FIAT COUPE pirkt, vai nepirkt!

sebs Reģ.: 07.04.2004

Taatad ir doma iepirkt FIAT COUPE 1995 gada. Ko juus vareetu teikt par sho auto tiiro no tehniskaas puses, kaa arii no expluataacijas viedoklja!!?

 
1.. 5 6 7 8 9 10 11 12
edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

kpx rakstīja: Belgija pabraukaju ITS tuneto coup nekadas vainas, tas arko es braukaju maksaja 16000eiro....... nav ipasi darga,bet exclu...a, man labak patik *pinifarina* neka kaut kads BMW M3, kuri jaudas zina ir lidzigi......

Nu i losis Pininfarina vinjam labaak nekaa M3 ghgh jefinjsh

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

kpx rakstīja: karbons ir domats svaram (dzinejs prieksa).......

Nu un pa 10 kg atvieglojot priekšu iegūsi stabilitāti

sebs Reģ.: 07.04.2004
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja:

kpx rakstīja: karbons ir domats svaram (dzinejs prieksa).......

Nu un pa 10 kg atvieglojot priekšu iegūsi stabilitāti

Saakumam nav slikti, veelaak prieksheejo piekari nomaini uz alumiinija vai karbona un skat ieguusi ideaalu izsvarojumu 50/50

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

sebs rakstīja:

Arnijs rakstīja:

kpx rakstīja: karbons ir domats svaram (dzinejs prieksa).......

Nu un pa 10 kg atvieglojot priekšu iegūsi stabilitāti

Saakumam nav slikti, veelaak prieksheejo piekari nomaini uz alumiinija vai karbona un skat ieguusi ideaalu izsvarojumu 50/50

50/50 tam auto būs ar putuplasta dzinēju!

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja:

50/50 tam auto būs ar putuplasta dzinēju!

sebs Reģ.: 07.04.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Arnijs rakstīja:

50/50 tam auto būs ar putuplasta dzinēju!

Vai tad itaalji dzineejus netaisa no plastmasas sakauseejuma

kpx Reģ.: 28.01.2006
0 0 Atbildēt

to edzulim! Kas M3 labaks neka (ITS)coup........?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

2 edzulis:

piedod be nu nepamet sajuuta ka edzulis ir kaut kaads BMW klabeetaaju spiegs, kur tika piemin BMW ar sliktu vaardu tur shis klaat.

2 kpx

Pat ja taas mashiinas ir saliidzinaamas tad dibenpiedzinja vienmeer ir pateiciigaaka, bet citaadi - gaumes jautaajums.

xls99 Reģ.: 23.10.2002
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: 2 kpx

Pat ja taas mashiinas ir saliidzinaamas tad dibenpiedzinja vienmeer ir pateiciigaaka, bet citaadi - gaumes jautaajums.

ja merkis nav piedalities DTM-aa, WTCC-aa vai veel kaut kaadaa tur championship-aa, tad viss paareejais ir tikai un vieniigi gaumes jautaajums...

xls99 Reģ.: 23.10.2002
0 0 Atbildēt

Labi, labi, mazliet parspileju, bet nu apmeram taa.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

xls99 rakstīja: Labi, labi, mazliet parspileju, bet nu apmeram taa.

Pat nemaz nepārspīlēji...

Mūsdienās ir tā, ka pat diezgan daudz pārkāpjot satiksmes noteikumus piedziņai NAV nozīmes... Nozīmē ir tikai blīves prasmei apieties ar konkrētoe piedziņu...

sebs Reģ.: 07.04.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

xls99 rakstīja: Labi, labi, mazliet parspileju, bet nu apmeram taa.

Pat nemaz nepārspīlēji...

Mūsdienās ir tā, ka pat diezgan daudz pārkāpjot satiksmes noteikumus piedziņai NAV nozīmes... Nozīmē ir tikai blīves prasmei apieties ar konkrētoe piedziņu...

Nu shis texts skaneeja kaa OPJA teikts, jo shamie parasti gudri spriez un lielaas ar savu brauktprasmi, bet vaitad brauktprasme ir redzama tad kad brauc uz 25km/h!!!??

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

sebs rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

xls99 rakstīja: Labi, labi, mazliet parspileju, bet nu apmeram taa.

Pat nemaz nepārspīlēji...

Mūsdienās ir tā, ka pat diezgan daudz pārkāpjot satiksmes noteikumus piedziņai NAV nozīmes... Nozīmē ir tikai blīves prasmei apieties ar konkrētoe piedziņu...

Nu shis texts skaneeja kaa OPJA teikts, jo shamie parasti gudri spriez un lielaas ar savu brauktprasmi, bet vaitad brauktprasme ir redzama tad kad brauc uz 25km/h!!!??

Pats esi opis. Pastāsti kāda šķirba piedziņai ir ja tu pa šosi mierīgi velc 100, 125, 150 km/h???

Kāda šķirba piedziņai, ja pa šauru spraugu pretējā plūsmā ir jāapdzen kāds, kas brauc 90 km/h? Piebraucam un ātri uzraujam līdz kādiem 130-150 km/h atkarībā no manevram atvēlētā laika un motora jaudas un garām esam...

Kāda te šķirba kāda ir piedziņa???

Kāda šķirba piedziņai braucot pa bedrainajām mazielām? - Nekāda!

Vienīgais kur sāk parādīties piedziņas un nepiedziņas (jebkurš divritenis) šķirba - ir Madonas rajona ceļi ziemā. Tur arī paliek daudz būtiskāks jautājums: riepas/neriepas...

Un tad? Arī pa tādu ceļu var gana droši ar nepiedziņu un neriepām braukt kādus 80 km/h. Sabremzēties ir kā ir, bet bremzēm nav nekāda sakara ar piedziņu...

Vajag ātrāk? Parādiet man to ceļu, pa kuru ir prātīgi braukt > 200 km/h. Šeit, šajā zemē, kur visiem ir uz^%#st uz ceļu kvalitāti - šādu ceļu nav!

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Heh veel kads kuram "miilji" Madonas rajona celji. Bet vispaar es parasti esmu staavus sajuusmaa par celju saakot no Beerzkroga liidz Madonai. Taalak uz Cesvaines pusi iipashi nekad nav bijushas probzas. Pagaajusho 5-7 dienu vienkaarshi eliits bija tas jaunais posms Beerzkrogs - dzelcelja paarvads, vienkaarshi ideaals ledus. Njemot veeraa ka laikam ir pajaatas visaadas piekares gumijas un riepas 3 sezonas pusliselli ap 70 km/h bija dikti nepatiikami vaakt savu "asti". Bet nekas leenaak brauksi talaak tixi.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Heh veel kads kuram "miilji" Madonas rajona celji. Bet vispaar es parasti esmu staavus sajuusmaa par celju saakot no Beerzkroga liidz Madonai. Taalak uz Cesvaines pusi iipashi nekad nav bijushas probzas. Pagaajusho 5-7 dienu vienkaarshi eliits bija tas jaunais posms Beerzkrogs - dzelcelja paarvads, vienkaarshi ideaals ledus. Njemot veeraa ka laikam ir pajaatas visaadas piekares gumijas un riepas 3 sezonas pusliselli ap 70 km/h bija dikti nepatiikami vaakt savu "asti". Bet nekas leenaak brauksi talaak tixi.

Madonas raj. ceļi ir feini. TIkai nekādi nevar sabremzēties pie dz. ceļa pārbrauktuvēm ar "stop" zīmēm... Pillīx lec. Ja esi sabremzējies, tad izkustēties arī ir jautri...

Vēl feināki ir kangari ar pliku ledu...

sebs Reģ.: 07.04.2004
0 0 Atbildēt

Viiri nav bijusi taa 'laime' buut Madonaa, censhos taalaak pa Juurmalu nebraukt

Andreass Reģ.: 26.05.2003
0 0 Atbildēt

Labs laiks pagaajis, kops peedeejo reizi kaads te izteicies par Fiat Coupe.

Varbut tagad kaads lietotaajs var ieposteet kaadu zinju.

Ir doma taadu panmet meitenei. Parvietodanaas liidz 30km dienaa katru dienu.

Izlasiiju visas iepriekseejaas sarunas, bet tur nekas praatiigs nebij, lielaakaa dalja aizgaaja bezsakaraa.

Itkaa ieks sludinaajumiem nekas praatiigs nav. Turbo versijas neatradu ne ss. ne reklama, ne autonet.

Varbuut kadam ir paziisanaas vaaczemee vai itaalijaa un var izfireet atvesanu cenaa liidz kaadiem 4000 vai 5000 eiriku.

Riit ir doma aizbraukt apskatiit so te:

www.autonet.lv/...

raivo77 Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

Nezinu. Man kaut kad senaak arii bija doma Fiat Coupe njemt, aber toreiz shie bij stipri daargaaki. No aarpuses smuks, tachu ieksheejaa apdare nje ochenj. Kaut arii aadas benjki, viss paareejais ne visai. Zini, AR GTV liekas daudz daudz labaaks.

italis Reģ.: 23.01.2006
0 0 Atbildēt

Andreass rakstīja: Labs laiks pagaajis, kops peedeejo reizi kaads te izteicies par Fiat Coupe.

Varbut tagad kaads lietotaajs var ieposteet kaadu zinju.

Ir doma taadu panmet meitenei. Parvietodanaas liidz 30km dienaa katru dienu.

Izlasiiju visas iepriekseejaas sarunas, bet tur nekas praatiigs nebij, lielaakaa dalja aizgaaja bezsakaraa.

Itkaa ieks sludinaajumiem nekas praatiigs nav. Turbo versijas neatradu ne ss. ne reklama, ne autonet.

Varbuut kadam ir paziisanaas vaaczemee vai itaalijaa un var izfireet atvesanu cenaa liidz kaadiem 4000 vai 5000 eiriku.

Riit ir doma aizbraukt apskatiit so te:

www.autonet.lv/...

palasies alfistos, tur arī viens interesents par visām varītēm centās uzzināt kas labāks - probe, 200nissan vai coupe Un starp citu incanti, kas tad raivo77 coupes salonā 'ne očeņ'

Andreass Reģ.: 26.05.2003
0 0 Atbildēt

alfistos, tas ir tepat forumaa vai kaadaa citaa adresee.

Vienu taadu Fiatinju atradaam rumbulaa, vienaa no saloniem.

Dabuujaam paseedeet ieksaa un labaak apskatiit.

Apdares kaa jau apdare, protams, vareetu gribet nedaudz klasiskaaku, bet sis auto no aarienes arii nav diez ko ierasts, taapeec iekseejaa apdare atbilst.

Patika, ka miiksti seedekli.

Tiesa gan sis eksemplaars bija ar daudziem vizuaaliem defektiem.

Veelvienaa salonaa pamaniijaam Alfu Spideru. Nedaudz izbriiniija vieta bagaazniekaa un otro seedeklu rindas neesamiiba. Toties viss paareejais likaas skaists.

Pardeveejs ieteica netaa paskatiites Alfu GTV, kas tika izdariits un izskataas, ka tagad jaaizveelas vai nu Fiat vai Alfa.

Man jau taa Alfa vairaak patiik, bet Fiataa tomeer mazs Ferrari maajo.

Papeetiiju sludinaajumus ieks mobile.de un izskataas, ka jaasadabuu rokaa kaads kas vareetu auto atgaadaat no turienies, jo tur cenas DAUDZ leetaakas.

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

sebs rakstīja: Viiri nav bijusi taa 'laime' buut Madonaa, censhos taalaak pa Juurmalu nebraukt

tici man,juurmalaa ir suudiigaaka situaacija..madonaa ielas ir labaakas...

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

alfisti = alfisti.lv

italis Reģ.: 23.01.2006
0 0 Atbildēt

Ja meitenei - tad barchetu...

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Vienu eksemplaru var papetiit te siikak: www.jzmotors.lv/...

raivo77 Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

Nu labi. Nesaku ka dizainiski salons buutu negliits. Tas ir pieskanjots auto aareejam dizainam un interesants pat (kaa nekaa Pininfarinas skola). Bet vienmeer esmu uzskatiijis, ka shim Pininfarinas konceptam nepaveicaas ar to, ka iegaadaajaas vinju Fiat un saaka razhot zem FIAT ziimes. Un salonaa man nepatika taa kvalitaate nevis izskats. Nuu, protams ka nestaigaaju apkaart un nekladzinu to vienaa laidaa, varbuut vienkaarshi eksemplaaram ko es savulaik skatiiju viss salons bija smagaa kondiicijaa. Seedeklji kaut aadas, bet jau sabruzhaati, plastmasa panelim visleetaakaa kaada vien var buut , pat saulesshirmiishiem jau paarklaajums atliimeejies. Taa mashiiniite bija 1999.gada, a skatiiju ta sho 2002.gadaa. Veelreiz saku, ka modelis ir ljoti smuks, tikai vinju dereeja kaadai citai kompaanijai razhot.

1.. 5 6 7 8 9 10 11 12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti