Latvijas Gada auto 2024 - jaunu auto konkurss

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Konkursa "Latvijas Gada auto" mērķis ir informēt sabiedrību par jaunākajiem automobiļiem Latvijā, to vērtējumu un ekspertu atsauksmes.

Svarīgi: konkursā drīkst pieteikt tikai jaunākos automobiļus (modeļus), kuru pirmreizējā reģistrēšana CSDD ir pēc 1.oktobra 2022.gada. Jaunus dalībniekus drīkst pieteikt līdz šā gada 2.novembrim.

 
iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Uz doto brīdi konkursā "Latvijas Gada auto 2024" ir pieteikti:

Škoda Enyaq Coupe iV

Citroën C4 X

Nissan X-Trail

Porsche Cayenne

Peugeot 408

SsangYong Musso

Renault Austral

Dacia Duster Extreme

Dacia Jogger Extreme

Hyundai Ioniq 6

Audi Q8 e-tron

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Sestdien 5.augustā notiks "Latvijas Gada auto 2024" VASARAS testa brauciens.

Vienam līdz diviem iAuto lietotājiem tiek dota iespēja piedalīties šajā braucienā.

Laiks aptuveni no 09:40 līdz 18:00. Pusdienas 13.00 no organizatora. Tikšanās vieta t/c Mols.

Interesentus pieteikties šeit pat forumā ar vārdu "Piedalos", var uzrakstīt arī motivāciju kāpēc. Vienu uzvarētāju noteiksim ar random.org izlozes palīdzību no visiem dalībniekiem. Otru uzvarētāju var noteikt iAuto redakcija pēc uzkrātā līmeņa forumā un kopējās aktivitātes iAuto.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Tā mums gāja šī gada pirmajā testa braucienā - video

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Es labprāt, bet šo sestdien Limbažiem ir 800 gadi. Nesanāks

nomiks Reģ.: 30.10.2002
1 0 Atbildēt

Es labprāt pieteiktos, bet skaidru atbildi varētu dot rīt, jo var gadīties, ka 6dien viens bēdīgs pasākums jāapmeklē.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
2 0 Atbildēt

Piedalos

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
1 0 Atbildēt

Piedalos 👍 šoreiz daudz interesanti auto modeļi ar kuriem tiešām gribētu izbraukt un salīdzināt.

GK1968 Reģ.: 14.11.2018
2 0 Atbildēt

Ok., Piedalos, nu vismaz izlozē.

Motivācija: Hyundai Ioniq 6 un vēl tas, ka man šie testi liekas nevajadzīgi Latvijā. Tādējādi sev pierādīt pretējo...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Man gan labāk patīk piektais, bet Ioniq6 ir foršs auto kopumā, tikai pie tām kamerām spoguļu vietā dikti grūti ir pierast. Bet, nu, var jau izvēlēties versiju ar parastajiem spoguļiem. Interesanti šim modelim ir papildaprīkojuma izvēles koncepts. Tu maksā tikai par krāsu un lūku. Āda, 20 collu diski un tās spoguļu kameras ir bez maksas un vari izvēlēties, kādu salonu gribi, kādus diskus gribi un spoguļus arīdzan.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
3 0 Atbildēt

Izlozē piedalās tikai 2, jo Nomix tiek no redakcijas puses.

Uzvarēja Nr.1 tātad apsveicam ZZZZ

iAuto Reģ.: 17.07.2001
2 0 Atbildēt

Tā mums iesākās testa brauciens

iAuto Reģ.: 17.07.2001
3 0 Atbildēt

Pirmie iespaidi

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
3 0 Atbildēt

Paldies iAuto par lielisko iespēju pieskarties un izjust gaitā pasaules mēroga autobūves jaunumus. Bija pārsteigumi, par to nedaudz vēlāk, padalīšos savos iespaidos.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Konkursa "Latvijas Gada auto 2024" TOP 7 finālistu automobiļi:

Citroën C4 X

Nissan X-Trail

Peugeot 408

KGM Torres

Renault Austral

Hyundai Ioniq 6

Baic Beijing X55

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
1 0 Atbildēt

tas taču lv konkurss. Loģiski, ka visi šie dabūs balvas.

Viens būs gada auto, pārējie - lētais krosovers, dārgais krosovers, ģimenes auto, ģimenes krosovers, sporta auto, sporta krosovers,, labākais ķiniesu auto, eko auto, utt.

Tas tikai ASV, kurā pērk vairāk auto kā visā Eiropā tikai 3 nominācijas.

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
3 0 Atbildēt

Es nevaru saprast - nevar uztaisīt 2 nominācijas un uztaisīt normālu konkursu, nevis tādu cirku.

Domājiet, ka ja apbalvosiet tikai 1 auto, nākošgad pārējie negribēs piedalīties?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

iAuto rakstīja: Konkursa "Latvijas Gada auto 2024" TOP 7 finālistu automobiļi:

Citroën C4 X

Nissan X-Trail

Peugeot 408

KGM Torres

Renault Austral

Hyundai Ioniq 6

Baic Beijing X55

Mans favorīts ir Renault Austral, otrajā vietā - Nissan X-Trail. Abi pilnīgi noteikti ir uzvaras cienīgi. Nissanam vienīgi cena varētu būt tas kritērijs, kas samazina izredzes. Bet citādi...

Patiešām būšu pārsteigts, ja uzvarēs kāds no pārējiem pieciem minētajiem.

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 1 Atbildēt

nomiks rakstīja:

iAuto rakstīja: Konkursa "Latvijas Gada auto 2024" TOP 7 finālistu automobiļi:

Citroën C4 X

Nissan X-Trail

Peugeot 408

KGM Torres

Renault Austral

Hyundai Ioniq 6

Baic Beijing X55

Mans favorīts ir Renault Austral, otrajā vietā - Nissan X-Trail. Abi pilnīgi noteikti ir uzvaras cienīgi. Nissanam vienīgi cena varētu būt tas kritērijs, kas samazina izredzes. Bet citādi...

Patiešām būšu pārsteigts, ja uzvarēs kāds no pārējiem pieciem minētajiem.

uzvarēs visi. Nesatraucies.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti