Kompensācija par nobrauktiem km

rudens68 Reģ.: 17.04.2006

Sakiet lūdzu no savas pieredzes vai kautkur dzirdētas , kā darba devējs kompensē personiska auto lietošanu darba vajadzībām .

Piemēram es zinu 2 -vus variantus .

1. Valsts iestāde pats sīkākais ierēdnis ,tam 10,4 litri uz 100km

2. Vienam privātfirmas darbiniekam benzīna čeki reiz 2 ( nezinu par limitiem ,km ierobežojumiem šajā gadījumā)

 
1.. 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Yetti rakstīja:

fāterlandē, zemnieki, ar sūdiem, piegāza mēriju... kuj viņu zin ko šie panāca, bet sabiedrība par to uzzināja... tā kā jebkurai kapeikai ir 2as puses...

Tagad izlasi, ko pats uzrakstīji. Pēc tam izdrukā ar ļoti LIELIEM burtiem un piekar pie sienas, lai izlasītu katru rītu. Un vari ar sarkanu krāsu iezīmēt "piegāza mēriju" - t.i. vērsās pret neapmierinošu valdību, nevis čakarēja dzīvi pārējiem iedzīvotājiem!

da ne jau mērs tīrīja....

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Seene rakstīja:

Yetti rakstīja:

fāterlandē, zemnieki, ar sūdiem, piegāza mēriju... kuj viņu zin ko šie panāca, bet sabiedrība par to uzzināja... tā kā jebkurai kapeikai ir 2as puses...

Tagad izlasi, ko pats uzrakstīji. Pēc tam izdrukā ar ļoti LIELIEM burtiem un piekar pie sienas, lai izlasītu katru rītu. Un vari ar sarkanu krāsu iezīmēt "piegāza mēriju" - t.i. vērsās pret neapmierinošu valdību, nevis čakarēja dzīvi pārējiem iedzīvotājiem!

da ne jau mērs tīrīja....

un ne jau kaimiņš savās mājās pārstegigumu pēc darba. Un tieši tāpat ne apkopēja bez papildus samaksas.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

Yetti rakstīja: Esmu redzējis, ko spēj Alfa... tos Vīrus uz rokām jānēsā... un nedo Dies, ka jamie metīs kažoku uz otru pusi...

Es viņus cienītu, ja pēc viņu izsaukuma neviens noziedznieks nepaliktu dzīvs, cik zinu, kabatzagļus šamie netvarsta, bet pensionārus gan dzenā, cietumi būtu tukšāki un būtu nauda slimnīcām. Ja izdzenāt protestu, lai arī nesankcionētu, jālieto spēks tā vietā lai viena zagle aizvestu savu ******* parunāt, tad kkas nav kārtībā.

Tev savs viedoklis, man savs... ja speciāli apmācītus cilvēkus (par kuru apmācību valsts ir maksājusi) robiņi, muitnieki, menti - valsts, "paņem un uzsviež", tad nekas labs tur nebūs... to sajutīs pēc mirkļa... un tad jau būs par vēlu...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: ...

un ne jau kaimiņš savās mājās pārstegigumu pēc darba. Un tieši tāpat ne apkopēja bez papildus samaksas.

darba līgums nosaka, ka mērijas durvju priekšai jābūt tīrai... vai tur benčiks vai 3īs tonnas sūdu...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Veids ir ok. Tikai adresātu jāizvēlas pareizo. Kas liedz, piemēram, šiem pašiem cilvēkiem sapulcēties pie atbildīgo personu mājām? Vai iestādēm? Bet nē - tā vietā vēl lamā specvienību par apspiešanu un vardarbību, lai gan videomateriālos ir redzama ļoti maiga apiešanās ar pūli. Principā specvienības darbinieki uzņemas risku, kas nav viņu pienākums. Vecajā eiropā specvienības ierašanās ir brīdis, kad jebkuram ir jāsaprot, ka normāla diskusija ir beigusies - tur spēks tiek lietots daudz brutālāk, ja kāds vēl mēģina pretoties.

Tu laikam neesi pamanījis ka vecajā eiropā parasti demonstrācijās iet jaunieši, kuri arī pamētā akmeņus un kokteilīšus, un pret kuriem tad arī to spēku pielieto, nevis sievietes un pensionāri, kuru sišanu tu tik ļoti vēlējies pieredzēt

Seene rakstīja:

Tu esi pilnīgs idiots? Es tev tikai atgādināju, ka nevajag piesaukt eiropas streikus, kā piemēru. Ne tie ir ko atrisinājuši, ne miermīlīgi beigušies.

Ā, tātad tas ir slikti ka beidzās bez upuriem?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Seene rakstīja:

Veids ir ok. Tikai adresātu jāizvēlas pareizo. Kas liedz, piemēram, šiem pašiem cilvēkiem sapulcēties pie atbildīgo personu mājām? Vai iestādēm? Bet nē - tā vietā vēl lamā specvienību par apspiešanu un vardarbību, lai gan videomateriālos ir redzama ļoti maiga apiešanās ar pūli. Principā specvienības darbinieki uzņemas risku, kas nav viņu pienākums. Vecajā eiropā specvienības ierašanās ir brīdis, kad jebkuram ir jāsaprot, ka normāla diskusija ir beigusies - tur spēks tiek lietots daudz brutālāk, ja kāds vēl mēģina pretoties.

Tu laikam neesi pamanījis ka vecajā eiropā parasti demonstrācijās iet jaunieši, kuri arī pamētā akmeņus un kokteilīšus, un pret kuriem tad arī to spēku pielieto, nevis sievietes un pensionāri, kuru sišanu tu tik ļoti vēlējies pieredzēt

Seene rakstīja:

Tu esi pilnīgs idiots? Es tev tikai atgādināju, ka nevajag piesaukt eiropas streikus, kā piemēru. Ne tie ir ko atrisinājuši, ne miermīlīgi beigušies.

Ā, tātad tas ir slikti ka beidzās bez upuriem?

Es nevēlējos pieredzēt neviena sišanu, atšķirībā no tevis. Bet bērni, mazāk pensionāri un sievietes (nav tik pamanāmi) ir standarta masu nekārtību organizatoru psiholoģiskais ierocis. Vienmer tādus pamanās iebāzt pirmajās rindās. Bet TEV nekad nevajadzētu aizmirst, ka par bērnu sadursmēm ar specvienību šādā gadījumā ir atbildīgi TIKAI vecāki. Ja mazgadīgais ir atradies šadā pretlikumīgā pasākumā ar vecāku ziņu, vajadzētu automātiski izskatīt jautājumu par vecāku tiesību atņemšanu. Diemžēl to izdara gadījumos, kad kāda neuzmanīga mamma ir atstājusi karstas tējas krūzi pārāk tuvu galda malai, bet ignorē apzinātu bērnu izmantošanu par "lielgabalu gaļu" .

Un ir ļoti labi, ka beidzās bez upuriem. Un tikai pateicoties Alfas izcilajai iecietībai. Bet, ņemot verā to, ka mācību neviens nav guvis, upuri būs noteikti. Agrāk vai vēlāk...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Seene rakstīja: ...

un ne jau kaimiņš savās mājās pārstegigumu pēc darba. Un tieši tāpat ne apkopēja bez papildus samaksas.

darba līgums nosaka, ka mērijas durvju priekšai jābūt tīrai... vai tur benčiks vai 3īs tonnas sūdu...

Aizej izlasi labāk kāda Vācijas apkopēja darba līgumu. Tur pat par nenovāktām vīna glāzēm pēc piektdienas biroja pasēdēšanas būs papildus samaksa paredzēta...

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Tev savs viedoklis, man savs... ja speciāli apmācītus cilvēkus (par kuru apmācību valsts ir maksājusi) ...

Valsts esam mēs, bet tikai kamēr nodokļus iekasēt un naudu tērēt. Es gribētu lai pa manu naudu apmācītie speciālisti mācētu nostrādāt tā, ka neviens uz ieslodzījumu nav jēved, bet pa taisno uz kapiem, bet nu pret neapbruņotiem pensionāriem speciālos saukt ...

www.tvnet.lv/... laikam durvis atvērt viņi nemāk, tad kā lai tic, ka viņi cilvēkus atšķir un saprot ko dara.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Yetti rakstīja:

Seene rakstīja: ...

un ne jau kaimiņš savās mājās pārstegigumu pēc darba. Un tieši tāpat ne apkopēja bez papildus samaksas.

darba līgums nosaka, ka mērijas durvju priekšai jābūt tīrai... vai tur benčiks vai 3īs tonnas sūdu...

Aizej izlasi labāk kāda Vācijas apkopēja darba līgumu. Tur pat par nenovāktām vīna glāzēm pēc piektdienas biroja pasēdēšanas būs papildus samaksa paredzēta...

esmu lasījis... nav tur paredzēts...

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Mani pārsteidz Bauskas iedzīvotāju spars un apņēmība ,

Vai kādam no vietējiem bij nojausma par gaidāmo ?

Tie kuri no Bauskas ,vai pamatā tur bij slimnīcas darbinieki un radi ,vai iedzīvotāji ?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

msh rakstīja:

Seene rakstīja:

Veids ir ok. Tikai adresātu jāizvēlas pareizo. Kas liedz, piemēram, šiem pašiem cilvēkiem sapulcēties pie atbildīgo personu mājām? Vai iestādēm? Bet nē - tā vietā vēl lamā specvienību par apspiešanu un vardarbību, lai gan videomateriālos ir redzama ļoti maiga apiešanās ar pūli. Principā specvienības darbinieki uzņemas risku, kas nav viņu pienākums. Vecajā eiropā specvienības ierašanās ir brīdis, kad jebkuram ir jāsaprot, ka normāla diskusija ir beigusies - tur spēks tiek lietots daudz brutālāk, ja kāds vēl mēģina pretoties.

Tu laikam neesi pamanījis ka vecajā eiropā parasti demonstrācijās iet jaunieši, kuri arī pamētā akmeņus un kokteilīšus, un pret kuriem tad arī to spēku pielieto, nevis sievietes un pensionāri, kuru sišanu tu tik ļoti vēlējies pieredzēt

Seene rakstīja:

Tu esi pilnīgs idiots? Es tev tikai atgādināju, ka nevajag piesaukt eiropas streikus, kā piemēru. Ne tie ir ko atrisinājuši, ne miermīlīgi beigušies.

Ā, tātad tas ir slikti ka beidzās bez upuriem?

Es nevēlējos pieredzēt neviena sišanu, atšķirībā no tevis. Bet bērni, mazāk pensionāri un sievietes (nav tik pamanāmi) ir standarta masu nekārtību organizatoru psiholoģiskais ierocis. Vienmer tādus pamanās iebāzt pirmajās rindās. Bet TEV nekad nevajadzētu aizmirst, ka par bērnu sadursmēm ar specvienību šādā gadījumā ir atbildīgi TIKAI vecāki. Ja mazgadīgais ir atradies šadā pretlikumīgā pasākumā ar vecāku ziņu, vajadzētu automātiski izskatīt jautājumu par vecāku tiesību atņemšanu. Diemžēl to izdara gadījumos, kad kāda neuzmanīga mamma ir atstājusi karstas tējas krūzi pārāk tuvu galda malai, bet ignorē apzinātu bērnu izmantošanu par "lielgabalu gaļu" .

Un ir ļoti labi, ka beidzās bez upuriem. Un tikai pateicoties Alfas izcilajai iecietībai. Bet, ņemot verā to, ka mācību neviens nav guvis, upuri būs noteikti. Agrāk vai vēlāk...

13 gadīgs pusaudzis arī ir bīstams... un ja vēl barā... psiholoģiski varētu būt grūti pielietot ieroci (kaut gan likums to ļauj)... un agresīvas tantes var sastapt ikdienā...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: Mani pārsteidz Bauskas iedzīvotāju spars un apņēmība ,

Vai kādam no vietējiem bij nojausma par gaidāmo ?

Tie kuri no Bauskas ,vai pamatā tur bij slimnīcas darbinieki un radi ,vai iedzīvotāji ?

visiem vajadzētu būt tam sparam un apņēmībai... gan Dpils, gan Vpils, gan Ogrei, gan Liepājai...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

Yetti rakstīja:

Tev savs viedoklis, man savs... ja speciāli apmācītus cilvēkus (par kuru apmācību valsts ir maksājusi) ...

Valsts esam mēs, bet tikai kamēr nodokļus iekasēt un naudu tērēt. Es gribētu lai pa manu naudu apmācītie speciālisti mācētu nostrādāt tā, ka neviens uz ieslodzījumu nav jēved, bet pa taisno uz kapiem, bet nu pret neapbruņotiem pensionāriem speciālos saukt ...

www.tvnet.lv/... laikam durvis atvērt viņi nemāk, tad kā lai tic, ka viņi cilvēkus atšķir un saprot ko dara.

asociācijas ar "Troiku"... un neapbruņoti pensionāri mēdz būt agresīvāki par Šīri...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Seene rakstīja:

Es nevēlējos pieredzēt neviena sišanu, atšķirībā no tevis. Bet bērni, mazāk pensionāri un sievietes (nav tik pamanāmi) ir standarta masu nekārtību organizatoru psiholoģiskais ierocis. Vienmer tādus pamanās iebāzt pirmajās rindās.

Bauskā cilvēki saorganizējās paši, es tos cilvēkus zinu, biju svētdien Bauskā, māsa stāstīja par to, tas pasākums notika pašu iedzīvotāju ierosināts , nemeklē visur sazvērestības teorijas, geograf.

Es neko nemeklēju, bet padomā pats, vai bērniem ir vieta šādā pasākumā.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: Esmu redzējis, ko spēj Alfa... tos Vīrus uz rokām jānēsā... un nedo Dies, ka jamie metīs kažoku uz otru pusi...

tiem viiriem kazjoka nav...ir paveeles protams-cilveeki ir...un galvas ar straadaa... bet tajaa pashaa laikaa-

da ko Tev klaareet- pats esi maniijis

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Kindzulis rakstīja: beztolks

labaak ieliist savaa stuuriitii( maajaas) izprinteet uz 1/4 no a4 lapas plakaatinjus un taa klusiiteem... chukstus protesteet

Kur visi protestētāji bija, kad Zanders mudināja uz nevardarbīgo protestēšanu pastaigājoties konkrētās adresēs? Adresēs, kur protests sasniegtu tiešo vainīgo ikdienas dzīvi un pabojātu viņu komfortu? Tad sēdēja mājas. Bet tad kad ir iespēja ieriebt līdzcilvēkiem, tad varoņi?

pacietiibu...tikai pacietiibu i cilveeki bija... i ne visi klausaas SWH un lasa Kleksha garadarbus...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: ...

tiem viiriem kazjoka nav...ir paveeles ...

jap... tik reizēm bērns uz sviestmaizes desu grib...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

grib desu...nenoliedzami

bet cik nu i dzirdeets- jamos baro pietiekami...lai par desu nebuutu jaaispringst....da i idejisko(lasi-pareizo) tur netruukst....ja arii kaads pamuuk-tad ne masveidaa

protams- nekad nesaku nekad...uttttt

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: ...

bet cik nu i dzirdeets- jamos baro pietiekami...lai par desu nebuutu jaaispringst....da i idejisko(lasi-pareizo) tur netruukst....

ceru, ka viņus turpinās tāpat barot... un lai jamajiem iet labumā... un vēlreiz saku: nedod Dies... blakus ir anarhija...

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

VW fan

RUS autožurnālisti arī parēķinājuši 1 km izmaksas un meriva ar 1,4 motoru , pie nosacījuma ,ka nobraukti 30 000 km gadā ,izmaksā 0,049 LS/ km

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

kā tad... gaismas pilē nebūs ko iebāzt...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: VW fan

RUS autožurnālisti arī parēķinājuši 1 km izmaksas un meriva ar 1,4 motoru , pie nosacījuma ,ka nobraukti 30 000 km gadā ,izmaksā 0,049 LS/ km

Un max ātrumu 70?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

ar fizioloģiju tev arī pagrūti... parast iztukšo taisno zarnu... bet lai tev veicas...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

kriminālistikai taču caur gāji... kāpēc persona 'izģērbjas" pie noteiktu apstākļu sakritības...?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Kaksis rakstīja: deksters reāli zog dabas resursus, apzog valsti

tajā purvā vispār nav nekādas uzskaites, roc cik gribi, tirgo kam gribi, formāli saraksta papīrus un uzmet valsti

zinu es šitās sistēmas...

tu kropli pievaldi žaunas un ******* to ,ko nezini. Klausies, šmurguli, nevēlies klātienē man to pateikt ?

vai ir iespējams izvairīties no tik radikāliem risinājumiem... plīz, pļe...

1.. 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti