Pasaules čempionāts hokejā - Latvijā 2023! Biļešu cenas

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Atkal Latvijā un šoreiz ar Somiju! Par un ap rezultātiem.

 
iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Pēc ilgiem gadiem skatījoš hokeju un turklāt klātienē. Biju uz Latvijas Slovēnijas spēli - uzvarējām 3:2

Jāsaka, ka arēnā Rīga bija baigi labā atmosfēra, protams, uzvara arī bija no svara. Jā, bija tukšas vietas, bet kopumā daudz skatītāju.

Es pat neatceros uz ko biju arēnā Rīga pirms tam, pirms covid....

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Kā vērtējat biļešu cenas? Es domāju, ka tās ir stipri par dārgu, tāpēc cilvēki arī nepirka. Organizatori bija spiesti samazināt cenas

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Vai tad viņas ir samazinātas?

Es tik zinu, ka var dabūt kkādas lētās biļetes uz pavisam nepieprasītie mačiem. Piem Slovēnija - Kazahstāna

Pēc man pieejamā info Slovākijas, Čehijas fani ir ieradušies kuplā skaitā un uz viņu spēlēm nav ko cerēt uz lētām biļetēm. Nerunājot nemaz par LV spēlēm

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Šis vēl ir kā ir. Uz šhIttā fona aizokeānijas bāleliņi ar savām naudas kartēm var dziedāt paši. Viņi biļetes dziesmu svētkiem  nopirkt nevar...Tehnikas laikmets urā urā.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Esmu bijis kādos 7 PČ. Nekad biļetes nav bijušas tik dārgas. Lai redzētu vismaz vienu spēli, jau ļoti sen nopirku dienas biļetes uz diwnu, kad spēle pret Kazahstānu (dienā 3 spēles). Par divām dienas biļetēm samaksāju 450 EUR.

Kad izmeta akcijas kodu arī uz LV spēlēm, nopirku biļetes vēl uz spēli ar Slovēniju. Katra biļete 45 EUR. Šāda cena jau ir adekvāta un atbilst tai, kā bijis iepriekšējos PČ.

Ar kodiņu varēja nopirkt biļetes par 10 EUR, bet uz spēlēm, kir nepiedalās LV.

Kad biju uz maču Kanāda vs Šveice, priekšā sēdošie Šveices fani piedāvāja nopirkt 6 biļetes u LV vs KZ par 30 EUR gab. Paņēmu un vismaz draugi tika pie iespējas un pa lēto redzēt vēsturisko maču klātienē.

Tagad tik jāgaida, kurā pilsētā spēlēsim nākamgad - Prāgā vai Ostravā, un tad tik jābuko viesnīca, kamēr vēl pa lēto! Biļetes tur stabili būs lētākas!

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Nu velns, biļetes pa 450 EUR un vēl kāds sēž priekšā!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Nu jā. Tās ir bija dienas biļetes uz 3 spēlēm, Trešajā stāvā (at ne pirmajā), bet vietas tik un tā labas. Ja pirktu atsevišķi, tad tajā vietā cena bija 135 EUR. Kosmoss.

Patiesībā no 300-iem sektoriem redzamība daudz labāka

iAuto Reģ.: 17.07.2001
3 0 Atbildēt

Apsveicu ar skaistu Latvijas uzvaru pār Šveici 4 pret 3!

Ejam tālāk!

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Nu jā. Tās ir bija dienas biļetes uz 3 spēlēm, Trešajā stāvā (at ne pirmajā), bet vietas tik un tā labas. Ja pirktu atsevišķi, tad tajā vietā cena bija 135 EUR. Kosmoss.

Patiesībā no 300-iem sektoriem redzamība daudz labāka

kas nu tur par kosmosu. 

Locekļu un advokātu stundas likme, nerunājot nemaz par aviokompāniju un citu ūbersvarīgu šteļļu prezidentu rocību.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 3 Atbildēt

Meita(8 gadi)vakar ar klasi pa dienu bija uz hoķi,biļetes bija pirktas pirms mēneša,tikai 12 eur.Vakarā man viņa stāstīja kad nopirka tur čipšu paku par 5 eur un pesi pa 3.Tas ir vāks,pat uz maziem bērniem vajag uzvārīties,(Dzēsts) latvieši.

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
1 1 Atbildēt

Latvieši tur nav vainīgi. Tas pats notiek visur, kur ļaudis uz laiku iesloga monopolstāvoklī, vai tie dziesmu, hokeja vai ar prāmi braukšanas svētki - pērc vien nost.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Tad tie ir krievi jeb varbūt žīdi?

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
1 1 Atbildēt

kapitālisti, biznesmeņi, uzņēmēji. Kapitāls ir bez tautības.

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Man tā bija Narvesen kioskā lidostā. Dažreiz ar mašīnu piestāju un Narvesenā paņemu viņu akcijas piedāvājumu pērc 3 par 4 vai kkā tamlīdzīgi.

Nu tur iekšā ir sendvičmaizīte, kkādu dzēriens un sneks - mazie čipši, šokolādīte utml. 

Lidostā man pateica, ka te nekādas akcijas vairs nedarbojas, pērc tik visu par pilnu cenu.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 2 Atbildēt

Pa dienu 12 eur vakarā 135 eur,laikam ledus aukstāks tiek sagatavots,daudz elektroenerģijas.😂😂

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Nu, jā, gribēju atgādināt, ka šogad zviedri svin 70 gadu jubileju, kad pirmo reizi izcīnīja zeltu čempī.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
1 0 Atbildēt

Prognozēju 4 pret 2 vai 1 pret 0 Latvijas uzvaru pār Zviedriju

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 1 Atbildēt

ezis71 rakstīja: Meita(8 gadi)vakar ar klasi pa dienu bija uz hoķi,biļetes bija pirktas pirms mēneša,tikai 12 eur.Vakarā man viņa stāstīja kad nopirka tur čipšu paku par 5 eur un pesi pa 3.Tas ir vāks,pat uz maziem bērniem vajag uzvārīties,(Dzēsts) latvieši.

(Dzēsts) bērni, kas ir tik atkarīgi no čipšiem un kolas. Mans bērns atgriezās no hokeja un pateica, ka nav tiks stulbs, lai savu naudu par tādu cenu tērētu.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 1 Atbildēt

Bradypus rakstīja:

ezis71 rakstīja: Meita(8 gadi)vakar ar klasi pa dienu bija uz hoķi,biļetes bija pirktas pirms mēneša,tikai 12 eur.Vakarā man viņa stāstīja kad nopirka tur čipšu paku par 5 eur un pesi pa 3.Tas ir vāks,pat uz maziem bērniem vajag uzvārīties,((Dzēsts) latvieši.

(Dzēsts) bērni, kas ir tik atkarīgi no čipšiem un kolas. Mans bērns atgriezās no hokeja un pateica, ka nav tiks stulbs, lai savu naudu par tādu cenu tērētu.

Acīmredzot tu esi viens no tiem kurš necieš/nepanes bērnus ja reiz tā izsakies par viņiem.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

ezis71 rakstīja:

Bradypus rakstīja:

ezis71 rakstīja: Meita(8 gadi)vakar ar klasi pa dienu bija uz hoķi,biļetes bija pirktas pirms mēneša,tikai 12 eur.Vakarā man viņa stāstīja kad nopirka tur čipšu paku par 5 eur un pesi pa 3.Tas ir vāks,pat uz maziem bērniem vajag uzvārīties,(Dzēsts) latvieši.

(Dzēsts) bērni, kas ir tik atkarīgi no čipšiem un kolas. Mans bērns atgriezās no hokeja un pateica, ka nav tiks stulbs, lai savu naudu par tādu cenu tērētu.

Acīmredzot tu esi viens no tiem kurš necieš/nepanes bērnus ja reiz tā izsakies par viņiem.

Laikam nemaki lasīt. Jo es tā izteicos par konkrētiem bērniem, nevis vispārīgi, un tas drīzāk ir pārmetums viņu vecākiem par audzināšanu, nevis pašiem bērniem. Mans bērns tādā pat vecumā (uz hokeju gāja ar klasesbiedriem) jau iepriekš zināja ne vien to, ka tur būs dārgi, bet arī saņēma atļauju par tādu cenu kaut ko nopirkt (viņam ir sava karte ar saviem iekrājumiem un nosacījums, ka "attaisnotie" izdevumi tiek ieskaitīti atpakaļ un man nav krīze, ja izņēmuma kārtā jāapmaksā kāds našķis īpaši dārgā vietā). Un tāpat bērns pats pieņēma lēmumu neko par tik dārgu cenu nepirkt, nevis vainot "ļaunos kapitālistus". 

Ja no nicinoša viedokļa par jau bērnībā ieaudzinātu atkarību no substancēm un patēriņa kultūras tu atvasini vispārēju nepatiku pret bērniem, tas visnotaļ rakturo to, ko par bērniem domā TU.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Kādas cenas biļetēm Somijā? Gadījumā nav lētāk kā Latvijā?

0pis Reģ.: 16.02.2023
0 0 Atbildēt

Bet tieši tā tas darbojas - ja citur ir labāk, jābrauc uz turieni. Ja šeit neviens nepirks tās biļetes - laidīs lētāk. Bet pērk taču, izrādās!

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Dzirdēju kad 300 bet varbūt tās ir baumas.

0pis Reģ.: 16.02.2023
2 0 Atbildēt

Klau, vai kāds joprojām dzīvo PSRS laikos un domā, ka biļetei ko cilvēki ir gatavi pirkt par eur100 un vēl stāvēt rindā uz to, būtu jāpārdod par eur10? Hokeja biļetes taču nav pirmās nepieciešamības prece. Pat pīrādziņu cepējs grib dabūt peļņu, nevis strādāt labdarībai.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Vienigais, kas kaut ko domā nepareizi, ir Opis, kurš nav pamanījis, ka komunisma idejas nav nekāds PSRS monopols. Tepat forumā ir kapitālisma nīdēju pilns, kas ir gatavi atbalstīt Vašingtonas un Briseles biedru cīņu par apspiesto tiesībām.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Piedod "ka iejaucis", bet TAS nav ko kāds nīst, un tava izpratne par to ar ko īsti cīnās "biedri" Briselē un Vašingtonā ir maldīga.

Bet skaties uz to kā gribi bez zināma sociālisma TU neizdzīvosi, it īpaši tad, kad Chat GPT utml. AI atvasināti štrunti kļūs tiešām tik labi kà te reklamē ....

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Atkal slepkavnieks klāt. Pis taisni, tāpat ir zināms, ka tavi biedri cīnās par tiesībām slepkavot ideju vārdā.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 2 Atbildēt

.Pakonsultējies ar ChatGPT sava vārdu krājuma papildināšanas nolūkos, citāk laikam esi parklausījies Republikāņus, tiem ar ļoti īss tas vārdu krājums sagadījies ...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Pis taisni, slepkavniek.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 3 Atbildēt

"Nāc ar līkumiem" domas un vārda "dižgar"

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Pis taisni, slepkavniek.

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Tā jau akurāt nebija, ka stāvēja rinda un biļetes dabūt nevarēja. Varbūt uz vakardienas spēli bija viss izpārdots, uz pārējām bija brīvu vietu ka vai nu tikai. No tā atliek secināt, ka kaut kas ar cenām tomēr nebija īsti kārtībā.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Mūsu uzņēmuma kantoris šodien dodās uz Somiju,biļete maksā 215.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Nezinu kāpēc te ir tik kluss. Šobrīd LV spēlē ar USA par bronzas medaļām 2:2. Neatkarīgi no gala iznākuma šis ir lielākais sasniegums komandu sportā.

Jums nekad nav gadījies saņemt jautājumu no amerikāņiem - kādas jums ir "celebrity". Tagad vismaz ir iemesls atgādināt par šo spēli un ka mums ir 20+ celebrity, neviss 

 kkāds viens talants.

darklight Reģ.: 29.10.2013
2 0 Atbildēt

Visi skatās, nav laika pa forumu bakstīties 😎 Mūsējie riktīgi malači, neatkarīgi no šodienas iznākuma! Bet nu ceram tomēr uz medaļu.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
1 0 Atbildēt

Bronza ir (4:3).

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Paldies visiem, kas turēja īkšķus. Karogs pie mājas jau ir pacelts. Buyaka, visus sveicu!

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Tagad jāgaida Nomiks reportāža no Tamperes

Vienigi droši viņam ne tikai balss izblauta, bet arī pirksti "izbļauti" ...

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
2 0 Atbildēt

www.hs.fi/urheilu/art-2000009616890.html

translate google

Pasaules kausam hokejā 2023 vajadzēja būt brīnišķīgajām Lauvu mājas spēlēm, taču tās izrādījās pilnīgi latviskās spēles. Daudziem cilvēkiem nebija atmiņas par Lauvu turnīru. Spēļu pēdējā nedēļas nogalē Tampere bija kā Latvijas tālākā ziemeļu pilsēta.

Mazā valsts ar gandrīz 1,9 miljoniem iedzīvotāju lieliski nozaga Somijas mājas spēles sev.

Lai arī rīkotājvalsts izkrišana parasti mazina sacensību gaisotni, šoreiz Tamperē tas to pa īstam uzjundīja.

Ieradās tūkstošiem latviešu. Kāds latviešu žurnālists lēsa, ka svētdien Pirkanmā tādu bijis 8000. Pat prezidents Egils Levits ieradās Tamperē, lai noskatītos savas valsts vēsturē lielāko sporta nedēļas nogali.

Kad Kristiāns Rubīns pagarinājumā iegremdēja ASV tīklā Latvijas sporta vēsturē lielāko sitienu, radās sajūta, ka Nokia arēnai nost jumts. Tāds elles prieks piepildīja zāli.

Starp citu, viņš pats nedaudz vairāk kā piecas minūtes pirms beigām panāca izlīdzinājumu 3:3.

Nokia arēnas mediju centrā jautāju Latvijas TV ļaudīm, cik latviešu pa televizoru skatījās bronzas maču. Viņi aprēķināja, ka, ņemot vērā neskaitāmās ārpusē izbūvētās tribīnes, viena miljona skatītāju robeža noteikti ir "viegli" pārkāpta. Tas ir, krietni vairāk nekā puse valsts iedzīvotāju!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti