RX-7 club

RX-7 Reģ.: 23.04.2003

Atsaucieties!!![addsig]

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..40
Reģ.: 29.04.2024
0 0 Atbildēt

KURAS PAUDZES RX7 TA JUUS TE BAKSTAT!??

kad beidzot kaads atvils to skaistuli apaljiigo

es laikam tas nebuushu bet gribeetos

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

To Anonymus:

Runājam par II paaudzi (nevis apaļīgo III) Gan jau kāds to arī atvilks

To Vetal:

A ko ta runājat tikai par eļļu? Turbīnai cauri cirkulē arī ūdens Vai tad tas nevārās jau pie krietni zemākas temperatūras? Bet kāpēc tad nevienam turbomotoram pēc vidēji spēcīga vilciena un apstāšanās viss ūdens no dzesēšanas sistēmas netiek ar tvaiku izsists ārā? Neticas kaut kā par reālu eļļas iecepšanos. Arī sportisti stāsta, ka turbo timer ir tufta... Nu nav man nācies nevienu turbīnu izcepināt un nokaut (paldies Dievam), lai varētu secināt - tiešām turbīnas bukse bija pilna ar piedegušas eļļas veidotiem gružiem...

To Remus:

Tu esi dzirdējis ļoti pareizi! Minerālā eļļa labāk sadeg, tāpēc neaizķēpā katalizatoru ar nesadegušām eļļās paliekām. Sintētika jau arī deg, bet sliktāk, tāpēc katalizatoram ir vāks kā likts (tiem, kas vēl nezina, stāstu - rotordzinēja eļļošana notiek līdzīgi kā divtaktniekam - eļļa nonāk degmaisījumā un ar to kopā degkamerā, kur tad arī eļļo blīvplāksnes (tipa gredzeni). Darba taktī eļļa, kas nav nosēdusies šķirbās starp plāksnēm un rotoru, kopā ar degmaisījumu sadeg). Protams, turbīnu, ekscentrisko vārpstu, pamatšāles un rotoru šāles eļļo līdzīgi kā četrtaktu virzuļdzinējā ar spiedienu cirkulējoša eļļa, kas šeit it īpaši nodrošina arī dzesēšanas funkciju, apskalojot rotoru no iekšpuses un pēc tam izejot caur eļļas radiatoru(iem)).[addsig]

DeSuns Reģ.: 20.11.2002
0 0 Atbildēt

RX-7-> Pag, tad gribi teikt, ka rotoros eļļa jāuzpilda tik pat bieži kā benzīns? Vai arī es nepareizi sapratu? Nu ja saki, ka pa taisno ar beņžu nonāk motorā un liekais sadeg![addsig]

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

njaa...kaarteejais turpinaajums? nu,turbotaimers standartam mosh un nav vaidziigs,bet nu ja peec atvilkshanas uzreiz slaapee,tas ir droshs celsh kaa turbiinu nogaleet...kau tan,ja vinju visu ar magneetiem aplipinaat...

Gasjs Reģ.: 21.10.2002
0 0 Atbildēt

Atļaušos bišku papildināt ar ne-tehnisku info.

RX-8 pēc būtības NAV RX-7 pēcnācējs, aizvietotājs vai tml. Tā ir cita mašīna, kurā izmantots rotordzinējs un attiecīgi visa Mazdas pieredze šādu dzinēju būvē. Nekur oficiālajos saitos neesmu redzējis norādes, ka RX-8 būtu aprīkots ar turbo. Tā bija mana fantāzija par tēmu. Personiski uzskatu, ka RX-8 ir ļoti vizuāli izdevies auto ar diezgan unikālām virsbūves līnijām par samērīgu naudu (Jeņķos kārtīgi nopakots high output ir pāsūtāms par $32'000).

Citur esmu lasījis tekstus, ka, ja Mazda RX-8 "aizies", tad pastāv iespēja reinkarnēt arī leģendāro RX-7 ar atmosfērisko trīsrotornieku vai to pašu RENESIS aprīkotu ar turbo (visdrīzāk). Bet tur gāja runa par kaukādu 2006. gadu. Līdz tam vēl jādzīvo un jāseko līdzi RX-8 (šobrīd vienīgais sērijveida rotordzinēju auto pasaulē) panākumiem.

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

To Draco:

Ja pēc atvilkšanas uzreiz slāpē, tad var iznīdēt ne tikai turbīnu un ne tikai sporta mašīnā Es kādreiz ar īso Pajero 2.3 TD atvilku kādus 100 km bez apstājas ar 140 km/h, apstājos un izslēdzu dzināju, lai aizietu uz veikalu... Atnācu atpakaļ, bet zem auto peļķe - visu tosolu izdzina ārā...

Tā lūk - ja nesamanīgi brauc un nesamanīgi slāpē, tad gan jātērē nauda uz turbo taimeri, kas pēc Tavas izkāpšanas no auto vēl kādas 5 min. darbina motoru (kādam neizglītotam zaglim var ienākt prātā izsist stiklu un aizbraukt "uz turbo taimera" rēķina)

Izlikšos, ka par magnētiem neko nedzirdēju...

To DeSuns:

Nu tādos kvantumos, kā bendža, tā eļļa neiziet, bet uz kādām 1000 - 3000 jūdzēm savs litriņš aiziet. Taču man personīgi tās eļļas (pie tam vēl minerālās) nav žēl

Mazdas rotorniekam ir speciāls eļļas iesmidzināšanas dozējošais sūknis, ko vada borta kompis un kas iesmidzina eļļu pa 4 sprauslām (2 ieplūdes kolektorā un 2 rotoru kamerā ieplūdes/saspiešanas fāzē).[addsig]

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Starp citu - mans motors ir pārtaisīts tā, ka eļļa no rotora centra pa īpašiem kanāliem caur īpašām dīzēm nonāk pa taisno pie rotora galvenajām blīvplāksnēm un eļļo tās un atsperes, kas tās piespiež. Tādā veidā izdodas palielināt dzinēja ilgmūžību un nodrošināties pret izdilušu rotora plāksnes sēžu, kas ir galvenais dzinēja "nāves" iemesls nodiluma dēļ (plāksne ar laiku nodilst īsāka, bet sēža izdilst platāka, līdz beigās plāksne izmaucas no tās...). Arī pašas plāksnes (gan Apex, gan sānu un stūra blīves) manam dzinējam ir no uzlabota materiāla, kam ilgmūžība un izturība ir palielinātas. Tā kā Apex plāksnes tagad ir 3 mm nevis standarta 2 mm biezas, pie kam ar noapaļotu saskares virsmu ar rotora kameras sieniņu, tās nodrošina arī labāku un noturīgāku kompresijas pakāpi un ļoti īsu iebraukšanas laiku - tikai 1000 jūdzes. [addsig]

DeSuns Reģ.: 20.11.2002
0 0 Atbildēt

RX-7-> nu izklausās jau ka Tev autiņš pašam dikti patīk un arī uztaisījis viņu labi esi! Lai veicas arī turpmākajos uzlabojumos![addsig]

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

PALDIES![addsig]

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

RX-7:

"To Vetal:

A ko ta runājat tikai par eļļu? Turbīnai cauri cirkulē arī ūdens Vai tad tas nevārās jau pie krietni zemākas temperatūras? Bet kāpēc tad nevienam turbomotoram pēc vidēji spēcīga vilciena un apstāšanās viss ūdens no dzesēšanas sistēmas netiek ar tvaiku izsists ārā?"

"Es kādreiz ar īso Pajero 2.3 TD atvilku kādus 100 km bez apstājas ar 140 km/h, apstājos un izslēdzu dzināju, lai aizietu uz veikalu... Atnācu atpakaļ, bet zem auto peļķe - visu tosolu izdzina ārā..."

Tu pats sev runa pretii

Tieshi tapec neuzvaras, ka nepaspej, jo katrs mazs shkidruma apjoms atrodas karstaa turbinaa tikai nelielu laiku, pec tam nonac radiatoraa, kur atdzesejas.

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

kaads veel "mazu iebraukshanas laiku" ?

iebraukt aatraak garaazhaa var?vai jaa? neko nesaprotu...:\

raic Reģ.: 09.02.2003
0 0 Atbildēt

draco, peec kapitaalaa remonta abkatka te laikam domaata.. bet es ar' nez'.[addsig]

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

To Draco:

Laikam nvienam motoram kapremontu neesi taisījis

Iebraukšanas laiks pēc kapremonta ir tie km vai motora darbības stundas, kurās piestrādājas jaunās detaļas ("noņem skaidu". Šajā periodā nav ieteicams dzīt augstus rpm un stipri slogot motoru. Pēc tam jānomaina eļļa un filtrs. Manam motoram, piemēram, pirmos 1500 km nevajadzētu dzīt virs 4000 rpm.

To Vetal:

Cirkulēt tas ūdens cirkulē, kamēr cirkulē. Bet kāpēc pēc apstāšanās normālam benzīna turbo motoram tas apstājies ūdens nevārās ārā?

Par Pajero - tam dīzelim turbīnai nav ūdens dzesēšanas, kā jau vairumam TD motoru... Tur bija vainīga paša motora karšana, kas spēja nodzesēties močījot pa šoseju, bet kad strauji apstājās, sāka vārīties.[addsig]

Fii Reģ.: 12.08.2002
0 0 Atbildēt

Izvaariisies aaraa arii parastam benziinniekam, ka nebuus ko redzeet, tachu tam nav nekaada sakara ar turbiinas dzeseeshanu.

Pameegjini taa kaartiigi atvilkt un tad uzreiz noslaapeet. Vieniigi, ka tas "kaartiigi" buus atshkjiriigs dazhaadiem auto. Kaa labi vareeja redzeet Bikjerniekos, piemeeram, BMW pietiek ar 3 sauliishu uzziimeeshanu, lai tosols gaaztos aaraa .[addsig]

Fii Reģ.: 12.08.2002
0 0 Atbildēt

RX-7, par to stikla izsishanu arii nebuus tik vienkaarshi.

1) Signalizaacija nostraadaas peec durvju atveershanas vai stikla izsishanas un nogrieziis degvielu.

2) Turbo timeris izsleegsies tikliidz kaa tiks atlaista rokasbremze

3) Turbo timeris izsleegsies tikliidz kaa auto saaks kusteeties.

4) Stuure buus sasleegusies tik un taa.

Taa ka principaa aizdziit auto ar turbo timeri ir tik pat gruuti(viegli) kaa bez taa.[addsig]

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Nuja, bet cietpaura zaglim būs kārdinoši - motors strādā, neviena klāt nav... Un tikai sabojās autiņu Labāk tad pats varu pasēdēt iekšā, vai pēdējos kilometrus pirms apstāšanās braukt mierīgi

NEkādu problēmu [addsig]

Fii Reģ.: 12.08.2002
0 0 Atbildēt

Jaa tas arii ir risinaajums [addsig]

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Labāk pastāstiet, kurš no tirgotājiem Latvijā koniskos gaisa filtrus vislētāk tirgo. Man interesē Apexi koniskais priekš RX-7. Varbūt varat ko ieteikt...[addsig]

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Un vēl: te Remusa brālis man stāstīja, ka pagājušo gad pa dragiem ar savu RX-7 pabraukājis Vai kāds to ir redzējis, un ja ir, tad kādi iespaidi, no malas skatoties? Kā viņam veicās? Ar ko kodās?[addsig]

MX3 Reģ.: 13.09.2002
0 0 Atbildēt

Kad Tev Kaspars sola pabeigt? Pieņemot, ka buus visas daljas??

MX3 Reģ.: 13.09.2002
0 0 Atbildēt

Jaa, un veel - pa cik Tev to filtru Brunis piedaavaaja?

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Brunis cenu neminēja... Arī no MobileWeb.lv puiši piedāvāja, bet aptuvenā cena bija pāri par 100 Ls

Kaspars neko nesola, bet ceru, ka šomēnes būs [addsig]

Remus Reģ.: 13.09.2001
0 0 Atbildēt

To RX-7

Brachkam dragos gaaja diezgan suudiigi. Pagaajusho gadu Bikjerniekos ar sliidoshu sajuugu zaudeeja kautkaadam bembim (tagad sajuugs ir nomainiits), shogad bmw speed club riikotajaa dragaa brachka zaudeeja jaunajai preludei, vienkaarshi lija lietus un nevareeja uzsaakt. Bet taas jau visas ir tikai atmazkas

Mazdiniex Reģ.: 15.04.2003
0 0 Atbildēt

Pie mums arii cenas jau zinaamas...Mazda RX 8 maksaas 18000-20000 Ls(190-250 Zs). Ja kaadam ir luste ko uzzinaat vairaak prasiet.

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Es ari zaudeju tam Preludam Pie tam divas reizes

Par laimi, abas - kvalifikacijaa

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..40
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti