Vai mainīt dzīvokli pret māju?

zhuks Reģ.: 01.12.2005

Vai kāds ir tā darījis- samainījis savu silto dzīvokli ar visām ērtībām pret māju kādi 15km no pilsētas? Dikti jau gribās māju ar zaļo teritoriju un savu dārziņu, un piknika vietu, bet finanses ļauj tikt pie mājas tos 10-15km no pilsētas, nevis centrā. Izsakieties skaidri un saprotami- interesē gan plusi, gan mīnusi. Varbūt jūsu teiktais palīdzēs man labāk saprast- vajag man to vai nevajag!

 
1 2 3 4 5 6
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Neesmu baigais celtniecības spečuks, bet, cik man ir teikuši pazīstami celtnieki, ka daudzas mājas pie mums tiek siltinātas čerez ž un defekts būs lielāks kā efekts.

Tas tā ir visur, eironaudas apmaksātajos ūdensvadu projektos utt. Latvijas ļaužu nacionālā darba prasmju un paražu īpatnība.

Bet tā jau pie visa tomēr vainīgs Dombrovskis, Eiropas savienība un žīdi.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ar krāsu siltināt te pat LV arī daži lohi iegrābās.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

rudens68 rakstīja: Nortel

Logu nomaiņa ir prasība . No sērijas ja nenomainīsi būvnieks nevar garantēt siltrumefektivitāti .

Pirmais

Ja pats jau ielicis logus , radiatorus. Tad par to vairs nav jāmaksā .

Manu paneleni vēl nesiltina , bet skatoties kas notiek kaimiņos man liels optimisms nerodas . Redzēs kādi rēķini būs radu siltinātiem dzīvokļiem .

Siltumefektivitāti ir jāgarantē mājas īpašniekam. Ja efektivitātes nebūs, ES neatmaksās pusi kredīta.

vispār ir ko ierēkt....

lautiņiem stāsta, ka 60 latu apkures sezonas laikā vietā šamiembūs jāmaksā 30 lati apkures sezonā + 20 lati visu cauru gadu kredītmaksājums..... un tas pie nosacījuma, ka eiropa apmaksās pusi....

ja eiropa pusi neapmaksās, tad būs jāmaksā 50lati kredīts katru mēnesi+30 latu par apkuri sezonā - tā vietā lai maksātu 60 latus apkures mēnesī -

vai es esmu vienīgais, kurš te saskata varku tikai un vienīgi bankai?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Nortel rakstīja:

GB12 rakstīja: Talsos vairākas daudzstāvenes ir nosiltinātas. Un jau ir sākušas pūt, jo mūsu umņiki celtnieki vienā vasarā iesāk, otrā - pabeidz, atstājot vates mitras. Neesmu baigais celtniecības spečuks, bet, cik man ir teikuši pazīstami celtnieki, ka daudzas mājas pie mums tiek siltinātas čerez ž un defekts būs lielāks kā efekts. Starp citu, manas mammas māju arī nosiltināja (augstāk aprakstītajā veidā). Prikols tajā, ka bankas kredīts bija jāsāk atmaksāt, kad vēl darbi nebija pabeigti, līdz ar to pagājušajā ziemā nācās vēl pa kādiem 15-20 latiem klāt pie maksāt pie tā jau augstās apkures cenas.

Vācieši siltina māju fasādes ar... krāsu! Krāsa gan nav lēta, kautkur ap 25 Ls/litrā (vai kvadrātmetrā). Pirms tam gan jānovērš visi defekti (jāpiešpahtelē caurumi, jānoblīvē plaisas u.t.t.)

Šitais izklausās pēc pastāsta par brīnumpulverīti, kurš bērnu dienās lasīā grāmatā garantēja, ka petrolejas lampa strādās labi un nekūpēs...

Es esmu redzējis tepat Latvijā nosiltinātu mājas jumtu ar 3 cm puscieto vati. Nu labi, viņai bija follija abās pusēs.

Kāpēc automašīnu aptieciņās ir follija cietušo apklāšanai?

redzi 3 cm puscietā vate ir "mazliet" vairāk kā vienkārši krāsas slānis, lai vai kāda ūberkrāsa tā nebūtu

tu, gadījumā, nepalaidi garām frāzi - tā krāsa dodot efektu TIKAI PĒC FASĀDES DEFEKTU IZLABOŠANAS...

domāju arī bez krāsas, bet pēc fasādes defektu salabošanas būtu JŪTAMI uzlabojumi...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Nortel rakstīja:

GB12 rakstīja: Talsos vairākas daudzstāvenes ir nosiltinātas. Un jau ir sākušas pūt, jo mūsu umņiki celtnieki vienā vasarā iesāk, otrā - pabeidz, atstājot vates mitras. Neesmu baigais celtniecības spečuks, bet, cik man ir teikuši pazīstami celtnieki, ka daudzas mājas pie mums tiek siltinātas čerez ž un defekts būs lielāks kā efekts. Starp citu, manas mammas māju arī nosiltināja (augstāk aprakstītajā veidā). Prikols tajā, ka bankas kredīts bija jāsāk atmaksāt, kad vēl darbi nebija pabeigti, līdz ar to pagājušajā ziemā nācās vēl pa kādiem 15-20 latiem klāt pie maksāt pie tā jau augstās apkures cenas.

Vācieši siltina māju fasādes ar... krāsu! Krāsa gan nav lēta, kautkur ap 25 Ls/litrā (vai kvadrātmetrā). Pirms tam gan jānovērš visi defekti (jāpiešpahtelē caurumi, jānoblīvē plaisas u.t.t.)

Šitais izklausās pēc pastāsta par brīnumpulverīti, kurš bērnu dienās lasīā grāmatā garantēja, ka petrolejas lampa strādās labi un nekūpēs...

Es esmu redzējis tepat Latvijā nosiltinātu mājas jumtu ar 3 cm puscieto vati. Nu labi, viņai bija follija abās pusēs.

Kāpēc automašīnu aptieciņās ir follija cietušo apklāšanai?

es tev varētu nolasīt lekciju par siltumu un siltināšanu.... bet nedarīšu....

īsumā ir tā, ka siltums aizplūst 3 veidos - siltuma vadīšana ķermenī (ar šo tiešā veidā cīnās aplīmējot sienu ar vati vai jebkuru citu materiālu, kas slikti vada siltumu) + starojums (stipri izteikts siltākiem ķermeņiem, piemēram radiātoriem, ar šo cīnās liekot follijas vai jebkuru citu atstatojošu materiālu) + gaisa apmaiņa (ar to cīnās ventilācijas sistēmās ar izvadāmo siltoi gaisu sildot pievadāmo auksto.... vai liekot gaisa aizkarus lielveikalu durvīs)

visos siltināmajos objektos paralēli darbojas visi trīs šie siltuma zudumu veidi

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Nortel rakstīja:

rudens68 rakstīja: Nortel

Logu nomaiņa ir prasība . No sērijas ja nenomainīsi būvnieks nevar garantēt siltrumefektivitāti .

Pirmais

Ja pats jau ielicis logus , radiatorus. Tad par to vairs nav jāmaksā .

Manu paneleni vēl nesiltina , bet skatoties kas notiek kaimiņos man liels optimisms nerodas . Redzēs kādi rēķini būs radu siltinātiem dzīvokļiem .

Siltumefektivitāti ir jāgarantē mājas īpašniekam. Ja efektivitātes nebūs, ES neatmaksās pusi kredīta.

vispār ir ko ierēkt....

lautiņiem stāsta, ka 60 latu apkures sezonas laikā vietā šamiembūs jāmaksā 30 lati apkures sezonā + 20 lati visu cauru gadu kredītmaksājums..... un tas pie nosacījuma, ka eiropa apmaksās pusi....

ja eiropa pusi neapmaksās, tad būs jāmaksā 50lati kredīts katru mēnesi+30 latu par apkuri sezonā - tā vietā lai maksātu 60 latus apkures mēnesī -

vai es esmu vienīgais, kurš te saskata varku tikai un vienīgi bankai?

Protams, ka vienīgais. Es esmu redzējis cilvēkus, kuri ir laimīgi, ka beidzot pie tām pašām izmaksām ir silti. Un varka, protams, būs arī bankai, tāpat kā celtniekiem, apsaimniekotājam, miskastniekiem, visiem iesaistītajiem. Bet šoreiz varka būs arī pašiem iedzīvotājiem, samazinās komunālo pakalpojumu izmaksas. Neviens Tev neliedz dzīvoklī nogriezt siltumu uz 10 Ls mēnesī, kaut vai vispār aizgriez termoregulatorus ciet. Man konkrēti samazinājas izmaksas apkurei no 60 Ls uz 30 Ls. Jo īpaši neaizraujos ar regulēšanu un patīk dzīvot siltumā. Iespējams, ja grieztu nost pa dienu vai brīvdienās, tad samazinātos vairāk. Ar ES viss ir kārtībā, pierādījām izmaksu samazinājuma faktu un pusi atmaksāja. Bonusā vēl apsaimniekotājs atteicās no lielas daļas apsaimniekošanas maksas, jo mājā viņam fiziski vairs nav ko darīt, tikai teritorijas kopšanas darbi. Vāji ceru, ka beidzot ir skaidrs.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

vai es esmu vienīgais, kurš te saskata varku tikai un vienīgi bankai?

programmists ar sazvērestības teorijas nosliecēm. Tu ko, siltini vienai sezonai? Toč āzis..

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Jo īpaši neaizraujos ar regulēšanu un patīk dzīvot siltumā. Iespējams, ja grieztu nost pa dienu vai brīvdienās, tad samazinātos vairāk.

Tūliņ pirmais iegrims garos izskaidrojumos ar aprēķiniem par siltumtehniku uz 2-3 lapām, izskaidros par bezjēdzību nogriezt siltumu pa dienu utt.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

es tev varētu nolasīt lekciju par siltumu un siltināšanu.... bet nedarīšu....

nu re, jo tu taču zini VISU

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Manas domas arī ir tādas, ka siltināšana ir ilgtermiņa ieguldījums un nesīs labumu arī pēc kredīta atmaksāšanas bankai.

Kas liek izmantot bankas finansējumu?? To taču var darīt par saviem līdzekļiem.

Interesanta tāda tantiņu līmeņa uztvere, pat šajā jomā aizdomāties līdz slikto banku savtīgajām interesēm.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais, tu savu māju siltināji? Ja nesiltināji, tad būvēji no blokiem ,kuri nodrošina bez siltināšanas Latvijas klimatam nepieciešamo siltuma izolāciju.

Cik zinu, izmantoji bankas finansējumu.

Tā ir? Tātad banka ņevjibenna vārās uz tevi Fui.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: ar krāsu siltināt te pat LV arī daži lohi iegrābās.

rekur ir tā materiāla mājas lapa

www.assystem.lv/...

vislabāk man patīk frāze par AUKSTUMA ATSTAROŠANU

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

kaut kāds okupantu lohotrons ar drukas klūdām katra teikumā

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

rudens68 rakstīja:

did33 rakstīja:

Pirmais rakstīja: incanti, ir kāc kurš pidalās šidādā razkladā.... Mājai jau piķa nav ko iegrūst siltināšanā.... Un diez vai īpašniekiem ir ko samesties..... Tātad rauj bankā krītu.... A ko iēķīlā???? Māju??? A ko saka banka? Gan jau, ka lielākai daļai dzīvoķļu ir hipNotēka citai bankaipa labu... Par trekngadu cipariem.... Tas nozīmē, bezceri to otro hipokrītu piedzīt....

banka dod pret naudas plūsmu - tas ir, ka visi maksā rēķinus. tad jau tiek solīts, ka ar nemaksātājiem būs nezēlīga un ātra cīņa, a parasti ta nekas nesanāk. Ja ir sava māja, atkrīt šī atrakciju daļa, ko pats izdari, tā ir, prat Tavu gribu var uzspiest visnotaļ maz pasākumu, kas jāveic.

Ja naudu no bankas

ņem apsaimniekotājas , tad kaut kā neskatās uz tiem parādniekiem .

Tik stulbu apsaimniekotāju vēl neesmu redzējis. Lai pieņemtu lēmumu par mājas siltināšanu, vajag 50%+1 dzīvokļa balsis, lai parakstītu bankā kreditēšanas līgumu, jāparakstās ir 2/3 +1 balss.

Par siltināšanu ir 53 % . Dokumenti apstiprināti investīciju aģentūrā , vai kā tur sauc . Līdz bankām , projektiem,...u t t vēl nēsm tikuši . Parādnieki virs 100 Ls vienu brīdi bija kādi 30 % .

Radu māja nosiltināta un nodota pirms kādām 2 nedēļām , bet cik būs jāmaksā bankai vēl nezin

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Talsos vairākas daudzstāvenes ir nosiltinātas. Un jau ir sākušas pūt, jo mūsu umņiki celtnieki vienā vasarā iesāk, otrā - pabeidz, atstājot vates mitras. Neesmu baigais celtniecības spečuks, bet, cik man ir teikuši pazīstami celtnieki, ka daudzas mājas pie mums tiek siltinātas čerez ž un defekts būs lielāks kā efekts. Starp citu, manas mammas māju arī nosiltināja (augstāk aprakstītajā veidā). Prikols tajā, ka bankas kredīts bija jāsāk atmaksāt, kad vēl darbi nebija pabeigti, līdz ar to pagājušajā ziemā nācās vēl pa kādiem 15-20 latiem klāt pie maksāt pie tā jau augstās apkures cenas.

Nekomentēšu celtnieku kvalitāti . Bet būvinženieru gan . Vienkārši nav paredzēta ventilācija . Plus daži cilvēki tikuši ie iespējas pašiem regulēt t dzīvoklī . Taupīšanā aiziet galējībās , proti dzīvoklī tur zemu temperatūru un nevēdina .

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Nortel rakstīja:

rudens68 rakstīja: Nortel

Logu nomaiņa ir prasība . No sērijas ja nenomainīsi būvnieks nevar garantēt siltrumefektivitāti .

Pirmais

Ja pats jau ielicis logus , radiatorus. Tad par to vairs nav jāmaksā .

Manu paneleni vēl nesiltina , bet skatoties kas notiek kaimiņos man liels optimisms nerodas . Redzēs kādi rēķini būs radu siltinātiem dzīvokļiem .

Siltumefektivitāti ir jāgarantē mājas īpašniekam. Ja efektivitātes nebūs, ES neatmaksās pusi kredīta.

vispār ir ko ierēkt....

lautiņiem stāsta, ka 60 latu apkures sezonas laikā vietā šamiembūs jāmaksā 30 lati apkures sezonā + 20 lati visu cauru gadu kredītmaksājums..... un tas pie nosacījuma, ka eiropa apmaksās pusi....

ja eiropa pusi neapmaksās, tad būs jāmaksā 50lati kredīts katru mēnesi+30 latu par apkuri sezonā - tā vietā lai maksātu 60 latus apkures mēnesī -

vai es esmu vienīgais, kurš te saskata varku tikai un vienīgi bankai?

Protams, ka vienīgais. Es esmu redzējis cilvēkus, kuri ir laimīgi, ka beidzot pie tām pašām izmaksām ir silti. Un varka, protams, būs arī bankai, tāpat kā celtniekiem, apsaimniekotājam, miskastniekiem, visiem iesaistītajiem. Bet šoreiz varka būs arī pašiem iedzīvotājiem, samazinās komunālo pakalpojumu izmaksas. Neviens Tev neliedz dzīvoklī nogriezt siltumu uz 10 Ls mēnesī, kaut vai vispār aizgriez termoregulatorus ciet. Man konkrēti samazinājas izmaksas apkurei no 60 Ls uz 30 Ls. Jo īpaši neaizraujos ar regulēšanu un patīk dzīvot siltumā. Iespējams, ja grieztu nost pa dienu vai brīvdienās, tad samazinātos vairāk. Ar ES viss ir kārtībā, pierādījām izmaksu samazinājuma faktu un pusi atmaksāja. Bonusā vēl apsaimniekotājs atteicās no lielas daļas apsaimniekošanas maksas, jo mājā viņam fiziski vairs nav ko darīt, tikai teritorijas kopšanas darbi. Vāji ceru, ka beidzot ir skaidrs.

Ar intresi gaidu rada rēķinu pēc renovācijas , pirmais stāvs gala dzīvoklis .

Plus vēl ..... Viņa vanasistabas siena pie reizes ir kopējā koridora siena pie kuras ir regulējams radiators . Kad ieraudzīju publiskajam radiatoram regulējamo pogu , uzreiz teicu ,ka netrūks radiatoru grozītāju uz o , un protams tā arī ir .

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

Nekomentēšu celtnieku kvalitāti . Bet būvinženieru gan . Vienkārši nav paredzēta ventilācija .

Kur nav paredzēta ventilācija??? Slapjās vates izvēdināšanai?? Darbu veikšanas tehnoloģiju vajag ievērot, tad nevajadzēs sacerēt pasaciņas un meklēt vainīgos tur kur kur tādu nekad nav bijis.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

vienos pāķos arī noskatījos kā krutie restauratori Eiropas naudas apgūst skolas piebūves remontā. Visu vasaru piecstāvenei ņēmās pa iekšu, iznesa visu, logus ielika, apdari taisīja. Pienāca oktobris un šie sāk fasādi ar akmens vati aplipināt .

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

rudens68 rakstīja:

Nekomentēšu celtnieku kvalitāti . Bet būvinženieru gan . Vienkārši nav paredzēta ventilācija .

Kur nav paredzēta ventilācija??? Slapjās vates izvēdināšanai?? Darbu veikšanas tehnoloģiju vajag ievērot, tad nevajadzēs sacerēt pasaciņas un meklēt vainīgos tur kur kur tādu nekad nav bijis.

Nu nezinu ......man ( celtniecības nezinim ) jau no malas skatoties arī šķiet ,ka tā vate jāžāvē . Bet ja jau tik mitrum neizturīga tad es nesaprotu kā akmensvati Latvijā vispār var uzlikt . . Gan jau nav tik smalkas mitrum prasības un ir spējas izventilēties .

Cik manu , lielākā daļa siltina ar putiķu .

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

rudens68 rakstīja:

Nekomentēšu celtnieku kvalitāti . Bet būvinženieru gan . Vienkārši nav paredzēta ventilācija .

Kur nav paredzēta ventilācija??? Slapjās vates izvēdināšanai?? Darbu veikšanas tehnoloģiju vajag ievērot, tad nevajadzēs sacerēt pasaciņas un meklēt vainīgos tur kur kur tādu nekad nav bijis.

Pļā, atkal ir ko ierēkt par iņčiņeru..... Dzīvoklis ar vecajiem logiem skaisti ventilējās... Jaunajos logos ventilācijas nav.... Un papildus ventilācija (nu tā ar siltumapmaiņu starp silto un svaigo gaisu) taupības nolūkos nav izbēvēta..... Ļoti ticams, ka nosiltināta tā māja arī ir caur irsu.... Un ja apkures sistēma ir uz ar roku grozāmām kuiņām pie katra radiātora, tad tas nozīmē, ka tā ir pati lētākā figņa.... Normāli cilvēki liek elektriskās galvas un telpas termometrus ”ne pie radiatora”

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: vienos pāķos arī noskatījos kā krutie restauratori Eiropas naudas apgūst skolas piebūves remontā. Visu vasaru piecstāvenei ņēmās pa iekšu, iznesa visu, logus ielika, apdari taisīja. Pienāca oktobris un šie sāk fasādi ar akmens vati aplipināt .

Vienai nājā kautkur februārī vai martā sāka jumtu mainīt . beidza ap jūniju . Ilgas dīkstāves , itkā materiālu nēesot ??!!!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

GB12 rakstīja: Talsos vairākas daudzstāvenes ir nosiltinātas. Un jau ir sākušas pūt, jo mūsu umņiki celtnieki vienā vasarā iesāk, otrā - pabeidz, atstājot vates mitras. Neesmu baigais celtniecības spečuks, bet, cik man ir teikuši pazīstami celtnieki, ka daudzas mājas pie mums tiek siltinātas čerez ž un defekts būs lielāks kā efekts. Starp citu, manas mammas māju arī nosiltināja (augstāk aprakstītajā veidā). Prikols tajā, ka bankas kredīts bija jāsāk atmaksāt, kad vēl darbi nebija pabeigti, līdz ar to pagājušajā ziemā nācās vēl pa kādiem 15-20 latiem klāt pie maksāt pie tā jau augstās apkures cenas.

Nekomentēšu celtnieku kvalitāti . Bet būvinženieru gan . Vienkārši nav paredzēta ventilācija . Plus daži cilvēki tikuši ie iespējas pašiem regulēt t dzīvoklī . Taupīšanā aiziet galējībās , proti dzīvoklī tur zemu temperatūru un nevēdina .

CEltnieku kvalitāte bija apmēram tāda - atnāca uz kādām 3 stundām dienā, pabumbulēja simtlatnieku stilā un pārguruši notinās...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

CEltnieku kvalitāte bija apmēram tāda - atnāca uz kādām 3 stundām dienā, pabumbulēja simtlatnieku stilā un pārguruši notinās...

Tāda ir ne tikai celtnieku darba kvalitāte - tā mums daudzkas un daudzkur... Un pēc tam brīnamies, ka valsts ir tur, kur ir...

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

i_edgars rakstīja:

rudens68 rakstīja:

Nekomentēšu celtnieku kvalitāti . Bet būvinženieru gan . Vienkārši nav paredzēta ventilācija .

Kur nav paredzēta ventilācija??? Slapjās vates izvēdināšanai?? Darbu veikšanas tehnoloģiju vajag ievērot, tad nevajadzēs sacerēt pasaciņas un meklēt vainīgos tur kur kur tādu nekad nav bijis.

Nu nezinu ......man ( celtniecības nezinim ) jau no malas skatoties arī šķiet ,ka tā vate jāžāvē . Bet ja jau tik mitrum neizturīga tad es nesaprotu kā akmensvati Latvijā vispār var uzlikt . . Gan jau nav tik smalkas mitrum prasības un ir spējas izventilēties .

Cik manu , lielākā daļa siltina ar putiķu .

Siltināšana ar putupolistirolu ir, protams, pats lētākais, bet arī pats sliktākais siltināšanas veids.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kādā nozīmē pats sliktākais? vates tirgoņu propagandu saklausījies?

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti