RX-7 club

RX-7 Reģ.: 23.04.2003

Atsaucieties!!![addsig]

 
1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ..40
Reģ.: 28.04.2024
0 0 Atbildēt

cik vareeetu maksaaat rx-7 motors jo man ir uztaisiita krosa masiiina bet motors nojuka taaa ka ...

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Motors ir laba manta! Sporta māšīnai kā radīts.

Latvijā mērķtiecīgi ir pirkt nevis motoru atsevišķi, bet visu RX-7. Tad no tā ņem ārā motoru, izjauc, ko vajag, pielabo, uzforsē, saliec kopā un ievieto savā sporta auto. Saprotams, ka vajag arī dzinēja vadības bloku un vadojumu. Visas shēmas man ir. Tas, protams, ja Tev jau nav kāds nopietnāks dzinēja vadības kompis, taču arī dzimtā elektronika RX-7 ir tīrasiņu sporta...

Man motora kapremonts + pārbūve (ieskaitot forsēšanu) tika veikts Anglijā un izmaksāja ap 2000 Ls + 500 Ls transportēšana.

Ja pārējo dari savām rokām (droši vien nāksies izgatavot starpliku, lai varētu motoru pievienot Tavas mašīnas ātrumkārbai), tad pie šīs summas vēl jāpieskaita tikai paša donora RX-7 cena, kas Latvijā vārētu būt līdz 3000 EUR - skaties Reklāmā...

Protams, var arī pasūtīt motoru, piem. no ASV vai Austrālijas. Man ir informācija, kur un kā var dabūt, taču tas maksās praktiski tik pat, cik šeit viss RX-7...[addsig]

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Nu un no aizjūras var atvilkt arī 3-rotoru dzinēju (no Eunos Cosmo), pie kam tiek piedāvāts komplektā iepirkt arī programmējamu dzinēja vadības bloku, sajūgu un sagatavotu spararatu (Cosmo ir tikai automāts), kā arī pāreju uz, piemēram, Toyota Celica ātrumkārbu... To piedāvājumu atradu Austrālijā, sazinājos - viņi var atsūtīt uz Latviju...[addsig]

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Ja šajā forumā varētu pievienot ziņojumam paceltu īkšķi, es to noteikti izdarītu! Cepuri nost rx7 priekšā. bija man tas gods aplūkot šo dzinēju. Tur nav ko piebilst...

Tikai, vai Tu viņu taisi ar domu kā daily car vai arī tikai DRAG RACE?

p.s Varu iedomāties cik mārciņas stundā Anglijā forsētājam ir alga...

Loms Reģ.: 15.07.2002
0 0 Atbildēt

Edzulis atkal pirkstus grib plivināt

Loms Reģ.: 15.07.2002
0 0 Atbildēt

Edzuli, mošk tev dūraiņus iegādāties? Kādreiz bija tādi darba cimdi no brezenta - par lāču p_īzdām sauca...

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Labāk paplivināšu pirkstus katram pēc nopelniem. Uzmini nu Lom, kāds pirksts pienākās tev

Zaarciniex Reģ.: 05.02.2003
0 0 Atbildēt

Kaut kaa stipri pa leetu 2000 Ls. Anglijaa par motora kapremontu un tjipa forseeshanu.[addsig]

keanu Reģ.: 07.02.2002
0 0 Atbildēt

RX-7 ---Mosj vienreiz beidz d.i.r.s.t un paraadies beidzot uz kaadu dragu,paskarieties ar sev liidzveertiigiem un paraadiit kaa iet tas rotors!

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Pagaidi drusciņ Keanu - tādā ātrumā, kā Tu gribi, nāk tikai caureja

Kas lēni nāk, tas labi nāk - tā saka tauta...

Auto taisu ne jau nu tikai dragiem - tad pieejai jābūt citai (cauruļu rāmis, nekā lieka, oglekļa šķiedras paneļi, 3 vai vāirāk-rotoru dzinējs, sliki, papildu drošības sistēmas u.t.t.). Mana filozofija ir uzbūvēt ielas auto, ar kuru var ne tikai ātri un veikli pabraukt, bet arī no tā gūt maksimālu prieku. Nu un, protams, parādīt kādam sacensonim, ko mans radījums spēj... Un galvenais, lai brīnās ļaudis par interesantiem tehniskajiem risinājumiem...

Tie, kas interesējas par rotornieku kapremonta un pārbūves iespējām, lai ieskatās šeit: www.hurleyrotary.com[addsig]

GirtzB Reģ.: 18.03.2002
0 0 Atbildēt

Tā turēt RX-7[addsig]

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Ha-hāaaa...!

Pašlaik notiek eksperimenti ar LIELAJIEM (Dunlop 255x40 uz 19" priekšā un 275x40 uz 19" aizmugurē) riteņiem uz O.Z Supperleggera MTS diskiem un rīt sola atjaunoto turbīnu - varbūt tiešām beidzot zvērs būs modies? Pagājušajā weekendā tas (Krokodils) jau bišku parunāja savā dobji aizkustinošajā balstiņā, tikai dēļ tekošās turbīnas (izplūdes daļā) gandrīz vai uz dūmiem ugunsdzēsēji atskrēja [addsig]

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Veiksmi!!! Riepu uz disku izmēri izklausās nežēlīgi, bet imo, lai kaut cik reāli mauktu, vajag 17" , max 18" ??

speedman Reģ.: 13.07.2003
0 0 Atbildēt

RX-7 laikam esi baigais autospechuks? a Martinj?[addsig]

Reģ.: 28.04.2024
0 0 Atbildēt

zheel, ka nesatasiiji agraak - gribeetos taadu redzet dziivee, a pa ziemu droshi ka staavees sausaa, tumshaa telpaa, nevis braukaas pa ielu..

raic(c)

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Pa ziemu risināsies tā sauktais "iebraukšanas periods" (krieviski - obkatka) - pirmās 1000 jūdzes man rekomendēja nepārsniegt 4krpm ... Gribu, lai motorītis kalpo ilgi, tāpēc ziema ir ideāls laiks, lai neniezētu kāja iemīt grīdā... [addsig]

Reģ.: 28.04.2024
0 0 Atbildēt

nu, ja tev bus tas programeejamaas smadzenes un kas tur veel, tad jau po - uzliec ierobezhotaju, un gribeedams nepaarsniegsi

raic

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Aha... [addsig]

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

To Edzulis:

A kas trucē reāli maukt ar 19"? Vienreizēji laba vadāmība, jo nav tik daudz gumijas, kas ļodzītos pie lieliem ātrumiem Un paskats ar laps ... Starp citu - pēc svara mani jaunie 19" Superleggera ir, pirmkārt, vieglāki par oriģinālajiem Mazda 16" ļitakiem un arī vieglāki par riepām, ko maucu tiem virsū Nu baigi vieglie - neatsperotā masa samazināsies ievērojami... Un tātad arī samazinās risks pārsist zemprofila riepu [addsig]

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Bet ziemai man kā reize virsū stāv uz 16" oriģinālajiem diskiem Pirelli Snow Sport, ar kurām, praktiski jaunām, to spēkratu nopirku...[addsig]

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Ir kāda bilde kā viņš tagad izskatās uz tiem 19? Labrāt apskatītu email vecais - redakcija@bmwpower.lv

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Iespējams, ka otrdien ņemšos ar turbīnas atpakaļuzstādīšanu, tad arī pamēģināšu nofoķēt... Gan jau aizsūtīšu bildes [addsig]

Reģ.: 28.04.2024
0 0 Atbildēt

Vakarnakt uzmocījām turbīnu atpakaļ...

Pielaidās fiksi un tagad lec "kā suns pie kājas"

Šodien vēl jāsaregulē aizdedze un tad jau varēs sākt ripināt. Pirmie iespaidi neiedomājami, jo nekad reāli dzīvē vēl nebiju redzējis, kā, atmetot gāzi, pa izpūtēju gāžas ārā uguņi... Motora reakcija uz gāzes pedāļa piesitienu ir zibenīga - tahometra bultiņai laikam visvairāk patīk sarkanā josla... Un tad, pedāli atlaižot, atkal liesmas no galiem zibinās

Reģ.: 28.04.2024
0 0 Atbildēt

Kā jau noprotams, tas bija mans texts...

RX-7

Reģ.: 28.04.2024
0 0 Atbildēt

a cik tad tavs ielas auto benzu edis, ja pat no izputeja nak liesmas ara

1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ..40
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti