audi a4 97g vai astra 98

EDMUNDSS Reģ.: 14.12.2003

lieta tāda ka nevaru izvēlēties ko ņemt audi vai astru kādas izmaksas uzturēšanā abi autiņi var būt sedani vai universal cenas abiem virs 5000 eur ko ieteiksiet.paldies

 
1 2
exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

Audi ir kvalitatiivaaks.. Esmu braucis gan ar veciem, gan jauniem opeljiem.. nu nepatiik man tas salons un apdares kvalitaate! Skanjas izolaacija opeljiem iesuukaa, ar savu audi braucot uz 110 dzirdu tikai gaisa pretestiibu un ziemas riepu shiivkstonju pret asfaltu

Opel uz visu ir taupiijis, taapeec jau cena ir taada kaada ir! Ja audi buutu opel cenaa, tad opel vienkaarshi bankroteetu

Galvenais ir neiegraabties nojaataa eksemplaaraa, man paveicaas, nopirku no cilveeka, kas kopis savu auto un pusgada laikaa kopsh iegaades briizha esmu nomainiijis tikai 2 detaljas ritoshajaa- stuures sharniirs un viena tjega kreisajaa pusee! Vieniigi klimata kontroles ekraaninjsh meedza mirguljot, bet to pats sataisiiju! Vairs nav kur piesieties! Motors 1.8T, jauda pagaidaam pietiek, ellu nerij, lej tik un brauc ! Un shobriid buutu zheel paardot un mekleet jaunaaku, jo viss perfekti straadaa un negribas speeleet to laimes speeli- "tikko no Vaacijas"!

wvfans Reģ.: 24.08.2004
0 0 Atbildēt

exif rakstīja: Audi ir kvalitatiivaaks.. Esmu braucis gan ar veciem, gan jauniem opeljiem.. nu nepatiik man tas salons un apdares kvalitaate! Skanjas izolaacija opeljiem iesuukaa, ar savu audi braucot uz 110 dzirdu tikai gaisa pretestiibu un ziemas riepu shiivkstonju pret asfaltu

Opel uz visu ir taupiijis, taapeec jau cena ir taada kaada ir! Ja audi buutu opel cenaa, tad opel vienkaarshi bankroteetu

Galvenais ir neiegraabties nojaataa eksemplaaraa, man paveicaas, nopirku no cilveeka, kas kopis savu auto un pusgada laikaa kopsh iegaades briizha esmu nomainiijis tikai 2 detaljas ritoshajaa- stuures sharniirs un viena tjega kreisajaa pusee! Vieniigi klimata kontroles ekraaninjsh meedza mirguljot, bet to pats sataisiiju! Vairs nav kur piesieties! Motors 1.8T, jauda pagaidaam pietiek, ellu nerij, lej tik un brauc ! Un shobriid buutu zheel paardot un mekleet jaunaaku, jo viss perfekti straadaa un negribas speeleet to laimes speeli- "tikko no Vaacijas"!

Abzalūti piekrītu teu ... tik pamēģini A4 ar 2.6 vai 2.8 un tu sapratīsi ka pie 100 km/h taus audi ir šujmašīna/zem kapota .... 2.6 un 2.8 ir vēl klusāks .....

wvfans Reģ.: 24.08.2004
0 0 Atbildēt

Tpu - mļa ....

www.youtube.com/...

Paskaties te ... - tā rūkoņa netīšām safilmējās ... - bet tā - 2.6 Q 130km/h(iekš spidometra) pie 5×1000 rpm-ar trešo robu - un motoru praktiski nedzird .......

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

Nu jaa... 5K rpm es salonaa dzirdu... bet taa skanja ir laba!

Reģ.: 12.05.2024
0 0 Atbildēt

wvfans rakstīja:

Sch rakstīja: Deksters par audi laikam fano, jo tavaa beerniibaa kaads tevi nav ar Audi pavizinaajis, ko tu tik ljoti veeleejies. Nu nav nekas tur uuberkruts un visi ko paziistu tajos audi ber naudu kaa cauraa zekjee un neiet runa tikai par piekari.

Klausies - krabi ... es iekš sava A4 2.6Q - ar sū.dīgo motoru utt .... 2-gadu laika esu ielicis labi ja 500 Ls ... cik tu esi iegrūdis savā šrotā - kaut teu tas arī būtu mersis 07" gada ražojuma ...????

Par Audi piekares vājumu runā tie,kuriem pašiem pieder labi ja Ascona un kuri ir kaaaaut ko kaaaaut kur no kaaaaut kā dzirdējuši par Audi piekari. No tāda pat Asconas īpašnieka dzirdējis.

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

kursh pastaastiis ta par audi suudiigo piekari?

Mefistofels Reģ.: 26.02.2003
0 0 Atbildēt

peec paaris meenesiem jau buus gads rinkii kaa braucu ar A4. Sobriid esmu nobraucus ap 30tk km, uzskatu, ka tas ir diezgan daudz, braucu, kur vajaga, par taupiisanu nedomaajot, gan par grunteni, gan pa brugi.

Reaali saakusi ciiksteet tikai viena svira.

Pie reizes tika nomainiitas veel divas, kuras bija aizdomiigas, lai nav lieki uz servisu jaabraukaa. Un tas ar viss.

Ar masiinu esmu loti apmierinaats.

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

autoram

1.Izdomā kas Tev subjektīvi labāk patīk.

2.Meklē attiecīgi iespējami nenojātu eksemplāru.

Jo ja iegrābsi pagalam nojātu - lādēsi gano opeli gan audi.

Man bija astra, trīsdurvīgā. Nekas tur negrabēja, braukšanā samērā ok, protams, ja iepriekšējais auto nav bijis 600tais mersis. Ties gan viņa bija tikko no fāterlandes. 1.7DTi motors ēd konkrēti maz, bet reāli kretinē "turbobedre". Kuzova daļas pietiekami lētas un pieejamas, par citām daļām nezinu. Ā, vo vienīgi džeks kam pārdevu to auto pēc tam mainīja gultni. 80Ls.

captain Reģ.: 03.11.2004
0 0 Atbildēt

EDMUNDSS rakstīja: lieta tāda ka nevaru izvēlēties ko ņemt audi vai astru kādas izmaksas uzturēšanā abi autiņi var būt sedani vai universal cenas abiem virs 5000 eur ko ieteiksiet.paldies

salidzinaji pimppi ar pirktu

a4! un bez varintiem

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja: autoram

1.Izdomā kas Tev subjektīvi labāk patīk.

2.Meklē attiecīgi iespējami nenojātu eksemplāru.

Jo ja iegrābsi pagalam nojātu - lādēsi gano opeli gan audi.

Man bija astra, trīsdurvīgā. Nekas tur negrabēja, braukšanā samērā ok, protams, ja iepriekšējais auto nav bijis 600tais mersis. Ties gan viņa bija tikko no fāterlandes. 1.7DTi motors ēd konkrēti maz, bet reāli kretinē "turbobedre". Kuzova daļas pietiekami lētas un pieejamas, par citām daļām nezinu. Ā, vo vienīgi džeks kam pārdevu to auto pēc tam mainīja gultni. 80Ls.

Piekrītu, tā turbo bedre kaitina.

Nu nezinu, man bija astra sedans. Vismaz tie a4, kurus pamēģināju skaņas izolācijā zaudēja opelim (nezinu, varbūt tie bija sisti un attiecīgi skaņas izolācijas materiāli izmesti). Protams, salona apdare, sēdpozīcija un gaitas īpašības audi a4 ir galvas tiesu pārākas, ja nu vienīgi opelim piekare ir mīkstāka. Opelim kasko cipars patīkamāks.

Pēc opeļa pārsēdos Octavia I. Pat nevaru pateikt kas, bet jūtos šajā autiņā labāk nekā astrā. Savukārt braucot ar a4 jūtos labāk nekā Octavia. Mans subjektīvais viedoklis - a4 labāks. Par piekares remontiem sūdzas tie, kas ir nopirkuši lētāko variantu, ko tirgū var atrast un tad sūkstās. Man zināmie čomaki, kas ar a4 jau vairākus gadus gāž, stāsta, ka piekarei nav ne vainas. Plīst tik pat cik visiem citiem autiņiem. Bez tam tās ķegas labi restaurējas un tad tur kādus 60k km. Ja būtu viegli atrast labu 1.9TDI iekš audi a4 bundžas, pamainītu Octaviu.

bem320 Reģ.: 22.02.2007
0 0 Atbildēt

Passāts (sākot no 1997g) nepatīk ??? MAn bija, un varu teikt tikai to labāko, ar Astru jau nu točna salīdzināt nevar, un Audi tiktiešām grūti nopirkt ar labu ritošo (ja jau nav nomainīta) !

EDMUNDSS Reģ.: 14.12.2003
0 0 Atbildēt

bem320 rakstīja: Passāts (sākot no 1997g) nepatīk ??? MAn bija, un varu teikt tikai to labāko, ar Astru jau nu točna salīdzināt nevar, un Audi tiktiešām grūti nopirkt ar labu ritošo (ja jau nav nomainīta) !

pasaats tik tiesam nav sudigs laba doma vajadzes padomat.

biju ieskrējis marionpoles plačos ta tur vispar vakars vieni veci MB UN BMW kurus ļoti vaktē kazahi AUDI UN WW PASSAT ir pa pilnam bet vajag rūpīgi pētīt jo cenu starpība ar latvijas plačiem 1000-1500 eur.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti