Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Kāpēc tik traka ņemšanās ap koronavīrusu Covid-19? Cik tas ir bīstams!

 
Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Pētersons par poti.

Kreisie radikāļi izplata big pharmas naratīvu

twitter.com/Babygravy9/status/1772932688464240739?t=YzW0YATPNcDM0uC9B8-dRQ&s=19

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 13 Atbildēt

Paskatījos Berga tirgus suplementus un laikam sapratu, kāpēc dārzeņi un augļi bija jāpasludina par nevēlamiem uzturā.

Jo tajos taču ir vitamīni un minerālvielas!

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Kkā ļoti neuzmanīgi skaties to Bergu.

Bergs sektai tikai ir pievienojies pāris nedēļas. Līdz tam desmitu gadu garumā viņam figurēja "cups of green, leefy vegies"

Daudzi par tiem "kapiem" smīneēja.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Visu ketoznieku mērķis ir sasniegt ketozi. Tas ir izmainīt metaboliskos procesus un panākt, ka tavs ķermenis darbojas no ketoniem( ne glikozi, kā tev). Ketozi var sasniegt arī veģetarieši, bet tas ilglaicīga posmā draud ar minerālu deficītiem. Tāpēc pati elementārākās diēta ir Carnivore, kur tu izmanto tikai dzīvnieku izcelsmes produktus. Tur nav gandrīz ogļhidrātu, darzeņos ir daudz ogļhidrātu.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Gribēju teikt, ka darzeņu izslegšana nav pašmērķis, bet bez tā būs grūti.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 11 Atbildēt
Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Tu jautā, ja kaut ko nezini.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 10 Atbildēt

Vai keto diētai var būt kādas blaknes?

-----------

Kas ar tiem ekspertiem, kas neslimo ar infekcijām un tās nepārnēsā un kā tādu pārliecību var dabūt?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Grūti iedomāties, ja neskaita pašu transformācijas procesu. Tas tāpat ja cilvēks 10 gadus braucis uz darbu ar mašinu( piem 5km) un tagad viņam izsniedz riteni. Vai arī alkoholiķis prasa vai var būt blaknes ja atmet dzeršanu

Es personīgi laiku pa laikam iekritu uz elektrolītu disbalansu, bet tā jau ir mana vaina, ne keto.

Nu, ir jau cilvēki, kas dabiskā veidā(nejauši) ir sektā. Agrāk tak tādi bija bezmaz vai visi.

Klausījos vienu interviju ar čali no Honkongas, kas baigais vīna fans. Šams stāsta, ka HK galvenokārt ēd gaļu, bet tā kā viņš aizrāvies ar vīnu, tad devies svetceļojuma uz Sicīliju. Cik sapratu tad ilgāku laiku tur dzīvojis un nav varējis pierast pie spageti un picām. Tāpēc pastiprināti spiedīs uz gaļu un zivīm. Tad kāds šim pavēstījis, kā tu taču esi Carnivore un viņš sācis interesēties par šo jautājumu. Tagad brīvajā laikā piestrādā miesnieka veikaliņa, mācās kā izgriezt labākos gabalus. Apzinoties, ka kafija un vīns, koviņš lietojot nav īsti OK. Katram tak ir savas vājības, bet tā visu pēc sektas kanoniem ievēro un darzeņus neēd. Neslimojot jau gadus 5, arī ar Covid nē. Lūk tā, Raimi. Tā ir dabiska izvēle, ne kkāda pārliecība.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 9 Atbildēt

Tas ir tāds stāsts.

Vai ir kādi apstākļi, kad keto diētai var būt blakusparādības?

Vai ir iespējams, ka tāds keto diētas fans vispār saslimst ar infekcijas slimību?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

To ko es stāstu par citiem, tas tev neskaitās. Tas ir feiks

A ka es tev savādāk varu kko pastāstīt? Es tak pats piespiedu kārtā to artrītu ārsteju un tas nebija 125 gadi atpakaļ.

Un kādas blakusparādības? Tas tak nav kkāds ķimisks preparats vai vakcīna, tas ir dabisks veids kā cilvēka organisms funkcionē. Pretējā gadījumā mēs ar tevi nedzīvotu Latvijā, bet kkur Indijā vai Āfrikā.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 9 Atbildēt

Tāda diētas maiņa nav nekāds dabisks veids. Tā ir diezgan nopietna organisma darbības pārkārtošanās. To tak tu saproti?

Jebkuram tādam pasākumam ir ieguvumi un var būt arī dažādas problēmas. Kādas tās ir?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Tā ir atgriešanas pie dabiskā veida. Es tak saku - tieši tas pats kā ar alkoholiķiem. Tie tak tur arī mocas un nevar iztikt bez alko, bet tas nav dabiski.

Par problēmām jau es stāstīju - noteikti piedzīvojusi elektrolītu disbalansu, jo pastiprināti gribesies dzert un tādā veidā tos izskalosi. Tas ir bīstami, ja par to neesi informēts. Tāpēc nopērc labu minerālūdeni ar lielu sāļu daudzumu, pievieno sāli un kāliju( potasium). Tavi elektrolīti būs atjaunoti. Ok, vēl vari magniju piekost.

Bet daudziem tak ir vēl vesela bagaža ar slimībām un atiecīgi arī minerālu deficītu. Tāpēc arī slimi cilvēki skatās Bergu un meģina to visu novērst.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 9 Atbildēt

Labi, uzrakstīji par sāļu disbalansu.

Tikai tagad.

Iesaki to diētu jau cik mēnešus?

veseligsuzturs.lv/keto-dieta/#

izlasi

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Kopš augusta experti stiprina imunitāti.

Un tie ir elektrolīti

Ja tu nodarbojies ar sportu, piemēram skriešanu, tad arī vajadzētu to pašu darīt. Var jau nedarīt, bet tad vienkārši jutīsies kā izspiesta švamme un ar laiku jau atjaunoti tā pat. Reku, Latvijas Dion ražo jau gatavus. Es tomēr neizteiktu tādus pirkt, jo parasti tur ir klāt cukurs, saldinātaji.

www.dion.lv/lv/e/Hydrate--1584/?acamp=72&gad_source=1&gclid=CjwKCAjwh4-wBhB3EiwAeJsppN-WNB5uqCENrHWAZ_54B9NYcMiYuN7H9QAeiZ2pifYBWvTMvy2-gBoCbLwQAvD_BwE

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Ok, izlasīju viss pareizi aprakstā. Piebilde tikai ka Keto ir 50g to ogļhidrātu, ne 20. Vienkarši jo mazāk, jo labāk un neviens tur neko neskaita nerekina. Tā nav kkāda svara vērotāju programma un tiek aicināts pilnvērtīgi ēst, nevis apēst 1 gabaliņu gaļas un drusciņ zivi. Ēst kamēr tu esi paēdis visu kas ir dzīvnieku produkti. Ja tu sāc aizrauties ar kādiem keto izdomājumiem - keto maize, keto cisini vai velns sazin kas, tad jau tev tā ketozē nebūs un cilvēki vienkārši stāsta pasaciņas, ka ir keto.

Viena būtiska kļuda - nekad nelietot augu eļļas. Tur parādīts, ka retāk. Tas ir no, no produkts

Secinājumi,protams, greizi.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 10 Atbildēt

Problēma ir tāda, ka tu braši iesaki keto diētu, bet nekādas iespējamās problēmas pat nepieminēji.

Reklāmas princips.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Vai man ir problēmas? Varbūt Spainim ir?

Es nezinu, man neviens neko nereklameja. Vienkarši iedzilinies tēma un dari. Šaja gadījumā experti var ienākt šaja topiks un uzjautat, ja arī ir problēmas.

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Kas man ir? Baigais palags, nevaru saprast ko jūs man diagnosticējuši. 

Tiem ketodiētiķeim baigi smird elpa, nepatīkami ar viņiem komunicēt...

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
1 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: Problēma ir tāda, ka tu braši iesaki keto diētu, bet nekādas iespējamās problēmas pat nepieminēji.

Reklāmas princips.

Raimi, varbūt uztaisi jaunu tēmu? Piemēram, "keto diēta un īsta depresija"

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 12 Atbildēt

Kā tad ar diētas ekspertu spējām neslimot ar infekcijām, arī ar COVID un ar tām neaplipināt citus?

Un, ja reiz lasi par keto diētu, lasi latviski. Googlē pirmajā lapā adresēs var atrast visai pozitīvus ieteikumus un slavinājumus un arī atgādinājumus par blakusparādībām.

Diezgan daudz tur ir. Citādi saskatīsies pozitīvo reklāmu visādi pilsoņi ar dažādiem vielmaiņas traucējumiem un dabūs vēl kaut ko klāt!

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
4 1 Atbildēt

Kādēļ tevi nesatrauc, tie, kas ar "tikai pozitīvajām" kovidpotēm dabūja kaut ko klāt? Jeb blaknes slēpt drīkst tikai tava BigPharma?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 2 Atbildēt
0pis Reģ.: 16.02.2023
2 0 Atbildēt

Dr Eric Berg Diet Gave Me Diabetes!

www.youtube.com/watch?v=IcykjUdWaEQ

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

0pis rakstīja: Dr Eric Berg Diet Gave Me Diabetes!

www.youtube.com/watch?v=IcykjUdWaEQ

Es nevaru saprast kas tiem vegāniem kaiš? Viņs tak nav nekāds Berga skolnieks, kas ar kko sasirdzis. Ikdienišķais kritiķis, tādu ir daudz.

0pis Reģ.: 16.02.2023
0 0 Atbildēt

Es tā sapratu, ka ne vegānam, bet kādam no faniem.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

0pis rakstīja: Es tā sapratu, ka ne vegānam, bet kādam no faniem.

Nu, bet kas tam veganam par daļu? Viņam tak nekas nevar piemesties, viņs tak vegāns.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Opi, tu vispār saproti no kā diabēts rodas?

Man liekas, ka jūs ar to vegānu stāstat neiespējamas lietas.

0pis Reģ.: 16.02.2023
0 0 Atbildēt

Man jau šķiet, ka ēst bieži un pa vidam arī uzkost (tas, ko reklamē kā aizņemta modernā cilvēka režīmu) un kustēties par maz ir viens no veidiem uz 2. tipa diabētu. Šmigot arī, nu visas lietas kas rada iekaisumu. Nez, kā tur patiesībā. Nu, gēnu mantojums ir veicinošs faktors.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Un kāds tam sakars ar Bergu? Bergs liek uzkost bieži vai kustēties maz?

Un kādas lietas rada iekaisumu? Kas par tādiem gēniem, kas rada iekaisumus? Kkādi zombij gēni, kas tjipa pasiznicinas?

0pis Reģ.: 16.02.2023
0 0 Atbildēt

Vai tu noliedz ģenētiku un pie viena arī kibernētiku?

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 7 Atbildēt

www.youtube.com/watch?v=K_qmjTJ6RLQ

COVID speciālists Bergs jauc galvu faniem.

Stāsta par gripu un nepiemin vakcinācijas neesamību 20. gadsimta sākumā. Nutrienti un piedevas.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

0pis rakstīja: Vai tu noliedz ģenētiku un pie viena arī kibernētiku?

Es gribu saprast kāds tam visam sakars ar Bergu?

Pie viena man liekas, ka tu draugs nemaz nesaproti kā tas diabēts rodas.

Ēst ogļhidrātus - paaugstinās cukurs - insulīna rezistence - augsts asinsspiediens - metabolisko procesu disfunkcija. Tas īsumā ir ka 2x2. Es šai formula neredzu ģenetiku, skriešanu un kas vēl tev tur bija

Sekojot Bergam to tu visu novāc ar vienu rokas mājienu. Tāpēc es saku Rainim, ka tādas problēmas nav aktuālas sektā. Sekta nodarbojas jau ar nopietnākām slimībām.

0pis Reģ.: 16.02.2023
0 0 Atbildēt

Nav tik vienkārši. Divas kontrolgrupas - abās ēd ogļhidrātus. Tieši tik vienkārši.

Bet vienā 2. tipa diabēta gadījumu par 35% vairāk kā otrā. Ko par to saka Bergs?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Kas, abas ēd? Nu tas tak nav jautājums Bergam, to jūs paši varat burties kuri tur švakāki un kāpēc.Bergs tak saka - neēst!!!!!

Iepostēsšu viena sektanta vizīti pie ārsta. Kā redzi, viņam nav jāaizdomajas par jautājumiem kāpēc vieniem par 35% vairāk, tā ir neaktuāla problēma

youtu.be/StEWkChZ-fI?si=WXiB5v_lOZO-7S1O

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt
Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Kad abas kontrolgrupas paries uz šādu ēšanu, tad varēs prasīt A kāpēc tur kādam kkas saasinājās utml.

0pis Reģ.: 16.02.2023
0 0 Atbildēt

tviterus nelasu - i tochka. Ja gribi likt bildi, to var pievienot.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

raimondsm rakstīja: www.youtube.com/watch?v=K_qmjTJ6RLQ

COVID speciālists Bergs jauc galvu faniem.

Stāsta par gripu un nepiemin vakcinācijas neesamību 20. gadsimta sākumā. Nutrienti un piedevas.

Tev tā galva jau ir tā sajaukta, ka daudz jau vairs nav ko jaukt

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 7 Atbildēt

Informācijas pamati par infekcijām - to Bergs pat nepiemin. Vakcināciju nepiemin vispār, ne vēsturiskās gripas kontekstā, ne kā citādi.

Labticīgam pilsonim, kas nezin neko par vēsturi, rodas aplams priekštats un tas meklē risinājumu Berga suplementos, nevis labāk būtu infekcijas laikā mazāk vazājies un vakcinējies.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 2 Atbildēt

Es atvainojos, bet tu neesi biški nojudzies ar tām vakcinām? Kādā sakarā Bergam būtu tas jāmin? Bergs stāsta, pirmkārt, par dabiskiem procesiem organismā un kā tos dabiski mainīt . Tu vispār esi kādu sektantu saticis, kas vien par vakcin.am dzied.atu? Tas nav aktuāls jautājums.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 7 Atbildēt

Bergs ir ļoti talantīgs pārdevējs. Netiešā mārketinga speciālists. Ģēnijs.

Viņš labi zina, kam viņš stāsta un ko viņš stāsta.

Viņa video ir tādas vietas, kur viņš tā vispārīgi stāsta par cilvēka organismu, slimošanu, vīrusiem un specifiskos momentos, kur vajadzētu būt loģiskan faktam, bet tā tur nav! Tiek meistarīgi radīta situācija, kad labticīgais pilsonis sāk DOMĀT! Nu, ko tad darīt! Un pats izdomā! Vajag Berga suplementus!

Nav loģiska secinājuma pēc tā video fragmenta, kur pilsonis klepo un piešķiež telpu ar vīrusu aerosolu!

0pis Reģ.: 16.02.2023
1 0 Atbildēt

Nu, kad tiek līdz video kur viņš sāk piedāvāt pasūtīt to vai šo tad jau visa puzle saliekas kopā.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Nu, tad jau tikai jāturpina pužļot, gan jau tas jums veselībai nāks par labu

p.s. Raimi, es neredzu atbildi uz jautājumu. Ir vispār redzēts kāds sektants, kas tik vien stāsta par vakcīnām?

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 7 Atbildēt

Tieši tā! Un visu IZDOMĀ un SALIEK KOPĀ pats potenciālais klients.

Te jau parādās daudz interesantāka psiholoģija. Cilvēkiem liekas, ka viņi paši IZDOMĀ un SAPROT! Paši! Jūtas gudri!

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Klients nekad visu nevar zināt, tāpēc ir sekta, kas var dot atbalstu. Tāpēc ja tu šaubies par Bergu, piemēram, tad tu vari griezties pie kāda cita speciālista. Bergs ir vienkārši paraugs kā sarežģito paskaidrot kodolīgi.

Problēma ir vienīgi atkaribā. Varbūt viņi arī saprot, bet atkarības ir stiprākas par cilvēku.

Man viena klienta teica - ja, tagad es tā darišu, bet nu ir klusums un čušs. Viņai brālis vispār staigā apkārt dzeltens un no atkarībām netaisās atteikties. Tieši tas pats, kas ar alkoholismu.

mefisto Reģ.: 22.05.2017
0 0 Atbildēt

Volx rakstīja: Ieskatam manas vakardienas vakariņas

twitter.com/Volx2U/status/1777273455857041538?t=xaOMzPbt1NAf2yWE9rSC1Q&s=19

Šis ir veselīgais variants?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Kā redzi, tur gandrīz nav ogļhidrātu. Atiecīgi tu vari nelauzit galvu par gramiem, proporcijām utml. Ēd cik uziet. 

Biju ārzemēs un nav viegli sameklēt šādu ēstuvi. Prasu ko šis ēdiens nozīmē, nu tā ir gaļa. Un tā principā ar visiem otrajiem ēdieniem Tāpēc bosniešu virtuve tagad tiek cienīta par praktiskumu.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 7 Atbildēt

Viņš taču skaidro arī COVIDu.

Un gripu. Mēri. Vēsturē.

Un nezinošam patērētājam nemaz nerodas priekštats, ka aseptika, antiseptika, antibiotikas un vakcīnas ir lielie cilvēces sasniegumi.

Viņš izstāsta stāstu, ka cilvēki ēda konservus no bundžām. Pārējo "loģiski" izdomā cilvēks pats.

Lai gan par roku mazgāšanu un pat maskām COVID kontekstā viņam vienā video ir pieminēts. Garāmejot.

Protams, ka nekaitinot patērētājus ar "pārgudrībām" un izstāstot tiem arī labas un derīgas lietas, tie viņam notic, darbojas un sasniedz rezultātus.

Blakusefekti arī ir.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 2 Atbildēt

Neziņošam patērētājam tava BigPharma propaganda varētu likt domāt, ka tevis minētie sasniegumi ar absolūti labi un nav izmantojami ļaunprātīgi. Bet patiesība ir vienkārša - pat primitīvie cilvēces sasniegumi - nazis un cirvis lieliski der slepkavām. Diskusijai ir jābūt par pielietojumu, nevis tikai pašu sasniegumu.

Un jā - tevis minēto sasniegumu pieejamība ir vistiešākajā veidā atkarīga no stabilas un lētas elektroenerģijas pieejamības. Bet tepat blakus topikā tu intensīvi cinies par elektroenerģijas pieejamības samazināšanu un milzīgu sadārdzinājumu, neskatoties uz to, ka vispār bez elektrības un tevis piesauktajiem cilvēces sasniegumi joprojām dzīvo miljardos skaitāms cilvēku daudzums.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
2 7 Atbildēt

Veikla teikumu un palīgteikumu kompilācija, pārspīlējumi un uz nezinošu patērētāju orientēti argumenti,

Lai vispar spriestu, ka higiēnas ievērošanai, antibiotikām un vakcīnām ir negatīva ietekme, vispirms tomēr ir jāzina, kāda ir pamatdoma, kāpēc vispār šie ir ieviesti, cik un kādas problēmas ir atrisinātas un pēc tam var spriedelēt, kā pārlieka higiēna, nepareiza antibiotiku lietošana un arī vakcīnas var ietekmēt cilvēka veselību.

Te gan būtu jazina, cik nu kuro reizi tie dati ir objektīvi, piemēram, pēc teksta - man vienam radiniekam pēc antibiotikām ir problēmas un nezinošs patērētājs sava antibiotiku kursa vidū izdomā, ka man takš ir labāk, ko es vairs lietošu un pasaule dabū vēl vienu antibiotiku izturīgu tuberkulozes vai stafilokoka paveidu. Tas radinieks lietoja tās antibiotikas smagas infekcijas ārstēšanai!

Vai arī - man te vienai tantei pēc vakcīnas ir veselības problēmas! Tā tante dabūja vakcīnu un pēc nedēļas pašu COVIDu, tā vidēji pārslimoja, gada laikā vēl pāris infekcijas ar klepu, viegli pārslimotas, nav noteikts, kas tas bijis, bet sekas, lūk, ir tikai no vakcīnas 75 gados, jā!

Un onkulim arī ir no vakcīnas, jā! Tak tas onkulis savu mūžu nav vakcinējies ne pret ko!

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

"Veikla teikumu un palīgteikumu kompilācija" - tieši tā tavu propagandas materiālu var raksturot. Jo svarīgi taču ir novērst uzmanību no masveida ļaunprātīgas rīcības, kuru tu piesedz, uz anekdotisku stāstiņu par "vienu tanti un onkuli".

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Berga kungs pēc auditorijas lūguma izlaidis rullīti "Kā jūs manipulē"

 https://youtu.be/N1P4VeZbkMQ?si=x7QtatP3-MLyqt7y

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 7 Atbildēt

Izplati? Dr Berg sleep aid regular 90 capsules,  Dr Berg Sleep Aid Regular Formula, For Natural Support for Deep Sleeping Cycles

Dr Berg Sleep Aid Regular Formula, For Natural Support for Deep Sleeping Cycles ,

Dr Berg Sleep Aid Vegan Formula 60 Caps, For Natural Rest Support And Body Calm

------------------

Berga antireklāma vakcīnām www.drberg.com/blog/vaccine-induced-autoimmunity

Atnāk tāda māmule ar saviem 4 bērniem pierakstīties pieģimenes ārsta, nevienu nevakcinēs, "ķīmiju" nelietos un viss. Un ko darīt!

Krotow Reģ.: 09.09.2008
1 0 Atbildēt

Sakiet viņai lai gatavojas taisīt otru bērnu komplektu. Jo pirmais drīz iznīks no kaitēm, pret kurām viņa negrib sīkos vakcinēt.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 5 Atbildēt

Tas ir reāls stāsts no ģimenes ārsta. Gan jau katram trešajam, piektajam praksē tāda ģimenīte ir.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Protams, ka ir. Un tā tev ir lieliska iespēja turpināt malt savu, piesaucot muļķīgu rīcību, kas ir sekas, bet atkal un atkal izvairoties no cēloņa - apzinātas noziedzīgas ļaunprātības, kuru tu aizstāvi.

0pis Reģ.: 16.02.2023
0 0 Atbildēt

Ģim. ārsts paņem parakstu no tāda pacienta un kad sākas jezga ar VM, TV un policiju - izvelk papīru un lūdz netērēt viņa laiku, kura hroniski pietrūkst pacientiem, kuri vēlas ārstēties pie šī ārsta, nevis pierakstīties un tad nodarboties ar pašārstēšanos un ļečīt ārstu ka tas nozāļo pacientus.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

VajagA caurejas līdzekļus palietot! Paliks vieglāk!

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: Tas ir reāls stāsts no ģimenes ārsta. Gan jau katram trešajam, piektajam praksē tāda ģimenīte ir.

Ārsts var ieiet jebkurā antivaxeru forumā un pakonsulteties ko darīt.

Te būs ārsta Žeigura ieteikums 

"LABS ĀRSTA ARTA ŽEIGURA KOMENTĀRS:

Parakstieties par tiesībām aizstāvēt savu dzīvību bez nelabvēlīgām sekām. Parakstieties par tiesībām uzzināt par riskiem veselībai un dzīvībai. 

Ikvienam cilvēkam ir jābūt tiesībām bez nelabvēlīgām sekām atteikties no potes, kas apdraud veselību un dzīvību . 

Pote kas bojā veselību nedrīkst būt kvalifikācijas prasība. Ikvienam cilvēkam pirms vakcinācijas ir tiesības saņemt pilnīgu informāciju par vakcīnas riskiem, kā arī par gadījumiem, kad riski ir pētīti saīsināti vai nav pētīti vispār. 

Mēs atkal esam krustcelēs!

PVO steidzina parakstīt pandēmijas līgumu. 

Sekojot PVO ieteikumiem Latvija veseliem cilvēkim noteica pienākumu vakcinēties ar poti, kam zāļu aprakstā ir brīdinājumi par novērotām nāvējošām blaknēm. Cilvēkus pirms vakcinācijas par to nebrīdināja.

Sekas cilvēktiesību pārkāpumiem un informācijas noklusēšanai ir traģiskas.  

Pote 2022. gada aprīlī un maijā veicināja vakcinētu un balstvakcinētu cilvēku saslimšanu ar covid [ MK tiesai uzrādīti dati]. Valdība kļūdaini ierobežoja brīvību veseliem cilvēkiem, kuri nevienu neapdraudēja un infekciju neizplatīja. Valdība kļūdaini neļāva veselību pierādīt ar testu kaut arī tests ir vienīgais veids, kā atšķirt veselu cilvēku, kura ierobežošana nemazina slimības izplatību, no slima, kurš slimību var izplatīt. Saslimušu cilvēku drīkst ierobežot neļaujot strādāt līdz viņš atveseļojas. 

Valdība meloja par vakcīnas efektivitāti. Brīdī, kad ar covid saslima viens no 11 nevakcinētiem cilvēkiem un viens no 12 vakcinētiem cilvēkiem, valdība turpināja vakcīnu raksturot kā 95% efektīvu pret slimības izplatību. 

Rezultātā 500 000 vakcinēti cilvēki saslima ar covid un 1000 vakcinēti cilvēki nomira no covid.

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

3500 cilvēki ziņoja par veselības traucējumiem pēc vakcinācijas pret covid. Tikai 4 gadījumi ir kompensēti. Ja PVO ieteikumi un valdības rīcība būtu pareiza, mirstībai Latvijā bija jāsamazinās, nevis jāpieaug. Latvijā valdība būtu izglābusi no nāves vairāk kā 2000 cilvēkus, ja tā epidēmijas pārvaldībā sekotu  Igaunijas vai Zviedrijas valdību paraugam, kur stingrus ierobežojumus un pienākumu vakcinēties uzskatīja par nekonstitucionāliem, tāpēc mirstība no covid šajās valstīs bija par trešdaļu mazāka.  Latvijā cilvēktiesību ierobežojumi neļāva cilvēkiem pašiem rūpēties par savu veselību, tāpēc bija augsta papildu mirstība. Latvijā vidējais dzīves ilgums ir viens no īsākajiem Eiropā.Kas PVO programmas īstenošanas rezultātā bija ieguvēji?Vakcīnu ražotāji. Latvija par kolektīvajā iepirkumā lieki pasūtītajām un jau atdāvinātajām vai norakstītajām  8 milj. vakcīnām izšķieda vairāk kā 100 milj. nodokļu naudas, ko varētu labāk izlietot veselības aprūpes uzlabošanai un mirstības mazināšanai valstī

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Es arī ziņoju par "veselības traucējumiem", bet ne jau lai saņemtu kompensāciju, bet gan lai ieraksta pie iespējamām blaknēm. Nekas tā nestiprina imunitāti kā pote. Izslimošana imunitāti grauj.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Izslimojusiem rodas turbo vēži?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Gan izslimošana, gan pote mazina vispārējo imunitāti. Pote, kas principā ir nekas cits, kā "dozēta izslimošana", nodara garantētu kaitējumu, kamēr īsta izslimošana var būt gan vieglākā, gan smagākā formā nekā pote. Principā salīdzināma ar apdrošināšanu - garantēti zaudējumi, lai izvairītos no negaidītiem, bet lieliem. 

Covid gēnu inženierijas potes šajā ziņā iebrauca vēl lielākas auzās - ar ārkārtīgi augstu efektivitāti pret konkrēto mutāciju, un... nespējīgas pret omikronu, dēļ tā, ka vīruss nomuteja tieši to komponenti pret kuru gēnu vakcīnas bija specializētas. Un vēl ļaunāk - ģenētiski modificētie omikronu dēļ blaknēm un lielāka vispārējās imunitātes kaitējuma slimoja smagāk, nekā nevakcinetie vai klasiskās AstraZeneca / Johnsson saņēmušie. Bet big Pharma jau nerimās - pat Covid norietā centās savas gēnu inženierijas herņas iesmērēt, lai varētu turpmākās desmitgades pelnīt ar blakņu ārstēšanu.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 3 Atbildēt

Veikli sajaukta patiesa informācija ar izdomājumiem.

Galvenās loģikas kļūdas.

3500 un 4 - šie skaitļi kopā rada iespaidu. Nekad visi ziņojumi nav pamatoti. Veselības problēmas ir gan nevakcinētiem, gan vakcinētiem. Pie tam slimotāju skaits ar komplikacijām pilnīgi noteikti ir mazāks vakcinēto grupā. Vēlīnās seku parādīas pārslimojušajiem ir cits jautājums. Tā ir briesmīga infekcija tieši ar to, ka vienā ģimenē, blakus dzīvojot, var slimot viegli un ļoti smagi un tie neslimojuši vai veigli slionjusie dabū sava dievišķuma un veselīguma apliecinājumu un eskalē situāciju.

Milzīgais sapirkto vakcīnu skaits tā laika situācijā - nu ko un kā tur var paskaidrot tautai? Nu, nevar cerēt6a, ka sapratīs un spēs atdalīt kļūdu, nenopērkot Pfizer vakcīnas savlaicīgi no kļūdas iepērkot par daudz pēc tam. PR un pārvaldes fiasko! Lōgīskii,!

"meloja par vakcīnas efektivitāti. Brīdī, kad ar covid saslima viens no 11 nevakcinētiem cilvēkiem un viens no 12 vakcinētiem cilvēkiem, valdība turpināja vakcīnu raksturot kā 95% efektīvu pret slimības izplatību. " Vispār jau dati no slimnīcām ir pilnīgi skaidri - vakcinētie slimoja vieglāk vai vispār neslimoja. Procentuāli un absolūtos skaitļos. Pie tam tieši laikā, kad niknie COVID paveidi deva vietu lipīgākajiem, bet maigākajiem paveidiem, varēja sanākt, ka 90 procenti cilvēku ar imunitāti iedod slimnīcām tikpat saslimušo, cik 10 procenti vai cik tur nevakcinēto/nepārslimojušo. Faktiski skiatlis, ka abas grupas dod apmēram vienādu saslimušo skaitu, norāda, ka vakcinētie saslimst 9 reizes mazāk!

"Pote veicināja saslimšanu" un kādā dienā 90 procentu populācija deva 12 saslimušos dienā, bet 10 procenti populācijas deva 11 saslimušos!

Kā ar nevakcinēšanos pret citām slimībām - Berga lekcijas un pārtikas piedevas?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Atkal jau veikla manipulācija ar no konteksta izrautu faktu "kādā dienā 90 procentu populācija deva 12 saslimušos dienā, bet 10 procenti populācijas deva 11 saslimušos" - patiesība. Un noziedzīga patiesība - jo vakcīnu, kas tikai noņēma simptomus grūda masveidā tiem, kam Covid būtisku risku neradīja, padarot tos par bezsimptomu izplatītājiem, kas nogādāja vīrusu nevakcinetajām riska grupām.

Tas, ko tu sev mīļo noziedznieku vārdā noklusē - BigPharma organizēja vakcīnas izmantošanu veidā, kas PALIELINĀJA izplatību, vienlaikus pamanoties ar propagandas mašīnu tieši riska grupu aizbiedēt no vakcinēšanās.

Faktiski tas skaitlis, ko melīgi piesauc, rāda pavisam ko citu - vakcīna tika grūsta pēc iespējas lielākam masām, kas tāpat neslimotu un vienlaikus nevakcinetos piespiežot reģistrēt slimošanu, lai dabūtu sertifikātu, ko deva par pozitīvu testu, nevis "saslimšanu", kā tev BigPharma liek to saukt

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti