opel astra h van pret vectra c van

Savs Reģ.: 24.11.2012

Lūdzu šo auto īpašnieku viedokli, vēlos pirkt vienu no šīm mašīnām, tikai netieku gudrs, kura būtu priekš manis atbilstošāka.

Kā ir ar eksplotācijas izmaksām? Esmu dzirdējis, ka vectrai ir dārgākas detaļas, vai tā ir?

Būšu ļoti pateicīgs par Jūsu viedokli.

 
1 2
GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Par autiņu tēmu runājot - ekspluatācijā ne ar ko diži neatšķiras. Viens lielāks, otrs mazāks, attiecīgi atšķiras pilnā masa, līdz ar to OCTA, nodoklis, varbūt vēl kaut kādi sīkumi. Jāsaprot, ko īsti vajag. Manuprāt, H Astra pie stūres nav ērta, bet tas man subjektīvi tā liekas. Pašam ir C vektra, tiesa gan, ne universāls, pavasarī būs seši gadi, kopš ar to braucu. Kopumā ir OK, detaļas nav dārgas, nekas tā īpaši neplīst, ja nu vienīgi manam eksemplāram biežāk kādas bukses vai citi sīkumi ritošajā jāpamaina. Pieļauju, ka tas dēļ sporta piekares kombinācijā ar mūsu ceļiem. Kaut gan pēdējā laikā arī hadenei neko daudz nevajag.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

kaut gan, man šķiet, ka C vektrvagonam pilnā masa nepārsniedz 2100. Ja tā, tad arī octa un nodoklis neatšķiras.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

padomā labi, vai var ticēt cilvēkam ar sarkanu negatīvo reitingu.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Te nevienam tā īsti nevar ticēt.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Savs rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Savs rakstīja: Labi, skaidrs nu man beidzot ir tas, ka šeit, šajā izredzēto pulkā, man nav vietas, jo man piemīt cilvēcība un cieņa pret cilvēkiem un viņu interesēm. Paldies par palīdzību!

a huļīš ta tu nepiepūlējies nerakstīt tOlešu stilā???

Tāpēc, ka pat tas nespētu mainīt Tavu bērnišķīgo attieksmi.

Pērc sābu, tev piestāv....

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nu ko gan sakarīgu par auto var izstāstīt uz tik vispārināta jautājuma pamata?

Cilvēks grib pirkt lietotu auto. ŅEmot to vērā, JAU ir neiespējami salīdzināt divas atšķirīgas un kaut vai vienādas mašīnas. Vienai nobraukums būs 30 000, otrai 300 000 , kā lietota utt.

Tāpēc es jau teicu-cilvēks izliek dīvainu jautājumu un grib saņemt baigi detalizētu atbildi. Tā taču nenotiek. Un pie tam, neņemot vērā internetā pieejamo milzīgo informācijas daudzumu par šo tēmu, cilvēks grib, lai tieši viņam pasaka, kas labāks- Astra vai Vectra....

Savs Reģ.: 24.11.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Par autiņu tēmu runājot - ekspluatācijā ne ar ko diži neatšķiras. Viens lielāks, otrs mazāks, attiecīgi atšķiras pilnā masa, līdz ar to OCTA, nodoklis, varbūt vēl kaut kādi sīkumi. Jāsaprot, ko īsti vajag. Manuprāt, H Astra pie stūres nav ērta, bet tas man subjektīvi tā liekas. Pašam ir C vektra, tiesa gan, ne universāls, pavasarī būs seši gadi, kopš ar to braucu. Kopumā ir OK, detaļas nav dārgas, nekas tā īpaši neplīst, ja nu vienīgi manam eksemplāram biežāk kādas bukses vai citi sīkumi ritošajā jāpamaina. Pieļauju, ka tas dēļ sporta piekares kombinācijā ar mūsu ceļiem. Kaut gan pēdējā laikā arī hadenei neko daudz nevajag.

Beidzot!

Nu Vectra ir par kaut kādiem 200 kg smagāka, pilna masa viņai 2150 it kā pēc kataloga.

Dīzelis vai benzīns Tev?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

eu pareizi, sābs tak tas pats opelis vien ir. pie tam tagad ar šo būs tā - jo vecāks, jo vērtīgāks

Savs Reģ.: 24.11.2012
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: eu pareizi, sābs tak tas pats opelis vien ir. pie tam tagad ar šo būs tā - jo vecāks, jo vērtīgāks

Tu tiešām nespēj savu bērnišķību paturēt pie sevis?

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

tas ceļu nodoklis būs labs vektrai, manam opim B Caravan ir 95 Ls. Varbūt ja auto būs ar pirmo reģistrāciju pēc 2006 gada un mazu motoru, tad būs mazāks.

Personīgi Astras H un C vectras daži dizaina elementi nepatīk, precizāk - panelis ar savu graujošo viduskonsoli. Par tehniskām likstām, domājam ka vairāk jāpalasa līdzcilvēku realā pieredze. Kaut gan, labāk pats pasēdi abos auto, domājams ka pie opeldīlera var to izdarīt iekš lietotiem auto. Un ņem to kurš pašam patīk. Jāremontē būs abi, zb siksnas būs jāmaina abiem, alumīnija piekares mezgli jāmaina abiem. Kaut ko atceros par birstošajām stūres reikām astrām, bet nu kam negadās. Galvenais kad būsi veicis izvēli, pastāsti , kāpēc tā un ne savādāk.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

nezinu kurie opeļiem ir tie c un h indeksi, bet pēc sarunas norpotams ka runa iet par 90-to gadu beigu , 00-gadu sākuma Opeļiem.

braukājis esmu ar abiem (tiesa kā pasažieris), varu arī šo to pastātīt, bet tas diez vai palīdzēs, jo astra bija nojāts 1.7 dīzelis ar bāzes komplektktāciju, bet vectra bija kopts auto, benzīnnieks, pilnas kompkektācijas ar ādas salonu gaišā krāsā.

Tātad secinājumi bija apmēram šadi:

1. Astrai bija ne pārāk ērti benķi priekšā, un ekstra neērti benķi aizmugurē. Salons ļoti šaurs.. Dīzelis -no traktoru kategorijas.

2. Vectra bija ļoti laba salona skaņas izolācija, un patīkama mīksta gaita (standarta bleķa diski). tajā laikā daudz lietoju MB C klases universāli 1998.gada, un salīdzinot ar to, Vectra nelikās ne par kapeiku sliktāka kā mercedess. Salons vectrai arī šaurs.

Kā jau teicu, diez vai spēšu Tev palīdzēt

Nav svarīgi kuru no šiem diviem pērc, galvenais neopērc nojātu lūzni, un viss būs kārtībā

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Valdi, Astras H nāca no 2004. gada, tu, droši vien, brauci ar G Astru - otro, kas iznāca pēc F Astras, kas savulaik nomainīja E Kadetu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Savs rakstīja:

GB12 rakstīja: Par autiņu tēmu runājot - ekspluatācijā ne ar ko diži neatšķiras. Viens lielāks, otrs mazāks, attiecīgi atšķiras pilnā masa, līdz ar to OCTA, nodoklis, varbūt vēl kaut kādi sīkumi. Jāsaprot, ko īsti vajag. Manuprāt, H Astra pie stūres nav ērta, bet tas man subjektīvi tā liekas. Pašam ir C vektra, tiesa gan, ne universāls, pavasarī būs seši gadi, kopš ar to braucu. Kopumā ir OK, detaļas nav dārgas, nekas tā īpaši neplīst, ja nu vienīgi manam eksemplāram biežāk kādas bukses vai citi sīkumi ritošajā jāpamaina. Pieļauju, ka tas dēļ sporta piekares kombinācijā ar mūsu ceļiem. Kaut gan pēdējā laikā arī hadenei neko daudz nevajag.

Beidzot!

Nu Vectra ir par kaut kādiem 200 kg smagāka, pilna masa viņai 2150 it kā pēc kataloga.

Dīzelis vai benzīns Tev?

Nu jā, man ir GTS variants, tam pilnā masa ir zem 2100.

Man ir 2.2 dīzelis. No 2004. gada šiem nāca 1.9 itāļu darinājumi ar 100, 120 un 150 zirgspēkiem. 2.2 pluss, salīdzinot ar tiem, ir tas, ka tam ir ķēde, tātad, atkrīt siksnas maiņa, bet, nu, 1.9, vismaz pēdējie divi, ir elastīgāki, klusāki un nedaudz ekonomiskāki.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja: vectra bija kopts auto, benzīnnieks, pilnas kompkektācijas ar ādas salonu gaišā krāsā.

Nebija 2007. gada sedans, melnā krāsā, ar 2.0T benzīnnieku?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Savs rakstīja:

anonimikis rakstīja: eu pareizi, sābs tak tas pats opelis vien ir. pie tam tagad ar šo būs tā - jo vecāks, jo vērtīgāks

Tu tiešām nespēj savu bērnišķību paturēt pie sevis?

muhahā

iņčiņers reinkarnējies

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

ValdisM rakstīja: vectra bija kopts auto, benzīnnieks, pilnas kompkektācijas ar ādas salonu gaišā krāsā.

Nebija 2007. gada sedans, melnā krāsā, ar 2.0T benzīnnieku?

nē nē, tā vectra bija 90-to gadu beigu, bet vienalga lieliska.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti