Piedāvā atņemt tiesības, ja brauc 30 km/h +

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Ko saki par šo priekšlikumu!

 
1 2 3 4
core Reģ.: 03.01.2017
4 1 Atbildēt

Skatos ūpis joprojām zāles nav iedzēris...

uupis Reģ.: 13.01.2004
1 1 Atbildēt

Ok nu tad pastāsti man kāpēc tu aizstāvi ātrumpārkāpumu un kā tu argumentē, kāpēc drīkst braukt ar +30 Dzīvojamā zonā? Ja atbilde būs loģiska tad iedzeršu zāles, lai nonāktu uz viena viļņa ar tevi!

Freijers Reģ.: 06.09.2018
4 1 Atbildēt

Jautajums pašam jau to, faktiski visām auto braucēju organizācijām - kas pārstāv auto vadītājus un to intereses (bez visādiem padebīliem upjiem uj tamlīdzīgiem kontrol frīkiem) visās tajās domnīcās, drošības padomēs, utt. Citādi tur var visādi vello propogandoni, kā tas jonovs un citi dīvainīši piemēram muldēt, bet ļoti plašas grupas - auto braucēju intereses neviens nepārstāv. Mana balss iniciatīva ir laba lieta, bet pret šo cūcību kārtīga protesta akcija prasītos. Un arī tas, lai visos formātos kur kaut tikai tiek “pasviestas” idejas par kārtējām represijām/apgrūtinājumiem pret šoferiem ir arī auto vadītāju organizācijas !

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
4 0 Atbildēt

Freijers rakstīja: Jautajums pašam jau to, faktiski visām auto braucēju organizācijām - kas pārstāv auto vadītājus un to intereses (bez visādiem padebīliem upjiem uj tamlīdzīgiem kontrol frīkiem) visās tajās domnīcās, drošības padomēs, utt. Citādi tur var visādi vello propogandoni, kā tas jonovs un citi dīvainīši piemēram muldēt, bet ļoti plašas grupas - auto braucēju intereses neviens nepārstāv. Mana balss iniciatīva ir laba lieta, bet pret šo cūcību kārtīga protesta akcija prasītos. Un arī tas, lai visos formātos kur kaut tikai tiek “pasviestas” idejas par kārtējām represijām/apgrūtinājumiem pret šoferiem ir arī auto vadītāju organizācijas !

Nu un kādu tu to protestu iedomājies? Mums tak varas lojālistu pulciņš ir tik liels, ka tevi nolinčos jau pirms vispār varai būs jādomā, kā iesaistīties. 

Rekur Ušakova nīdēji "nav pamanījuši", kā "progresīvi" tiek risināts tramvaju kavēšanās jautājums Miera ielā. Izvest sniegu? Ne tak - vienkārši uzlikt pastāvīgas (jā, jā ar pilnajiem stiprinājumiem, novācot iepriekšējās, laika) papildplāksnītes ar evakuatora simbolu. Atceries, ka šī ir "pilsēta cilvēkiem", bet autovadītājs ir cilvēku ienaidnieks.

darklight Reģ.: 29.10.2013
2 0 Atbildēt

Nu jā, šitas pipec vienkārši: dēļ dažiem mudakiem, kas nejēdz parkoties, aizliedz likt mašīnas vispār! Tas tiešām ir progresīvi. Tieši tāpat man likās nesaprotami, ka ir nepieciešamas fuckin' divas stundas (!!!), lai novāktu no sliedēm mašīnu!

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

Nu un te jau vēl klāt viela pārdomām, kādēļ cilvēki mēdz teikt, ka PSRS nebija nemaz tik slikti - tad bija iespējams izvest sniegu un to cītīgi darīja, bet tagad dzīve "iet uz augšu" - ir mietiņi un sniegs, kuru nemaz dēļ tiem nevarētu izvest, pat ja gribētu.

uupis Reģ.: 13.01.2004
1 2 Atbildēt

Mani vairāk interesē kādi būs plakāti protesta akcijā?

Nu ko rakstīs uz protesta plakātiem? Atļaujiet mums pārkāpt? Vai Nē ātrama sodiem? Jeb MĒS GRIBAM PĀRKĀPT NESODĪTI? Nu ko protestētāji rakstīs uz plakātiem? 😂😂😂

uupis Reģ.: 13.01.2004
2 1 Atbildēt

Bradypus rakstīja: Nu un te jau vēl klāt viela pārdomām, kādēļ cilvēki mēdz teikt, ka PSRS nebija nemaz tik slikti - tad bija iespējams izvest sniegu un to cītīgi darīja, bet tagad dzīve "iet uz augšu" - ir mietiņi un sniegs, kuru nemaz dēļ tiem nevarētu izvest, pat ja gribētu.

Ko?

Ko tu tur mels niekus! Sniegu veda ārā tikai no centra! Rajonos - Purvciems, Ķengarags ielas bija ar ledu un sniegu, kurš tika nokaisīts ar smiltīm un tad lielākajā daļā pie pieturām un krustojumos! Pirms 15 troļļa galapunkta regulāri troļļi stājās šķērsām un vadītāji paši ņēma smilšu spainīti un kaisīja zem ratiem! Dirsīs viņš vasku par PSRS! Dahrena autobusu reisu atcēla dēļ aizputinātiem ceļiem! Ceļu pārvaldes greideri ne visur spēja izrakties! Rīgā regulāras ainiņas bija kad uz Brīvības ielas divvagonu dzeltenā škoda bija šķērītē! Otrajā vagonā bija smilšu kastes kurās regulāri kašājās šoferi lai izkustinātu to sū no vietas! bradypus nav redzējis psrs bet muld!

uupis Reģ.: 13.01.2004
1 1 Atbildēt

Drīkst apskatīties šeit bildi ar veci kurš stiepj tualetes papīru! Pievērst uzmanību trotuāram un brauktuvei un sniega čupām! Viss ledū! 

www.la.lv/viges-lapa-padomju-tirdzniecibai/galerija/2

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 2 Atbildēt

Vakar viens krāns nonesa gājējus Vienības gatvē un tā ka auto apstājās metrus 20 no pārejas! Bet nē tiesības nedrīkst atņemt - kā tas krāns varēs turpināt slepkavot!

core Reģ.: 03.01.2017
3 1 Atbildēt

Un kas pie tā vainīgs? Tādi kā tu, kas vienus satiksmes dalībniekus nostāda augstāk par citiem.

uupis Reģ.: 13.01.2004
1 2 Atbildēt

Nu ka pierādījums studijā nu tā lai tu nebūtu melis parastais!

core Reģ.: 03.01.2017
1 2 Atbildēt

Kādus pierādījumus? To ka tu saki ka gājējam nav jāpārliecinās par to ka viņš tiek palaists izejot uz gājēju pārejas? 

Normāli būtu jābūt, ja gājējs ir notriekts uz gājēju pārejas, tad abpusējā vaina, ja ārpus gājēju pārejas, tad gājējs vainīgs.

uupis Reģ.: 13.01.2004
1 1 Atbildēt

Kur es ko tādu esmu teicis? Pameklē! Ja neatradīsi tad MELIS!

Otrkārt tev kā šoferim ir jāzin savs PIENĀKUMS 25.3! un jāzina prasība 2.9 kurā tev ir UZRAKSTĪTA tava rīcība! 145. punktā ir vārdiņi DOT CEĻU!

Treškārt neviens vēl līdz šim nav paskaidrojis kā gājēja pārliecināšanās vai nepārliecināšanās atceļ vadītāja pārkāpumu - prasības DOT CEĻU nepildīšanu?

Ceturtkārt - tavs Normāli būtu jābūt... ir sētas noteikumi, tad kad ierakstīsi tos satiksmes noteikumos, tad arī parunāsim, bet tā tu esi no tiem mietpilsoņiem kuri auto bleķus vērtē augstāk par cilvēka dzīvību!

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 1 Atbildēt

uupis dēļ šādiem un līdzīgiem krāniem cieš visi. Nožēlojami. Izskatās, ka nav varianti. Max ātrums 80 un +30 tiesības nost. Nākamais solis, datu ieraksts nesējā. Pēc negadījuma paskatās, vai vēl labāk CP reāllaika kontrole. Vai pat automātiska kontrole. Atsevišķos auto valsts NR zīmēs šāds rfid jau ir.

www.rfidhy.com/rfid-is-the-future-for-the-car-license-plate/

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 1 Atbildēt

Rumbulas lidlauku arī aizklapēja ciet dēļ idiotiem! Tagad ziemas braukšanu patstāvīgi apgūt nav iespējams! Tikai par maksu un trasē - bet līdz trasei ir jānokļūst!

Braucu garām vakar tam krašungam Vienības gatvē! Visticamāk ka opis sajauca pedāļus un bremzes vietā nospieda gāzi! Apstājās tikai tad kad priekšējie rati uzkārās gaisā citādāk būtu pāri Jelgavas ielai un tajos krūmos nogrimtu!

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 1 Atbildēt

core rakstīja: Un kas pie tā vainīgs? Tādi kā tu, kas vienus satiksmes dalībniekus nostāda augstāk par citiem.

Ar tevi viss skaidrs - turpini atbalstīt braukšanu ar auto pa trotuāru, kas ir AIZLIEGTS!

core Reģ.: 03.01.2017
1 0 Atbildēt

Ja? Kur es to esmu atbalstījis? Iedzer tak vienreiz savas zāles.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 1 Atbildēt

Tu rakstīji - pārlasi savu citātu un tad iepazīsties ar avāriju Vienības gatvē sestdien un aplūko kur stāv auto un kurā vietā tika nogalināta studente un kurā vietā tika sakropļots jaunietis un kurā vietā un kādā veidā auto apstājās!

Tu uzrakstīji ka es nostādu gājējus uz trotuāra augstāk par auto braukšanu pa trotuāru!

Tāds skats ka zāles jādzer tev un ilgi jācīnās lai meļa statusu nomazgātu!

core Reģ.: 03.01.2017
0 0 Atbildēt

Tad notrieca uz gājēju pārejas vai uz trotuāra?

Normāli uzraksti, lai var saprast.

core Reģ.: 03.01.2017
1 1 Atbildēt

uupis rakstīja: Kur es ko tādu esmu teicis? Pameklē! Ja neatradīsi tad MELIS!

Otrkārt tev kā šoferim ir jāzin savs PIENĀKUMS 25.3! un jāzina prasība 2.9 kurā tev ir UZRAKSTĪTA tava rīcība! 145. punktā ir vārdiņi DOT CEĻU!

Treškārt neviens vēl līdz šim nav paskaidrojis kā gājēja pārliecināšanās vai nepārliecināšanās atceļ vadītāja pārkāpumu - prasības DOT CEĻU nepildīšanu?

Ceturtkārt - tavs Normāli būtu jābūt... ir sētas noteikumi, tad kad ierakstīsi tos satiksmes noteikumos, tad arī parunāsim, bet tā tu esi no tiem mietpilsoņiem kuri auto bleķus vērtē augstāk par cilvēka dzīvību!

Palasi pats savus iepriekšējos vāvuļojumus par šo tēmu, kad kāds piemin, ka gājējam ir jāpārliecinās par drošību.

uupis Reģ.: 13.01.2004
1 0 Atbildēt

Kā gājēja pārliecināšanās vai nepārliecināšanās atceļ prasību DOT CEĻU kura jāpilda šoferim?

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 2 Atbildēt

Nu ja kā tāds kā Bradypus, kuram obligāti katru brīdi/rītu vajag uzspolēt uzdriftēt/uzbremzēt. Jo citādi cilveciņš nesaprot, ja vakar ledus slīdēja, arī šodien viņš slīd. Un pie šķūnīša ja neslīd tad lielpicānijas tur kādā krustā, miera vējos pilnīgi iespējams var atkal slīdēt ☝️Citādi kā tā var mierīgi pabraukt ar jaunajiem ms lipekļiem. Vajag nedaudz skaidu noņemt🙈 Nez cik ta liels tas test algoritma interevāls irA?

core Reģ.: 03.01.2017
2 0 Atbildēt

Vispār jau ir tikai normāli ik pa brīdim pārbaudīt ceļa stāvokli.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 2 Atbildēt

Tev jāspēj to novērtēt vizuāli. Pilnīgi bezjēdzīgi veikt testu un konstatēt, ka neslīd, jo pēc 50m jau pie pārejas kur visi piebremzē/pierullē ir melnais ledus.

core Reģ.: 03.01.2017
1 0 Atbildēt

Vizuāli 😂 visiem nav tāda lāzerredze, kāda laikam ir tev.

Nē, melnais ledus neveidojas tur kur visi piebremzē, laikam nemaz nezini kas ir melnais ledus.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
1 0 Atbildēt

Redz kurš brauc plūsmā un visu laiku bremzes spaida. To redzu tagad.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nav obligāti jāspaida bremzes - var arī uzgāzēt

core Reģ.: 03.01.2017
0 0 Atbildēt

Nē, bremzes saķeres pārbaudīšanai izmantoju visretāk.

Freijers Reģ.: 06.09.2018
0 0 Atbildēt

ko tu tur dirs ?! Kāds vēl vizuāli, ko vizuāli zem sniega konstatēsi, ka ir ledus Vai vizuāli kādā piķa melnā ceļu posmā konstatēsi, ka ir melnais ledus ? 

Tikai un vienīgi, ja nevienam tas netraucē un nemulsina maigi piebremzēt un tad jau redz slēdzas ABS vai nē. tieši tas pats ar pretbuksi (tā gan mazāk ko izsaka).

core Reģ.: 03.01.2017
3 1 Atbildēt

uupis rakstīja: Kur es ko tādu esmu teicis? Pameklē! Ja neatradīsi tad MELIS!

Otrkārt tev kā šoferim ir jāzin savs PIENĀKUMS 25.3! un jāzina prasība 2.9 kurā tev ir UZRAKSTĪTA tava rīcība! 145. punktā ir vārdiņi DOT CEĻU!

Treškārt neviens vēl līdz šim nav paskaidrojis kā gājēja pārliecināšanās vai nepārliecināšanās atceļ vadītāja pārkāpumu - prasības DOT CEĻU nepildīšanu?

Ceturtkārt - tavs Normāli būtu jābūt... ir sētas noteikumi, tad kad ierakstīsi tos satiksmes noteikumos, tad arī parunāsim, bet tā tu esi no tiem mietpilsoņiem kuri auto bleķus vērtē augstāk par cilvēka dzīvību!

Treškārt nekā neatceļ. Viens nepildīja savas prasības, otrs nepildīja. Abi vainīgi.

Ceturtkārt nejauc mani ar sevi. Es dzīvību vērtēju augstāk, tāpēc es bērniem nemācu, ka gājējs var droši maukt pār gājēju pāreju pat galvu nepagriežot jo ir tak priekšroka, es mācu, ka jāstāv kamēr mašīna apstājās, un tad drīkst iet pāri.

uupis Reģ.: 13.01.2004
1 0 Atbildēt

Kas notiek situācijā kad šoferis nepilda prasību DOT CEĻU bet gājējs pārliecinās un neiziet uz pārejas? Kurš ir pārkāpējs?

core Reģ.: 03.01.2017
1 0 Atbildēt

Tad pārkāpējs ir tikai šoferis. Gājejs neko nepārkāpa un izglāba sev dzīvību. Ja abi pārkāptu, sekas jau var būt traģiskas.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Aleluja - beidzot vienam aizgāja mans mesedžs!

core Reģ.: 03.01.2017
0 0 Atbildēt

Kas aizgāja? Izskatās ka tev pašam aizgāja. Es jau sen teicu ka abi vainīgi, ja notiek sadursme, bet tu mēģināji visu vainu nogrūst uz autovadītāju

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

25.3 kur liksi?

core Reģ.: 03.01.2017
0 0 Atbildēt

Turpat kur visus pārejos, es neizceļu no noteikumiem tikai vienu punktu.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
1 2 Atbildēt

msh rakstīja: Nav obligāti jāspaida bremzes - var arī uzgāzēt

Tak viņi visi viens kačātāji🙈 spaidītāji😍

www.lsfed.lv/index.php/svarcelsana-latvija/jaunumi/248-pasaules-cepionats-riyadh-2023-rezultati

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

ZZZZ rakstīja: Nu ja kā tāds kā Bradypus, kuram obligāti katru brīdi/rītu vajag uzspolēt uzdriftēt/uzbremzēt. Jo citādi cilveciņš nesaprot, ja vakar ledus slīdēja, arī šodien viņš slīd. Un pie šķūnīša ja neslīd tad lielpicānijas tur kādā krustā, miera vējos pilnīgi iespējams var atkal slīdēt ☝️Citādi kā tā var mierīgi pabraukt ar jaunajiem ms lipekļiem. Vajag nedaudz skaidu noņemt🙈 Nez cik ta liels tas test algoritma interevāls irA?

Vienīgais, kas neko nesaprot, esi tu. Tev liekas, ka dzīvo pasakā, kurā auto vienmēr būs drošs un stabils. Un tajā mirkī, kad tava pasaka beigsies, atliek tikai cerēt, ka nepaņemsi kādu līdzi. Milzīgā atšķirība starp mums ir tā, ka man ir praktiskas zināšanas un pastāvīgi atsvaidzināta pieredze kā kontrolēt saslīdējušu auto. Tu, savukārt, varēsi tikai čīkstēt, "kā nu tā notika, jo braucu taču tik uzmanīgi un prātīgi..."

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Ok nu tad pastāsti man kāpēc tu aizstāvi ātrumpārkāpumu un kā tu argumentē, kāpēc drīkst braukt ar +30 Dzīvojamā zonā? Ja atbilde būs loģiska tad iedzeršu zāles, lai nonāktu uz viena viļņa ar tevi!

Iedzer jau nu tās zāles, varbūt tad pieleks, ka iebilst pret nesamērīgu sodu nav tas pats, kas aizstāvēt atrumparkapumu. Tieši tāpat neviens nesaka, ka drīkst braukt dzīvojamā zonā ar +30.

Visa diskusija ir tikai par taviem meliem, ka šis sods būšot tikai dzīvojamā zonā. Un visi iebildumi, par policijas tiesībām sodīt ar šo sodu uz šosejas.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Atsvaidzināta aizvaig pieredze- tas ir tad, kad (ja) tas Lohs izvairās no soda/Par! (apzinātu) sānu slīdes izraisīšanu.Jūs to savu sasslīdējušo suuudu noteikti kāreiz kādā tādā Dzīvojamā zonā "atsvaidzinājāt".Es būt noteikti (tā samērīgi) uz Notikuma vietu izsaucis tā dēvēto Miliciju.Jā.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

core rakstīja: Tad notrieca uz gājēju pārejas vai uz trotuāra?

Normāli uzraksti, lai var saprast.

Netene bija autobusa pieturā uz trotuāra!

Puisis iespējams gāja pa pāreju!

Auto apstājās tikai tad kad velkošie rati uzkārās gaisā uz soliņa!

Pieņemu ka opis pa vēlu pamanīja puisi uz pārejas un gribēja bremzēt un spieda kāju grīdā! Un pēc tam nesaprata kāpēc šams nesās jo viņš taču gribēja bremzēt! Automātiem ne vienu vien reizi esmu redzējis kad šoferis saputro pedāļus!

core Reģ.: 03.01.2017
0 0 Atbildēt

Tātad divi vainīgie nogalināja nevainīgu meiteni. Tik nesaprotu kāds šim sakars ar tēmu.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Viens vainīgais - tas kurš sajauca pedāļus un domāja ka ir visgodīgākais šoferis pasaulē!

Būtu tur 30 - iespēja palaist gājēju un nesajaukt pedāļus palielinās vairākkārtīgi!

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Pārstāj melot. Pedāļu jaucēji to lieliski pieprot arī no stāvoša auto. Un tieši lēnāka braukšana rada gājējam lielāku maldinošu drošības sajūtu pirms auto uzgāzē un brauc virsū.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Nu tad pastāsti NEMELOJOT kā var ar auto apstāties uz soliņa, kad velkošie rati pakarās gaisā, 25 metrus no sadursmes vietas ja spiež bremžu pedāli! Pirms tam uzmanīgi apskaties fotoattēlus vismaz delfos, nu lai nebūtu atrauts no realitātes! Tajos var redzēt visu nepieciešamo!

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Nespēju. Kā lai tev paskaidro, kas ir pedāļu sajaukšana?

expertwitness.trl.co.uk/sudden-acceleration-syndrome-hypothesis-pedal-error/

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 1 Atbildēt

Bradypus rakstīja:

ZZZZ rakstīja: Nu ja kā tāds kā Bradypus, kuram obligāti katru brīdi/rītu vajag uzspolēt uzdriftēt/uzbremzēt. Jo citādi cilveciņš nesaprot, ja vakar ledus slīdēja, arī šodien viņš slīd. Un pie šķūnīša ja neslīd tad lielpicānijas tur kādā krustā, miera vējos pilnīgi iespējams var atkal slīdēt ☝️Citādi kā tā var mierīgi pabraukt ar jaunajiem ms lipekļiem. Vajag nedaudz skaidu noņemt🙈 Nez cik ta liels tas test algoritma interevāls irA?

Vienīgais, kas neko nesaprot, esi tu. Tev liekas, ka dzīvo pasakā, kurā auto vienmēr būs drošs un stabils. Un tajā mirkī, kad tava pasaka beigsies, atliek tikai cerēt, ka nepaņemsi kādu līdzi. Milzīgā atšķirība starp mums ir tā, ka man ir praktiskas zināšanas un pastāvīgi atsvaidzināta pieredze kā kontrolēt saslīdējušu auto. Tu, savukārt, varēsi tikai čīkstēt, "kā nu tā notika, jo braucu taču tik uzmanīgi un prātīgi..."

Tas ir tikai apsveicami par Tavu pieredzi. Bet pastāsti man, kas pagaidām tpfu,tpfu vēl ir izticis bez crash, kā rīkoties uz ceļa sniegota, puteņa laikā. Velkot 2asu piekabi kurai tās, riteņu ceļi ir platāki kā auto, un piekabē atrodas otrs auto, kas domāts ārpusceļa pasākumiem? Varu TEV uc atbildēt, tev jābrauc tā it kā bremzes vispār nebūtu! Tu tur neko nenobremzēsi, ja kāds priekšā izdomās pārbaudīt pēkšņi savas bremzes. Distance, stūre un b variants kur palikt.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Ja apsveicami, tad par ko ir tavs cepiens? Un kādēļ tagad man lasi lekciju par BE kategoriju? Man arī tāda ir, ko nu?

core Reģ.: 03.01.2017
0 0 Atbildēt

Un ko tu ar to gribēji pateikt? Ja tu pārvietojies ar tādu sastāvu, tad tev būtu noderīgi vismaz zināt kas ir melnais ledus.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
1 1 Atbildēt

Es neciešu divkosību. PUNKTS. 

 Neatbalstu driftēšanu pa koplietošanas ceļiem. Visādi zēniņi pa rajonu lielveikalu stāvlaukumiem un ērgļainiem ceļa līkumiem ar saviem bīteriem un quttrām lido tev virsū. Kur palikt normāliem vadītajiem? Bēgt? Tas stāsts par tiem rauduļiem gauduļiem, neviens cp tevi neaiztiks bez vajadzības, ja arī nedaudz izslīdēsi/izbuksēsi...Pamēģini Monako izspolēt, tad zināsi kas ir SODS.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Tu pats nesaproti, ko neciet un mīli stulbumu. 

Kāds sakars tam ko saku es ar "ar saviem bīteriem un quttrām". Tos jau kā reiz kotrolēt nespēj, tādēļ ir vajadzība "aiztikt" jebkuru, kas pa rokai, lai pierādītu, ka strādā un plānu izpildītu.

Tu esi tikpat adekvāts, kā Ūpis, kurš ar +30 tiesību atņemšanu atrisinās problēmu ar pedāļu jaucējiem.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 4 Atbildēt

Ūpis vienmēr ir atbalstijis utopiju un cer ka kādreiz būs autovadītāju pārkvalifikācija reizi 10 gados un pēc 50 reizi 5 gados teorija + prakse eksāmeni!

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Iz dzīves - ledus, manam bīterim naglas, aiz manis brauc kaimiņš ar priekšpiedziņas auto bez šipiem un pielien tuvāk par 1 m. Ūpim tas nepatīk - Ūpis pasvaida bītera aizmuguri - uzreiz ir distance 2 automašinu attālumā un nākamajā krustā kaimiņa bremzēšanas ceļš knapi pietika lai netaranētu Ūpi!

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Rekā... Ūpis izrādās apzināti driftē pa dzīvojamo zonu... Nekur citur jau nezinās, ka aizmugurē braucošais ir kaimiņš. Lai gan arī tas ir "tuvāk par 1 m" ļoti apšaubāmi - drīzāk jau Ūpis vienkārši atkal melo.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 1 Atbildēt

UUU! Kur manā tekstā ir Dzīvojamā zona? Lūdzu citātu studijā! Un kurš tad ir MELIS?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Nu pastāsti jau nu visiem sīkāk, kā brauci ar kaimiņu pa šoseju driftējot mazāk kā metra attālumā...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 1 Atbildēt

Es? Braucu metra attālumā no kaimiņa? Ko tu pīpē?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Rekur - cik stulbam ir jābūt, lai divu postu attālumā neatcerētos, ko pats rakstījis: "kaimiņš ar priekšpiedziņas auto bez šipiem un pielien tuvāk par 1 m. Ūpim tas nepatīk - Ūpis pasvaida bītera aizmuguri -"?!

core Reģ.: 03.01.2017
0 0 Atbildēt

Nu ūpim te taisnība, viņš tak nebrauca.... viņš driftēja

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Nu jā - kaimiņš brauca AIZ manis nevis es AIZ kaimiņa!

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Ā, sapratu, braucot priekšā sanāk tālāk, nekā aiz. Piedod, tad vairāk komentāru nav.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
1 2 Atbildēt

core rakstīja: Un ko tu ar to gribēji pateikt? Ja tu pārvietojies ar tādu sastāvu, tad tev būtu noderīgi vismaz zināt kas ir melnais ledus.

Tā mierīgi uz lielā ekrāna ar labu audio paklausies šo. Nevajadzēs rītā vakarā savas tabletes lietot🙈

core Reģ.: 03.01.2017
0 0 Atbildēt

Redzu, ka tev tavā stulbumā vairs nav ko teikt.

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

NU jau jūs tauta te bezjēdzīgi sacepušies visos iespējamos virzienos, kas ir jūsu sūda 30+ km/h pie tā ka mūsu platuma grādos mēs pastāvīgi kustamies ar ~ 950 km/h lielu ātrumu pat stāvot uz vietas ( Zemes rotācija), aizbrauc uz ekvatoru un tur jau 1600 km/h ... ko var matus skaldīt "par sīkumiem". 

😝

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
1 0 Atbildēt

Bet kā ar 100 000+ km/h  ar kuriem mēs skrienam apkārt Saulei?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Tu kad "smel" tad baigi dziļi ... bet tad var vienmēr arī dziļāk - Piena ceļa zvaigznājs "skrien" jau ar pāris miljoniem km/h...

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Pa lielam pofig. Tik sanāk diezgan viegli pārsniegt kādā dzīvojamā zonā, kura ne vienmēr ir acīmredzama

WALA Reģ.: 19.06.2002
2 0 Atbildēt

Un galvenais jāuzmanas ar velo - ar to jau biežāk brauc tur un pa tādiem ceļiem un takām kur diezin vai vispār kāds ir pūlējies uzlikt ceļazīmi ...

P.S. Un "pipeec, pipec" Slinkais ar 35 km/h ielidoja benzītankā uzpumpēt riepas ... velim ... pārsniedzot ātrumu par vesliem 30 km/h ... CP/VP-istam gandrīz kafija izkrita no rokām un cīsiņš klēpī ...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 1 Atbildēt

Tad tāpēc alkāni nevar noturēt virzienu - zames griešanās ātrumam netiek līdzi!

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Gluži tāpat kā tāl-šaušanā, šauj D vai Z virzienā un atkarībā no attāluma - lode lidos pa labi no mērķēšanas punkta, šauj uz Austrumiem - trāpīsi virs mērķa, un šausi uz Rietumiem - zem mērķa.

Tā ka no trases jānoņem visi tie kam "rezultāts neatbilst" sagaidītajai normai ...

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 2 Atbildēt

WALA precīzi, spriežot pēc, mums uz šīs zems palicis vien daži gadi.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

ZZZZ rakstīja: Tev jāspēj to novērtēt vizuāli. Pilnīgi bezjēdzīgi veikt testu un konstatēt, ka neslīd, jo pēc 50m jau pie pārejas kur visi piebremzē/pierullē ir melnais ledus.

Lai visiem būtu skaidrs. Par melno ledu sauc parādību, kad ar plānu ledus kārtiņu pārklājas pilnīgi tīrs asfalts. Tas ledus ir tik plāns, ka cauri tam spīd asfalts, līdz ar to viņš var būt praktiski neredzams. Tāpēc arī to sauc par melno ledu. Tas, kas atrodas zem sniega, vai slidkalniņi pirms krustojumiem/ pārejām nav nekāds melnais, bet vienkārši parasts ledus.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
1 1 Atbildēt

Ledus vai tas Kilimandžaro Āfrikā, vai Norvēģijas Trysil vai tavā kokteilī ir tikai ledus. Sauc tur viņu kā gribi.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Tavā teiktajā ir "iekšējas pretrunas"  - sauc kā gribi  - tātad "melnais ledus" ir "OK", bet tad reizē saki ka  "neOK", jo tas tāpat ir ledus.  🙈

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Nav pretrunas jo šajā gadījumā svarīgi ir 2 parametri - nosaukums un īpašības -> LEDUS un SLĪD un nav svarīgi vai tas ir rozā, melnais vai dzeltenais!

Tāpat kā ja tev vajag piemēram gredzenu un lai būtu dzeltens un spīdētu, tev nav svarīgi ir vai nav prove, kura prove un vai vispār tas ir baltais zelts, rozā zelts vai īstais zelts ar provi 375, 585, 916 un 999.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Ar līdz galam nepiekritīšu - pie -11 un zemāk grādiem ledus salīdzinoši vairs neslīd, ja nekaisītu to maisījumu ko tagad kaisa, tad faktiski neslīdētu jau no -7. 

Ar neslīdēt saprotot to, ka var pa tādu vilkt uz visiem maksimāli atļautajiem un nebūs nekāda problēma sabremzēties ievērojot klasiski visu to ko ziemā jāievēro.

Un arī slidens ledus nav nekas īpašs - nezinu cik gara ir pagrieziena un Olaini bremzēšanas josla ( Jelgavas štrāsē), bet pat tad kad bija vairāk kā slidens - iegāju tajā ar ~ 90+km/h ( jā jā pilnīgi aplam, bet pie plikas štrāses drusku negaidīts "prieks"), mazliet saslīdeja pakaļa, bet līdz iegriešanās vietai tiku lejā līdz 20km/h, tā ka tur 2 vienkārši nespēja pabraukt, un griežot 90 grādus, tur bembists vispār ar knapi 5 km/h griezās ... tik "ļoooti" gan tur stabili neslīdēja ...

P.S. un tas ir tieši tas kāpēc es "mīlu" manuālo kārbu ...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Atbalstīts!

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 1 Atbildēt

Bet ja nopietni, atgriežoties pie topika. Lielajā pareizo braucēju DE zemē. Tur vadītāju tendē nevis plūsmu nebremzēt, bet tieši otrādi pieturēties pie vadītājam pieņemama ātruma. Tad daudzās, īpaši nelielajās pilsētiņās ir 30 lai būtu mierīgāka satiksme JO. Viņu noteikumi paģēr ka TEV ir jābūt gatavam ja bērns vai vecs cilvēks var PĒKŠŅI izdomāt iet pāri ielai da jebkur, un ceļa vidū apgriezties un iet atpakaļ! Apriori TEV kā vadītājam viņi jāuztver kā csn nezinātājam! Velo braucējs jāapbrauc ne mazāk 1.5m intervālu! Policija šim īpaši pieseko. Tur var sakrāties liela kolona aiz tāda večuka kas tur knapi minās un neko...Vispār arī eksāmenu liekot ir blakus instruktors un aizmugurē sēž eksaminātors. Lielākā uzmanība tiek pievērsta cik mierīgi/pārliecinoši brauc licējs un kā tiek galā ar satiksmes situāciju. Nekad nebūs piezīme par braukšanu -20kmh no atļautā max ātruma. Un soda punktus tur var ātri sakrāt, kas pie 8 tādiem caurumiem tavā feilā ir palikšana bez vadītāja apliecības.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Normālos apstākļos vācieši nemēģina "pārlekt" dirsu  un plūsmu, bet "ciemiņu" dēļ  piemēram Nurburgā ( Nürburg) kur atrodas slavenā auto trase, ir salikts 30 + kabatas ar sašaurinājumu līdz 1 joslai 2 virzienos, ka tu nemaz nevari aizskriet neņemot vērā apkārtējos un pretimbraucošos ...

darklight Reģ.: 29.10.2013
3 0 Atbildēt

Katru reizi, kad kāds liek priekšā kādu Vācijas piemēru, man gribas atgādināt, ka vācieši no varenas nācijas ir pārvērtušies par nevarīgām lupatām. Tāpat kā liela daļa pārējo eiropiešu.

core Reģ.: 03.01.2017
1 0 Atbildēt

Un tiem Vācijas ierobežojumiem pretī varu likt to, ka uz pat visādiem lauku ceļiem ir 100km/h, bet uz tādiem kā Ķekavas apvedceļš ļoti bieži vispār nav limita. Bet te nez kāpēc daži "gudrīši" redz tikai vienu pusi.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Tādi core licēji +20, tur brauc -20. Izlasi ko Wala par vienas vietas lecējiem pieminēja. Vāciets ar lielāko prieku piezvanīs Emīram un Tevi piefiksēs. Kad pēdējo reizi tur pa laukiem to 100 mauci? 🙈 Tepat LT visi šie maucēji tādi mierīgāki paliek...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

ZZZZ rakstīja: Tādi core licēji +20, tur brauc -20. Izlasi ko Wala par vienas vietas lecējiem pieminēja. Vāciets ar lielāko prieku piezvanīs Emīram un Tevi piefiksēs. Kad pēdējo reizi tur pa laukiem to 100 mauci? 🙈 Tepat LT visi šie maucēji tādi mierīgāki paliek...

Šovasar. Un vietējie sēdēja astē visnotaļ neievērojot distanci, jo par lēnu mana braukšana likās. 

Lielā atšķirība, ko tu nespēj aptvert - tur ierobežojumi NAV salikti visur, kur pagadās, un ja ir zīme 30, tad tai patiešām IR iemesls, nevis vienkārši kāds kabinetā sēdētājs iesprauda mietu pļavas vidū.

LT mierīgāki tikai uz pagalam sačakarētā ViaBaltica, kas no vienas vietas nosēts ar saliņām, mietiņiem un vidējā ātruma kontroli un tur fiziski nav citur kur likties, kā ilkties aiz kāda lēnbraucēja, kas nobloķē satiksmi. Plūsma kopumā lēnāka, bīstamas situācijas vairāk. Lēnie VIENMĒR ir vieglie, kas spiež arī fūres braukt lēnāk un veidot bīstamus blīvus "vilcieniņus""\.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti