Sods

kjirzaka Reģ.: 02.04.2007

Tākā līdz šim esmu bijis priekšzīmīgs autovadītājs lūdzu info:

Man ir jāmaksā sods. Protokolā teikts, ka tas jānomaksā 30 dienu laikā. Vai es viņu varu maksāt teiksim tad, kad eju tehnisko apskati vai kārtoju kādas citas lietas CSDD? Kaut kādus procentus viņi nesarēķinās?

 
1 2
Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja: Es nesen izlēmu,ka uzrādišu mentiem doķus tikai caur stiklu... rokās nedošu... a kulji viņi man padaris?

Poshlji viņi naxooy...

kā tad. Aizturēs par CP darbinieka likumīgo prasību nepildīšanu.

Tominjsh Reģ.: 31.03.2003
1 0 Atbildēt

likumaa tak ir pienaakums uzraadiit, nevis iedot. slinkums preciizi mekleet

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

stulba kašķa meklēšana...

rezultātā izfista diena, tā kā tā uzrādīta apliecība...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Roneens rakstīja:

msh rakstīja:

Baisulis rakstīja: Tad jau tu esi vareni ietaupījis. Iedomājies, cēneri var nemaksāt veselus 9 mēnešus lol.....

Ietaupījis? Ļoti deksisks domu gājiens Vienkārši slinkums samaksāt, taupītāj

Ronēn, ar mani vēl neviens piedzinējs nav sazinājies

Pamēģini pārbaudīt vai uz auto "nekarājas" ZTI liegums. ZTI par katru kustību paredzēta attiecīgā atlīdzība MK apstiprinātā tāmē. Jo ilgāks atmaksas process, jo lielāka summa.

Kas ir ZTI? Pārbaudīt es neko nevaru - sods ir par to, ka pagājušovasar ar darba busu uztaisīju nelielu avāriju - buss vismaz pirms pāris mēnešiem joprojām nevienam nevajadzīgs boksā mētājas, bet es tur jau kādus pāris mēnešus nestrādāju

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

ZTI-zvērināts tiesu izpildītājs. Atliek vien novēlēt,lai tādu pārgudrinieku msh,kurš ir baigi gudrais,izvālē reiz

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Tominjsh rakstīja: likumaa tak ir pienaakums uzraadiit, nevis iedot. slinkums preciizi mekleet

Konstitūcija:

104. Ikvienam ir tiesības likumā paredzētajā veidā vērsties valsts un pašvaldību iestādēs ar iesniegumiem un saņemt atbildi pēc būtības. Ikvienam ir tiesības saņemt atbildi latviešu valodā.

Vairumā gadījumu maksas pakalpojums – nav naudas ej dillēs.

111. Valsts aizsargā cilvēku veselību un garantē ikvienam medicīniskās palīdzības minimumu.

Izsauc ātro – maksā, jo neesi taču ārsts un nevari noteikt vai sirdslēkme vai vienkārši reibonis.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Polārlācis sagāja sviestā...tagad uupis ar....

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Tā kā ja par konstitucionālām lietām jāmaksā tad kāpēc valsts pārstāvjiem neieslēgt cenrādi. Tu tak neliedz iespēju piekļūt dokumentiem un teritorijām. Samaksā un pārbaudi vesels. Nav naudas lai samaksātu par ātro palīdzibu mirsti nost. Nav 10 lati lai apskatītos manus dokumentus – uzredzēšanos – iespēja aplūkot dokumentus NETIEK LIEGTA. !?!?!?!

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Polārlācis sagāja sviestā...tagad uupis ar....

Kāpēc sviests. Normālas lietas. CSDD iekasē naudu par naudas iekasēšanu.

Kāpēc es nevaru iekasēt naudu par dokumentu uzrādīšanu?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: ZTI-zvērināts tiesu izpildītājs. Atliek vien novēlēt,lai tādu pārgudrinieku msh,kurš ir baigi gudrais,izvālē reiz

Tu jau esi pārgudrinieks Droši vien ne vienu reizi vien izvālēts

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

nuhajs rakstīja: Polārlācis sagāja sviestā...tagad uupis ar....

Kāpēc sviests. Normālas lietas. CSDD iekasē naudu par naudas iekasēšanu.

Kāpēc es nevaru iekasēt naudu par dokumentu uzrādīšanu?

Man šķiet ka CP kauc kādu noteiktu laiku var tevi arī aizturēt, ja gribi tērēt savu laiku vari kašķēties.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja: Man šķiet ka CP kauc kādu noteiktu laiku var tevi arī aizturēt, ja gribi tērēt savu laiku vari kašķēties.

Jebkuru var aizturēt – personības pārbaudei. Ar standarta jautājumiem – kāds vārds bija tavai vecmāmiņai.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

nuhajs rakstīja: ZTI-zvērināts tiesu izpildītājs. Atliek vien novēlēt,lai tādu pārgudrinieku msh,kurš ir baigi gudrais,izvālē reiz

Tu jau esi pārgudrinieks Droši vien ne vienu reizi vien izvālēts

Tev,puišel,pārlieku purslas sāk izlaisties,pietaisi hļebalu. Mazs vēl esi,lai izrunātos,dēliņ.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

msh rakstīja:

nuhajs rakstīja: ZTI-zvērināts tiesu izpildītājs. Atliek vien novēlēt,lai tādu pārgudrinieku msh,kurš ir baigi gudrais,izvālē reiz

Tu jau esi pārgudrinieks Droši vien ne vienu reizi vien izvālēts

Tev,puišel,pārlieku purslas sāk izlaisties,pietaisi hļebalu. Mazs vēl esi,lai izrunātos,dēliņ.

Jā, un ja liels nozīmē būt tādam, kā tu, tad es nekad negribu būt liels - liels briļļains olgalvis

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

nuhajs rakstīja:

msh rakstīja:

nuhajs rakstīja: ZTI-zvērināts tiesu izpildītājs. Atliek vien novēlēt,lai tādu pārgudrinieku msh,kurš ir baigi gudrais,izvālē reiz

Tu jau esi pārgudrinieks Droši vien ne vienu reizi vien izvālēts

Tev,puišel,pārlieku purslas sāk izlaisties,pietaisi hļebalu. Mazs vēl esi,lai izrunātos,dēliņ.

Jā, un ja liels nozīmē būt tādam, kā tu, tad es nekad negribu būt liels - liels briļļains olgalvis

ne sevišķi liecina par intelekta klātbūtni tevī pieminēt kāda fiziskās īpatnības un redzes korekciju. Tupais losi.....maloļetka priekš manis tu esi,tā kā PN.

Elfiic Reģ.: 12.06.2004
0 0 Atbildēt

Sveicināti, cienītie

Atvainojos, ka ielienu svešā tēmā, bet jaunu topiku negribējās taisīt. Tātad, jautājums ir sekojošs,-

ar manu mašīnu brauca ārzemnieks, viņu paņēma par ātrumu un izrakstīja protokolu par 60,00Ls. Ja, piemēram, viņš nenomaksā šo sodu(taisās rīt braukt prom uz fāterlandi), kā tas ietekmē mani? (piemēram nepielaišana pie TA vai kā savādāk?).

Iepriekš paldies par atbildēm.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

lai atstaaj 6us chirikus un sip kaut uz Austraaliju

tak raxtiits- sods uz auto karaasies... ne TA ne parregjistreet...

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

Elfiic rakstīja: Sveicināti, cienītie

Atvainojos, ka ielienu svešā tēmā, bet jaunu topiku negribējās taisīt. Tātad, jautājums ir sekojošs,-

ar manu mašīnu brauca ārzemnieks, viņu paņēma par ātrumu un izrakstīja protokolu par 60,00Ls. Ja, piemēram, viņš nenomaksā šo sodu(taisās rīt braukt prom uz fāterlandi), kā tas ietekmē mani? (piemēram nepielaišana pie TA vai kā savādāk?).

Iepriekš paldies par atbildēm.

Loģiski. Sods ir uz vadītāju+auto.

Kamēr tie 60Ls nebūs samaksāti tikmēr TA nevarēs iet, rezultātā vienkārši, kad iesi TA būs +60Ls

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Ideja jau vispār laba

Tagad kāds jurists varētu iekomentēt vai kādos likumos tas nav aizliegts (prasīt naudu par amatpersonas prasību izpildīšanu) un vēl kads drosminieks izmēģināt dabā

nākamreiz kad CP apturēs tad paprasīšu 10Ls+PVN par vadītāja apliecības uzrādīšanu kā arī 2.02Ls+PVN par 10Ls+PVN iekasēšanu

A ko vai ta paprasīt ir aizliegts pa galvu taču nesitīs

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

Domā nesitīs?

Elfiic Reģ.: 12.06.2004
0 0 Atbildēt

Kindzuli, orion- paldies, kungi

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja: nākamreiz kad CP apturēs tad paprasīšu 10Ls+PVN par vadītāja apliecības uzrādīšanu kā arī 2.02Ls+PVN par 10Ls+PVN iekasēšanu

A ko vai ta paprasīt ir aizliegts pa galvu taču nesitīs

Ja neesi reģistrējies ar PVN apliekamo personu reģistrā, tad PVN prasīt tev nav tiesības

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Dzonijs_007 rakstīja: nākamreiz kad CP apturēs tad paprasīšu 10Ls+PVN par vadītāja apliecības uzrādīšanu kā arī 2.02Ls+PVN par 10Ls+PVN iekasēšanu

A ko vai ta paprasīt ir aizliegts pa galvu taču nesitīs

Ja neesi reģistrējies ar PVN apliekamo personu reģistrā, tad PVN prasīt tev nav tiesības

Un CPistam būs visas tiesības paprasīt tev kādu stingras uzskaites kvīti

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti