Rīga-Berlīne

Roneens Reģ.: 03.01.2003

Jautājums zinošiem. Doma nedēļas beigās aizbraukt līdz Berlīnei. It kā nekā sarežģīta, bet...

Pavisam nesen viens cilvis atgriežoties no tās puses zināja stāstīt, ka Polijā esot pamatīgi ceļu remonti. Tad lūk arī jautājums - kādiem ceļiem braukt, vai var tikt uz Polijas maksas autobāņa?

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Nav īsti par Berlīni,negribējās cept jaunu topicu!

Jautājums - Tiko uzzināju,ka dodos ar auto ceļojumā (izbraucam pēc 20 stundām ) Galamērķis 1dien vakarpusē jābūt Bulgārijas galvaspilsētā Sofia! Ceļojumu rēķinātājs un veselais saprāts,saka,ka ātrākais ceļš ir caur Serbiju,bet kā izrādās,tā nav Eiropas ekonomiskā zona un OCTA, KASKO(?) nedarbojas. Vai ir kāda iespēja uztaisīt tulīt tās apdrošināšanas (cik maksā?) vai labāk šaut caur Rumāniju?

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

Serbijai jātaisa Zaļā karte, kas maksā 25 lati 15 dienām, a KASKO jātaisa pielilkums visai Eirõpai un pofig Bulgārija vai Serbija

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Es brauktu caur Rumāniju. Bet nu tas tā intiuitīvi, bez pieredzes. Tomēr vienkāršāk ar visiem papīriem, paliekot ES robežās. Un ceļu ziņā diez vai Serbija būs labāka par Rumāniju.

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

seaman rakstīja: Serbijai jātaisa Zaļā karte, kas maksā 25 lati 15 dienām, a KASKO jātaisa pielilkums visai Eirõpai un pofig Bulgārija vai Serbija

KASKO darbojas visā Eiropā! Tas takā atkrīt.

Caur Rumāniju ir līkums+nav bāņi!

opelis Reģ.: 03.10.2005
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

Sinn rakstīja:

Seene rakstīja:

Kā tev pašam ar collām? 800 km nobraukti 7h IR 114km/h... Un lai sasniegtu šādu vidējo, patiešām ir lielu daļu ceļa jābrauc uz 200. Par to jau arī te diskutējam.

Es nerunāju par vidējo ātrumu, parēķini pats:

Frankfurte – Dānijas robeža ~520km. Pa bāni. Cilvēks rakstīja, ka braucis ar 170-200, tātad šo attālumu var nobraukt ~3h. Konin - frankf ~ 270km, ar ātrumu 130 nobraucama 2h.

Un pašās beigās nezin kapēc vēl parādās vidējais ātrums 114kmh. Tad ko - 2h mīzis un ēdis?

Ziniet ko – nu nepūtiet, tas ka vienā taisnē uzspiedās 170kmh nenozīmē ka tāds ir vidējais ātrums

Ja ja jaa 3 stundās 520 km nmierīgi ))))

Arī braucot pa bāni un turot virs 170, vidējais ātrums tāpat nebūs 170. Pietiek trāpīties uz pāris km aiz kādas fūres, kas iet garām citai fūrei, kā no tā lielā vidējā nekas nav pāri palicis. Man radies iespaids, ka tikai daži te ir tādi, kas paši tālāk par Bausku ir bijuši.

Reāls gadījums pirms apm mēneša- Iebraucu Polijā, pie Suvalkiem mani apdzina mersis un multivans un nenormālā ātrumā aizvilka prom , mēģināju sēdēt astē, bet bija pārāk ekstrēmi. Vakarā iebraucu Vācijā un pirms Berlīnes uz bāņa iebraucu stāvvietā un tur satiku diktos skrējējus. Apsteiguši mani tie bija par kādu pusstundu- stundu, jo es gāju ēstuvē iekšā, bet šie, mutes slaucīdami- ārā..

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

kadi jaunimi uz poļu bāņa Berlīnes virzienā? tie paši 3 X 11 Zloti, vai dārgāk. kā jāmaksā - kapeikās, vai karte?

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

opelis rakstīja:

rudens68 rakstīja:

Sinn rakstīja:

Seene rakstīja:

Kā tev pašam ar collām? 800 km nobraukti 7h IR 114km/h... Un lai sasniegtu šādu vidējo, patiešām ir lielu daļu ceļa jābrauc uz 200. Par to jau arī te diskutējam.

Es nerunāju par vidējo ātrumu, parēķini pats:

Frankfurte – Dānijas robeža ~520km. Pa bāni. Cilvēks rakstīja, ka braucis ar 170-200, tātad šo attālumu var nobraukt ~3h. Konin - frankf ~ 270km, ar ātrumu 130 nobraucama 2h.

Un pašās beigās nezin kapēc vēl parādās vidējais ātrums 114kmh. Tad ko - 2h mīzis un ēdis?

Ziniet ko – nu nepūtiet, tas ka vienā taisnē uzspiedās 170kmh nenozīmē ka tāds ir vidējais ātrums

Ja ja jaa 3 stundās 520 km nmierīgi ))))

Arī braucot pa bāni un turot virs 170, vidējais ātrums tāpat nebūs 170. Pietiek trāpīties uz pāris km aiz kādas fūres, kas iet garām citai fūrei, kā no tā lielā vidējā nekas nav pāri palicis. Man radies iespaids, ka tikai daži te ir tādi, kas paši tālāk par Bausku ir bijuši.

Reāls gadījums pirms apm mēneša- Iebraucu Polijā, pie Suvalkiem mani apdzina mersis un multivans un nenormālā ātrumā aizvilka prom , mēģināju sēdēt astē, bet bija pārāk ekstrēmi. Vakarā iebraucu Vācijā un pirms Berlīnes uz bāņa iebraucu stāvvietā un tur satiku diktos skrējējus. Apsteiguši mani tie bija par kādu pusstundu- stundu, jo es gāju ēstuvē iekšā, bet šie, mutes slaucīdami- ārā..

Neesi aizdomajies par to, ka varbūt viņi jau brauca no Vācijas???????

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

seaman rakstīja: kadi jaunimi uz poļu bāņa Berlīnes virzienā? tie paši 3 X 11 Zloti, vai dārgāk. kā jāmaksā - kapeikās, vai karte?

ja nu kadam arī interese, autostrades A2 lapa : www.autostrada-a2.pl/...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: maksas bānis sākas AIZ Varšavas, un nonākam pie Frankfurt Oder. Tālāk jau lasam Berlin un maucam.Saprotams, ka pa bāni būs ātrāk.

es parasti izbraucu no LV ap 04.00 naktô, lai PL iebrauktu ap 8.00-tāpēc lai to vella PL pa dienu izbrauktu, ne pa nakti....

Vai maršruts caur Suvalkiem, Augustovu, Elku, Olštinu, Grudziadzu, Bidgošču, Pilu, Ščecinu ir baudāms?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Ideots rakstīja: maksas bānis sākas AIZ Varšavas, un nonākam pie Frankfurt Oder. Tālāk jau lasam Berlin un maucam.Saprotams, ka pa bāni būs ātrāk.

es parasti izbraucu no LV ap 04.00 naktô, lai PL iebrauktu ap 8.00-tāpēc lai to vella PL pa dienu izbrauktu, ne pa nakti....

Vai maršruts caur Suvalkiem, Augustovu, Elku, Olštinu, Grudziadzu, Bidgošču, Pilu, Ščecinu ir baudāms?

ar merivu ir lētāk braukt pa maziem sānceļiem.... garām ejošās fūres nešūpo tik traki un mazāk jādzer pretjūrasslimības tabletes

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

Atkarīgs no tā, ko sagaidi no Polijas. Ja nesteidzies uz Vāciju, var braukt pa to maršrutu. Ceļš līkumains, jābrauc diezgan lēni, ganās autobusi un smagie. Maršruts Ščecina - Augustova - Rīga nepārtraukta lietus laikā aizņēma 16 stundas.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

schizo rakstīja: Atkarīgs no tā, ko sagaidi no Polijas. Ja nesteidzies uz Vāciju, var braukt pa to maršrutu. Ceļš līkumains, jābrauc diezgan lēni, ganās autobusi un smagie. Maršruts Ščecina - Augustova - Rīga nepārtraukta lietus laikā aizņēma 16 stundas.

Tad jau 5.30 izbraucot no Jelgavas, Ščecinu var sasniegt 20.00.

Snakebite Reģ.: 30.06.2003
0 0 Atbildēt

riga berline - 1200km

ja mocii taa pa riktiigo 11 - h ir gadijies braukt - tiesa kaa blakussedetajam

reali ar parastu masiinu - ~ 14h

riga - bauska - suvalki - augustova - lomza - nowy ostrow maz - sohaceva - tad izbrauksi uz varsavas poznanas celja jau aiz remontiem - pa to kadi 20 km un pagrieziens pa kreisi uz polu baani - baanis beidzas 120 km pirms faterlandes

jebkura navigacija sitadu celu raada - tikai ar vienu bet - navigacija rekina caur warsavu - bet tur tas warsavas poznanas cels remontaa sanaax kadi 70 km vilkties - tapeec brauc caur sohacevu

tas arii viss

pirms divaam nedeelaam braucu riga amsterdama tuda sjuda - nekadu nekadu zapadlo nebija - uz banaja jaamaxaa kaa parasti 3 * 11 pln

iesaku izbraukt taa lai ap 10 vakaraa buutu pie polu robezas - polijaa naktii pilsetaa atlautais ir 60 - tatad var braukt 70, kaa arii arpus apdzivotaam vietaam, kur nav apgaismojuma mentu nav

pa dienu braucot tadu videjo nenoturesi, jo satiksme lielaka + netrafaretie menti braukaa - ir redzeetas sudrabainas un melnas vecras

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Ideots rakstīja: maksas bānis sākas AIZ Varšavas, un nonākam pie Frankfurt Oder. Tālāk jau lasam Berlin un maucam.Saprotams, ka pa bāni būs ātrāk.

es parasti izbraucu no LV ap 04.00 naktô, lai PL iebrauktu ap 8.00-tāpēc lai to vella PL pa dienu izbrauktu, ne pa nakti....

Vai maršruts caur Suvalkiem, Augustovu, Elku, Olštinu, Grudziadzu, Bidgošču, Pilu, Ščecinu ir baudāms?

Augustow-Olzstyn celjsh ir super, pilns ar bremzigiem polju fiatiem un un zemu lidojosham fureem, un tad veel tie celja serpentiini

Apriinoju uz taas straashes ritenjbrauceejus=pashnaavniekus.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Sandis_UR rakstīja:

Augustow-Olzstyn celjsh ir super, pilns ar bremzigiem polju fiatiem un un zemu lidojosham fureem, un tad veel tie celja serpentiini

Apriinoju uz taas straashes ritenjbrauceejus=pashnaavniekus.

Vai Augustow - Olzstyn ceļš ir līdzīgs Raganas - Limbažu šosejai vai drīzāk baudāmajai Smiltenes - Gulbenes maģistrālei ?

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Sandis_UR rakstīja:

Augustow-Olzstyn celjsh ir super, pilns ar bremzigiem polju fiatiem un un zemu lidojosham fureem, un tad veel tie celja serpentiini

Apriinoju uz taas straashes ritenjbrauceejus=pashnaavniekus.

Vai Augustow - Olzstyn ceļš ir līdzīgs Raganas - Limbažu šosejai vai drīzāk baudāmajai Smiltenes - Gulbenes maģistrālei ?

Es teiktu - Rīga-Ventspils tikai 10x blīvāka satiksme.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Sandis_UR rakstīja:

Augustow-Olzstyn celjsh ir super, pilns ar bremzigiem polju fiatiem un un zemu lidojosham fureem, un tad veel tie celja serpentiini

Apriinoju uz taas straashes ritenjbrauceejus=pashnaavniekus.

Vai Augustow - Olzstyn ceļš ir līdzīgs Raganas - Limbažu šosejai vai drīzāk baudāmajai Smiltenes - Gulbenes maģistrālei ?

uz augustovas ceļa točno nevar onanēt braucot ar merivu uz 200km/h

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

tikko kaa izbraucu abus marshrutus: gan caur warshau, gan schetzin. kaarteejo reizi varu guvu apliecinaajumu tam, ka labaak braukt caur schetzinu, ir aatraak un tuvaak arii. berliine riiga pa baani 14 stundaas. no kuraam 2 stundas braucu no vaaijas robezhas liidz polju baanim, 2 stundas kameer tiku iekshaa varshavaa u tad veel stundu, kameer atpakalj uz e67. turp, shcetzinu saniedzu 9 stundu laikaa no izbraukshanas briizha no riigas.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Sandis_UR rakstīja:

Augustow-Olzstyn celjsh ir super, pilns ar bremzigiem polju fiatiem un un zemu lidojosham fureem, un tad veel tie celja serpentiini

Apriinoju uz taas straashes ritenjbrauceejus=pashnaavniekus.

Vai Augustow - Olzstyn ceļš ir līdzīgs Raganas - Limbažu šosejai vai drīzāk baudāmajai Smiltenes - Gulbenes maģistrālei ?

Kaut kas pa vidu.

P.S.

Atrodas nedaudz aiz Gizycko,bet, ja būsi tajā pusē, iebrauc Hitlera rezidencē ar nosukumu vilka midzenis, nekas daudz izņemot daudz betona tur nav palicis, bet vērienu var nojaust un meistarīga gida pavadībā tas ir iespaidīgs piedzīvojums.

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja:

VWfans rakstīja:

Sandis_UR rakstīja:

Augustow-Olzstyn celjsh ir super, pilns ar bremzigiem polju fiatiem un un zemu lidojosham fureem, un tad veel tie celja serpentiini

Apriinoju uz taas straashes ritenjbrauceejus=pashnaavniekus.

Vai Augustow - Olzstyn ceļš ir līdzīgs Raganas - Limbažu šosejai vai drīzāk baudāmajai Smiltenes - Gulbenes maģistrālei ?

Kaut kas pa vidu.

P.S.

Atrodas nedaudz aiz Gizycko,bet, ja būsi tajā pusē, iebrauc Hitlera rezidencē ar nosukumu vilka midzenis, nekas daudz izņemot daudz betona tur nav palicis, bet vērienu var nojaust un meistarīga gida pavadībā tas ir iespaidīgs piedzīvojums.

www.wolfsschanze.pl/... maps.google.com/...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Raamais rakstīja: Ar prāmi ir OK. Var arī izmantot Klaipēdas ostu. Pats izmantoju manu vadātāju -Tom-tomu. Nu ļoti foršiņš. Man ir tik nepatīkama pieredze Polijā, ka nu ja vien varu -cenšos izvairīties no šīs valsts un pilsoņiem.

Es gan, braucot uz Angliju un atpakaļ, necentos izvairīties no skaistās Polijas. Turp braucu caur Suvalkiem, Olecko, Elk, Pisz, Szczytno, Nidzica, Dzialdowo, Brodnica, gar Torun, Bydgoszcz pa apvedceļiem, caur Pila, Czlopa, Gorzow Wielkopolski, Osno Lubuskie, Slubice.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Atpakaļ caur Slubice, Osno Lubuskie, Gorzow Wielkopolski, Czlopa, Walcz, Czersk, Grudziadz, Ilawa, Olsztyn, Mragowo, Gizycko, Olecko, Suvalkiem.

vieplis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

Snakebite rakstīja: ... netrafaretie menti braukaa - ir redzeetas sudrabainas un melnas vecras

Varbut tas tikai man ir jaunums, bet nu jau ir arī uz A2 bāņa. Fauvee pasāts sudraba krāsā ar "V6" un "4motion" bļembām pie pakaļas un Poznaņas numura zīmi PO 368 AE, gaitā, virzienā no Varšavas uz Poznaņu pirms/pie pirmās platnas. Pie paneļa pasažiera pusē pabrangs monitors grēka bilžu un ciparu atrādīšanai; pie reizes arī "pūt nu, dēls, trubā".

Tematiskās meņģēšanās "ir tikai tik un tik zlotu" sekas ir eskortēšana uz tuvākā miesta bankomātu un atpakaļ (pans galanti iztriec pani slēgt vaļā vārtus, kas pirms pārvada uzreiz aiz platnas).

Nesvarīga, bet jestra nianse iz paša sākuma - pans izriež krūtežu un autoritatīvi paģēr izvēlēties starp "ingliš" un "po russki". Kad saku "ingliš", pans tā kā saskābst un vēsta, ka nāksies tomēr "po russki". Vot.

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Atpakaļ caur Slubice, Osno Lubuskie, Gorzow Wielkopolski, Czlopa, Walcz, Czersk, Grudziadz, Ilawa, Olsztyn, Mragowo, Gizycko, Olecko, Suvalkiem.

Cik lielu ātrumu Meriva spēja attīstīt braucot pa bāņiem?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

VWfans rakstīja: Atpakaļ caur Slubice, Osno Lubuskie, Gorzow Wielkopolski, Czlopa, Walcz, Czersk, Grudziadz, Ilawa, Olsztyn, Mragowo, Gizycko, Olecko, Suvalkiem.

Cik lielu ātrumu Meriva spēja attīstīt braucot pa bāņiem?

Vācijā pēc navigācijas rādījumiem maksimāli 144 km/h, bet tie vēl nebija griesti. Vispār komfortablais ātrums uz bāņa bija 100-110 km/h.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti