Rīga-Berlīne

Roneens Reģ.: 03.01.2003

Jautājums zinošiem. Doma nedēļas beigās aizbraukt līdz Berlīnei. It kā nekā sarežģīta, bet...

Pavisam nesen viens cilvis atgriežoties no tās puses zināja stāstīt, ka Polijā esot pamatīgi ceļu remonti. Tad lūk arī jautājums - kādiem ceļiem braukt, vai var tikt uz Polijas maksas autobāņa?

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Seene rakstīja:

Velomens rakstīja: Izbraukt jau var cauri,tik iespēja,ka kāds pamaisīs (būs crash) ir krietni lielāka, nemaz nerunājot par Police!

No Varšavas līdz Lietuvas robežai ar esmu maucis 140km/h un atlaižot tikai 2-3 lielākajās pilsētās!

Polija naktī braucot uz 140-160 rezultātā dod 90km/h vidējo pēc kompja vai ~75km/h izdalot kilometrus uz kopējo patērēto laiku. Atšķiriet taču vienreiz maksimālo ātrumu no vidējā!

Ja tu 300 km no vietas nobrauc uz 200+, tad cik būs vidējais?

Da beidz.. Neviens cilveeks nevar pa taisnu celju braukt aatraak nekaa Hamiltons pa trasi

piparinjs Reģ.: 14.04.2005
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

piparinjs rakstīja: Es pedejo reizi braucu janvari. Nebraucu caur warsavu un belastoku ari jo tur vienreiz no de braucot mes caur belastoku parenieks pa savu marsutu ar busu un piekabi augustova gandzriz iekabinaja.

maksas banis aiz warsavas saka strykow un beidzas aiz poznanas lidz robezai kadi 110. tas ari bija atrakais posms atcela ap 6 vakara izbraucu no berlines un 7 no rita biju majas. Uz strykov pagriezu aiz lomzas pa labi.

Opā... Esmu izbraukājis Poliju visos virzienos, bet no tava stāstījuma nesapratu neko

Nu labi var jau smalkak:

suwalki,augustova, lomza, ostroleka, rozan a, plonsk a, sochaczew a neiebraucot, lowicz, Strukow a no kuriens sakas banis.

Vienkarsi visi jau parasti mauc caur warsavu

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Seene rakstīja:

Velomens rakstīja: Izbraukt jau var cauri,tik iespēja,ka kāds pamaisīs (būs crash) ir krietni lielāka, nemaz nerunājot par Police!

No Varšavas līdz Lietuvas robežai ar esmu maucis 140km/h un atlaižot tikai 2-3 lielākajās pilsētās!

Polija naktī braucot uz 140-160 rezultātā dod 90km/h vidējo pēc kompja vai ~75km/h izdalot kilometrus uz kopējo patērēto laiku. Atšķiriet taču vienreiz maksimālo ātrumu no vidējā!

Ja tu 300 km no vietas nobrauc uz 200+, tad cik būs vidējais?

Esi kādreiz redzējis YouTube video, kur puiši ar RS \"niekojas\" pa vācu bāņiem? Pat tur viņiem neizdevās nobraukt ar tādu ātrumu vairāk par pāris desmitiem kilometru. 300km ar 200+ lai paliek sapņotājiem un šādiem puišiem www.youtube.com/...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Velomens rakstīja: No Varšavas (ne no centra) līdz Suwalki caur Bialystok ir 300km,ko naktī nobraucu 2,5 stundās. Nu tad pasaki,kur tad es te vidējo varu dabūt 90km/h?

Un tagad sarēķini vēlreiz vidējo sākot no PIRMS Varšavas un AIZ Suwalki. Atsevišķu posmu (piemēram 10km) nav problēma nobraukt arī ar vidējo 180. Objektīvs brauciena vidējais ir izdalīti kilometri, kas nobraukti, ar laiku, no brīža kad iekāpi mašīnā līdz brīdim, kad izkāpi galapunktā. Tevis minēto posmu var nobraukt pat mazāk kā 2,5h, ja nebrauc caur Bialystok

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Velomens rakstīja: No Varšavas (ne no centra) līdz Suwalki caur Bialystok ir 300km,ko naktī nobraucu 2,5 stundās. Nu tad pasaki,kur tad es te vidējo varu dabūt 90km/h?

Un tagad sarēķini vēlreiz vidējo sākot no PIRMS Varšavas un AIZ Suwalki. Atsevišķu posmu (piemēram 10km) nav problēma nobraukt arī ar vidējo 180. Objektīvs brauciena vidējais ir izdalīti kilometri, kas nobraukti, ar laiku, no brīža kad iekāpi mašīnā līdz brīdim, kad izkāpi galapunktā. Tevis minēto posmu var nobraukt pat mazāk kā 2,5h, ja nebrauc caur Bialystok

Velo sacensībās arī rēķināsim klāt distancei vēl iesildīšanās un atsildīšanās kilometrāžu un tad rēķināsim vidējo ātrumu?

Un vienmēr var atrast īsāko ceļu, bet es taču raksīju,ka no tās līdz tai vietai un viss!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Velomens rakstīja:

Velo sacensībās arī rēķināsim klāt distancei vēl iesildīšanās un atsildīšanās kilometrāžu un tad rēķināsim vidējo ātrumu?

Un vienmēr var atrast īsāko ceļu, bet es taču raksīju,ka no tās līdz tai vietai un viss!

Brauciens no punkta A uz punktu B nav sacensības, tādēļ nejauc te klāt iesildīšanos. Bet par to īsākā ceļa atrašanu tev taisnība - piedāvāju sacensības - no Juglas statoila uz Brīvdabas muzeju. Es pa Brīvības gatvi, tu pa citu - īsāko ceļu.

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Velomens rakstīja:

Velo sacensībās arī rēķināsim klāt distancei vēl iesildīšanās un atsildīšanās kilometrāžu un tad rēķināsim vidējo ātrumu?

Un vienmēr var atrast īsāko ceļu, bet es taču raksīju,ka no tās līdz tai vietai un viss!

Brauciens no punkta A uz punktu B nav sacensības, tādēļ nejauc te klāt iesildīšanos. Bet par to īsākā ceļa atrašanu tev taisnība - piedāvāju sacensības - no Juglas statoila uz Brīvdabas muzeju. Es pa Brīvības gatvi, tu pa citu - īsāko ceļu.

Neiešu jau līkumot pa to būvlaukumu,maukšu pa taisno - ar kuteri )

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Magistrs rakstīja: Man te viens lielijās, ka no Rīgas līdz Maskavai izbraucis 6 stundās. Ar RS6 un Krievijas pilsonis.

Atceros, pirms gada Krievijas superzvezda Timoti Jaunajā Vilnī lielījās, ka no Maskavas ar savu superjaudīgo un satjūnēto Porsche Cayenne Turbo atlidojis 6 stundās.

Grūti iedomāties, kā Ciemupei, Lielvārdei, Jēkabpilij, Pļaviņām cauri izbraukt uz 150 km/h

Var, var, tās minētās pilsētas nav nekas traks, attiecīga darba diena un nakts ar atbilstošiem laika apstākļiem. Ir braukts cauri ar mazāko ātrumu 160

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Seene rakstīja:

Velomens rakstīja: Izbraukt jau var cauri,tik iespēja,ka kāds pamaisīs (būs crash) ir krietni lielāka, nemaz nerunājot par Police!

No Varšavas līdz Lietuvas robežai ar esmu maucis 140km/h un atlaižot tikai 2-3 lielākajās pilsētās!

Polija naktī braucot uz 140-160 rezultātā dod 90km/h vidējo pēc kompja vai ~75km/h izdalot kilometrus uz kopējo patērēto laiku. Atšķiriet taču vienreiz maksimālo ātrumu no vidējā!

Ja tu 300 km no vietas nobrauc uz 200+, tad cik būs vidējais?

Tu man parādi vietu Latvijā kur šito triku var izdarīt!!!!

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

orion rakstīja:

nomiks rakstīja:

Magistrs rakstīja: Man te viens lielijās, ka no Rīgas līdz Maskavai izbraucis 6 stundās. Ar RS6 un Krievijas pilsonis.

Atceros, pirms gada Krievijas superzvezda Timoti Jaunajā Vilnī lielījās, ka no Maskavas ar savu superjaudīgo un satjūnēto Porsche Cayenne Turbo atlidojis 6 stundās.

Grūti iedomāties, kā Ciemupei, Lielvārdei, Jēkabpilij, Pļaviņām cauri izbraukt uz 150 km/h

Var, var, tās minētās pilsētas nav nekas traks, attiecīga darba diena un nakts ar atbilstošiem laika apstākļiem. Ir braukts cauri ar mazāko ātrumu 160

Davai ja parādīsi kā Tu spēj izbraukt Jēkabpili ar ātrumu ne mazāku par 160km/h, es tev atdošu visu naudu kas man pašlaik uz bankas kartes stāv.

Dirs*js....

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

orion rakstīja:

nomiks rakstīja:

Magistrs rakstīja: Man te viens lielijās, ka no Rīgas līdz Maskavai izbraucis 6 stundās. Ar RS6 un Krievijas pilsonis.

Atceros, pirms gada Krievijas superzvezda Timoti Jaunajā Vilnī lielījās, ka no Maskavas ar savu superjaudīgo un satjūnēto Porsche Cayenne Turbo atlidojis 6 stundās.

Grūti iedomāties, kā Ciemupei, Lielvārdei, Jēkabpilij, Pļaviņām cauri izbraukt uz 150 km/h

Var, var, tās minētās pilsētas nav nekas traks, attiecīga darba diena un nakts ar atbilstošiem laika apstākļiem. Ir braukts cauri ar mazāko ātrumu 160

Pašam neiet smiekli rakstot šitādas muļķības.

PAt formula nav spējīga nobraukt trasi nesamazinot ātrumu zem 160km/h, a te viens bumerists apgalvo ka spējīgs izbraukt pāris LAtvijas mazpilsētas šādi

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

ValdisM rakstīja:

orion rakstīja:

nomiks rakstīja:

Magistrs rakstīja: Man te viens lielijās, ka no Rīgas līdz Maskavai izbraucis 6 stundās. Ar RS6 un Krievijas pilsonis.

Atceros, pirms gada Krievijas superzvezda Timoti Jaunajā Vilnī lielījās, ka no Maskavas ar savu superjaudīgo un satjūnēto Porsche Cayenne Turbo atlidojis 6 stundās.

Grūti iedomāties, kā Ciemupei, Lielvārdei, Jēkabpilij, Pļaviņām cauri izbraukt uz 150 km/h

Var, var, tās minētās pilsētas nav nekas traks, attiecīga darba diena un nakts ar atbilstošiem laika apstākļiem. Ir braukts cauri ar mazāko ātrumu 160

Pašam neiet smiekli rakstot šitādas muļķības.

PAt formula nav spējīga nobraukt trasi nesamazinot ātrumu zem 160km/h, a te viens bumerists apgalvo ka spējīgs izbraukt pāris LAtvijas mazpilsētas šādi

Tu esi naktī braucis pa to pašu Brīvības ielu, kad visi luksafori strādā dzeltenajā režīmā? G-klases džipi pat vef tiltu ņem uz 160.

G klases džips savas augstās kastes dēļ uz bruģa jau pie 70-80 draud apgāzties

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

mani te draugs ar jauno RS6 pavizināja. To, kam 600zs V10 biturbo.

Es nebūtu tik skeptisks par 6h līdz maskavai.

Ātrumu līdz 180 nemaz tā īsti nejūt pat uz mūsu pampakiem, un V-max 250 viņš sasniedz pirms tu pagūsti klusi novaidēties. 0->100 laikam zem 5s

Problēma ir patēriņš. Sportiskā režīmā tas auto brīvi apēd 30-40 litrus uz 100.

Lielāko daļu laika pa ceļam nāksies pavadīt benzīntankos. Ar 80 litru bāku pietiks 200-300 km

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

jā - un bremžu (standarta versijā) tam auto nav.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Bet pašmasa - kat kas ap 2 tonnām

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Kāds var pieteikties un nodemonstrēt Rīga - Terehova ar vidējo 180 m/H

sodus samaksāšu , pie noteikuma, ka vidējais ātrums būs 180 vai vairāk

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Kāds var pieteikties un nodemonstrēt Rīga - Terehova ar vidējo 180 m/H

sodus samaksāšu , pie noteikuma, ka vidējais ātrums būs 180 vai vairāk

Es piesakos. Ja vien tu nemainīsi savas vēlmes uz km/h. Un sagādāsi paiku visam 72 dienu ceļojumam.

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Atvainojos

180km/h

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Atvainojos

180km/h

Nu re. Atkal aplauziems Es jau biju sācis kravāt mugursomu pārgājienam

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

orion rakstīja:

nomiks rakstīja:

Magistrs rakstīja: Man te viens lielijās, ka no Rīgas līdz Maskavai izbraucis 6 stundās. Ar RS6 un Krievijas pilsonis.

Atceros, pirms gada Krievijas superzvezda Timoti Jaunajā Vilnī lielījās, ka no Maskavas ar savu superjaudīgo un satjūnēto Porsche Cayenne Turbo atlidojis 6 stundās.

Grūti iedomāties, kā Ciemupei, Lielvārdei, Jēkabpilij, Pļaviņām cauri izbraukt uz 150 km/h

Var, var, tās minētās pilsētas nav nekas traks, attiecīga darba diena un nakts ar atbilstošiem laika apstākļiem. Ir braukts cauri ar mazāko ātrumu 160

Pašam neiet smiekli rakstot šitādas muļķības.

PAt formula nav spējīga nobraukt trasi nesamazinot ātrumu zem 160km/h, a te viens bumerists apgalvo ka spējīgs izbraukt pāris LAtvijas mazpilsētas šādi

Neesmu nekāds bumerists, ar bumeru nebraucu

Jēkapbils, ir tas reāli. Vienkārši aizbrauc un papēti kas un kā, pats sapratīsi, ka var.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

arba rakstīja: Kāds var pieteikties un nodemonstrēt Rīga - Terehova ar vidējo 180 m/H

sodus samaksāšu , pie noteikuma, ka vidējais ātrums būs 180 vai vairāk

Es piesakos. Ja vien tu nemainīsi savas vēlmes uz km/h. Un sagādāsi paiku visam 72 dienu ceļojumam.

Gribētos redzēt Āksts

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Netici ka cilvēks ir spējīgs stundā noiet 180 metrus? D Sēnei žetons

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

orion rakstīja:

Neesmu nekāds bumerists, ar bumeru nebraucu

Jēkapbils, ir tas reāli. Vienkārši aizbrauc un papēti kas un kā, pats sapratīsi, ka var.

aha, baznicai pie pārbrauktuves brauksi cauri vai lidosi pāri?

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

ValdisM rakstīja:

orion rakstīja:

nomiks rakstīja:

Magistrs rakstīja: Man te viens lielijās, ka no Rīgas līdz Maskavai izbraucis 6 stundās. Ar RS6 un Krievijas pilsonis.

Atceros, pirms gada Krievijas superzvezda Timoti Jaunajā Vilnī lielījās, ka no Maskavas ar savu superjaudīgo un satjūnēto Porsche Cayenne Turbo atlidojis 6 stundās.

Grūti iedomāties, kā Ciemupei, Lielvārdei, Jēkabpilij, Pļaviņām cauri izbraukt uz 150 km/h

Var, var, tās minētās pilsētas nav nekas traks, attiecīga darba diena un nakts ar atbilstošiem laika apstākļiem. Ir braukts cauri ar mazāko ātrumu 160

Pašam neiet smiekli rakstot šitādas muļķības.

PAt formula nav spējīga nobraukt trasi nesamazinot ātrumu zem 160km/h, a te viens bumerists apgalvo ka spējīgs izbraukt pāris LAtvijas mazpilsētas šādi

Tu esi naktī braucis pa to pašu Brīvības ielu, kad visi luksafori strādā dzeltenajā režīmā? G-klases džipi pat vef tiltu ņem uz 160.

A Tu esi vispār braucis cauri Jēkabpilij???

Tur tehniski nav iespējams izbraukt ar ātrumu ne mazāku 160

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti