Pus-retro interesentiem - VAZ 21035!

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9
LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu ko, aprunājos ar vectēvu un noskaidroju autiņa "eksporta" varianta izcelsmi - viņš pirms tiem trīsdesmit gadiem strādāja kara (armijas?) komisariātā, kur ik gadu virsniekiem tika izsniegtas (pārdotas) jaunas automašīnas. Arī vectēvs bij šai rindā pieteicies un vienu dienu viņam uzspīdēja veiksme - piedāvāja šito Žiku pa 7000 rubļiem, kurš bija atgriezts no ārzemēm, tipa kā izbrāķēts. No kuras valsts, neatceras... Tāda lūk tā vēsture tam auto.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

??? as tagad,ko, baigi svarīgi,ka 30 gadus atpakaļ kaut kāds kara komisariāta darbonis dabūjis 'eksporta' siguli?

Nu jūs te sviestu dzenat,importa žiguļspeciālisti

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Badjo rakstīja: www.vazi.ru/...

catalog.auto.ru/...

Uzrāviens līdz sotakam un maksimālais ātrums fascionē. Sen tajā ailē nebiju tik glītus ciparus redzējis

Bet nu, ko var gribēt no Gada auto '66

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: ??? as tagad,ko, baigi svarīgi,ka 30 gadus atpakaļ kaut kāds kara komisariāta darbonis dabūjis 'eksporta' siguli?

Nu jūs te sviestu dzenat,importa žiguļspeciālisti

Kā jau vienmēr - ņe čital no mņeņije imeju... Nesaprotu, kā vispār var pamanīties apgalvot kaut ko pretēju, ja Tu to žiķi nedz dzīvē esi redzējis, nedz ar tā īpašnieku redzējis?!? Nu riktīgi ekstrasensi virtuālās diagnostikas jautājumos! Aber kad kāds prasa noteikt sava autiņa aizdomīgo grabēšanas kaiti, tad gan tās spējas dikti ātri pazūd un parādās iedzimtās bērnības traumas.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja:

nuhajs rakstīja: ??? as tagad,ko, baigi svarīgi,ka 30 gadus atpakaļ kaut kāds kara komisariāta darbonis dabūjis 'eksporta' siguli?

Nu jūs te sviestu dzenat,importa žiguļspeciālisti

Kā jau vienmēr - ņe čital no mņeņije imeju... Nesaprotu, kā vispār var pamanīties apgalvot kaut ko pretēju, ja Tu to žiķi nedz dzīvē esi redzējis, nedz ar tā īpašnieku redzējis?!? Nu riktīgi ekstrasensi virtuālās diagnostikas jautājumos! Aber kad kāds prasa noteikt sava autiņa aizdomīgo grabēšanas kaiti, tad gan tās spējas dikti ātri pazūd un parādās iedzimtās bērnības traumas.

Pie brokastu tējas pielic cukuru,tas uzlabo smadzeņu darbību.

Es saku- kāda jēga tagad pēc 30 gadiem no tā, ka tas esot it kā 'EKSPORTA VARIANTS' ???

Kaut kāds latviešu džeku sūtītājs uz afgāņiem,okupantiem pakaļā līdējs un kara komisariāta darbonīts tagad grib ar mazdēliņa palīdzību atvieglot vecumdienas un notirgot savu veco lūzni. Lai iet un prasa piķi savam maizes devējam agrāk- Krievijai.

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Kā jau teicu, informēšu par izmaiņām pus-retro VAZ izsoles procesā. Nupat VW Motion biedrs (vārdu miera labad pagaidam neteikšu) iesūtījis pašreiz augstāko likmi - 480 Ls. Izsoli domājams finalizēšu rītdienas pēcpusdienā vai 5dien pa dienu.

ir veel kaads, kas sola vai arii vinjsh viens pats visu laiku celj cenu?

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Nuhaj, izlasi savu tekstu vēlreiz un padomā, vai tas, ko pateici, Tavuprāt, ir okei?? To jau pat par bezkaunību nevar nosaukt... Klaja necieņas izrādīšana pret vecu cilvēku.

Vectēvs ir profesionāls galdnieks un tai armijas daļā par saimniecības lietām atbildēja. Par kādiem afgāņiem un pakaļā līdējiem Tu runā (par saviem senčiem?), man nav ne jausmas.

Un vai Tavi godājamie vecāki (iespējams, Tu pats) nestrādāja Padomju laikā un nekalpoja "Krievijai"??? Pilnīgu sviestu Tu pamuļķi te lej...

droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

LyNx8 rakstīja:

nuhajs rakstīja: ??? as tagad,ko, baigi svarīgi,ka 30 gadus atpakaļ kaut kāds kara komisariāta darbonis dabūjis 'eksporta' siguli?

Nu jūs te sviestu dzenat,importa žiguļspeciālisti

Kā jau vienmēr - ņe čital no mņeņije imeju... Nesaprotu, kā vispār var pamanīties apgalvot kaut ko pretēju, ja Tu to žiķi nedz dzīvē esi redzējis, nedz ar tā īpašnieku redzējis?!? Nu riktīgi ekstrasensi virtuālās diagnostikas jautājumos! Aber kad kāds prasa noteikt sava autiņa aizdomīgo grabēšanas kaiti, tad gan tās spējas dikti ātri pazūd un parādās iedzimtās bērnības traumas.

Pie brokastu tējas pielic cukuru,tas uzlabo smadzeņu darbību.

Es saku- kāda jēga tagad pēc 30 gadiem no tā, ka tas esot it kā 'EKSPORTA VARIANTS' ???

Kaut kāds latviešu džeku sūtītājs uz afgāņiem,okupantiem pakaļā līdējs un kara komisariāta darbonīts tagad grib ar mazdēliņa palīdzību atvieglot vecumdienas un notirgot savu veco lūzni. Lai iet un prasa piķi savam maizes devējam agrāk- Krievijai.

LOHS piektajā paaudzē.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Viedi vārdi... Es vienkārši bez objektīva pamatojuma parasti cilvēkus necenšos saukt tādos vārdos, bet te jau iekš iAuto tā šķiet ir pieņemts. Vēl jo vairāk, es jau nemaz nezinu, kurš te ir kurš, jo te gan visādi Šīri, Dorisas un Deksteri un tagad arī Nuhajs (tas pats Deksters?), Marchiks utt. mētājas, kas mūžīgi ar visu ko neapmierināti.

marexs Reģ.: 17.06.2002
0 0 Atbildēt

Dodu Ls 100

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

marexs rakstīja: Dodu Ls 100

Ja mani atmiņa neviļ, tad šā brīža cena ir 480 lati.

marexs Reģ.: 17.06.2002
0 0 Atbildēt

Nu, labi, dodu Ls 150. Tas, ka kaut kāda atmiņa tur ar 480 viļ, tas pie aizmugures.

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: jo te Dorisas mētājas, kas mūžīgi ar visu ko neapmierināti.

Nu nāc dēliņ paraudi man uz pleca, paliks vieglāk.

Neraudi te forumā, kuru mazi bērni lasa.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

marexs rakstīja: Nu, labi, dodu Ls 150. Tas, ka kaut kāda atmiņa tur ar 480 viļ, tas pie aizmugures.

Pastāsti to acīs auto jaunajam saimniekam, par cik Tu to gribēji nopirkt... Pamuļķis.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Nuhaj, izlasi savu tekstu vēlreiz un padomā, vai tas, ko pateici, Tavuprāt, ir okei?? To jau pat par bezkaunību nevar nosaukt... Klaja necieņas izrādīšana pret vecu cilvēku.

Vectēvs ir profesionāls galdnieks un tai armijas daļā par saimniecības lietām atbildēja. Par kādiem afgāņiem un pakaļā līdējiem Tu runā (par saviem senčiem?), man nav ne jausmas.

Un vai Tavi godājamie vecāki (iespējams, Tu pats) nestrādāja Padomju laikā un nekalpoja "Krievijai"??? Pilnīgu sviestu Tu pamuļķi te lej...

Protams,palieku pie sava. Mani senči nestrādāja okupācijas varas iestādēm iestādēm par labu un partijā ar neviens nebija

Ja turpinam par to žiguli,tad tas ,no kurienes ir cēlies tas super pepelacs, ir vienalga. Ja tam ir labs stāvoklis, tad kāda šķirba,kur tas radies??

P.S.' Par kādiem afgāņiem un pakaļā līdējiem Tu runā (par saviem senčiem?) ' ....un tu pats?? Ko dari tagad,neaizvaino kādu,gudrais padomdevēj?

Lohs vien esi un gudrais dīzeļpasātpircējs-žiguļdīleris

Ja taisi izsoli, tad esi korekts un ieliec katras personas piedāvāto summu nevis te mētā pārgudro,kuram nu piederot šaipus Urāliem krutākais lūznis.

marexs Reģ.: 17.06.2002
0 0 Atbildēt

Kāds opim telefona nr? Jānopērk pa tiešo. Ņefig Tev te vārīties.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja:

marexs rakstīja: Nu, labi, dodu Ls 150. Tas, ka kaut kāda atmiņa tur ar 480 viļ, tas pie aizmugures.

Pastāsti to acīs auto jaunajam saimniekam, par cik Tu to gribēji nopirkt... Pamuļķis.

Ko lamajies??? Fui kāds rupjš puisītis....un vēl uz citiem uzbrauc...ai ai ai

marexs Reģ.: 17.06.2002
0 0 Atbildēt

Pats Tu pamuļķis ēzeli. Izspaidi pumpas un tad uz onkuļiem puksti no bērnistabas.

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Ja taisi izsoli, tad esi korekts .

Žurnālists un korekts

Tikpat pērkamas dvēseles kā vēlētās amatpersonas un prostitūtas.

nuhaj, šoreiz gan tu esi lohs.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Viedi vārdi... Es vienkārši bez objektīva pamatojuma parasti cilvēkus necenšos saukt tādos vārdos, bet te jau iekš iAuto tā šķiet ir pieņemts. Vēl jo vairāk, es jau nemaz nezinu, kurš te ir kurš, jo te gan visādi Šīri, Dorisas un Deksteri un tagad arī Nuhajs (tas pats Deksters?), Marchiks utt. mētājas, kas mūžīgi ar visu ko neapmierināti.

prichom tur es? ej ka tu nafig! Es tikai pateicu ka pa tadu zhiguli normala cena ir 150ls, ja cilveks dod vairak tad vins ir pilnigs idiots. viss maksa tik cik tas maksaa un shitas noshnjurkushais pepelacs nav nekads retro modelis bet gan parasts krievu shirpatrebs. ar tadiem pilni iljgjuciema un zoljika pagalmi.

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Re kur no oficiālā AAS \"Avtovaz\" pārstāvja ir iespēja iegādāties turpat 20-gadīgu \"mazlietotu auto\" (VAZ 21063 170 Ls 1988.gada, 1300 cm3, krāsa - balta, 1 īpasnieks, labs teh. stāvoklis.)

www.vaz.lv/...

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja: Re kur no oficiālā AAS "Avtovaz" pārstāvja ir iespēja iegādāties turpat 20-gadīgu "mazlietotu auto" (VAZ 21063 170 Ls 1988.gada, 1300 cm3, krāsa - balta, 1 īpasnieks, labs teh. stāvoklis.)

www.vaz.lv/...

Normāls ceņņiks.

Es pirms kādiem 5 gadiem savu "viens īpašnieks, nerūsējis utt blablabla" kapeiku pārdevu par 150 Ls.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Gribētu gan es redzēt pilnos pagalmus ar šitādiem autiņiem... Katram, protams, savi uzskati un priekšstati, bet nu šādu auto par nošņurkušu īsti nenosauksi...

Pa cik katrs savu iepriekšējo auto ir pārdevis nav nekāds rādītājs citiem. Savas neveiksmes/stulbumu vai kā citādi to lai nosauc par rādītāju citiem nevajadzētu uzlikt...

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Njā, visiem neveicas atrast stulbus pircējus, kam nogrūst nojātu pasātu un sapuvušu žiguli.

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

žurnālistika kā profesionāla demagoģija rullē!

1 2 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti