Volvo C70

Lady Reģ.: 09.06.2004

Labdien cien., volvisti!

Jautājums ir par šo modeli.

Izšķirstiju visu diskusiju sarakstu, bet par šo modelīti nekas nav minēts.

Konkrētāk gribētu zināt par iespējamajām problēmām eksplutācijā. Vai nav raksturīgi automāta defekti? Kā kalpo turbīna? Cik dārga varētu būt eksplutācija, jo skaidrs, ka šim auto lietotas detaļas, laikam jau nevar dabūt.

Konkrētais objekts varētu būt šis: auto.delfi.lv/placis.php?op=show&sid=23180

Varbūt Jūsu (volvistu) aprindās ir kautkas zināms par šo konkrēto auto?

Jau iepriekš pateicos par atbildēm!

 
1 2 3
mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

njaa, tiiri taa neko babskijs ar 2.3 20VT 240zs standartaa

pitbullz Reģ.: 29.05.2004
0 0 Atbildēt

Nu iists vechu auto ir Kadets ar dizeli. Ir ko p#s#ies

ermondo Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

A kā viņam ar hadeni? Nav kaut kāda švaka?

Citi te kaut ko teica, ka tas pats, kas s70 (tā itkā ir izturīga), bet vai tik nav no s40???

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Protams,ka nē.Viss ir no S70!

ivka Reģ.: 10.07.2002
0 0 Atbildēt

T5 motors ir patiešām reāli labs. Arī tīri ekonomisks starp citu. Pa šoseju man sanāk 8l/ 100@110kmh tā īpaši neaizdomājoties par braukšanas manieri. Pa pilsētu vasarā bija ne vairāk kā 11, tagad kopš 1.septembra gan ir pacēlies līdz 12. Jaudas/patēriņa ziņā kudi labāks par BMW sešinieku, kur nu vēl MB vai ko citu.

ermondo Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Vienīgi, ka baigi grūti atrast ar manuālo kārbu... - es vēl neesmu atradis...

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

ja ikdienaa naakas braukaat pa Riigu, un ja veel zem haubes ir T-5 motors, nudien neredzu vajadzību pēc manuālās kārbas. Bet tā ir katra paša izvēle.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

neadekvāti dārgs un kopumā šrotīgs auto. Ne miņas no drivers car. Jauns savulaik maksāja cik pat cik M3. Absurds, murgs! Vienīgais tur izskats vēl kaut cik, bet nu arī nekāds dižais. Karoč bezjēdzīgs auto.

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

ermondo rakstīja: Vienīgi, ka baigi grūti atrast ar manuālo kārbu... - es vēl neesmu atradis...

c70 ar manual kaarbu? nafig? tas tachu ir 2 durvju limuzins cilveekiem, kam nevajag 4 durvis, ta nav sporta mashiina. manualas karbas lai rausta M3 un tml. sporta spainju brauceeji

pitbullz Reģ.: 29.05.2004
0 0 Atbildēt

Automaats jau laba lieta, tikai kad man vasaraa atnirdzaas un bij jaanoskaita par remontu Ls600, tad gan bij skrobe. Bet man shkiet C70 manuaalaa naaca tikai ar T5R motoru, mosh i kluudos...

ermondo Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: neadekvāti dārgs un kopumā šrotīgs auto. Ne miņas no drivers car. Jauns savulaik maksāja cik pat cik M3. Absurds, murgs! Vienīgais tur izskats vēl kaut cik, bet nu arī nekāds dižais. Karoč bezjēdzīgs auto.

Nu un pa to cenu tagad pasaki man NEšrotīgu BMW? Es nevienu vēl neesmu atradis...

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

pitbullz rakstīja: Automaats jau laba lieta, tikai kad man vasaraa atnirdzaas un bij jaanoskaita par remontu Ls600, tad gan bij skrobe. Bet man shkiet C70 manuaalaa naaca tikai ar T5R motoru, mosh i kluudos...

C70 nenaaca ar R versijaam. Manuaalaas pieejamas visaam dzineeju versijaam, jaameklee tikai.

edzulis rakstīja: neadekvāti dārgs un kopumā šrotīgs auto. Ne miņas no drivers car. Jauns savulaik maksāja cik pat cik M3. Absurds, murgs! Vienīgais tur izskats vēl kaut cik, bet nu arī nekāds dižais. Karoč bezjēdzīgs auto.

Par M3 nestriidos, neapshaubaami aatraaks, sportiskaaks auto, tanii pat laikaa nepiekriitu, ka C70 ir absoluutais murgs utt... Pat uz to pusi nav. Edzuli, why tev taa liekas?

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

ermondo rakstīja:

edzulis rakstīja: neadekvāti dārgs un kopumā šrotīgs auto. Ne miņas no drivers car. Jauns savulaik maksāja cik pat cik M3. Absurds, murgs! Vienīgais tur izskats vēl kaut cik, bet nu arī nekāds dižais. Karoč bezjēdzīgs auto.

Nu un pa to cenu tagad pasaki man NEšrotīgu BMW? Es nevienu vēl neesmu atradis...

BMW ne kurš katrs var atļauties

p.s Nezinu par C70. Esmu kaut kur lasījis, ka no sporta tur tik pat, cik DACIA no limuzīna... es nerunāju tikai par ieskrējienu.

ermondo Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Nu nav jau droši, ka sporta auto..., bet es jau arī netaisos ar to pievērsties profesionālam sportam

Cemical Reģ.: 28.04.2003
0 0 Atbildēt

Taa es arii esmu saziepieejies uz shito autinju! Nu te gāja visādas runas.. par izspleešanām beidzot ar salīdzināšanu ar BMW..

Manuprāt superīgs auto - Smuka kupeja, ar diezgan lielu jaudu, lai var shad tad arii iespiest.. Komforts sheit noteikti ienjem lielu jomu.. Un manupraat nevar saliidzinaat ar BMW - nu nevar.. (Vispaar gribeetu bmw - bet tas ir labs auto, sliktiem cilveekiem! Taapeec skatos teishi uz Volvo C70). Arii uzticams man liekas, un protams liidzi naak droshiiba..

Es arii gribeetu zinaat - kaa ir ar taam izmaksaam - tieshi uztureeshanas zinjaa? Cik Kasko uz gadu? Kaadas cenas detaljaam? Kaads serviss? Kāda vēl pieredze? Kā ir ar zagšanu? Utt?

Paldies par info - kas te mineeja par pagrieziena lenjkji un pateerinjiem..

Cemical Reģ.: 28.04.2003
0 0 Atbildēt

AA jAA - skatos tieshi uz Volvo C70 2,3 Turbo, 20v - nu to ar 239 Zs... Vaacijaa starpcitu ir labs piedaavaajums ar shiem!

Sadness Reģ.: 29.12.2003
0 0 Atbildēt

Cemical rakstīja: Taa es arii esmu saziepieejies uz shito autinju! Nu te gāja visādas runas.. par izspleešanām beidzot ar salīdzināšanu ar BMW..

Manuprāt superīgs auto - Smuka kupeja, ar diezgan lielu jaudu, lai var shad tad arii iespiest.. Komforts sheit noteikti ienjem lielu jomu.. Un manupraat nevar saliidzinaat ar BMW - nu nevar.. (Vispaar gribeetu bmw - bet tas ir labs auto, sliktiem cilveekiem! Taapeec skatos teishi uz Volvo C70). Arii uzticams man liekas, un protams liidzi naak droshiiba..

Es arii gribeetu zinaat - kaa ir ar taam izmaksaam - tieshi uztureeshanas zinjaa? Cik Kasko uz gadu? Kaadas cenas detaljaam? Kaads serviss? Kāda vēl pieredze? Kā ir ar zagšanu? Utt?

Paldies par info - kas te mineeja par pagrieziena lenjkji un pateerinjiem..

Man tieši tāds ir oranžā krāsā un ar automātu...Sporta auto klasiskā uztverē tas nav noteikti, jo ir diezgan pasmags ar velkošo priekšu. Auto ir diezgan augsts, tāpēc līkumos ir tieksme uz sasvēršanos un arī uz purna iznešanu ārpus iecerētās trajektorijas, ja pārāk strauji mēģini iekarot asu līkumu. Bet tas varbūt arī ir labojams ar labām riepām.

Volvo C70 drīzāk ir ļoti jaudīgs un drošs kuģis. Uzrāviens tam T5 motoram ir vienkārši zvērīgs un vēl patīkamāka ir tā skaņa. Drošības sajūta braucot ar auto ir lieliska. Benzīnu ēd pilsētā tā uz 15-16 l/100 km, ārpus 8-9 l/100 km. Rezerves daļas ar nav dārgas, ja nepērk Mūsa Motors (uz dažām detaļām 6x dārgāk kā citur ).

Baigi, baigi, baigi foršs un uzticams auto jāsaka

Kasko man maksā 378,- LVL gadā bez pašriska.

Ja vajag vēl kaut ko jautā

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

tev ir zelta, nevis orznge

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti