GPS

Goosh Reģ.: 04.06.2004

Man ir jautaajums...

Vai kaadam gadiijumaa nav GPS uztveereeja nu taada ko datoram piesleegt... trakoti gribeetu nedeeljas nogalee izmeegjinaat taadu lietu... vai pret kjiilu.... nu nezinu... negribaas jau uzreiz uz dullo pirkt... preciizaak lai nolemtu vajag saprast vai patieshaam vajadziigs...

 
1 2 3 4 5
Reģ.: 13.05.2024
0 0 Atbildēt

Yukki, runa ir par to, ka te daži cepjās par kļūdām Rīgas kartēs, maršrutos, kurus diendinā brauc un zina no galvas.

Labi, miers ar to hammeru....lieto savu GPS, citādi apstulbsi un neatradīsi mājas

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

hammers rakstīja:

vmartini rakstīja: Man ir doma nopirkt ASUS A636N+GPS tik nezinu kādu karti likt iekšā! Pašam ir bijusi darīšana tikai ar JS3 uz mājas pc!

Pocketa labums ir tas, ka tu neesi piesiets pie kaada konkreeta softa vai razhotaaja, kaa tas ir teiksim ar TomTom GO un citiem tamliidziigiem aperaatiem. Uz PPC vari likt virsuu ko veelies, testeet un izmantot to , kas labaak patiik.

Es izmantoju OziExploreri (pieejams gan uz PC, gan PPC):

www.rus-roads.ru/...

iGO (daudzos parametros parociigaaks par TT!) :

www.i-go.com/...

TomTomu

un

Navigon :

www.navigon.com/...

Vai tam iGO ir detalizeeta Latvijas karte? Un kā ar gļukiem? Tomtom ik pa laikam visādas muļķības runā piemēram uz tilta pāri lielupei šis lika nogriezties pa kreisi tāpat Rīgā neievēro satiksme noteikumus liek griezties pa kreisi kur nav atļauts utml. Destinatoram tas pats.

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

vai ir kāds lietojis vai arī pēc teh.spec jau var ieteikt/neieteikt sony NV-U71T ?

rudenī ir doma izmalt dienvidpoliju un slovākiju, tāpēc pamazām rodās interese pēc kāda gps verķa, kas atpazītu vairums jaceku miestu.

Roi Reģ.: 21.01.2004
0 0 Atbildēt

911 rakstīja: vai ir kāds lietojis vai arī pēc teh.spec jau var ieteikt/neieteikt sony NV-U71T ?

rudenī ir doma izmalt dienvidpoliju un slovākiju, tāpēc pamazām rodās interese pēc kāda gps verķa, kas atpazītu vairums jaceku miestu.

Es tev ieteiktu izveeleeties plashaak paziistamus pie mums taa teikt populaaraakus... tas paliidzees apkalposhanaa karshu dabuushanaa utt.

Man pasham ruugta pieredze ar Blaupunkt navihgatoru

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Kads varbut zin kur nokačat Latvijas karti garminam

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

ne 520 sx

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Bazes karte laikam ar afrikas kontinentu,Neesmu vel izpetijis.Tev ir bijusi darišana ar tadiem??

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nu cipari labie,es domaju moška kads zin kur nahaļavu nokačat

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nu man no kuveitas atveda.Ar magelanu nav vispar problemu gan valodas var salikt gan kartes.Garmins ir latvija mazak izplatits,bet armijnieki ar viniem darbojas ta ka domaju ka kaut ko jau izrakšu

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Atver meiliņu.Tur mana adrese

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

TVnet rakstīja:

Ierīces "TomTom GO 720" iebūvētajā atmiņā ir instalēta visjaunākā Austrumeiropas karte, kas palīdz atrast ceļu no vienas vietas līdz otrai visā Austrumeiropas teritorijā.

Jaunās ierīces piedāvātās iespējas:

* "TomTom Map Share™" tehnoloģija, kas lietotājiem nekavējoties ļauj labot kartes un izmantot uzlabojumus, ko veikuši citi lietotāji;

* 4,3 collu skārienjutīgs ekrāns ar augstas kvalitātes grafiku un celtņu atveidiem labākai apkārtnes uztverei;

* Palīdzības funkcija: nepieciešamības gadījumā šī izvēlne uzrāda telefona numuru un maršrutu līdz tuvākajam policijas iecirknim vai slimnīcai;

* braukšanas instrukciju ierakstīšana savā vai draugu balsī.

Izmantojot "TomTom Map Share™", autovadītāji var jebkurā laikā veikt labojumus savās kartēs. Tāpat tā ļauj cilvēkiem iepazīties ar citu lietotāju ievadītajiem datiem, kas caur "TomTom HOME" ik dienu automātiski nonāk "TomTom" bezmaksas programmatūras krātuvē. Tas nozīmē, ka no mājas lapas www.tomtom.com iespējams bez maksas lejupielādēt jaunāko kartes versiju, tiklīdz tā ir pieejama.

"TomTom GO 720" cena ir 375 lati (ĀPĀC!).

Hei, ir kāds testējis, šķiet lielākā daļa no šiem reklāmas textiem puslīdz darbojas tikai Reiropā?

Tās fīčas tikai tajā TOMtOm verķī pieejamas, vai var uzbāzt arī uz PocketPC iekš TT6?

Labot tās šķībās LV kartes, iezīmēt trūkstošos ceļus un novilkt updeitus neatteiktos, tāpat celtņu apveidi drošvien par skādi nenāktu. Nerunājot par "interest points" telefoniem, kuri pašreizējā TOMTOm6 (vismaz par LV) nav atrodami. Ar "virziena" balsīm arī labprāt paspēlētos, liktu sievai ierunāt textiņus

bummerr Reģ.: 15.01.2004
0 0 Atbildēt

ir doma iepirkt kadu no tiem pocket gps, kaa piem., TOM TOM ONE XL. kaa ir ar tam LV karteem , tipa tikai 62% parklajums? nav taa ka tur tikai riiga un plus kadas 4-5 lielakas pils un viss??? turklaat saka ka tur ir latieshu val? tochna?

moz kadam ir pieredze ar kadu citu, tochna parbaudiitu "mazo- pocket" GPS?

George Reģ.: 06.02.2003
0 0 Atbildēt

bummerr rakstīja: ir doma iepirkt kadu no tiem pocket gps, kaa piem., TOM TOM ONE XL. kaa ir ar tam LV karteem , tipa tikai 62% parklajums? nav taa ka tur tikai riiga un plus kadas 4-5 lielakas pils un viss??? turklaat saka ka tur ir latieshu val? tochna?

moz kadam ir pieredze ar kadu citu, tochna parbaudiitu "mazo- pocket" GPS?

Pats lietoju nokia e65 ar bluetooth gps (darbojas arī ielikts kabatā) uztvērēju. Latvijas kartē ir gan rīga (joprojām ar kļudām), gan visi rajona centri ar ielām un māju numerācijām. Ir arī pagastu centri un tos savienojošie ceļi (nepilnīgi, bet aizbraukt var).

dakteris Reģ.: 03.07.2001
0 0 Atbildēt

Tom Tom One liekas nu nav pocket variants..tas taču domāts iekš auto lietot!

E65 savienojumā ar mini GPS ir ļoti labi(lietojam)!Attiecībā par Latviju..tas taču nav nopietni sūdzēties,ka Latvijā nevar kko atrast..te taču viss tik pazīstams un mīļš...!

Man ar jauno karti Rīgā kļūdas praktiski nav, ja nu vienīgi vienvirziena ielas,bet tās jau arī mainās pa dienām...Latviešu valoda ir iekšā,ja ne, var dabūt gan oficiāli pa naudu mājas lapā,gan drusku padarbojoties Inetā..

piparinjs Reģ.: 14.04.2005
0 0 Atbildēt

IR NOPIRKTS AUTINJS KAM ORGINALA NAVI AR CD. VAI IR KADAM JS un vai to vispar var nospiest vai ir kodeta un tikai org. versija.

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Iztulko latviski, to ko te sarakstiji.

Ja doma ir iebāzt autiņa NAVI sistēmā Tildes JS kartes, tad manuprēt tas praktiski nav iespējams.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Nepārmetiet tiem kuri sūdzas par Rīgas karšu kļūdām,ne jau viņi Rīgā ceļu meklē, tas ir TESTS kartes uzticamībai . Te Tu nepazudīsi ,bet ārzēmēs un bieži vietās bez valodas,

P S Ja es skatos kādu enciklopēdiju tad paskatos ko raksta par Latviju , kā piemēram ,ja Latvijā dzīvojot 3 milj latvieši u t t tad top skaidrs par datu pareizību .

opelis Reģ.: 03.10.2005
0 0 Atbildēt

George rakstīja:

bummerr rakstīja: ir doma iepirkt kadu no tiem pocket gps, kaa piem., TOM TOM ONE XL. kaa ir ar tam LV karteem , tipa tikai 62% parklajums? nav taa ka tur tikai riiga un plus kadas 4-5 lielakas pils un viss??? turklaat saka ka tur ir latieshu val? tochna?

moz kadam ir pieredze ar kadu citu, tochna parbaudiitu "mazo- pocket" GPS?

Pats lietoju nokia e65 ar bluetooth gps (darbojas arī ielikts kabatā) uztvērēju. Latvijas kartē ir gan rīga (joprojām ar kļudām), gan visi rajona centri ar ielām un māju numerācijām. Ir arī pagastu centri un tos savienojošie ceļi (nepilnīgi, bet aizbraukt var).

Man ir gan Nokia, gan uztverejs, bet nav kartes , bija demo versija no neta, bet beidzaas, peerkot jaamaksaa 70EUR, naudas zheel...ko dariit?

George Reģ.: 06.02.2003
0 0 Atbildēt

opelis rakstīja:

George rakstīja:

bummerr rakstīja: ir doma iepirkt kadu no tiem pocket gps, kaa piem., TOM TOM ONE XL. kaa ir ar tam LV karteem , tipa tikai 62% parklajums? nav taa ka tur tikai riiga un plus kadas 4-5 lielakas pils un viss??? turklaat saka ka tur ir latieshu val? tochna?

moz kadam ir pieredze ar kadu citu, tochna parbaudiitu \"mazo- pocket\" GPS?

Pats lietoju nokia e65 ar bluetooth gps (darbojas arī ielikts kabatā) uztvērēju. Latvijas kartē ir gan rīga (joprojām ar kļudām), gan visi rajona centri ar ielām un māju numerācijām. Ir arī pagastu centri un tos savienojošie ceļi (nepilnīgi, bet aizbraukt var).

Man ir gan Nokia, gan uztverejs, bet nav kartes , bija demo versija no neta, bet beidzaas, peerkot jaamaksaa 70EUR, naudas zheel...ko dariit?

darīt šādi: gps-club.ru/...

dakteris Reģ.: 03.07.2001
0 0 Atbildēt
HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Kadas atsauksmes ir par TomTomONE XL???

Unima Reģ.: 01.10.2004
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja: Kadas atsauksmes ir par TomTomONE XL???

Ljoti labas. mees gan tikai pa LV braukaajaam un kaa zinaams tieshi LV kartes tam ir visnepilniigaakaas, bet savu dalju jautriibas celjojumaa tas mums atnesa pieljauju ka dodoties aarpus paziistamaam vietaam shis verkjiitis ir vienkaarshi neaizstaajams paliigs! starp citu, taa kaa mans atvaljinaajums beidzies un nekur taalu nav paredzeets braukt vismaz gadu, tad man vinjsh tagad staav pilniigi bez jeegas. ceru, ka ljoti nepaarkaapshu shii foruma noteikumus ja ielikshu linku uz sludinaajumu:

sludini.tunt.lv/...

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

Unima rakstīja:

Ljoti labas. mees gan tikai pa LV braukaajaam un kaa zinaams tieshi LV kartes tam ir visnepilniigaakaas, bet savu dalju jautriibas celjojumaa tas mums atnesa pieljauju ka dodoties aarpus paziistamaam vietaam shis verkjiitis ir vienkaarshi neaizstaajams paliigs! starp citu, taa kaa mans atvaljinaajums beidzies un nekur taalu nav paredzeets braukt vismaz gadu, tad man vinjsh tagad staav pilniigi bez jeegas. ceru, ka ljoti nepaarkaapshu shii foruma noteikumus ja ielikshu linku uz sludinaajumu:

sludini.tunt.lv/...

Vai tad One un XL nav divi dazhaadi TomTom "brandi"?

Unima Reģ.: 01.10.2004
0 0 Atbildēt

White_Trash rakstīja: Vai tad One un XL nav divi dazhaadi TomTom "brandi"?

neesmu tajos speciaalists. zinu tikai to, ka man ir TomTom One XL modelis

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Tom Tom One ir savaadaaks (mazaaks un leetaaks) nekaa Tom Tom One XL (man taads ir), baigi labaa ficha.

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti