FIAT COUPE pirkt, vai nepirkt!

sebs Reģ.: 07.04.2004

Taatad ir doma iepirkt FIAT COUPE 1995 gada. Ko juus vareetu teikt par sho auto tiiro no tehniskaas puses, kaa arii no expluataacijas viedoklja!!?

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Edžul - kā tu nesaproti - Tas M3 priekš Tevis ir lielisks, labāku, šķiet nav! Brīnišķīgi!

Tikai pacenties saprast vienu lietu - ir arī citi viedokļi, vērtības un labumi.

Vienam patiks VAZ 2014, citam Porsche 911 GT3. Arī šie abi ir RWD. Nu un?

Daudziem iespēja riņķus zīmēt pie Spices un driftā ņemt katru līkumu liekas nevajadzīga ampelēšanās.

P.S.

Jo sliktāks segums, jao vairāk vinnē FWD. Atceramies ziemu un ļoti slapju asfaltu (tās ir tās reizes, kad labāk lai riteņi Tevi velk, nevis stumj). Katram savs...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Un vēl atceramies britu teicienu (kurā cerams pamanīsies saskatīt alegoriju)

Vajag nopirkt kabrioletu un vēl vienu mašīnu pārējām 364 dienām gadā...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Tad kādā krāsā tev cepure un cimdi ?

man ir vairaakas cepures un vairaki paari cimdu. bet kas tas par jautaajumu?

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

jaa, es tieshi domaaju par kabrioleta iegaadi bet baigi reti ir peec 98. gada spideri ar 12v v6, bet 24v v6 jau ir sasodiiti daargi. starp citu, pirms paaris dienaam maniju uz ielas Spider V6, melns ar Arfilas numurpaliktnjiem. shkjiet, numurziime bija 7474 kam tas i?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Es domāju, ka šī auto piederība ir skaidra kā diena...

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Edžul - kā tu nesaproti - Tas M3 priekš Tevis ir lielisks, labāku, šķiet nav! Brīnišķīgi!

Tikai pacenties saprast vienu lietu - ir arī citi viedokļi, vērtības un labumi.

Vienam patiks VAZ 2014, citam Porsche 911 GT3. Arī šie abi ir RWD. Nu un?

Daudziem iespēja riņķus zīmēt pie Spices un driftā ņemt katru līkumu liekas nevajadzīga ampelēšanās.

Un jau atkal tu sāc smīdināt cilvēkus Gan ar savu vaz vs 911, gan spici un riņķiem. Mūžā neesmu bijis pie spices un riņķus arī nezīmēju. Sekls cilvēks odnako tu esi...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

jaa es arii domaaju visu laiku par kabrioletu, bet tad janjem ar cieto jumtu. man piemeram baigi patiik peugeot 206 CC, bet vinji maitas ir shausmiigi daargi, un raadaas ka tuvaakajaa laikaa man taads nespiid.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: jaa es arii domaaju visu laiku par kabrioletu, bet tad janjem ar cieto jumtu. man piemeram baigi patiik peugeot 206 CC, bet vinji maitas ir shausmiigi daargi, un raadaas ka tuvaakajaa laikaa man taads nespiid.

Atbrauc un paskaties uz 307 CC.

Sākās atkal ībļu spams. Un pilnīgs offtopic!

Elbe, kur ir kaste?

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

www.mobile.de/...

shitam vareetu braukt pakalj...

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

atshujaties ar savu kasti, taa jau slikti

Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

Laiks rakstīja: liidz ar to visi var iet cirst Lien pa savaam zonaam un grabina pa klaveneem tur. No seerijas, es tak neieshu edzulim jautaat vai kaads no japaanjem rullz, jo taa vai taa visi zin, ka bmw tik rullz Jaa bmw rullz, atziistu, bet man iisti nerullz, saliekot visu pa plauktinjiem un pats galvenais - - iespeejas par ieguuto labumu. Citam, jaa, atvilkt, paslidinaaties, utt.., tas man nav pirmajaa vietaa. Punkts.

P.S. Dzjekam laimiigi nopirkt Fiat Coup' un vilkt prieciigi un beedu nepaziit

Dazjiem kadriem sanjemties, atkaartoshos, meegjinaat tomeer paskatities taalaak par kaiminja saadzju

No japāņiem arī šis tas rulz. Piemēram, Lexus, NSX Honda utt

un otra tava txt daļa ir tik pat aplama. Varētu padomāt, ka BMW ir tikai lai slidinātos

Labi, labi, ne tikai lai sldinaatos. Lai dziivotu un priecaatos Seedeetu, baudiitu, saakot ar gaazes pedaali, beidzot ar apdares materiaaliem. Nenoliedzu, top komplektaacijaam viss ir tip-top. Tas ir taa pat kaa, kaut vai, ieseezjo no savas mazdas ieksh citroona, jauna citroona, un vemt gribaas no apdares materiaalu kvalitaates, kaut arii mazda nebuut nav taa, kas ir radiijusi pareizaako iepaidu par materiaalu kvalitati Tak visur savi plusi un miinusi. Paarkaapsi no bmw uz mazdu, reakcija buus liidziiga. Visam savas attieciibas

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Edžul - kā tu nesaproti - Tas M3 priekš Tevis ir lielisks, labāku, šķiet nav! Brīnišķīgi!

Tikai pacenties saprast vienu lietu - ir arī citi viedokļi, vērtības un labumi.

Vienam patiks VAZ 2014, citam Porsche 911 GT3. Arī šie abi ir RWD. Nu un?

Daudziem iespēja riņķus zīmēt pie Spices un driftā ņemt katru līkumu liekas nevajadzīga ampelēšanās.

Un jau atkal tu sāc smīdināt cilvēkus Gan ar savu vaz vs 911, gan spici un riņķiem. Mūžā neesmu bijis pie spices un riņķus arī nezīmēju. Sekls cilvēks odnako tu esi...

Pats Tu atsaldenis esi! Ar Lotus pārbūvētu VAZ 2015 var tīri labi atvilkt. Izlasi vēlreiz, ko es ar to gribēju pateikt!

Ne Porche 911 ne tavā M3 (itīpaši CSI versijā) kartupeļus, kādus 10 maisus neatvedīsi ne no kādiem laukiem. Tur jau tā sāls! Ar veco žigsi to var izdarīt, mierīgi! Katram savs vērtējums. Un te bija doma par to, ka visi šie auto ir RWD. Tākā auto nav tikai piedziņa, bet arī viņas pielietojums un veicamie uzdevumi.

Braukt ar auto, kam noņemts ierobežotājs un tā arī neatvilkt līdz špendeles galam - tā pastulbi (sanāk ar lielgabalu šaut pa zvirbeļiem), lai iegūtu labu uzrāvienu, ierobežotājs netraucē. Un vēl - Latvijā nav īsti vietu, kur būtu prātīgi atvilkt ļoti ātru auto līdz ručkai.

Saslavētā jūrmalene ir domāta tiem, kam īsti prāta nav, jo to nevar ne tuvu salīdzināt ar vācijas bāni.

Runājot par to, cik kuram auto silda sirdi - normālos apstākļos piedziņai vispār nav jēga! Ja auto stāv parkingā - ir pilnīgi vienalga kas uz tā rakstīts un kāds motors zem haubes, cik liels bagāžnieks utt.

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

elbee rakstīja: ats*******ties ar savu kasti, taa jau slikti

o jo*** ro**, banu noraavu

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: jaa es arii domaaju visu laiku par kabrioletu, bet tad janjem ar cieto jumtu. man piemeram baigi patiik peugeot 206 CC, bet vinji maitas ir shausmiigi daargi, un raadaas ka tuvaakajaa laikaa man taads nespiid.

Pīiizd_ec, cik ir jāizder tintes lai gribētu 206 CC??????????? OMG!!!!!!

Es arī tiko gribēju cabrio. M3 cabrio, bet mani apskaidroja, ja nav vērts ņemt tik jaudīgu cabrio, jo viņš nav būvēts kā cabris, bet noņemts jumts. Ļobās, šķobās utt, karoč nav vērts. Ir vērts, ja tie jau būvēti kā rodsteri. Piemēram Lexus SC, Z4, Boxster utt.

Konkrēti gribēju šito celku:

www.bmwpower.lv/...

www.bmwpower.lv/...

www.bmwpower.lv/...

A kas zin, moš vēl beigās pārdomāšu, kad būšu izbracis ar tādu un nemaz tik traki neļurināsies...

MF Reģ.: 18.06.2003
0 0 Atbildēt

Bija te viens WV, trīs mēnešus vecs, kurš lielajā salā atņirdzās. Vot abloms saimiekam bija, kad uz darbu nevarēja tikt! Tā ka viss šet teiktais ir subjektīvs. Katram sava laime un patikšana tuvāka

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

edzulis rakstīja:

Palaidniex

Pats Tu atsaldenis esi! Ar Lotus pārbūvētu VAZ 2015 var tīri labi atvilkt. Izlasi vēlreiz, ko es ar to gribēju pateikt!

Ne Porche 911 ne tavā M3 (itīpaši CSI versijā) kartupeļus, kādus 10 maisus neatvedīsi ne no kādiem laukiem. Tur jau tā sāls! Ar veco žigsi to var izdarīt, mierīgi! Katram savs vērtējums. Un te bija doma par to, ka visi šie auto ir RWD. Tākā auto nav tikai piedziņa, bet arī viņas pielietojums un veicamie uzdevumi.

Braukt ar auto, kam noņemts ierobežotājs un tā arī neatvilkt līdz špendeles galam - tā pastulbi (sanāk ar lielgabalu šaut pa zvirbeļiem), lai iegūtu labu uzrāvienu, ierobežotājs netraucē. Un vēl - Latvijā nav īsti vietu, kur būtu prātīgi atvilkt ļoti ātru auto līdz ručkai.

Saslavētā jūrmalene ir domāta tiem, kam īsti prāta nav, jo to nevar ne tuvu salīdzināt ar vācijas bāni.

Runājot par to, cik kuram auto silda sirdi - normālos apstākļos piedziņai vispār nav jēga! Ja auto stāv parkingā - ir pilnīgi vienalga kas uz tā rakstīts un kāds motors zem haubes, cik liels bagāžnieks utt.

Da ko tu te... katru dienu atvelku Ja ar ručku domāji 1-grīdā, 2-grīdā, 3-grīdā. AR to pilnīgi pietiek, lai sirds dauzītos ātrāk Šodien arī pa ceļamu Rīgu atvilkšu

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

spider/gtv ir buuveets kaa rodsters. tb gtv ir spiders ar jumtu, tiem nekas neljodzaas.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Un vēl jautājums - vai tu bieži ar savu alfu vadā 10 maisus kartupeļu????????????????

MAn iekš M3 nekad nav bijušas problēmas augstkolā iesēdināt aizmugurē divus cilvēkus un vēl viņu sumas/mantas bagažniekā sastūķēt. Karoč plika kakāšan

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

man ar gtv bija problemaatsiki ziemaa braukt sleepot vai vasaraa kaut kur iestuukjeet divriteni, jo bagazhniekus tam nevar piekonstrueet nekaadus, mosh m3 var, nez

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

normāliem auto var atmest sēdekļus aizmugurējos Vienreiz grīdlīstes vedu ar 325 Coupi

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Par ko vispār saruna.

Jūs taču neviens nekad nepirksiet Fiat coupe.

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: normāliem auto var atmest sēdekļus aizmugurējos Vienreiz grīdlīstes vedu ar 325 Coupi

normaalajiem ljodziigajiem

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Par ko vispār saruna.

Jūs taču neviens nekad nepirksiet Fiat coupe.

Never ever.. vienīgais ar ko vēl varētu kaut cik pabraukāties ir GT 3.2 V6 Sarkans, zems un ar krutiem diskiem

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Par ko vispār saruna.

Jūs taču neviens nekad nepirksiet Fiat coupe.

sarunas jau sen baigushaas, palikushas tikai aktuaalaas pljaapas

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Cirvis Tu edžuli esi!

Ne par to bija stāsts, bet stāsts ir par to, ka katram tas auto labums ir savādāks! Ja jau bļāvi, ka tikai RWD rullē, tad cieni arī žiguli. Tas ir viens no izturīgākajiem autobūves ražojumiem. Lēts, izturīgs un kuru nav žēl! Arī tas kādam ir labums.

Man ir po, ka kāds M3 rezultātā ar lielāku motoru iet ātrāk, man ir po, ka tas līdz 100 km/h uzrauj ātrāk. Tas ir lielisks auto. Bez jokiem, bet es nepirktu, jo man nepatīk. Nepatīk tas pamatatsaldeņu kontingents, kas ar tiem 3er pārvietojas un nepatīk auto kā tāds. Jā tas ir ātrs, labi vadāms utt, utjpr. Vācieši prot būvēt auto. Nenoliedzami. Tiesa Ir arī ātrāki, labāk vadāmi un visādi citādi kādā parametrā vai parametru kopumā rekordisti!

Esi mēģinājis jaunajam BMW M3 CSI ko smagāku bagāžniekā ielikt? Ja neesi - pameģini un tur tā preskartona bagāžnieka grīda izlūzīs kā puņķi! D

Un šī topika pamatdoma bija - nevis pirkt/nepirkt Fiat Coupe. Vai arī ko labāku ieteiksiet tās kupejas vietā! Jautājums - ar ko jārēķinās tādu nopērkot.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti