VW detalju tirgus

Audimans Reģ.: 01.11.2001

moin!

ja šķūnītī kādam kas aizķēries, vai kāds ko meklē šī varētu būt īstā vieta...[addsig]

 
Rom4iks Reģ.: 05.12.2002
0 0 Atbildēt

Tauta, vajag IEPLUDES KOLEKTORU NO VW SCIROCCO 1.8 16V DOHC, ja kadam ir tad dodiet ziņu, nopirkšu par sapratigam naudiņam! romans@ncs.lv 9285683 cena varētu būt 5 -15Ls

Marchs_GTM Reģ.: 25.02.2002
0 0 Atbildēt

Ac1d - jaa, lai nonjemtu spoguli, tur jau baigais chakars ne

Marchs_GTM Reģ.: 25.02.2002
0 0 Atbildēt

Paardodu:

*Jettas prieksheejo lukturu komplektu (abi lukturi, brille, biezaa reste). 60Ls.

*Lielaas Golf2 durvis 3durvju modelim. (ar lielo stiklu) abas durvis - 50Ls.

*karburaatoru (divkameru piersburg) no 1.8 GT motora. Ar visaam shljaukaam un pievadiem. Nekaada pirotehnika. 25Ls

*Lietos diskus 15" 5staru, ar visaam riepaam. 150Ls

*Golf Mk II prieksheejo resti bez embleemas vietas, 2 lukturiem. 25Ls

*Golf Mk 2 aizmugureejos lukturus (augshaa sarkana liinija, apakshaa melna. 30Ls

*Golf Mk II durvju spoguljus(lielajaam durviim melnaa kraasa) 25Ls

*Lietotu K&N gaisa filtru (apaljo, bet var iemaaniit orgjinaalajaa kastee) 15Ls

*Bonrath Power Rohr 1.8GTI 8v shpricei. 20Ls

*Dino sporta stuuriiti (2 ar visu paareju. Paareja der vw Golf >89.g. un attieciigi paareejiem car. ~>88.g. Stuuriiti vajag paarvilkt. 45Ls

*Golf Mk II 3durvju virsbuuves, lielo durvju kreisaas puses elektrisko loga paceelaaja motoriiti. 20Ls

*Golf Mk II biezaa bampera pavarotus, tumshos. 10Ls komplekts.

e-mail: marchs@clubgtm.lv tel. 9944443[addsig]

SaiX Reģ.: 26.06.2003
0 0 Atbildēt

To Marchs_GTM:

A kaads arii peerk pa taadaam cenaam no Tevis ? Vienk jautaaju !

Maiky Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

2 Marchs

KAs tad gadiijies, ka iztirgo savu auto?

Citiem..

Mosh kaadam kautkur meetaajaas 3golfa pakaljeejais kreisais lukturis.Standarta.Vareetu iegaadaat pa sapraatiigu ciiparu[addsig]

Marchs_GTM Reģ.: 25.02.2002
0 0 Atbildēt

SaiX - kuras cenas tev tieshi nepatiik? Aizej pabraukaa pa shrotiem un saliidzini. Un es nepiedaavaaju nekaadus suudus, bet reaali kvalitatiivas lietas. Protams piem. kautkaadas izruuseejushas durvis shrotaa buus leetaakas. Ja esi nabaga students, kas katru dienu grib malkot alinju, tad nesuudzies par cenaam.[addsig]

Marchs_GTM Reģ.: 25.02.2002
0 0 Atbildēt

Maiky - neizpaardodu. Paardodu vienkaarshi to kas ir sakraajies lieks.[addsig]

Maiky Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

Marchs - vai tas viss ir no taveejaa?? Vai kaa?

Man te vienu briidi ienaaca doma praataa motoru paarlikt, jo dikti taa bundza patiik un vareetu buut nedaudz leetaak nekaa veselu normaalu gada 1.8 GTI DOCH...itkaa hitleros var pa apm 250 - 300 oiro dabuut, bet beail, ka nav kaads suudiigs...Mosh kaadam Riigaa vai kaukur LR ir kaads normaals katls, ko ielikt...[addsig]

Maiky Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

Paklau, man taa reste ieintereseeja...vieniigi cipars nevisai Tipa ar lukturiem vai bez? Jo lukturi man tipa ir..nevajag..[addsig]

SaiX Reģ.: 26.06.2003
0 0 Atbildēt

To Marchs_GTM:

ne ne viss ir labi man jau ar vienc golfs metejas un domats rezerves daljas pardot, ta ka me tikai vairak vai mazak sportiska interese par cenam! Vienk reste prieksheja man deretu pez vw ziimoga, bet nu uz doto mirkli out of $$$

Marchs_GTM Reģ.: 25.02.2002
0 0 Atbildēt

nu ok. tad nu kadn u ir veelme kautko pirkt, dodat zinju. Taa cena restei ir pat paaraak normaala. Kaadeelj? Jaunu taadu resti ar aiztaisiitu vw simboliku, var iegaadaaties par 52Ls. Nopirkt jaunu resti, nest pie meistara, lai vinjsh lodee un taisa un njemaas = 10Ls reste + 15-20Ls darbs + pasha laiks. Un galaa tas pats sanaak. Nu nez, skataas pashi

Marchs_GTM Reģ.: 25.02.2002
0 0 Atbildēt

Maiky - nu man arii ir shtuks sho to pamainiit motooriitii, bet nu Latvijaa toch neko praatiigu neatradiisi. Jaaparunaa ar dazhiem labiem kas autinjus dzenee no vaachiem.[addsig]

Maiky Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

Marchs ->

Man comaks pa Vaaciju dziivojas, vinsh zinoja, ka var motoru dabuut pa apm 250 - 300 euriem, itkaa jau padaargi (laikam) nezinu. Bet uz doto momentu negribaas taadu money izsviest...

Ja ir interese, varu tam dzekam uzzvaniit un pateikt ko vajag...

Man maajaas tipa meetaajaas jauna reste..a ja ar pashdarbiibu nodarbojas, mosh var kautko pac sabuuveet?[addsig]

Marchs_GTM Reģ.: 25.02.2002
0 0 Atbildēt

Maiky - uzzvaniisim gan. Man arii taa lieta interesee. Bet taa uz rudens pusi. Motoriiti paarbuuveeshu pa naakamziemu. Tagad biki jaapaspuiezh uz vizuaalo

Ja labs motoriits - tad cena normaala. Nav ne vainas.

Par to resti - nu jaa, var meegjinaat pats, BET, vajadziigi visi nepiecieshamie shtrumenti + veel jaagriezh aaraa gabals no jau esoshaas restes. Liidz ar to, ja kautkas nesanaaks, tad nebuus ne shis ne tas un abas restes buus sadirstas Nez, nu uztaisiit jau var, tikai KAA. Man patiik ja viss ir ok, taadeelj to ko sevishkji nemaaku, uzticu citiem.[addsig]

Maiky Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

-> Marchs

Nu fiicha taada, ka man taa otra reste taapat ir salauzta (tas rimbulis, kas ap lampu ir nolauzts) tapeec domaaju to nahrenizeet Un ir izveele, vai njemt un likt ar ziimi (vw) vai nedaudz paartaisiit Taada taa doma..un nedomaaju, ka tas buutu aarpraataa gruuti - dazhas dienas pi.shas un aidaa ar pilno resti

Nu HVZ, varbuut jaameegina to kraaninju pielauzt, lai nomet ciparu par to motoru...lai gan veel otrs aspekts - nezinu, cik ilgi ar sho auto braukaashu...nav jeegas sagaazt lielumlielo piki iegshaa un tad meeginaat paardot pa taadu ciparu - mani tak dir.st pasuutiis ...no otras puse kautkaadam entuaazistam mieriigi, jo gads ir ok, un ja veel smucki sataisiits...[addsig]

PIG Reģ.: 26.12.2003
0 0 Atbildēt

Sweiki Vwaagenieshi!

Man ir baigaa nepiecieshamiba pec Golfa aizmugurejam (uz augshu) veramajaam durvim, velams sarkanas..

Moska kadam skjuniti kaut kur aizkjerushas...

un varbut kads var ieteikt, kur, pec iespejas letak, var aizmetinat Nr. vietinju... Protams, bez kvalitates nederes.. Nu taa!

gan skaidri apjautajos

SaiX Reģ.: 26.06.2003
0 0 Atbildēt

Marchs_GTM

Pieturi maybe pie sevis to prieksheejo resti ja iipashi neapgruutinaatu tas Tevi - mans veelaak vareetu vinju panjemti no Tevis, me tagad vienk mashina tiek taisita un lieka pikjiisha nau !

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

2 PIG

man ir tikai aizmugureejaas (uz saaniem veramaas) durvis [addsig]

Bimbo Reģ.: 08.05.2003
0 0 Atbildēt

Gribēju pajautāt vai kāds nepārdod Passata 94g. aizmugurējo kreiso durvju ručku, un TDI motoriem pa virsu nāk tāds plastmass, gribētu arī to.

endrju Reģ.: 13.12.2003
0 0 Atbildēt

Klau March!Man buutu stipri interesanti uzzinaat siikaak, kas tie ir par diskiem, kurus Tu tirgo![addsig]

PIG Reģ.: 26.12.2003
0 0 Atbildēt

--> subaru

forshi, man ka reiz kapotu vajadzeja!

ne, nopietni, nav kadam taas durvis... ;(

Un mosh kads var dabut B4 ruchkas...

Marchs_GTM Reģ.: 25.02.2002
0 0 Atbildēt

Pig - kaads sakars mekleet to aizmugureejo haubi sarkanaa kraasaa, ja domaa metinaat ciet peec tam, shaa vai taa taksh jaapaarkraaso buus. Nesaprotu tavu domu gaajienu. BTW, ja dosi labu ciparu, man ir aizmugureejaa haube, jau aizmetinaata utt. Veel tikai jaanokraaso tev veelamaa kraasaa. Ja vajag - dod zinju uz marchs@clubgtm.lv[addsig]

PIG Reģ.: 26.12.2003
0 0 Atbildēt

Machs_GTM

Plaana bij pagaidam, jo velos nak. ned. iziet tehnisko, zin, lai neatshiras detaljas kraasa, ka tur pec plaana.. un tad metinat ciet...

Tagadejai roku cauri var izbazt!

PIG Reģ.: 26.12.2003
0 0 Atbildēt

cik tad prasi par savu vaaku?

Tu te ta bik viltigi tirgo visu nost..

ka tik plana nav kads Corrado

Marchs_GTM Reģ.: 25.02.2002
0 0 Atbildēt

Neee, corrado nav plaanaa, vienkaarshi ir taa, ka man visas daljas ir dubuultiigi pamazaam savaakushaas. Tagad jaasaak tirgot. Nav ko marineet garaazhaa un saak trauceet jau.

Nu to vaaku pa 30-35Ls skatoties cik tev aatri vinju vajag dabuut.[addsig]

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti