Naks tirgus

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003

Sveiciens!

jautājums par sekojošu tēmu. Iegāju IKI iepirkt kartupeļus. Kā iegāju, tā izgāju - ko tādu pat murgos nebiju redzējis - veci, savītuši, appelējuši,,, un pa 35 saņi kilo... iegāju RIMI, tur izsveramie beigušies, nācās ņemt fasētos pa 45 saņi kilo. PSC!

tagad ir doma uz ziemu iepirkt kādu maišeli kartupeļu, burkānu, sīpolu...

tātad - vai kāds zin TAGADĒJĀS cenas Nakts tirgū, kur tas tagad atrodas (ir dzirdēts, ka jamo taisās pārvitot), un no cikiem līdz cikiem tur ir andēlētāji.

paldies

PS Spams protams, kā vienmēr gratulēts....

 
1 2
Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

saimnieks jā - produkcija un piegādātāji gan atšķiras to jau nu gan Tev kā santīma mīlim vajadzētu zināt 3min ātrās zupas ir tikai Netto, savukārt RIMI tādu nav...

Hmm, par tādām neinteresējos.

piedod, ja ātri gribas iekost un slikums gatavot??? dodies uz hesburgeru? es gan labāk burciņzupēnu uztaisu un ar rupmaizi iešķinu... bet nu... daries kā tīk... tik neapvelies... Doblo neiekāpsi

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

saimnieks jā - produkcija un piegādātāji gan atšķiras to jau nu gan Tev kā santīma mīlim vajadzētu zināt 3min ātrās zupas ir tikai Netto, savukārt RIMI tādu nav...

Hmm, par tādām neinteresējos.

piedod, ja ātri gribas iekost un slikums gatavot??? dodies uz hesburgeru? es gan labāk burciņzupēnu uztaisu un ar rupmaizi iešķinu... bet nu... daries kā tīk... tik neapvelies... Doblo neiekāpsi

Kas tad viņam? Šaugs viduklis taču.

fotki.lv/...

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Šmaugs...

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

saimnieks jā - produkcija un piegādātāji gan atšķiras to jau nu gan Tev kā santīma mīlim vajadzētu zināt 3min ātrās zupas ir tikai Netto, savukārt RIMI tādu nav...

Hmm, par tādām neinteresējos.

piedod, ja ātri gribas iekost un slikums gatavot??? dodies uz hesburgeru? es gan labāk burciņzupēnu uztaisu un ar rupmaizi iešķinu... bet nu... daries kā tīk... tik neapvelies... Doblo neiekāpsi

Kas tad viņam? Šaugs viduklis taču.

fotki.lv/...

kas ir šis........ .......... skaistulis?

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

saimnieks jā - produkcija un piegādātāji gan atšķiras to jau nu gan Tev kā santīma mīlim vajadzētu zināt 3min ātrās zupas ir tikai Netto, savukārt RIMI tādu nav...

Hmm, par tādām neinteresējos.

piedod, ja ātri gribas iekost un slikums gatavot??? dodies uz hesburgeru? es gan labāk burciņzupēnu uztaisu un ar rupmaizi iešķinu... bet nu... daries kā tīk... tik neapvelies... Doblo neiekāpsi

Kas tad viņam? Šaugs viduklis taču.

fotki.lv/...

deks tāds kluss pēc šā akta publicēšanas kļuvis...

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

kalfonso rakstīja:

nazurbajev rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

saimnieks jā - produkcija un piegādātāji gan atšķiras to jau nu gan Tev kā santīma mīlim vajadzētu zināt 3min ātrās zupas ir tikai Netto, savukārt RIMI tādu nav...

Hmm, par tādām neinteresējos.

piedod, ja ātri gribas iekost un slikums gatavot??? dodies uz hesburgeru? es gan labāk burciņzupēnu uztaisu un ar rupmaizi iešķinu... bet nu... daries kā tīk... tik neapvelies... Doblo neiekāpsi

Kas tad viņam? Šaugs viduklis taču.

fotki.lv/...

deks tāds kluss pēc šā akta publicēšanas kļuvis...

ržu ņemagu

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Cik ir redzēts oiropā, tad 3-minūšu zupas rij tikai čornomaziki...

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

nejauc sausās ķīmiskās zupas ar 3 min zīmolu - burciņas zupiņu... ņammm

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Tirgū parādījušies gurķi (salušie) var iepirkt pa lēto desu un biezā slānī – pārdevējas stāsta ka tas nav defekts bet tā ir tāda šķirne …

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Tirgū parādījušies gurķi (salušie) var iepirkt pa lēto desu un biezā slānī – pārdevējas stāsta ka tas nav defekts bet tā ir tāda šķirne …

3x pārlasīju un nesapratu.........

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Es sapratu, ka ūpis par lēto desu pērk sasalušos gurķus. Nu barters ķipa... Tikai hvz kam izdevīgi...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

uupis rakstīja: Tirgū parādījušies gurķi (salušie) var iepirkt pa lēto desu un biezā slānī – pārdevējas stāsta ka tas nav defekts bet tā ir tāda šķirne …

3x pārlasīju un nesapratu.........

Ja gurķis sasalst un pēc tam atlaižas – kas ar viņu notiek?

un kad pārdevēja tantukam klārē ka tā ir tāda speciālā šķirne es nevaru nerēkt…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja: Es sapratu, ka ūpis par lēto desu pērk sasalušos gurķus. Nu barters ķipa... Tikai hvz kam izdevīgi...

Lētai desai izdevīgi – notiek apgrozījums…

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Ja vajag kartupeļus var dabūt, cena 17sant. kg maiss ap 5,50 Ls sanāk, ir vēl kādi maisi 10 palikuši...

Var vēl šādus tādus lauku labumus dabūt olas, zosu un pīlu gaļu...

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Motorolers rakstīja: Ja vajag kartupeļus var dabūt, cena 17sant. kg maiss ap 5,50 Ls sanāk, ir vēl kādi maisi 10 palikuši...

Var vēl šādus tādus lauku labumus dabūt olas, zosu un pīlu gaļu...

nu re - sakarīgs topiks pm ark.side@inbox.lv" target="_new">dark.side@inbox.lv visu un sīki

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti