? Opel Meriva īpašniekiem?

Dzēsts lietotājs Reģ.: 04.05.2024

Atnaks te tads VWfans, vinsh tev tadus batonus saspraudis ka nopirksi uzreiz! Meriva esot baigi labs aparaats. Es personigi gan domaju ka baigais shrots, bet mans viedoklis jau nav tik svariigs

 
rudens68 Reģ.: 17.04.2006
1 0 Atbildēt

Kautkā ātri arhīvā atradu fana \"agresijas \" izpausmes

www.iauto.lv/...

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
1 0 Atbildēt
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:...Visiem intresē fana viedoklis ...

te nu tu gan kļūdies... tas viedoklis tiek bāzts vajag vai nevajag, pa 3x... runā par mežu vai pežu, atduras pret "baudāmu opeli"... ir bijušas uz vienas rokas pirkstiem skaitāmas reizes, kad tiek apsiekalots kāds cits zāles pļāvējs...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
3 0 Atbildēt

TDIOT, peerc lielisko Toyota-Verso!!! Jaasaka taa, ka es fanoju par tiem auto, kuriem nav jaapaarmaksaa par ziimolu, piemeeram, par lielisko Skoda-Fabia Combi 1,2 TSI.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
4 0 Atbildēt

Manas Merivas nobraukums tagad 138281 km.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

VWfan, iesaki ko baudāmu, kas atbilst dažiem sīkumiem: aizmugures piedziņa, 2+2 vietas, 2+ L turbobenzīns, manuālā kārba (ar trīs funkcionējošiem pedāļiem bez pārslēģšanas pie stūres), ādas salons, apsildāmi sēdekļi, dalītais klimats, elektriskie logi un spoguļi. Vēlams, lai cena nepārsniedz 1.5 merivas un ne vācu vai aziātu ražojums.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
4 0 Atbildēt

Recluse, iesaku Volvo-C30 !

recluse Reģ.: 04.01.2003
1 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Recluse, iesaku Volvo-C30 !

C30 priekšas piedziņa, bet kā variants ir izskatīts ar baudāmo T5.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
4 0 Atbildēt

Ar pakaljeejo piedzinju tikai BMW ir, bet tie buus vismaz 2 reizes daargaaki par Merivu...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
1 0 Atbildēt

Mustangs.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
1 0 Atbildēt

es gan renaultu vairs neņemšu

laikam jāņem būs mēbē...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
3 0 Atbildēt

Pirmais, cik tagad ir Tava skaistaa Renault-Megane 1,9 dCi nobraukums???

Seene Reģ.: 18.12.2002
1 0 Atbildēt

recluse rakstīja: VWfan, iesaki ko baudāmu, kas atbilst dažiem sīkumiem: aizmugures piedziņa, 2+2 vietas, 2+ L turbobenzīns, manuālā kārba (ar trīs funkcionējošiem pedāļiem bez pārslēģšanas pie stūres), ādas salons, apsildāmi sēdekļi, dalītais klimats, elektriskie logi un spoguļi. Vēlams, lai cena nepārsniedz 1.5 merivas un ne vācu vai aziātu ražojums.

Ar pēdējo teikumu principā savu izvēli noīsināji līdz 0 Līdz tam izklausījās, ka par STI vai Evo runā Bet nu cena nabūs salīdzināma ar Merivu un abi ir aziāti...

aizvermuti Reģ.: 07.06.2011
1 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: es gan renaultu vairs neņemšu

laikam jāņem būs mutē...

Ņem, tik neaizrijies!

recluse Reģ.: 04.01.2003
3 0 Atbildēt

VWfans tak vienmēr fano tikai par baudāmiem auto, tāpēc arī vēlējos uzzināt speciālista viedokli ar ko labāk iepist sani, ievērojot savu izpratni par auto.

Jauns vācu zīmola auto sanāk pāri 30tk LVL, aziātus nevēlos.

P.S. Mustangs standarta izpildījumā tikai taisnē, cenā un vizuāli ir baudāms.

P.P.S. Man nav lieku 20tk LVL, bet ja būtu tiešām baudāms auto merivas cenā, kas zin ...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
1 0 Atbildēt

Tad ņem jaunu žiguli, aizdzen pie skroderiem lai pāršuj salonu iz ādas un baudi.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

VWfans rakstīja: Mans uzskats ir taads, ka jaunaa Opel-Meriva 1,4 Turbo benziinnieks ir baudaamaakais jaunais auto cenu grupaa no 11 liidz 12 tuukstoshiem latu.

Laimīgais jo zin ka akkal wajaga opli ,kurš iztur veselus 89234 km ,bez dzinēja kapitalkas

Es gan vairs nezinu ko vairs var gribēt Patīk MB un OOOO -bet nepatīk ka birst , kā opeļi, pie kam riktīgi pa dārgo Nepatīk ģešofkas apdare un dizains no 'made in japan' -bet patīk ka nebirst

Nu kad autoražotāji beidzot sāks ražot MeršLekšus waj AUDIyotas ?????

Kāāāāāāāāāāāāāāād ........

Nāāāāāābadziņš...

Bet, nu jā, pa lielam jau tev taisnība. Vēl varētu pielikt minēto birstošo vāciešu cenu.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
2 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Pirmais, cik tagad ir Tava skaistaa Renault-Megane 1,9 dCi nobraukums???

a kuj viņu zina.... tas displejs rāda dauhjā visādus ciparus... beidzamo reizi cik atceros bija virs 150k

un mēsls tas renaulc ira.... pabraukt jau var, bet kretinē, ka ik pa brīdim kautkas nobirst.... patreiz nestrādā kreisā spoguļa apsilde

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
3 0 Atbildēt

vēl tam renaultam vājā vieta ir "baltā lenta" uz stūres airbagu....

tas mezgls maksā ~160ls, uzbūvēts vienkārši tizli.... ieksā ir zobratiņš (ja kāds vēlas varu nofočīt, man viens izjauks mājā plauktā mētājas).... viss strādā labi līdz brīdim, kad tajā mezglā sabisrst kautkādi sūdi - tipiskākais ir smalkie stikliņi no sasista loga... (man fiderasi narkaši izsita pakaļejo stiklu lai nosipģītu no bagažnieka kautkādu sūdu)

līdz tam viss bija ok, bet tie smalkie stikliņi sabira tajā mezglā un grozot stūri tur iekšā izdilst plastmasas un zobratiņš pārlec, rezultātā lenta netinas kā tai paredzēts pēc konstrukcijas un stūri grozot tiek pārrauta. tā visa rezultātā iedegas airbaga lampiņa un kompis diagnosticē to balto lentu....

jautājums kā es zinu par tiem stikliem - es nopirku no sistas mašīnas to mezglu.... no ārpuses notīrīju, bet neiedomājies pajaukt vaļā.... tas mezgls nostrādāja ~mēnesi un nobira tāpat kā iepriekšējais, izjaucu un tur var redzēt, ka tie stikliņi ir ieķērušies tajā smērā (ķipa solidolā ar ko tas pasākums ir sasmērēts).... un plastmasas detaļas ir ritīgi sadilušas, zobratiņš pārlecis uttt.

es testa variantā paprovēju ielikt 2 zobratiņus vienu otram pretī...

un no neflona izgriezu atbilstošā izmēra plāksnīti.... viss ir čikiniekā, tikai man nav nesarautas baltās lentas....

kautgan man liekas, ka tur var būt arī 4 zobrati, tie stikli tik un tā tur visu iekšā sagrauzīs...

tur kautkas būtu jāizdomā lai tie stikli netiek iekšā

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
2 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: skaistaa Renault-Megane

Renault - skaista????

Kad tu pēdējo reizi biji pie okulista?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
1 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

VWfans rakstīja: skaistaa Renault-Megane

Renault - skaista????

Kad tu pēdējo reizi biji pie okulista?

ne jau ķengurs

tu losi

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
2 0 Atbildēt

..forte.delfi.lv/...

Nav slikti rūpnīcas LPG

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
2 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

..forte.delfi.lv/...

Nav slikti rūpnīcas LPG

runā, ka esot dīleri LV, kas arī citas markas/modeļus lv tirgo ar pašu apmaksātu uzstādītu LPG

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

kalfonso rakstīja:

rudens68 rakstīja:

..forte.delfi.lv/...

Nav slikti rūpnīcas LPG

runā, ka esot dīleri LV, kas arī citas markas/modeļus lv tirgo ar pašu apmaksātu uzstādītu LPG

Pašā krīzes plaukumā viens kadrs teica ,ka strādājot par gāzes iekārtu licēju micuku dīlersalonā . Un toreiz viņš kautko minēja par apsardzes ( varbūt cits kantoris ) firmas pasūtīto autiņu aprīkošanu ar LPG jau salonā .

Un galu , galā airBaltic taxi , verso jau arī aprīkoti ar gāzi . Un ar vislielāko varbūtību jau salonā .

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Te būs par TOYOTU www.amservmotors.lv/...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti