Nissan Qashqai

viagris Reģ.: 06.07.2004

Atvainojos par reklāmu, bet beidzot atradu bildi, kā izskatīsies jaunais Nissan parketnieks.

 
1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

viagris rakstīja:

edzulis rakstīja: auto.delfi.lv/...

Tā ir kakashka, jaunais X-Trail Tev vēl tur nav, kā arī jaunā Nissan Tiida

Jaunais x-trail? Tajā katalogā ir tikai auto kam ir zināmas cenas.

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

viagris rakstīja:

edzulis rakstīja: auto.delfi.lv/...

Tā ir kakashka, jaunais X-Trail Tev vēl tur nav, kā arī jaunā Nissan Tiida

Jaunais x-trail? Tajā katalogā ir tikai auto kam ir zināmas cenas.

Cenas ir zināmas. Arī Nissan Tiida

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

viagris rakstīja:

Var jau būt, ka tur bija domāts 1,5 dCi, hvz. Pats braucu ar 1,4 pašlaik, bet tāda lieta kā patēriņš mani neuztrauc ar manu nobraukumu 1500-2000 km mēnesī.

Otrs aspekts ir pēc kā to patēriņu skatās, pēc kompja vai pēc reālā (bāka- bāka).

Trešais- labākais auto darba auto, šaubos, ka kāds iep..sh kapeiku kā te daži labi

Tieši darba auto jau tas Note arī ir. Ja vēl atceries, pirms laika tev uz PM rakstīju apr problēmām ar darba Note. Un zini, ir pagājis pusgads, bet kaites nav rimušās. Ik pa laikam gadās iebraukt Motorcentra servisā.

Var jau būt, ka kaut kādā labi aprīkotā versijā Note ir patiešām labs auto, bet mans darba Note ar 1.4 benzīna dzinēju un kondicionieri ir miskaste salīdzinājumā kaut vai ar to pašu C3 vai Picasso. Norta kompis - vairāk nav nekā ir; šofera krēsls grūti noregulējams ērtā pozīcijā, audio skaņa slikta, stūre smaga, uz bruģa grab nenormāli (šobrī nobraukums 5 300 km)., arī pagrieziena rādiuss varētu būt labāks. Vienīgais, kas man dikti patīk, tas ir ātrumpārslēgs, pariezāk sakot - tā darbība, jo ātrumi pārslēdzas ar mazu kliķšķi un precīzi. Pirkeš pilsētas dzinēja jauda pilnībā pietiek, bet ārpus ne pārāk.

Man Note šķiet absolūti bezpersonisks un neizteiksmīgs auto.

Kaškai gan pēc izskata jau šķiet acīm tīkams.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

viagris rakstīja: Cenas ir zināmas. Arī Nissan Tiida

viagris

Kad daudzsološo Nissan-Tiida varēs apskatīt un pasūtīt ?

www.autoreview.ru/...

Joekid Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

viagris rakstīja: Cenas ir zināmas. Arī Nissan Tiida

viagris

Kad daudzsološo Nissan-Tiida varēs apskatīt un pasūtīt ?

www.autoreview.ru/...

Jesus - WTH is that???? Nu ko tādu pirkt... nu nezinu, es pat laikam skatītes neietu. Biju ieklīdis Nissan salona un ieraudzīju to Quashkaju... pēc lielum golf plus, nekas vairāk un salons... bez komentāriem...

Reģ.: 14.05.2024
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

viagris rakstīja: Cenas ir zināmas. Arī Nissan Tiida

viagris

Kad daudzsološo Nissan-Tiida varēs apskatīt un pasūtīt ?

www.autoreview.ru/...

Kas tur tāds 'daudzsološs' ???

P.S. Ar savu dakteri to apspried.

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Pasūtīt jau vr, ir censa, aprīkojumi, auto uz vietas būs 7 jūlijā, ja nemaldos (sedans, 5 durvju būs jūlija beigās)

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Jaukā automobiļa Nissan-Qashqai tirdzniecība uzņem apgriezienus - gada pirmajos piecos mēnešos pārdoti 42 jauni Qashqai.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Ja latvija jau ir parketnieku zeme.Naudas ista džipam nesanak un tad noperk kaut kadu brinumu kas nav ne šis ne tas.

Reģ.: 14.05.2024
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Ja latvija jau ir parketnieku zeme.Naudas ista džipam nesanak un tad noperk kaut kadu brinumu kas nav ne šis ne tas.

Ar viena tilta piedziņu....

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

batka rakstīja: Ja latvija jau ir parketnieku zeme.Naudas ista džipam nesanak un tad noperk kaut kadu brinumu kas nav ne šis ne tas.

Ar viena tilta piedziņu....

Burvīgais Qashqai pieejams gan ar priekšējo riteņu piedziņu, gan pilnpiedziņu.

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

batka rakstīja: Ja latvija jau ir parketnieku zeme.Naudas ista džipam nesanak un tad noperk kaut kadu brinumu kas nav ne šis ne tas.

Ar viena tilta piedziņu....

jaa, tieshi taa, piemeeram man ir vajadziigs auto ar paaugstinaatu kliirensu lai var piebraukt pie ezera pacopeet, tas 4x4 nafig nav vajadziigs. Kaadas tad veel buutu izveeles iespeejas? Dzhipu negribu...Bet nu pagaidaam tas uz kaadu gadu pusotru tiek atlikts, nejaushi nopirkaas mazda6

A6 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

Jā, jā "skaistulis" un īsts dakāras monstrs tas Quas.... nemaz nevar normāli izrunāt kur nu vēl uzrakstīt. šodien redzēju Dienā rakstu par atjaunoto xtrail... vismaz spidometrs nav vairs pa vidu.

lietus Reģ.: 23.04.2002
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Ja latvija jau ir parketnieku zeme.Naudas ista džipam nesanak un tad noperk kaut kadu brinumu kas nav ne šis ne tas.

Nu tad peerc landcruiserus, patrolus ar gazika tiltiem un brauc ar savu traktoru pa shaurajaam riigas ielinjaam...

pedaalis!!! ... visa pasaule tev muljkji vieniigais tu gudrais traktoram pie syuures?!

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

viagris rakstīja: Cenas ir zināmas. Arī Nissan Tiida

viagris

Kad daudzsološo Nissan-Tiida varēs apskatīt un pasūtīt ?

www.autoreview.ru/...

Speciall for You, Tiida stāv jau salonā un var jau pat izbraukt.

toyuga Reģ.: 25.05.2007
0 0 Atbildēt

Cik jauks ir kaskaiš tik jocīga ir TIIDA. Dīleris pavizināja- neko nesapratu- it kā liels salons, iekšā kluss, bet nu ļoti īpatnējs dizains. šis vai nu patiks vai nē, neitrals vērtējums nebūs.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

viagri, ir paklīdušas baumas, ka Norde priekš sertifikācijas esot šo to no Mitsu saimes no US ievedusi...?

Tā ir vai tās tikai baumas?

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: viagri, ir paklīdušas baumas, ka Norde priekš sertifikācijas esot šo to no Mitsu saimes no US ievedusi...?

Tā ir vai tās tikai baumas?

Jaunais Lancer ir atvilkts, priekš kam un kādā sakarā nezinu, es tur nebāžos. Vai to vajadzēja darīt? Mans viedoklis- nē. Es vispār aizliegtu no US vest LV kaut ko

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

viagris rakstīja:

Uggga rakstīja: viagri, ir paklīdušas baumas, ka Norde priekš sertifikācijas esot šo to no Mitsu saimes no US ievedusi...?

Tā ir vai tās tikai baumas?

Jaunais Lancer ir atvilkts, priekš kam un kādā sakarā nezinu, es tur nebāžos. Vai to vajadzēja darīt? Mans viedoklis- nē. Es vispār aizliegtu no US vest LV kaut ko

Manuprāt smuks www.mitsubishiclub.lv/...

kaut kas starp Lexus, S60 un vēl citām markām

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

viagris rakstīja:

Uggga rakstīja: viagri, ir paklīdušas baumas, ka Norde priekš sertifikācijas esot šo to no Mitsu saimes no US ievedusi...?

Tā ir vai tās tikai baumas?

Jaunais Lancer ir atvilkts, priekš kam un kādā sakarā nezinu, es tur nebāžos. Vai to vajadzēja darīt? Mans viedoklis- nē. Es vispār aizliegtu no US vest LV kaut ko

Manuprāt smuks www.mitsubishiclub.lv/...

kaut kas starp Lexus, S60 un vēl citām markām

Jāaiziet jāpaskatās

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

viagris rakstīja:

Uggga rakstīja:

viagris rakstīja:

Uggga rakstīja: viagri, ir paklīdušas baumas, ka Norde priekš sertifikācijas esot šo to no Mitsu saimes no US ievedusi...?

Tā ir vai tās tikai baumas?

Jaunais Lancer ir atvilkts, priekš kam un kādā sakarā nezinu, es tur nebāžos. Vai to vajadzēja darīt? Mans viedoklis- nē. Es vispār aizliegtu no US vest LV kaut ko

Manuprāt smuks www.mitsubishiclub.lv/...

kaut kas starp Lexus, S60 un vēl citām markām

Jāaiziet jāpaskatās

Moš vari pabildēt? Salonu, motoru utt?

toyuga Reģ.: 25.05.2007
0 0 Atbildēt

Jautājums - vai viagrim arī ir kaskaiši dīzeļi ar automātu ? Motorcentrs pirmos pārs šonedēļ saņēma bet manam paziņam , kurš pēc mana ieteikuma pasūtīja , vēl jāgaida. Varbūt var dabūt ātrāk..

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

toyuga rakstīja: Jautājums - vai viagrim arī ir kaskaiši dīzeļi ar automātu ? Motorcentrs pirmos pārs šonedēļ saņēma bet manam paziņam , kurš pēc mana ieteikuma pasūtīja , vēl jāgaida. Varbūt var dabūt ātrāk..

Kā jau minēju no Vācijas Qashqai nedzenam pagaidām, tātad rindas kārtībā uz Martu 2007

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Moš vari pabildēt? Salonu, motoru utt?

Atbrauc un paskaties pats nav fočika un tad arī atslēgas jāmeklē pie kā ir.

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

toyuga rakstīja: Jautājums - vai viagrim arī ir kaskaiši dīzeļi ar automātu ? Motorcentrs pirmos pārs šonedēļ saņēma bet manam paziņam , kurš pēc mana ieteikuma pasūtīja , vēl jāgaida. Varbūt var dabūt ātrāk..

P.S. Lai ņem jauno X-Trail, vismaz normāls auto un var dabūt uz augustu dīzeli automātu

1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti