lēti pārdod BMW 320D 2001g pēc feislifta

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006

tātad pārdodu BMW 320D sudraba krāsa universāls 5 ātrumi mehānika 2002.g modelis ideālā tehniskā un vizuālā kārtībā. Salons parastais nav ādas ir klimta kontrole kruīza kontrole. Cena tikai 6490EUR vēl runājama. Tālr 25547727

Odometra rādījums 108000KM

 
1 2 3 4 5 6 7 8
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

Girc44 rakstīja: ražotāju datus dzīvē man liekas ir ļoti grūti sasniegt. man piemēram neizdodas

a man pilnīgi otrādi.

parasti ir mazāk kā būtu jābūt.

pareizi....ja brauc tramvajā par zaķi (kā tu) tad toč sanāk ekonomija

p.n.

ja kāds vēlas pierādīt man, ka ar to bēmēvē var nobraukt 100km ar 4 litriem soļaras, tad laipni lūgti.....

viss ir vienkārši - es nopērku juglas statoilā 4 litrus soļaras un mēs braucam pa pleskavas šoseju 100km vienā virzienā....

lai būtu interesantāk un tā nebūtu tukša laika tērēšana, uzliekam likmes

taiksim tā - ja oponents nobrauc līdz cepļu ezeram, tad es viņam dodu dubultu auto cenu un tačka paliek viņam..... ja nesanāk, tad viņs man dod tačku un piemet klāt vēl tačkas cenu eirikos....

p.n.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Oj...vari ieberzties Pirmais...

318, 118td shito pasaacienu izveic gan... sapraatiigi gaaziiti spaidot un no Juglas saakot...

ceru ka neuzpeldees neviens

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

ValdisM rakstīja:

Girc44 rakstīja: ražotāju datus dzīvē man liekas ir ļoti grūti sasniegt. man piemēram neizdodas

a man pilnīgi otrādi.

parasti ir mazāk kā būtu jābūt.

pareizi....ja brauc tramvajā par zaķi (kā tu) tad toč sanāk ekonomija

p.n.

ja kāds vēlas pierādīt man, ka ar to bēmēvē var nobraukt 100km ar 4 litriem soļaras, tad laipni lūgti.....

viss ir vienkārši - es nopērku juglas statoilā 4 litrus soļaras un mēs braucam pa pleskavas šoseju 100km vienā virzienā....

lai būtu interesantāk un tā nebūtu tukša laika tērēšana, uzliekam likmes

taiksim tā - ja oponents nobrauc līdz cepļu ezeram, tad es viņam dodu dubultu auto cenu un tačka paliek viņam..... ja nesanāk, tad viņs man dod tačku un piemet klāt vēl tačkas cenu eirikos....

p.n.

ja citu noteikumu nav tad pat vairaak kaa elementaari

Jo nav jau izvirziiti noteikumu uz cik jaabrauc sēņojot uz 70 buus 3 ar kapeikam litri uz 100KM

šaubos vai tu buutu gatavs nolikt 12K EUR šādās derībās

bummerr Reģ.: 15.01.2004
0 0 Atbildēt

ko jus tur ka tirgu babas- nobrauks, nenobrauks ar 4 vai 5 litriem. pokuj! tapat nepirksiet... tikai gudri tirst maakat...

bet paskat,kaa dzonijs uz veselu shtuku cenu autinam nometa? znacit vai nu reali naudu vajag, vai ari tur kaut kas nav tiirs- motors ellains

butu man nepieciesams vel viens trapaks, es no vina pa telef. jau uz 5eur. ceniku nolaistu, to leijerkasti panemtu, aizdzitu uz permalatu un vel beigas cenu uz 4.5eur nosistu- zaje.bis goood deal sanaktu

Laucinieks Reģ.: 27.02.2007
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

VWfans rakstīja:

Veiksmīga auto izvēle ir ārkārtīgi svarīga ģimenes budžeta sabalansēšanai, it sevišķi šajos saimnieciskās krīzes laikos, kad ar vienu auto jābrauc ilgi. Pie tāda nobraukuma kā mūsu ģimenes auto (25-26 tūkst.km gadā), katrs lieks 1 degvielas patēriņa litrs uz 100 km nozīmē lieku 15 latu iztērēšamu katru mēnesi.

Nē nu šādi uzrakstīt. Par ietaupīto litru uz 100km braukt sevi mokot un ierobežojot? Ielīst mazā miskastē un priecāties par patēriņu, aizmirstot par komfortu un drošību, nu i *******. Un nevajag dirst, ka nav ko skriet un viss būs kedā, pirms diviem mēnešiem pazīstamiem PL purnā audi iemauca, abi vadītāji līķi, un izrādijās, ka debīlais polis bija saderējis ar draugiem, ka iemauks purnā pretīmbraucošiem. Itkā LV urlu pietrūktu, tomēr tas liekais pus metrs no bampera līdz salonam ir patīkams, lai simboliski netaupītu uz savu drošību.

A ko no šī komenta var saprast? ABI vadītāji trupiki, tad par ko stāsts? Vai tas bij domāts - nepērc Audi? Vai - Bīsties Poļus?

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

cena tagad 5690EUR zemaak gan nebuus

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: Oj...vari ieberzties Pirmais...

318, 118td shito pasaacienu izveic gan... sapraatiigi gaaziiti spaidot un no Juglas saakot...

ceru ka neuzpeldees neviens

runa bija par konkrēto 320to....

bet pieņemu izaicinājumu arī no citiem dīzeļbembjiem

saderam, ka neviens pat nepieteiksies, jo patiesībā apzinās, ka TAS nav iespējams

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja:

Pirmais rakstīja:

ValdisM rakstīja:

Girc44 rakstīja: ražotāju datus dzīvē man liekas ir ļoti grūti sasniegt. man piemēram neizdodas

a man pilnīgi otrādi.

parasti ir mazāk kā būtu jābūt.

pareizi....ja brauc tramvajā par zaķi (kā tu) tad toč sanāk ekonomija

p.n.

ja kāds vēlas pierādīt man, ka ar to bēmēvē var nobraukt 100km ar 4 litriem soļaras, tad laipni lūgti.....

viss ir vienkārši - es nopērku juglas statoilā 4 litrus soļaras un mēs braucam pa pleskavas šoseju 100km vienā virzienā....

lai būtu interesantāk un tā nebūtu tukša laika tērēšana, uzliekam likmes

taiksim tā - ja oponents nobrauc līdz cepļu ezeram, tad es viņam dodu dubultu auto cenu un tačka paliek viņam..... ja nesanāk, tad viņs man dod tačku un piemet klāt vēl tačkas cenu eirikos....

p.n.

ja citu noteikumu nav tad pat vairaak kaa elementaari

Jo nav jau izvirziiti noteikumu uz cik jaabrauc sēņojot uz 70 buus 3 ar kapeikam litri uz 100KM

šaubos vai tu buutu gatavs nolikt 12K EUR šādās derībās

davaj paņem 6 štukas un tačku.... es kautkā sagrabināšu piķi tiem 4 litriem soļaras....

cikos tiekamies juglas statoilā?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

lai viss būtu korekti, uzstādīsim mašīnā tvertni no kuras arī soļara tiks padota pa taisno uz degvielas filtru

piekrītu arī variantam, ka bāka tiek izbraukta sausa līdz mašīna noslāpst, tad ielejam 4 litrus un braucam kamēr noslāpst.....

tā jau būs mana problēma kā es to tačku dabūšu mājās....

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais ko Tu centies pierādīt ?? ja jau es ar savu 1/2ķieģeļa pludlīnijas gondu varu izdarīties šitā:www.iauto.lv/...

tad kāpēc Tu spītīgi kašķējies par 320D spēju ierakstīties 4l/100km

P.S. tas 320D izskatas baudāms + ceņņiks ar zašibisj , bet nu šaiss laikos kko notirgot ( un pofik pa kadiem $$$$ ) ir bezcers........

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Dzonijs_007 rakstīja:

Pirmais rakstīja:

ValdisM rakstīja:

Girc44 rakstīja: ražotāju datus dzīvē man liekas ir ļoti grūti sasniegt. man piemēram neizdodas

a man pilnīgi otrādi.

parasti ir mazāk kā būtu jābūt.

pareizi....ja brauc tramvajā par zaķi (kā tu) tad toč sanāk ekonomija

p.n.

ja kāds vēlas pierādīt man, ka ar to bēmēvē var nobraukt 100km ar 4 litriem soļaras, tad laipni lūgti.....

viss ir vienkārši - es nopērku juglas statoilā 4 litrus soļaras un mēs braucam pa pleskavas šoseju 100km vienā virzienā....

lai būtu interesantāk un tā nebūtu tukša laika tērēšana, uzliekam likmes

taiksim tā - ja oponents nobrauc līdz cepļu ezeram, tad es viņam dodu dubultu auto cenu un tačka paliek viņam..... ja nesanāk, tad viņs man dod tačku un piemet klāt vēl tačkas cenu eirikos....

p.n.

ja citu noteikumu nav tad pat vairaak kaa elementaari

Jo nav jau izvirziiti noteikumu uz cik jaabrauc sēņojot uz 70 buus 3 ar kapeikam litri uz 100KM

šaubos vai tu buutu gatavs nolikt 12K EUR šādās derībās

davaj paņem 6 štukas un tačku.... es kautkā sagrabināšu piķi tiem 4 litriem soļaras....

cikos tiekamies juglas statoilā?

nu vot taa jau domaaju tev tikai ir knapi paaris Ls ko soļaru ieliet man 6K EUR nav probleemu dabuut bet peec tava posta šaubos vai spēsi 12K nolikt kad būšu derības vinnējis

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: Pirmais ko Tu centies pierādīt ?? ja jau es ar savu 1/2ķieģeļa pludlīnijas gondu varu izdarīties šitā:www.iauto.lv/...

tad kāpēc Tu spītīgi kašķējies par 320D spēju ierakstīties 4l/100km

P.S. tas 320D izskatas baudāms + ceņņiks ar zašibisj , bet nu šaiss laikos kko notirgot ( un pofik pa kadiem $$$$ ) ir bezcers........

ko tu lien manā biznesa projektā?

ja tas puika atbrauks uz to statoilu tad pēc pāris stundām tu to tačku no manis varēsi dabūt par 5000

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Dzonijs_007 rakstīja:

Pirmais rakstīja:

ValdisM rakstīja:

Girc44 rakstīja: ražotāju datus dzīvē man liekas ir ļoti grūti sasniegt. man piemēram neizdodas

a man pilnīgi otrādi.

parasti ir mazāk kā būtu jābūt.

pareizi....ja brauc tramvajā par zaķi (kā tu) tad toč sanāk ekonomija

p.n.

ja kāds vēlas pierādīt man, ka ar to bēmēvē var nobraukt 100km ar 4 litriem soļaras, tad laipni lūgti.....

viss ir vienkārši - es nopērku juglas statoilā 4 litrus soļaras un mēs braucam pa pleskavas šoseju 100km vienā virzienā....

lai būtu interesantāk un tā nebūtu tukša laika tērēšana, uzliekam likmes

taiksim tā - ja oponents nobrauc līdz cepļu ezeram, tad es viņam dodu dubultu auto cenu un tačka paliek viņam..... ja nesanāk, tad viņs man dod tačku un piemet klāt vēl tačkas cenu eirikos....

p.n.

ja citu noteikumu nav tad pat vairaak kaa elementaari

Jo nav jau izvirziiti noteikumu uz cik jaabrauc sēņojot uz 70 buus 3 ar kapeikam litri uz 100KM

šaubos vai tu buutu gatavs nolikt 12K EUR šādās derībās

davaj paņem 6 štukas un tačku.... es kautkā sagrabināšu piķi tiem 4 litriem soļaras....

cikos tiekamies juglas statoilā?

nu vot taa jau domaaju tev tikai ir knapi paaris Ls ko soļaru ieliet man 6K EUR nav probleemu dabuut bet peec tava posta šaubos vai spēsi 12K nolikt kad būšu derības vinnējis

tad tu pieņem derības vai nē?????

sarunājam tā - aizbraucam uz statoilu, parādām katrs 12 štukas eirikos vai ekvivalentu citā valūtā, sagatavojam tavu mašīnu un braucam...

tagad atbildi - JĀ vai NĒ

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

TDI rakstīja: Pirmais ko Tu centies pierādīt ?? ja jau es ar savu 1/2ķieģeļa pludlīnijas gondu varu izdarīties šitā:www.iauto.lv/...

tad kāpēc Tu spītīgi kašķējies par 320D spēju ierakstīties 4l/100km

P.S. tas 320D izskatas baudāms + ceņņiks ar zašibisj , bet nu šaiss laikos kko notirgot ( un pofik pa kadiem $$$$ ) ir bezcers........

ko tu lien manā biznesa projektā?

ja tas puika atbrauks uz to statoilu tad pēc pāris stundām tu to tačku no manis varēsi dabūt par 5000

Izviņiķe , padvinusj

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Šitādā laikā tas bmw neiekļausies nekādos 4-tros litros. Puslitrs jau aizies uz uzsākšanu vien.

Var mēģināt braukt bez pečkas, gaismām, mūzikas un ar kreiso kāju piestumt, tad varbūt izdosies.

ja shoseja tiiriita- tad bezprobleemaam...

1kaart aaraa paveess- ekobraukshanai-der

2kaart- gaisa mitrums liels- arii ideaali

3kaart ziemas riepaam(ne maximas) ir zemaaka rites pretestiiba kaa vasareneem

4kart- hvz.. man jau liekaas ka iespeejas ieberzties uz esoshajiem nosaciijumiem lielaakas ir Pirmajam....

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Laucinieks rakstīja:

A ko no šī komenta var saprast? ABI vadītāji trupiki, tad par ko stāsts? Vai tas bij domāts - nepērc Audi? Vai - Bīsties Poļus?

Stāsts par to, ka ja būtu braukuši merivia vai citā sīkajā taupīgaja miskastē, tad būtu vēl +2 līķi un ir gadījumi, kad uzmanīgā braukšana nepalīdz.

P.S. Pa tēmu, braucot fūrei aizvējā uz tiem pasiem 90 kruīzā, corollai patēriņs pēc kompja samazinājās pa ~1l, tā kā patēriņam ir daudz nosacījumi jāņem vērā. Tā kā 4l nav nereāli, bet galīgi ne norma. A6q 2.5Tdi 180Hp, pilsētā mierīgi var 10+ dabūt un pa trasi sēņojot 4.6l/100km.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Jūs pēc odometra brauksiet vai pēc zināma attāluma?

Ja pēc odometra, Džonij uzliek mazākus ripuļus un Pirmais skrien uz GE pēc €€€

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

3kaart ziemas riepaam(ne maximas) ir zemaaka rites pretestiiba kaa vasareneem

Man šķiet ka šito jau nu gan tu sajauci.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

3kaart ziemas riepaam(ne maximas) ir zemaaka rites pretestiiba kaa vasareneem

Man šķiet ka šito jau nu gan tu sajauci.

labaam ziemeneem taa vareetu buut...

zilonim vasaras riepas kaut kaada Debica bija...fubļa, kaaaroč

uzliku ziemenes, un peec sajuutaam pateeriņš samazinaajaas vai vismaz nepieauga

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Nu pļins, pirmais, tu vari iežauties, ja šosis ir labi iztīrīts, tad tas bembis sēņojot var arī šito arī paveikt. Tā teikt pirms brauciena iztīra labi trubas, jaunu gaisa filtru un tad veic distanci ar 70 augstākajā robā.

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja: Nu pļins, pirmais, tu vari iežauties, ja šosis ir labi iztīrīts, tad tas bembis sēņojot var arī šito arī paveikt. Tā teikt pirms brauciena iztīra labi trubas, jaunu gaisa filtru un tad veic distanci ar 70 augstākajā robā.

tieši tā + vēl aiz kaadas fūres cerības pirmajam 0 es piekriitu kad varam tikties statoilaa

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Jūs pēc odometra brauksiet vai pēc zināma attāluma?

Ja pēc odometra, Džonij uzliek mazākus ripuļus un Pirmais skrien uz GE pēc €€€

pēc attāluma - pa reālu ceļu, nevis pē c mistiska kompī rādīta patēriņa.... no juglas staķika līdz Valkas rajona robežai pie Cepļu ezera....

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: lai viss būtu korekti, uzstādīsim mašīnā tvertni no kuras arī soļara tiks padota pa taisno uz degvielas filtru

piekrītu arī variantam, ka bāka tiek izbraukta sausa līdz mašīna noslāpst, tad ielejam 4 litrus un braucam kamēr noslāpst.....

tā jau būs mana problēma kā es to tačku dabūšu mājās....

Man liekas, ka Pirmais ir iebraucis pamatiigaa auzaa Krievu laikos ar parastajiem zhiguljiem bija ekosacensiibas Riiga-Maskava Uzvareeja laikam cilveeks, kursh shim noluukam izteereeja apmeeram 40l degvielas..

Tiesa, braukshana bija formaa, uzdzenam liidz 80km/h un ripinamies kameer aatrums nokriit liidz 50km/h. Tad atkal uzdzenam un atkal ripinamies Neatceros, sleedza aizdedzi laukaa vai nesleedza.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Uggga rakstīja: Jūs pēc odometra brauksiet vai pēc zināma attāluma?

Ja pēc odometra, Džonij uzliek mazākus ripuļus un Pirmais skrien uz GE pēc €€€

pēc attāluma - pa reālu ceļu, nevis pē c mistiska kompī rādīta patēriņa.... no juglas staķika līdz Valkas rajona robežai pie Cepļu ezera....

A tur ir precīzi sotaks?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

piedāvājums derībām joprojām spēkā

izvēlies - vai nu staķikā izdarbinam tai mizai tukšu bāku, lejam 4 litrus vai arī ievelkam trubiņu no degvielas filtra līdz mērtraukam salonā (piemēram)

reāls ceļš, reāla mašīna, reāli 4 litri soļaras,

auto stāv juglas statoilā pie makdonalda, tur arī nomēram tos 4 litrus, paņemam pa bigmaka komplektam, atrunājam visas detalas, ejam uz tačku un braucam ārā, auto visu ceļu ir jābūt iedarbinātam, to nedrīkst tiešā veidā vilkt vai stumt, nedrīkst neko no auto ņemt nost (piemēram gaisa filtru) vai uzstādīt visādas papildus iekārtas, piemēram akumulatorus un elektromotorus utt... ķipa braucam kā ikdienā vienkārši un saprotami....

vienīgais izņēmums - mašīnai atļauts uzstādīt speciālu degvielas tvertni lai atvieglotu mērīšanu - cik tad reāli tā tačka tērē....

un ja auto aizbrauc līdz valkas rajonam pa pleskaveni, tad šī konkrētā bembelata īpašnieks saņem 12štukas jevriku....

ja auto ar minētajiem 4 litriem statoila soļaras pa ceļam noslāpst vai kāda cita iemesla dēļ "svaim hodom" 4 stundu laikā neaizbrauc līdz vietai, tad es saņemu 6000 eirikus un minēto automašīnu.

viss vienkārši.... nekādu "nedaudz stāvoklī" vai "gandrīz jau aizbraucu" neizskatam - aizbrauci vai neaizbrauci

precīza VIETA - pirmais krustojums uz pleskavenes tūļit pēc iebraukšanas Valkas rajonā, griezies pa labi, slāpē nost un saņem naudu

1 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti