieli izdevumi... bet nākamam gadam cits budžets un tad jau redzēs, kas sanāk!

Laps ir. Ar labu nakti kungi! Pricīgus Līgo!

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Labi, mainam tēmu - Amerikāņu auto

Vienā vārdā - nekas labs Ne jauniešiem. Cilvēkiem hūtēs un gados ok, tie protams brauks ar cadilacu, nekā M3 BMW

Mustangs... nav kometāru. Paskatijos jaunā mustanga aprīkoju un papildaprīkojumu un nesapratu, tas ir par jauno vai 20 gadi vecu.

Vadāmība lielākā pakaļā nav iespējama, ja vien to nenoregulē Vācijā, kā to izdarīja ar pēdējo CTS-V 400zs monstru. Visi pārējie murgs.

Vispār nekas uzbudinoš tur nav, vismaz pēdējo 25 gadu ražojumos Neņemiet ļaunā, bet tā ir

VPP Reģ.: 19.12.2002
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja:Nu nedēļu ir iehavots viens tāds. LV tādu nav daudz, bet man domāt, ka nepamatoti nenovērtēts auto.

Paceļ rokas, kas bija par šo dzirdējuši agrāk?

Nepareizi noformulēts jautājums. Pareizi bij jautāt: Es esmu aplauzies vai neesmu ?

Atbilde: esi un smagi.

Jautājums un atbilde vienlaicīgi: bet man taču ir garantija!!!

Atbilde: Spredzis Tev iemācīs saprast kas ir GARANTIJA !!

Utt.........

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

VPP rakstīja:

Vigants rakstīja:Nu nedēļu ir iehavots viens tāds. LV tādu nav daudz, bet man domāt, ka nepamatoti nenovērtēts auto.

Paceļ rokas, kas bija par šo dzirdējuši agrāk?

Nepareizi noformulēts jautājums. Pareizi bij jautāt: Es esmu aplauzies vai neesmu ?

Atbilde: esi un smagi.

Jautājums un atbilde vienlaicīgi: bet man taču ir garantija!!!

Atbilde: Spredzis Tev iemācīs saprast kas ir GARANTIJA !!

Utt.........

nu izklausījās pēc uzbruaciena... bet ar garantijas večiem, gan es pats parunāšu... ja ar mani nerunās, tad parunās ar juristiem... Ne pirmais ne pēdējais... BTA jau izmācijām!

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja:Edzuli: es jau ilgi siekalojos gar Crysler PTCruiser... bet tad mans skopums ņēma virsroku...

Corevete, Dodge Viper vai liels Lincols, vai Cadillac... neviens nezina... un šobrīd (šai vasarai) man ir citi lieli izdevumi... bet nākamam gadam cits budžets un tad jau redzēs, kas sanāk!

Laps ir. Ar labu nakti kungi! Pricīgus Līgo!

Vigant, tu te sarakstīji tikai nepareizus auto

Ja drīkst pajautāt, cik vecs esi? Ja ne precīzi tad ~ +/- 5 gadi? Ja vēl lincolnveidīgie patīk cilvēkiem gados, kā arī cadilac. Jauniešiem corvette, viper (sūds), tad kam patīk PTcruiser??? Nevaru iedomāties. Kaut kādiem regulāriem zāles pīpētājiem ar biseksuālu noslieci un īpatnēju dzīves uztveri. Nu drausmīgs tas auto

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

Vigants rakstīja:Edzuli: es jau ilgi siekalojos gar Crysler PTCruiser... bet tad mans skopums ņēma virsroku...

Corevete, Dodge Viper vai liels Lincols, vai Cadillac... neviens nezina... un šobrīd (šai vasarai) man ir citi lieli izdevumi... bet nākamam gadam cits budžets un tad jau redzēs, kas sanāk!

Laps ir. Ar labu nakti kungi! Pricīgus Līgo!

Vigant, tu te sarakstīji tikai nepareizus auto

Ja drīkst pajautāt, cik vecs esi? Ja ne precīzi tad ~ +/- 5 gadi? Ja vēl lincolnveidīgie patīk cilvēkiem gados, kā arī cadilac. Jauniešiem corvette, viper (sūds), tad kam patīk PTcruiser??? Nevaru iedomāties. Kaut kādiem regulāriem zāles pīpētājiem ar biseksuālu noslieci un īpatnēju dzīves uztveri. Nu drausmīgs tas auto

MAn ir 25 gadi... un tu mani esi redzējis klātienē...

Man vienkārši riebjas standarta domāšanas... tādēļ patīk lietas, ka citiem nav! un patīk pašam izlemt, nevis sabiedrībai ļaut uzspiest populāru viedokli!

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

Runājot par Amerikāņiem - ja man būtu tik daudz naudas, lai nopirktu kārtīgi atrestaurētu pirmo corvetti - man tāda jau būt!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Man ir 33 gadi, un mani tas 1988.gada 5,8 metrus garais Cadillac-brougham savaldzināja. Tam piemita ārkārtīgi laba izolētība no ceļa trokšņiem. Braucot pa labu grants ceļu, sajūta bija apmēram tāda, kā ar manu Vento-VR6 pa viduvējas kvalitātes asfaltu.

VPP Reģ.: 19.12.2002
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja:

nu izklausījās pēc uzbruaciena... bet ar garantijas večiem, gan es pats parunāšu... ja ar mani nerunās, tad parunās ar juristiem... Ne pirmais ne pēdējais... BTA jau izmācijām!

Lai veicas, vienkārši, kā jau cilvēki teica auto izvēle ir, maigi sakot dīvaina, tas ka viss pie kājas, galvenais no punkta A uz punktu B nebūs arguments, tad neveidotu šādu topicu, btw, a par izmācīšanu, šaubos vai spēji nedēļas laikā skrupulozi izstudēt garantijas līgumu, vairāk izklausās pēc: padomāju a kapēc ne? tak 5 gadu garantija !

P.S. nekā personīga

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja:

MAn ir 25 gadi... un tu mani esi redzējis klātienē...

Man vienkārši riebjas standarta domāšanas... tādēļ patīk lietas, ka citiem nav! un patīk pašam izlemt, nevis sabiedrībai ļaut uzspiest populāru viedokli!

Bāc, man likās, ka ap 35 vismaz Ok, bet tad vismaz lūdzu pērc Corvette, nevis kaut kādus ptcruiser hujizer

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

VPP rakstīja:

Vigants rakstīja:

nu izklausījās pēc uzbruaciena... bet ar garantijas večiem, gan es pats parunāšu... ja ar mani nerunās, tad parunās ar juristiem... Ne pirmais ne pēdējais... BTA jau izmācijām!

Lai veicas, vienkārši, kā jau cilvēki teica auto izvēle ir, maigi sakot dīvaina, tas ka viss pie kājas, galvenais no punkta A uz punktu B nebūs arguments, tad neveidotu šādu topicu, btw, a par izmācīšanu, šaubos vai spēji nedēļas laikā skrupulozi izstudēt garantijas līgumu, vairāk izklausās pēc: padomāju a kapēc ne? tak 5 gadu garantija !

P.S. nekā personīga

Tagad jau Vigantam tikai pirmie iespaidi, bet intersantāk būs pēc kāda gada, kad varēs secināt - ir kas plīsis vai nav, ir vai nav manāmas jūtamas Hyundai-matrix nolietojuma pazīmes... Jācer, ka tad Vigants mums atskaitīsies.

VPP Reģ.: 19.12.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Tagad jau Vigantam tikai pirmie iespaidi, bet intersantāk būs pēc kāda gada, kad varēs secināt - ir kas plīsis vai nav, ir vai nav manāmas jūtamas Hyundai-matrix nolietojuma pazīmes... Jācer, ka tad Vigants mums atskaitīsies.

Gads priekš auto nav nopietnas atskaites periods, interesantāk būs pēc 5 gadiem, kad beigsies līzīnga maksājumi un nereāla garantija.

Pat varu saderēt uz 1L Jamesonu ka pēc 2,5 gadiem topika autoram jau būs cits, normāls auto, un jams būs mega laimīgs ka kāds to ārprātu pa 2k eur paņēma kā pirmo iemaksu.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Līgo, Līgo

VPP Reģ.: 19.12.2002
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:Līgo, Līgo

Dīvaini, atkal piekrītu

CyberGhost Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Sunsfuns Reģ.: 17.10.2004
0 0 Atbildēt

Kas tejienē notiek?Es smadzenes aizmirsu mājās!

chevrolet Reģ.: 13.08.2004
0 0 Atbildēt

VPP rakstīja:

Vigants rakstīja:Nu nedēļu ir iehavots viens tāds. LV tādu nav daudz, bet man domāt, ka nepamatoti nenovērtēts auto.

Paceļ rokas, kas bija par šo dzirdējuši agrāk?

Nepareizi noformulēts jautājums. Pareizi bij jautāt: Es esmu aplauzies vai neesmu ?

Atbilde: esi un smagi.

Jautājums un atbilde vienlaicīgi: bet man taču ir garantija!!!

Atbilde: Spredzis Tev iemācīs saprast kas ir GARANTIJA !!

Utt.........

nu tad pastaasti kas tur ir ar to garantiju

did33 Reģ.: 26.08.2003
0 0 Atbildēt

vwfanam

ir ir apmierinaati. pateeree ap 6l pa pilseetu, parasti visu, kas baakaa . pusgads noripinaats. jaasaka, ka vienkaarsi tik sareekinaati dazaadi auto uztureesanas modeli, nu tur peerkam mazlietotu, braucam 3-5 gadus, vai kautkaa savaadaak, nu ar vienuvaardu sakot, ideaala auto gadiijumaa tikai dzelzis brauksanas kaartiibaa iznaak kautkur ap ls100 meen, taa ka tika nolemts nemt jaunu. pie OPEL bij pierasts, srotos, oi, atvainojiet, lietotu auto salonos paseedeej pie citiem klokiem , nospried, ka marka nau jaamaina. ja nepatiks, vai buus probzas, liizinga kompaanijai paprasiis, lai nomaina. Peace.

Prieciigus sveetkus!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

did33

Piekrītu, ka Meriva ir ļoti baudāms auto, it sevišķi ar 1,7 DTI. Lielā Opel testa ietvaros maijā vienu dienu rullēju ar Merivu 1,6 benzīnnieku, man ļoti tas patika.

Šorīt ar savu Vento-VR6 izbraucu 12 km pa pilsētu - uz lielveikalu un tirgu. Vidējais patēriņš sanāca 16 litri uz 100 km. Tātad tika notērēti 1,92 litri 98.benzīna. Tā kā benzīna tagad maksā 56,5 santīmus, tad degvielas izmaksas ir 1,08 lati. Savukārt ar Merivu 1,7 DTI būtu tikai 41 santīms.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

VWfans rakstījaid33

Piekrītu, ka Meriva ir ļoti baudāms auto, it sevišķi ar 1,7 DTI. Lielā Opel testa ietvaros maijā vienu dienu rullēju ar Merivu 1,6 benzīnnieku, man ļoti tas patika.

Tu vienreiz beigsi murgot? Dīzelis, pie tam vēl 1.7 un opel dīzels nekādi nevar būt baudāms! Baudāms tas ir vienīgi makam, tas arī viss! Baudāms var būt BMW 330D vai 335D, bet ne jau 1.7 opel dīzels. Besī jau par to tavu 1.7 opeli visu laiku klausīties!

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Es visiem novēlētu vairāk pelnīt

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

VWfans rakstījaid33

Piekrītu, ka Meriva ir ļoti baudāms auto, it sevišķi ar 1,7 DTI. Lielā Opel testa ietvaros maijā vienu dienu rullēju ar Merivu 1,6 benzīnnieku, man ļoti tas patika.

Tu vienreiz beigsi murgot? Dīzelis, pie tam vēl 1.7 un opel dīzels nekādi nevar būt baudāms! Baudāms tas ir vienīgi makam, tas arī viss! Baudāms var būt BMW 330D vai 335D, bet ne jau 1.7 opel dīzels. Besī jau par to tavu 1.7 opeli visu laiku klausīties!

Labi, labi, nerunāšu vairs par Opel 1,7 DTI. Un paldies par novēlējumu! Par BMW 335d Tu gan kļūdījies - tāda modeļa nav. Ir BMW-535d ar maksimālo jaudu 272 zirgspēki un divām turbīnām.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Ok, pārteicos par to 335D, jo domāju tieši 535D jauno, bet!!!... Būs pēc laika arī 335D ar tiem pašiem 272zs un miljons ņūtonmetriem Tas tak būtu tev viens sapņu auto, ne?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Būs pēc laika arī 335D ar tiem pašiem 272zs un miljons ņūtonmetriem Tas tak būtu tev viens sapņu auto, ne?

Ja es būtu bagāts, tad varbūt.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..20
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti