Visatļautība

VWfans Reģ.: 21.02.2004

Uz šosejām valda visatļautība. Vakar ap plkst.17 braucu pa Ventspils šoseju uz Rīgas pusi, sākot no Talsu pagrieziena stipri palielinājās satiksmes intensitāte. Kā vēlāk sapratu, tas bija dulno rallija apmeklētāju dēļ - uz Rīgas pusi praktiski mašīnas gāja vienā kolonnā. Lielais vairums (ap 80% vadītāju) turēja ap 95 km/h (protams, arī tas ir pārkāpums, tomēr tas ir neliels) tomēr no Talsu pagrieziena līdz Tukuma pagriezienam pusstundas laikā atradās vairāk kā desmit kretīnu un deģenerātu, kuri plūsmu, kas jau gāja uz 95 km/h, ņēmās apdzīt. Piemēram, tādi kretīni brauca ar jauno Toyota-Landcruiser, iepriekšējās paaudzes Honda-CR-V, 90.gadu beigu Audi-A4, ceturto Golfu, Audi-100 cigāru, iepriekšējās paaudzes Mercedes S klasi, Subaru-Impreza, trešo Golfu, BMW 3.sēriju.

Un lai tie skrējēji tagad nepārmet, ka vainīgi ,,sēnes,, , kas lēni brauc un viņiem traucē. Braucot ar 95 km/h, vakar nepanācu nevienu lēnāk braucošu. Manā skatījumā tā šķendēšanās par ,,sēnēm,, ir stipri pārspīlēta.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 ..43
mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Maija_Eskuella rakstīja: Man arī, lūdzu, medaļu - nesen veicu attālumu Rīga (centrs) - Viļņa (centrs) pa 2h 45 min - izbraucu 4:45, Viļņā ~7:30 un tas ar visām Bauskām un Paņevēžiem.

o jā.....vēl viens...

ja jau lielīties, tad es ar:

Freiburga- Hamburga: 790 Km veikti nepilnās 4 stundās... jūtos nenormāli svarīgs un kruts tagad...

moš aizsūti plašāku aprakstu par savu varoņdarbu Zivtiņam uz personīgo meilu ?

varbūt aizbrauc un parunāpar tēmu, cik esi kruts skrējējs ar avārijas uz Daugavpils šosejas Cietušo radiniekiem?

redz, nu te jau tev ir zinaama taisniiba - nedriikst ar savu braukshanu trauceet citiem - es jau izteicos par shitiem kalnaa un liikumos dzineejiem...

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Maija_Eskuella rakstīja: Man arī, lūdzu, medaļu - nesen veicu attālumu Rīga (centrs) - Viļņa (centrs) pa 2h 45 min - izbraucu 4:45, Viļņā ~7:30 un tas ar visām Bauskām un Paņevēžiem.

o jā.....vēl viens...

ja jau lielīties, tad es ar:

Freiburga- Hamburga: 790 Km veikti nepilnās 4 stundās... jūtos nenormāli svarīgs un kruts tagad...

moš aizsūti plašāku aprakstu par savu varoņdarbu Zivtiņam uz personīgo meilu ?

varbūt aizbrauc un parunāpar tēmu, cik esi kruts skrējējs ar avārijas uz Daugavpils šosejas Cietušo radiniekiem?

Pēc mana aprēķina tas tavs hamburgas brauciens Sanāk 197km/h . .nu bet tas jau pa bāni

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: ir ļoti mazs % tautas, kas spēj atdalīt drošu ātrāku braukšanu, cienot un neapdraudot citus, no braukšanas, uz visu nospļaujoties.....

pirms 2 gadiem, dzenot fuuri, notruuka gaazes pedaalja trosiite un manevra viduu drosele aizveeraas. par laimi, celjsh bija pilniigi tukshs un viss beidzaas ok. peec taas reizes apdziishana uz milimetriem nav manaa gaumee.

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

man vispaar nav nekaada sakara ar Madonu...

why taads jautaajums?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja:

Baigie rēķinātāji novākušies...

1h18min nav 1,18h, bet gan 1 un 18/60 t.i. 1,3h itogo vid.ātr. 198/1,3=152,3 km/h, kas nakts laikā vai agri no rīta ir pilnīgi reāli.

Nestreso.Ar skaitļiem draudzējos arī es.

Savos aprēķinos par pamatu ņēmu 1 h 18 min jeb 78 minūtes, kas ir precīzi 1,3 stundas. Kilometrus gan skaitīju 223 (pēc kataloga) nevis 198.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

mx_black rakstīja: pirms 2 gadiem, dzenot fuuri, notruuka gaazes pedaalja trosiite un manevra viduu drosele aizveeraas. par laimi, celjsh bija pilniigi tukshs un viss beidzaas ok. peec taas reizes apdziishana uz milimetriem nav manaa gaumee.

Tev gadienā nebij sakars ar Kārļa Sebra skolu Madonas rajonā ?

P.S. Tavs piemērs ir diezgan šausmu filmas cienīgs, labi, ka tā....

No bij Cesvainaes videnes esi ??

Man madonas v/sk

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Un kas tur tik traks, ka apdzina? Sestdien no Talsiem vēlā vakarā braucot ~130km/h mani apdzina Golf II ar +5km/h. Diezgan ilgs manevrs, bet laikam jau vajadzīgs.

P.S. Ātrākais brauciens bija no Rīgas uz Tallinu, piecēlos (aizgulējos) pāris minūtes pēc 4 un prāmis bija 7.15. Paspēju gan nolikt auto maksas stāvietā, gan biļeti izņemt un dažas minūtes pagaidīt "iekāpšanu".

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

mx_black rakstīja:

...mans radagabals sho pashu veica mazaak kaa stundaa.

te sanāk, ka vidējais ātrums ir ap 230 km/h.

NETICU! Tad ir jābūt pilnīgi brīvai šosejai bez neviena auto, gājēja, apdzīvotām vietām, kas šodienas apstākļos ir reāli tikai Biķernieku trasē!

droši vien viņs bija atklājis jaunu trešo joslu (vidējo)

Man kolēģis stāstīja ka viņam viens paziņa arī no Rīgas (strēlnieku laukuma) līdz Bauskai (65KM) atvilka pa 18 min nepārkāpjot noteikumus man sanāca ~45min. Tātad džeks gāzis uz ~200+KM/H. Nu ko lai saka tas jebkurā gadījumā ir noziegums par ko būtu jāparedz pāris mēnesi restotas saules

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja:

Ideots rakstīja: ir ļoti mazs % tautas, kas spēj atdalīt drošu ātrāku braukšanu, cienot un neapdraudot citus, no braukšanas, uz visu nospļaujoties.....

pirms 2 gadiem, dzenot fuuri, notruuka gaazes pedaalja trosiite un manevra viduu drosele aizveeraas. par laimi, celjsh bija pilniigi tukshs un viss beidzaas ok. peec taas reizes apdziishana uz milimetriem nav manaa gaumee.

atceros kobra 11 seeriju kur mersis vaaleeja uz 170 ar iespruudusu gaazes pedaali, nezinu katraa zinaa bija interesanti paskatiities bet kaut kaa nereali likaas ka dziivee ar taa var notikt...

tai fuurei bija automaatiskaa kaarba? Un kaa tad beigaas aptureeji?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja:

Man kolēģis stāstīja ka viņam viens paziņa arī no Rīgas (strēlnieku laukuma) līdz Bauskai (65KM) atvilka pa 18 min nepārkāpjot noteikumus man sanāca ~45min. Tātad džeks gāzis uz ~200+KM/H. Nu ko lai saka tas jebkurā gadījumā ir noziegums par ko būtu jāparedz pāris mēnesi restotas saules

Buļļa kaka ir tas drauga stāsts Pa manam sanāk, ka vidējais ātrums ir bijis 216,67 km/h. Bet vēl taču Mūkusalas aplis, tramvaja sliedes, galu galā arī Akmens tilts un nobrauktuves. Un tā vēl var turpināt. Tātad sanāk ātrums ap 240 km/h. Blēņas!!!

Beigās izrādās, ka reāli jau brauca 40 minūtes - 10 tjipa bija apstājies pačurāt, bet čurāja tikai 3 minūtes), 7 minūtes pavadīja benzīntankā, pērkot cigaretes (īstenībā - 2 minūtes), utt.

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja:

mx_black rakstīja:

Ideots rakstīja: ir ļoti mazs % tautas, kas spēj atdalīt drošu ātrāku braukšanu, cienot un neapdraudot citus, no braukšanas, uz visu nospļaujoties.....

pirms 2 gadiem, dzenot fuuri, notruuka gaazes pedaalja trosiite un manevra viduu drosele aizveeraas. par laimi, celjsh bija pilniigi tukshs un viss beidzaas ok. peec taas reizes apdziishana uz milimetriem nav manaa gaumee.

atceros kobra 11 seeriju kur mersis vaaleeja uz 170 ar iespruudusu gaazes pedaali, nezinu katraa zinaa bija interesanti paskatiities bet kaut kaa nereali likaas ka dziivee ar taa var notikt...

tai fuurei bija automaatiskaa kaarba? Un kaa tad beigaas aptureeji?

ne taa...

es to fuuri apdzinu un procesaa taa trose pie pedaalja paartruuka - bija kkaa iiberiigi salikusies taa, ka bija paarriveejusies, pie tam peec tam izraadiijaas, ka nebija originaalaa, bet kkaads mistrojums. kad trose paartruukst, pedaalis paliek karaajoties, apgriezieni tukshgaitaa un viss, staajies malaa.

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

un tiešām kāds var apgalvot, ka nekad nekad nav ātri braucis pa lv šosejām lielākus gabalus? tiešām? varbūt vienkārši piemirsies?!

ātri varbūt ne tiešā nozīmē >200, bet nu.. uz auto izturības robežas

visi tak bijām jauni un dumji. vienkārši dažiem nepaveicās, vai arī daži ir vēl nedaudz dumjāki nekā pārējie.

P.S. lai gan ir iegādāts radardetektors, sāku braukt arvien prātīgāk un prātīgāk, laikam vecums nenāk viens

P.P.S. pilsētā detektoru nelietoju, jo ārtumu nepārkāpju. gājēji un riteņbraucēji ir neprognozējami atsaldeņi...

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Visādi ir nācies braukāt - gan auto, gan savu izturību pārbaudot. Tiesa, tik saspiedies, kā vietējie lidotāji, nekad neesmu bijis - ātrākais ir bijis 180 uz Jelgavas šosejas. Bet tas tā - gribējās paskatīt, vai SAABs tik ātri iet, uzspiedu un likos mierā, tālāk braucu kā normāls cilvēks. Garākais un ātrākais gabals ir bijis no Cēsīm uz Rīgu - konstanti uz 160 ārpus apdzīvotām vietām. Bija iemesli, kādēļ tā nesos:

- sākās ar to, ka pa Cēsu rajona trepēm, ko vietējie sauc par ceļu, atlidoja izpūtējs (lai nebūtu domstarpību, tad auto stāvoklis nebija vainīgs, tie, kas braukuši pa tiem grantētajiem ceļiem, sapratīs), ko nācās kaut kā sataisīt

- biju jauns un dumjš

- vajadzēja paspēt pašam uz savām kāzām, pirms tam vēl sapušķojot un nomazgājot mašīnu.

To visu vajadzēja paspēt pa 50 minūtēm.

Tagad gan - ātrāk par 105 man pat nemaz neprasās braukt. Pietiek ar to adrenalīnu, ko var savākt ar moci Rīgas ielās braucot ar atļauto ātrumu.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

ir braukts 260 pa koplietoshanas celjiem. nekas labs tas nav, lai arii kaadi attaisnojumi nebuutu

peedeejo reizi virs 200 lidoju pa pleseni pirms gada , kad kaveeju draugu kaazas, kuraas man bija ljoti svariiga loma

tagad viennoziimiigi atziistu - tas bija visaugstaakaa meeraa STULBI. Labi, ka viss liidz shim beidzaas labi, jo bija vienkaarshi taa paveicies. Stulbi, neskatoties uz to ka braucu apdomiigi, nekad nebraucu agresiivi, nekad neriskeeju "uz aklo" un nekad nebraucu mežonīgā ātrumā ceļa posmos kurus nepārzinu. Un tomēr - lai nu kā brauktu, braukt virs 100 tas nozīmē ar katru km/h ģeometriskā progresijā palielināt apdraudējumu sev un apkārtējiem... Labāk šādu lotereiju nespēlēt.

kerglis Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Man te vienu dienu prata ienaca doma, ka liela dala perk dargus komfortablus autinos, tos uzfrisina ar muzonu utt., vardu sakot pievers lielu uzmnaibu savam ertibam, varbut, pat parmerigi. Bet galvenais, ka nosedet liekas 5 minutes sava auto tas ir parak liels apgrutinajums - pa galvu pa kaklu apdzenam, riskejam, ka tik atrak ara no savas dargas "miskastes"

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Lūk, kur rezultāts visatļautībai - par 30% vairāk bojā gājušo un ievainoto:

www.csdd.lv/...

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Lūk, kur rezultāts visatļautībai - par 30% vairāk bojā gājušo un ievainoto:

www.csdd.lv/...

nē, nu tevi toč pa ministru

analītiķis, super!

fantasti, ideju ģeneratori, kautkas tak jādara- aidā, palielināsim sodus!

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

rt rakstīja:

VWfans rakstīja: Lūk, kur rezultāts visatļautībai - par 30% vairāk bojā gājušo un ievainoto:

www.csdd.lv/...

nē, nu tevi toč pa ministru

analītiķis, super!

fantasti, ideju ģeneratori, kautkas tak jādara- aidā, palielināsim sodus!

lai nu kaa, bet sodus gan vajag pieckaarshot. tas disciplinees daudzus. zinaamaa meeraa, protams, arii papildinaas negodiigo milichu kabatas, bet tas jau cits jautaajums.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

rt rakstīja:

VWfans rakstīja: Lūk, kur rezultāts visatļautībai - par 30% vairāk bojā gājušo un ievainoto:

www.csdd.lv/...

nē, nu tevi toč pa ministru

analītiķis, super!

fantasti, ideju ģeneratori, kautkas tak jādara- aidā, palielināsim sodus!

Pareizi, tikai ar nežēlīgiem sodiem un policijas klātbūtnes vietu dažādošanu var izdresēt izlaidušos Latvijas šoferus. Viņu galviņās ar ir jāiedzen doma, ka labi ir braukt ar 85-90 km/h un slikti ir braukt ar 100-110 km/h!

lai nu kaa, bet sodus gan vajag pieckaarshot. tas disciplinees daudzus. zinaamaa meeraa, protams, arii papildinaas negodiigo milichu kabatas, bet tas jau cits jautaajums.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Pareizi, tikai ar nežēlīgiem sodiem un policijas klātbūtnes vietu dažādošanu var izdresēt izlaidušos Latvijas šoferus. Viņu galviņās ar ir jāiedzen doma, ka labi ir braukt ar 85-90 km/h un slikti ir braukt ar 100-110 km/h!

Es gan nedomāju, ka 100-110 km/h ir slikti. Slikti jau ir vairāk, bet šis ir normāls ātrums, ja ir attibilstoš ceļa segums, satiksmes intensitāte un galu galā arī auto.

85 km/h gan nav labs ātrums, jo tas ir lēnāk nekā maksimālais pieļaujamais.

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Pareizi, tikai ar nežēlīgiem sodiem un policijas klātbūtnes vietu dažādošanu var izdresēt izlaidušos Latvijas šoferus. Viņu galviņās ar ir jāiedzen doma, ka labi ir braukt ar 85-90 km/h un slikti ir braukt ar 100-110 km/h!

lai nu kaa, bet sodus gan vajag pieckaarshot. tas disciplinees daudzus. zinaamaa meeraa, protams, arii papildinaas negodiigo milichu kabatas, bet tas jau cits jautaajums.

.... nav vaardu. noorganizee veel Zivtinja atbalsta fondu un briivpraatiigo aatrumkontroleetaaju vieniibu, kuriem izdaliit automaatus un atljaut shaut uz kukuljdeveejiem.

30% pieaudzis kaut kas tur. par cik % ir pieaugusi satiksmes intensitaate? par cik % ir samazinaajusies celju kvalitaate? kaa es varu zinaat, ka te ir biistami apdziit, ja uz celja nav neviena apziimeejuma, nav neviena atstarotaaja? kas tas vispaar taads par celju, pa kuru man jaabrauc ar 85 km/h ar mashiinu, kas ir konstrueeta komfortabliem un droshiem 130 km/h? kaapeec peec taadiem izbraucieniem man jaamina amortizatori un reizi gadaa? par ko es, tu un visi paareejie maksaa celju nodokli, akciizes nodokli?

bet tas viss pohuj, seedeet dirsaa un pist paareejos, lai visiem slikti, lai visiem dirsa liela un vienaada. iists latvietis!

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Kāds būiks pāridarījums notiek sabiedrībai, kur cilvēki ņemot vērā ceļa apstākļus un kvalitāti brauc biku virs 60 km/h pilsēta pie atļautajiem 50? Kāpēc tādās vietās uzstāda CP ekipāžu nevis zīmi 70 km/h? Piemērs? Dzelzavas ielas jaunizbūvētais pagarinājums līdz Ulbrokas ielai

Kāpēc vadītājam braukt ātrāk par atļautajiem, ja tas ir nekomfortabli un nepatīkami? Pie kam dīvaini, kāpēc tādās vietās pie tik dīvainas kvalitātes asfaltbetona seguma un ceļa konfigurācijas brīžiem nav īsti gurdi braukt pat 50... Piemērs? Krustipils iela - šaura, līkumaina, BEDRAINA cilvēki gar ielu malām, bet 70 ir atļauts...

Vēl vajag piemērus?

Kāpēc pa Vanšu tiltu virzienā uz Jūrmalu var braukt 70, bet uz centru 50? Argumentācija (satdep) - neesot kur palikt tilta otrā pusē un esot stūķi... Stūķi pēc 10 vakarā??? Naktī??? Nu ja ir stūķis tad neviens pat to s 50 nevar pabraukt. Bet kāpēc pārējā laikā 50???

Vai nevar 50 ieviest no Latvijas Bankas?

Toties drosmīgā CP ekipāža vēlākā vakara stundā uzmēra ātrumu tilta vidū > 50 un izdrāž...

vol Reģ.: 21.02.2003
0 0 Atbildēt

Pēc visiem šiem komentiem,bail pat uz ceļa rādīties.Tie,kas nav vairs starp mums,izbraucot laikam nodomāja,eh izbraukšu šodien nosisties.

sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

nevis DROSMIIGAA bet VARONIIGAA

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Palaidniex! 100% tev piekrītu!

ātruma ierobežojumi daudzās vietās ir noteikti absolūti muļķīgi!

1 2 3 4 5 6 7 8 ..43
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti