Pirkt S80 vai nē

cluber Reģ.: 05.08.2004

Sveiki, man te čoms grib pirkt S80 2001/2 gada. Kādi plusi mīnusi ir šiem, kam jāpievērš uzmanība To pērkot, protams, ja neskaita vizītu Mūsa Motors??? Un kāds ir motoru klāsts šim modelim???

 
1 2 3 4 5 6 7
Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: Par D5 dinamiku nesūdzos

btw paskatījos bagažnieku, atcerējos izbraukumu ar 9k SAAB un 2 velosipēdiem uz Saarema un paliku domājot..

Tiem, kas ir Rumbulā vai nu bija auduma beņķi, vai nebija krēslu apsilde, vai audio nekāds.

audio veel var labot, taapat arii benkjus nomainiit

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Varu piebilst līdzīgi kā VWfans, ka labam draugam arī ir S-80 D5 ar automātisko ātrumkārbu (starp citu, viņš arī ir uzņēmējs no Jelgavas, kurš jau četrus gadus brauc ar savu S80 un iepriekš mainīja daudz un dažādus auto).

Biju šo auto aizlienējis pirms diviem gadiem, kad precējās māsa. Nobraucu ar to divas dienās kopā kādus 600 km. ļoti patika līdzena un klusā gaita, bet ātrumkārbas darbības ne visai patika. Vienīgi, aktīvi izmantojot kruīzkontroles piedāvāto iespēju, izdevās kaut cik labi uzrāvienu panākt. Bet visādi citādi par šo auto palika ļoti labs iespaids, neskatoties uz to, ka tā nobrakums pārsniedza 350 000 km. Kad parasīju čomam, vai viņš ir apmierināts ar šo auato, tad atbilde bija viennozīmīga, ka jā un ka šobrī neredz iemeslu to mainīt uz kādu citu auto.

Ar šo S80 regulāri tiek braukts uz Vāciju un tur pēc nostāstiem uz bāņa visu laiku tiek braukts ar vidēji 200 km/h.

Varbūt mēs runājam par vienu un to pašu cilvēku? Vai tas Volvo nav gaiši pelēkzilā metāliskā krāsā?

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

deksters rakstīja:

Eu tu, auto speciālistiņ, tev ir kāds dizainera diploms?? Kur sābam ir dizains?? Spīdīgajās stīpās ap lampām? Un kā tev ar izpratni par dinamiku,ja 7,2 sekundes 2 tonnīgam auto ir maz??

Es gan gribētu oponēt un piekrist Džonijam_007, ka SAAB dizains rullē. Tiesa pēdējiem modeļiem sāk dizains zust, jo tas saplūst ar Subaru, bet līdz šim visiem SAAB dizainu uzskatu par ļoti skaistu.

Ar gaumi ir tā, ka vai nu viņa ir, vai nu viņas nav. Izskatās, ka Dexam tuvāks otrais variants.

Es gan shoreiz piekritu Dexam, jo kad tirgoju savu SAAB 95, tad interesejas ljoti maz cilveku - tikai tie, kam SAAB bija pie dveseles un kas bija tie "lielie gaumes" cilveki. SAAB skatijas arii divas damiites, kuraam no arpuses tas 95 skjita ok, bet kad iekapa salona, tad rauca degunu par paneli, kas atgadina taisnu negaumiigu sienu sev prieksha. Turpretim VOLVO skatijas gan SAAB brauceji, gan VOLVO, gan cilveks kas parkapa no BMW. Lai arii SAAB '99. g. par 6500 EUR tirgojas par smiekligi zemu cenu 2 nedeljas, VOLVO nopardevu 2 dienu laika.

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja:

nomiks rakstīja:

deksters rakstīja:

Eu tu, auto speciālistiņ, tev ir kāds dizainera diploms?? Kur sābam ir dizains?? Spīdīgajās stīpās ap lampām? Un kā tev ar izpratni par dinamiku,ja 7,2 sekundes 2 tonnīgam auto ir maz??

Es gan gribētu oponēt un piekrist Džonijam_007, ka SAAB dizains rullē. Tiesa pēdējiem modeļiem sāk dizains zust, jo tas saplūst ar Subaru, bet līdz šim visiem SAAB dizainu uzskatu par ļoti skaistu.

Ar gaumi ir tā, ka vai nu viņa ir, vai nu viņas nav. Izskatās, ka Dexam tuvāks otrais variants.

Es gan shoreiz piekritu Dexam, jo kad tirgoju savu SAAB 95, tad interesejas ljoti maz cilveku - tikai tie, kam SAAB bija pie dveseles un kas bija tie "lielie gaumes" cilveki. SAAB skatijas arii divas damiites, kuraam no arpuses tas 95 skjita ok, bet kad iekapa salona, tad rauca degunu par paneli, kas atgadina taisnu negaumiigu sienu sev prieksha. Turpretim VOLVO skatijas gan SAAB brauceji, gan VOLVO, gan cilveks kas parkapa no BMW. Lai arii SAAB '99. g. par 6500 EUR tirgojas par smiekligi zemu cenu 2 nedeljas, VOLVO nopardevu 2 dienu laika.

vispaar jau jautaajums kad tirgoji to 9-5 ja tas bija pavisam nesen tad nav briinumu ka 2 nedeelas jo 6.5K eeriki nav taada cena kas piesaistiitu daudz pirceeju. ( esmu nopircis 2 saabus pa 5000 EUR un 5300 EUR kaa arii var atrast eksemplaarus zem 6 K EUR diezgan mieriigi) es pirms 3 nedeelaam paardevu Saab 9-5 pa 6000 EUR bija ideaalaa staavoklii un ar jaunu TA pirceju netruuka visi 4 kas nedeelas laikaa piezvaniija bija gatavi ņemt tikai nez kaapeec visi gribeeja servisaa paarbaudiit un servisos bija rindas tad nu paneema tas kuram nebija pacietiibas gaidiit rindaa uz servisiem

Saab tiešām ir gaumes lieta un ir taads teiciens ka Saabus vai nu ieniist vai iemiil Bet nu redzot ka uz ielaam diezgan daudz taadu eksemplaaru ripo tad izskataas ka tuvaak patiesiibai ir peedeejais variants.

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

Un pirceejs kas nopirka Saabu bija paardevis BMW 528 98.g ...

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja: Un pirceejs kas nopirka Saabu bija paardevis BMW 528 98.g ...

Ārkārtīgi no*ists tas bmw bijis. Vai arī "pliks".

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Ja man rocība atļautu iegādāties un uzturēt zviedru markas auto, tad noteikti iegādātos vai nu jaunu Volvo V70 vai arī SAAB 9-5 Wagon.

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Ja man rocība atļautu iegādāties un uzturēt zviedru markas auto, tad noteikti iegādātos vai nu jaunu Volvo V70 vai arī SAAB 9-5 Wagon.

Tu domā,ka Volvo un Saab ir dārgāki par Citroen?Varbūt nedaudz,bet serviss,es domāju, ir labāks zviedriem.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

UUSA rakstīja:

nomiks rakstīja: Ja man rocība atļautu iegādāties un uzturēt zviedru markas auto, tad noteikti iegādātos vai nu jaunu Volvo V70 vai arī SAAB 9-5 Wagon.

Tu domā,ka Volvo un Saab ir dārgāki par Citroen?Varbūt nedaudz,bet serviss,es domāju, ir labāks zviedriem.

Es runāju par jauniem nevis lietotiem auto!

šodienas Dienā (pielikumā MājoklisAuto) lasīju par Volvo C30. Tā cena lētākajā versijā ir 19 539 EUR. Par šādu naudu sanāk jauns Citroen Xsara Picasso (nejaukt ar C4 Picasso), kurš ir citas klases auto. Savukārt jauna Volvo V70 cenas sākas no 28 851 EUR, bet

SAAB 9-5 Sport Combi cenas sākas no 28 357 EUR, kas ir ievērojami dārgāk nekā jauns Citroen C4 Picasso.

Es runāju par jauniem nevis lietotiem auto!

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Negribu strīdēties,bet domāju,ka V70 un C4 Picasso(5-vietīgais) tomēr ir salīdzināmi lielumi,neskatoties uz cenu starpību.Un šī starpība sarūk,ja salīdzina aprīkojumu.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

UUSA rakstīja: Negribu strīdēties,bet domāju,ka V70 un C4 Picasso(5-vietīgais) tomēr ir salīdzināmi lielumi,neskatoties uz cenu starpību.Un šī starpība sarūk,ja salīdzina aprīkojumu.

es arī nestrīdos, jo topiks nav par šiem diviem salīdzināmajiem subjektiem, bet skaidrs ir tas, ka C4 Picasso vāji aprīkotās versijās vispār LV netiek tirgots un jau visnotaļ labā komplektācijā tā cena varētu būt ap 25-26 kEUR, savukārt Volvo pie līdzīga aprīkojuma maksātu pāri 30 kEUR.

Apkopes domāju, ka lētākas ir Citroen, jo atškiras arī apkopju intervāls (Citroen dīzeļiem tas ir 30 000 km), tomēr nav šaubu, ka Volvo V70 ir auto ar lielāku pievienoto vērtību, braukšanas komfortu.

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

vispaar jau jautaajums kad tirgoji to 9-5 ja tas bija pavisam nesen tad nav briinumu ka 2 nedeelas jo 6.5K eeriki nav taada cena kas piesaistiitu daudz pirceeju. ( esmu nopircis 2 saabus pa 5000 EUR un 5300 EUR kaa arii var atrast eksemplaarus zem 6 K EUR diezgan mieriigi) es pirms 3 nedeelaam paardevu Saab 9-5 pa 6000 EUR bija ideaalaa staavoklii un ar jaunu TA pirceju netruuka visi 4 kas nedeelas laikaa piezvaniija bija gatavi ņemt tikai nez kaapeec visi gribeeja servisaa paarbaudiit un servisos bija rindas tad nu paneema tas kuram nebija pacietiibas gaidiit rindaa uz servisiem

Saab tiešām ir gaumes lieta un ir taads teiciens ka Saabus vai nu ieniist vai iemiil Bet nu redzot ka uz ielaam diezgan daudz taadu eksemplaaru ripo tad izskataas ka tuvaak patiesiibai ir peedeejais variants.

Kura gada tie SAAB 95 bija? Un kadi motorishi?

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja:

vispaar jau jautaajums kad tirgoji to 9-5 ja tas bija pavisam nesen tad nav briinumu ka 2 nedeelas jo 6.5K eeriki nav taada cena kas piesaistiitu daudz pirceeju. ( esmu nopircis 2 saabus pa 5000 EUR un 5300 EUR kaa arii var atrast eksemplaarus zem 6 K EUR diezgan mieriigi) es pirms 3 nedeelaam paardevu Saab 9-5 pa 6000 EUR bija ideaalaa staavoklii un ar jaunu TA pirceju netruuka visi 4 kas nedeelas laikaa piezvaniija bija gatavi ņemt tikai nez kaapeec visi gribeeja servisaa paarbaudiit un servisos bija rindas tad nu paneema tas kuram nebija pacietiibas gaidiit rindaa uz servisiem

Saab tiešām ir gaumes lieta un ir taads teiciens ka Saabus vai nu ieniist vai iemiil Bet nu redzot ka uz ielaam diezgan daudz taadu eksemplaaru ripo tad izskataas ka tuvaak patiesiibai ir peedeejais variants.

Kura gada tie SAAB 95 bija? Un kadi motorishi?

abi 98.g pa 5000 EUR paneemu ar 2.3 un 5300 ar 3.0.

Marteens Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

KM rakstīja: varu piedavat S60 01' 2.4 automats..ada u.c ekstras!

cena 7500eur

km222@inbox.lv

Varu piedāvāt volvo S60 T5.......AUTOMĀTISKO ĀTRUMKĀRBU......!!!!!!+ navigācija(kuru tāpat neizmantojama) +TV un visām pārējām iespējamajēm extrām.....Pluss gaumīgi spoileri(nepārspīlēti un bez gludināmiem dēļiem uz bagazhas nodlījuma)..Krāsa bordo sarkana metālika.

Šis sludinājums neatiecas uz cilvēkiem kuri nezin kas ir S60 T5 + Automātisko kārbu.Cena ar...Bēdīgs nepaliksi 15tk eiro.Bet tas ir tā vērts.Un auto 2002gada.

Marteens Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

Vai Kāds zina šadā exemplāru Latvijā?Ļoti liela interese ir par šo komplektāciju....Vēlētos pakomunicēt ar šo cilvēku....

Reģ.: 22.05.2024
0 0 Atbildēt

Marteens rakstīja: Vai Kāds zina šadā exemplāru Latvijā?Ļoti liela interese ir par šo komplektāciju....Vēlētos pakomunicēt ar šo cilvēku....

Tad ko tu gribi,pārdot vai padiskutēt???

Marteens Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

Droši vien ka pārdot nav iespējams...Gribas tikai kādu šā modeļa īpašnieku padiskutēt par tehniskām niansēm....Cik šāda auto patērē ar manuālo kārbu???Grāmatā rakstīts viens,bet kāpēc zem 15litriem pilsētā nu ne kādīgi nedabūt .....utt

Kaapeec Reģ.: 23.09.2003
0 0 Atbildēt

Marteens rakstīja:Šis sludinājums neatiecas uz cilvēkiem kuri nezin kas ir S60 T5 + Automātisko kārbu.

To tas arī nozīmē, ka patēriņš ir tāds, kā Tavs reāli novēºotais...

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

Marteens rakstīja: Droši vien ka pārdot nav iespējams...Gribas tikai kādu šā modeļa īpašnieku padiskutēt par tehniskām niansēm....Cik šāda auto patērē ar manuālo kārbu???Grāmatā rakstīts viens,bet kāpēc zem 15litriem pilsētā nu ne kādīgi nedabūt .....utt

un tu ko cereeji ar taadu monstru izteereet tikpat cik masiina ar 2.0 motoru????

Tiiri saliidzinaasanai varu nosaukt dazus datus peec pieredzes:

Mazda 626 92.g 2.0 automaats 12-16l/100KM

Mazda MX6 2.5 V6 12-20l/100KM

Chrysler vision 3.5 V6 15-25l/100KM

Saab 9-5 2.3 turbo 14-20l/100KM

Saab 9-5 3.0 V6 15-22l/100KM

Taa ka +/- 20L uz 100KM visiem lielmotoriem ir normaala paraadiiba braucot pa Rīgu.

Un ja kaads naivi cer ka buus 12l/100KM tad par to var fiksi aizmirst. Tik teeree diizelis.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja:

Es gandrīz zarnu kolikas dabūju te lasot par Volvo pielīdzināšanu citronam.

Tieši tāpēc es arī to salīdzinājumu liku, lai pierādītu to, ka Citroen nevar būt konkurents tās pašas klases Volvo vai SAAB. Minētais salīdzinājums bija atbildes reakcija uz komentāru, ka cenas starpība starp šo marku auto neesot ievērojama!

Viennozīmīgi zviedru auto ir labāki par Citroen!!!

user Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Kredoks_neistais rakstīja: Pirkt!

Tas ir visumā labs, stilīgs a/m... ar ļoti labu reputāciju.

Izņemot T6 Bi-Turbo, ar kuriem visiem maniem paziņām bija probl.

kāda vaina T6 Bi-Turbo??? gribētos zināt, jo uz tādu tieši skatos tagad!

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

user rakstīja:

Kredoks_neistais rakstīja: Pirkt!

Tas ir visumā labs, stilīgs a/m... ar ļoti labu reputāciju.

Izņemot T6 Bi-Turbo, ar kuriem visiem maniem paziņām bija probl.

kāda vaina T6 Bi-Turbo??? gribētos zināt, jo uz tādu tieši skatos tagad!

user! sen neredzēts

Tas Kredoka neīstā komentārs nozīmēja tikai to, ka Belochkas paziņām ar tām kārbām ir bijušas nepatikšanas. Diemžēl viņš nevar neko komentēt, jo ir otrpus okeānam un te neiegriežas

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

nav nekaada vaina T6, velk fantastiski, eed ne tik daudz, kaa vareetu likties. galvenais, lai ir normaali kopts.

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Saeimas šoferi viennozīmīgi uzskata, ka NEVIENS no viņiem savā īpašumā s-80 neturētu. Kaprīzs auto, ar daudzām "iedzimtām" slimībām, dārga ekspluatacija,remonti un rezerves daļas. Vairumā gadījumu cilvēki iegrābjas vizuali glītos, bet visnotaļ nodzītos braucamajos, kuros jāiegulda vairāki tūkstuši latu.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: Saeimas šoferi viennozīmīgi uzskata, ka NEVIENS no viņiem savā īpašumā s-80 neturētu. Kaprīzs auto, ar daudzām "iedzimtām" slimībām, dārga ekspluatacija,remonti un rezerves daļas. Vairumā gadījumu cilvēki iegrābjas vizuali glītos, bet visnotaļ nodzītos braucamajos, kuros jāiegulda vairāki tūkstuši latu.

Jau iepriekš kaut kad rakstīju, ka diviem labiem paziņām ir šādi auto (S80 un V70). Pozitīvas atsauksmes esmu dzirdējis no abiem.

Kā savus nākamos auto abi viennozīmīgi vēlas jauno S80 (V70).

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti