Ar 1.februāri akcīzi paceļ par 6sant/lit

theerny Reģ.: 08.02.2004

MK vakar pielēma pacelt no 1.februāra akcīzi benzīnam par 6 sant/litrs, dīzelim par 5,6 sant/litrs

Ja pieskaitam klāt PVN pieaugumu no 18% uz 21% sanāk ka pateicoties nodokļiem degviela nākamgad sākumā pieaug par 9 santīmiem.

 
1 2 3 4 5
smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

EDZS rakstīja: Šodien jāa DUSos bioj en neredzēti skati.. Nestē kur biju iebraucis ieleities pie katra tanka bij pa 2-3 mašīne rindiņā, visi lējās nu acīmredzami ilgāk nekā vidēji parasti... novēroju arī āris luksus klase auto, as gāza līdz lūpai Iesipt santīmu tagad ir godā visos sabiedrības slāņos

man drīzāk gan liekas, ka godā ir ne tik daudz kā kko bik iesipt, bet vienkārši princips nedot Viņiem savus pēvēennus uc. - vai vismaz pēc iespējas mazāk dot.

Btw, dažas dienas atpakaļ bija zemākā jēlnaftas cena kopš laikam 10 gadiem...

gguniss Reģ.: 20.11.2008
0 0 Atbildēt

ingusster rakstīja: Šodien labu skatu redzēju DUS...cilvēki priekšā pielej bāku un tad izvelk divas trīslitru stikla burkas un pielej...ko tādu nebiju redzējis!

tas gan, tik stulbus cilvēkus reti kad sanāk redzēt. nu tas tā, ja parēķina viņu aptuveno ietaupījumu šo operāciju rezultātā.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

gguniss rakstīja:

ingusster rakstīja: Šodien labu skatu redzēju DUS...cilvēki priekšā pielej bāku un tad izvelk divas trīslitru stikla burkas un pielej...ko tādu nebiju redzējis!

tas gan, tik stulbus cilvēkus reti kad sanāk redzēt. nu tas tā, ja parēķina viņu aptuveno ietaupījumu šo operāciju rezultātā.

es arī vakar biju benzīntankā....

nopirku 5 litrus benzīna kanniņā

zāģim

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

A man , a man . Salējos nestes dīzeli un vakar vakarā man tā virca sasala Knapi līdz mājām aizvilkos.

ingusster Reģ.: 04.12.2007
0 0 Atbildēt

kāds jau varbūt ir braucis garām DUS...cik tad mums šodien maksā dīzeļdegviela?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

sleepnis rakstīja: A man , a man . Salējos nestes dīzeli un vakar vakarā man tā virca sasala Knapi līdz mājām aizvilkos.

vot kakraz ar nesti līdz šim nav bijušas nekādas problēmas....

tūlīt kāpšu lejā....

varbūt kāds jau varētu atbraukt mani ievilkt.... katram gadījuma, ja nu nepielec.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

EDZS rakstīja: Šodien jāa DUSos bioj en neredzēti skati.. Nestē kur biju iebraucis ieleities pie katra tanka bij pa 2-3 mašīne rindiņā, visi lējās nu acīmredzami ilgāk nekā vidēji parasti... novēroju arī āris luksus klase auto, as gāza līdz lūpai Iesipt santīmu tagad ir godā visos sabiedrības slāņos

?? es parasti pieleju pilnu bāku,kad iebraucu tankoties. Tas ir slikti ?? Kādi 80 litri ielien.

kurš tev tik daudz degvielas līzingā dod????

vai dabūji SVF aizdevumu?

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Es jau 5dien baaku pielēju:ja negonkos,tad 600 km nobraukšu.Man kaut kā šķiet,ka degvielas cenas tādas kā pirms "krīzes" diez vai tik drīz atkārtosies.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

sleepnis rakstīja: A man , a man . Salējos nestes dīzeli un vakar vakarā man tā virca sasala Knapi līdz mājām aizvilkos.

dīvaini , lejos tikkai nestē un nekad tā nau bijis , pat pie -35'C

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Es jau 5dien baaku pielēju:ja negonkos,tad 600 km nobraukšu.Man kaut kā šķiet,ka degvielas cenas tādas kā pirms "krīzes" diez vai tik drīz atkārtosies.

man "negonkojot" sanāk virs štukas

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Zoo rakstīja: Es jau 5dien baaku pielēju:ja negonkos,tad 600 km nobraukšu.Man kaut kā šķiet,ka degvielas cenas tādas kā pirms "krīzes" diez vai tik drīz atkārtosies.

man "negonkojot" sanāk virs štukas

saliidzinaaji 1.9 diizeli ar manu benziina kapseetu

PN- ziloņam pateeriņš nekad zem 11 litri nau bijis.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Sretsked rakstīja:

EDZS rakstīja: Šodien jāa DUSos bioj en neredzēti skati.. Nestē kur biju iebraucis ieleities pie katra tanka bij pa 2-3 mašīne rindiņā, visi lējās nu acīmredzami ilgāk nekā vidēji parasti... novēroju arī āris luksus klase auto, as gāza līdz lūpai Iesipt santīmu tagad ir godā visos sabiedrības slāņos

?? es parasti pieleju pilnu bāku,kad iebraucu tankoties. Tas ir slikti ?? Kādi 80 litri ielien.

kurš tev tik daudz degvielas līzingā dod????

vai dabūji SVF aizdevumu?

Baltajam ar pilnu baaku vareeja arii štuku nobraukt...

jaagaida pavasars, jaaliek kopaa...

gribu štuku ar vienu baaku!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

za to benziinam ir savas priekšrociibas-

leetaaks nedaudz

nesasalst

vajag mazaaku aķi

ja viss ir OK, tad lec arii OK pat pie - 35 .

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

un mazaaka jebļa lai uztaisiitu kaartiibu motortelpaa...

diizelim prasiija kaadi 300 ls un pus gadu, kameer savedu visu kaartiibaa.....

benziinaam-hvz...2 stundu darbs lai samainiitu visas sveces, vadus, sadaliitaajus utt...un maksaa tas saliidzinoši kapeikas.

EDZS Reģ.: 03.05.2004
0 0 Atbildēt

ingusster rakstīja: kāds jau varbūt ir braucis garām DUS...cik tad mums šodien maksā dīzeļdegviela?

www.dus.lv

Nestei ir +5 kapeikas... kaut kur lasīju, ka teica ka lai neaizbaidītu klientus iespējams DUSi cels lēnmām nedēļas laikā cenas , bet nekā uzreiz i miers

piparinjs Reģ.: 14.04.2005
0 0 Atbildēt

vakar ar kareiz iebraucu papildinat baaku Kauguru nestee un skatos kas tad nu pilns ar masiniem rindaa vismaz pa 7 vaagji. Viens tanks nokaries jeb jau izliets tuksj. Taa kad tikai vakar atgziezos no jevropas peec briizja tik atminjaa atausa gaisma par akciizi. Sjoriit garaambraucot iecekoju kad neste bija plus 6 sanji bet kaut kads mazais tanks staveeja ar vakardienas cenu jeb nu ari minimali bija pacelis. Kaut kaadi 54 ar kautko par 95to.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

šodien NESTE o,637, vismaz ap 9,00 neviens auto

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Hmm bija jau k-kā piemirsies, bet tāpat k-kad pavisam nesen 5 dien. naktī 6dien agrā rītā lējos. Izrādās baiga haļava esmu iesipis sani pa lielam.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: za to benziinam ir savas priekšrociibas-

leetaaks nedaudz

nesasalst

vajag mazaaku aķi

ja viss ir OK, tad lec arii OK pat pie - 35 .

dīzelis arī lec..... tiesa gan vairāk kā -25 nav bijis....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

EDZS rakstīja:

ingusster rakstīja: kāds jau varbūt ir braucis garām DUS...cik tad mums šodien maksā dīzeļdegviela?

www.dus.lv

Nestei ir +5 kapeikas... kaut kur lasīju, ka teica ka lai neaizbaidītu klientus iespējams DUSi cels lēnmām nedēļas laikā cenas , bet nekā uzreiz i miers

Tieši šito arī es gribēju prasīt - aber kur DUS solījumi, ka, lai neaizbaidītu klientus, pacelšot pakāpeniski nedēļas laikā?

skaties kā nedēļas laikā cena vēl pacelsies

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

EDZS rakstīja:

ingusster rakstīja: kāds jau varbūt ir braucis garām DUS...cik tad mums šodien maksā dīzeļdegviela?

www.dus.lv

Nestei ir +5 kapeikas... kaut kur lasīju, ka teica ka lai neaizbaidītu klientus iespējams DUSi cels lēnmām nedēļas laikā cenas , bet nekā uzreiz i miers

Tieši šito arī es gribēju prasīt - aber kur DUS solījumi, ka, lai neaizbaidītu klientus, pacelšot pakāpeniski nedēļas laikā?

skaties kā nedēļas laikā cena vēl pacelsies

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: šodien NESTE o,637, vismaz ap 9,00 neviens auto

Svētdienu rīti vispār ir ļoti klusi - satiksme 3-4 reizes mazāka nekā svetdienu pēcpusdienās. Bet es vakar plkst.22 pielēju Merivai pilnu bāku - 37,7 litrus dīzeļdegvielas par Ls 22,17. Ja pirktu šodien, zaudētu Ls 1,88.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

vakar Klarksona šovā tika demonstrēts, kā dīzeļvolvo brauc un brauc ar secondhand cepameļļu no texmex...

uz 0,997 l eļļas 0,003 l atšķaidītāja, nedēļu nostādina un izkāš caur lupatiņu. tad pa taisno bākā galons tika iegāzts.

Viens mīnuss šai degvielai esot - pēc smakas varot noteikt izcelsmes restorānu

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

EDZS rakstīja:

ingusster rakstīja: kāds jau varbūt ir braucis garām DUS...cik tad mums šodien maksā dīzeļdegviela?

www.dus.lv

Nestei ir +5 kapeikas... kaut kur lasīju, ka teica ka lai neaizbaidītu klientus iespējams DUSi cels lēnmām nedēļas laikā cenas , bet nekā uzreiz i miers

Tieši šito arī es gribēju prasīt - aber kur DUS solījumi, ka, lai neaizbaidītu klientus, pacelšot pakāpeniski nedēļas laikā?

Vai ta tie bija DUS solījumi vai kāda žurnālistiņa pieņēmums?

osiss Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

Nu kautkas jau mums te īsti tīrs ar tām cenām nav.

Šodien biju aizskrējis līdz Tartu nopelst, tāpēc pievērsu uzmanību cik degviela maksā iekš ee. Kautgan vakar no rīta pielēju pilnu bāku, arī šodien atpakaļbraucot Valgā vēlreiz ielēju ~19 Litrus 95-to, lai pilna bāka un tos dažus latus neatstātu mūsu pelnītgribētājiem.

Valgā Nestē cena 12,05 EEK tātad x 0.0449Ls = 0.541 Ls, pret Cēsu Nestes 0,587- VWFan izrēķini, cik ietaupīju.

Paredzu, ka Valkas tankos pildīsies tikai tie, kuriem, vajag čeku par degvielu, savādāk neredzu iemeslu, lai Valkas iedzīvotājs lietu Degvielu Valkā.

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti