Ford Fiesta 2004 - bremžu kluču maiņa

Veiga Reģ.: 25.09.2004

Autorizētajā servisā man piedāvājās priekšējos bremžu klučus nomainīt par 70 LVL (50 LVL kluči, 20 LVL darbs).

Vai tā ir adekvāta cena? (Ford īpašnieks esmu tikai 2 mēnešus, tā kā man nav ne jausmas, cik tam jāmaksā)

 
1 2 3
scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: scope, brauc uz Čiekurkalna bodi un prasi pārdevējam. Viņš nemēdz apčakarēt klientus.

Priekš kam?

Kopš sāku remontēties pie viena konkrēta meistara, man ar detaļu sagādi un kvaltāti nav nekādu problēmu.

Problēmas parasti rodas tiem, kas grib par katru cenu ie$ipt santīmu.

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Nu tomeer... nedaudz par br. kluchiem vajadzeetu zinaat.

Man pashlaik aktuaali, painceejos shur tur. Cena saakot no 7 ls par kjiinieti. Prasiiju vai preseeti no piilju suudiem? Nee tieshi otraadi, ljoti cieti, peec shiem, naakamreiz dabuushot mainiit arii diskus. Servisaa ieteica no pieejamajim likt Remsa, esot normaali vidusmeera kluchi, bremzeejot efektiivi. Neieteica zaljos Ferodo, Trustin (vai tamliidziigi), ABS...

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

REMSA ir ok. bik miiksti, atraak dilst, bet visaadi citadi ir ok. un cena viniem smiekliiga

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

texstar ir īstie....

paprovējiet paši

kastīte dzeltena

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Textar nepozicionee kluchus peec kategorijaam kaa Ferodo. Valdot princips jo vecaaks auto, jo leetaaks sastaavs izmantots.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

robchix rakstīja: Textar nepozicionee kluchus peec kategorijaam kaa Ferodo. Valdot princips jo vecaaks auto, jo leetaaks sastaavs izmantots.

renault megane 2002+ pakaļas kluči der precīzi tie paši, kas 1992 gada audī b4 2.8 quattro

nu tad priekš auģika ņem renaulta klučus un viss tev būs

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Vo vo tā kaut kura tur Audika suportu remkomplekts ir pilnīgi identisks ar Skorpja remkomplektu, bet pirmais ir 1,5 reizes lētāks un atšķiras tikai ar kastīti un kataloga numuru. Pie kam no viena ražotāja.

Uzuala Reģ.: 03.11.2006
0 0 Atbildēt

ja AUDI m maksā 3.50 tad cik maksā skorpim? i edgar tu vnk nesmirdi???

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Vo vo tā kaut kura tur Audika suportu remkomplekts ir pilnīgi identisks ar Skorpja remkomplektu, bet pirmais ir 1,5 reizes lētāks un atšķiras tikai ar kastīti un kataloga numuru. Pie kam no viena ražotāja.

renaulta un audī kluči dažos katalogos ir ar vienādu numuru

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Uzuala rakstīja: ja AUDI m maksā 3.50 tad cik maksā skorpim? i edgar tu vnk nesmirdi???

Skorpim 3,60 Ls, Audi 2,45 Ls - vienā un tai pat bodē. Kaste cita, kodi citi, bet iekšā absolūti identiskas detaļas.

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Nuuuu... reaali iesipts santiims, nepilns lats.

Kad man buus taads Audis vai Renis, vai remkomplekta gadiijumaa Audis vai Skorpiis, njemshu veeraa..;D

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Uzuala rakstīja: ja AUDI m maksā 3.50 tad cik maksā skorpim? i edgar tu vnk nesmirdi???

Skorpim 3,60 Ls, Audi 2,45 Ls - vienā un tai pat bodē. Kaste cita, kodi citi, bet iekšā absolūti identiskas detaļas.

a ko teikt porša īpašniekam, kam jāpērk fofāgena detaļas par kosmiskiem cipriem

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Labaa servisaa vinjam ieliks fofaagena detaljas par fofaagena cenaam, ja atbildiis peec parametriem...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

skorpim lētāk ??????

citāts: Skorpim 3,60 Ls, Audi 2,45 Ls

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: skorpim lētāk ??????

citāts: Skorpim 3,60 Ls, Audi 2,45 Ls

Izlasi vēlreiz.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Nē, tieši Audi ir lētāk!

Un ko teikt amerikāņu verķiem, kas pērk praktiski japošķu lētā gala detaļas par vismaz 10 reiz uzcenojumu! Kaut arī japoški nav tie lētie.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Nē, tieši Audi ir lētāk!

Un ko teikt amerikāņu verķiem, kas pērk praktiski japošķu lētā gala detaļas par vismaz 10 reiz uzcenojumu! Kaut arī japoški nav tie lētie.

tieshi amerikaniem var visu dabuut pa kapejkaam. + piekares vienkarshas kaa tankiem, nevis ejropas un japanja daudzsviru brinumi

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti