jālasa 2x !!!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
 
1.. 5 6 7 8 9 10 11 12
alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

mass rakstīja:

alisters rakstīja:

mass rakstīja: jau drukāju uzlīmi "lasi2x.lv" priekš mašīnas pakaļas

Savādāk moto sabiedrība ir tādā sajūsmā par CSDD akciju, ka sekas novērojamas ik dienas. Pērn šķiet ka tā nebija.

A pats sev uz pakaļas neliksi? ;(

Nomierinies. Es vienkārši uzskatu, ka CSDD akcija nevajadzīgi leģitimizē ārdīšanos ar moci, kā sekas, manuprāt, jau ir novērojamas. Protams, akcija ir koks ar diviem galiem, un ja tā novērsīs kaut vienu nāvi, tad tai jau ir jēga, bet jājautā cik nāves tā izraisīs? Katrs motobraucējs zin ko dara un cik var atļauties, bet šis rada iespaidu, ka var atļauties vairāk, jo tagad visi raustās un skatās 2x, un tas ko var izdarīt ar moci jau, redziet, ir fakts ko sabiedrība ir pieņēmusi. Tā gluži nav, tur arī kļūda šis akcijas pozicionēšanā.

Tas ir tikai Tavs uzskats, ka "leģitimizē ārdīšanos ar moci"...

Nu, ir vēl maza saujiņa īpatņu, kam tā liekas.

Reāli dzīvē tik traki nav.

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

mass rakstīja:

Katrs motobraucējs zin ko dara un cik var atļauties,

atļaušos apšaubīt It īpaši ņemot vērā viena otra motobraucēja "izcilās" fizikas zināšanas....

Nu dauņi jau ir jebkurā sabiedrības grupā, lai kā tās arī dalītu.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

alisters rakstīja:

mass rakstīja: jau drukāju uzlīmi "lasi2x.lv" priekš mašīnas pakaļas

Savādāk moto sabiedrība ir tādā sajūsmā par CSDD akciju, ka sekas novērojamas ik dienas. Pērn šķiet ka tā nebija.

A pats sev uz pakaļas neliksi? ;(

Tak lai lipina visur,mūs tas nesatrauc,jo autovadītāji uz ielām uzvedas krietni atsaldētāk un vispār neievēro močus. Vkar MB taksis uz Krastenes apgriezās,palaida garām auto un nagļakā aizgrieza man priekšā ,lai gan redzamībq bija pat ļoti OK. Ātrums bija tāpat kā autiņam,kas pa priekšu brauca-ap 70-75.....

Mass.sēne-varat būt brīvi....

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Vkar MB taksis uz Krastenes apgriezās,palaida garām auto un nagļakā aizgrieza man priekšā ,lai gan redzamībq bija pat ļoti OK. Ātrums bija tāpat kā autiņam,kas pa priekšu brauca-ap 70-75.....

Aizej pie psihologa.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Mass.sēne-varat būt brīvi....

Izskatās, ka tev ir nopietnas problēmas. Piedod, ka tā esam sabojājuši tavu citādi perfekto dzīvi

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

nuhajs rakstīja: Vkar MB taksis uz Krastenes apgriezās,palaida garām auto un nagļakā aizgrieza man priekšā ,lai gan redzamībq bija pat ļoti OK. Ātrums bija tāpat kā autiņam,kas pa priekšu brauca-ap 70-75.....

Aizej pie psihologa.

Klausies, tu,cirmuļgalva, tu vari braukt virsū motocikliesiem par atsaldētību, tai pat laikā,kad piesaucu vienu piemºu par auto vadītāja tupmu,man esot jāiet pie psihologa...kaut kā nesmuki sanāk...

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Klausies, tu,cirmuļgalva,

Es taču rakstīju - aizej pie psihologa, ja jau tev no viena autovadītāja, kas izgrieza priekšā, iestājas verbālā nesaturēšana

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

novēlu visiem, kam grūti paskatīties 2x, sagaidīt savu zemu lidojošu auto sānos.

un jo smagāku, jo labāk, lai labāk fizikas likumi iesēžas "pārgudrajā" paurī.

patiešām, no sirds novēlu!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

rt rakstīja: novēlu visiem, kam grūti paskatīties 2x, sagaidīt savu zemu lidojošu auto sānos.

un jo smagāku, jo labāk, lai labāk fizikas likumi iesēžas "pārgudrajā" paurī.

patiešām, no sirds novēlu!

Un tev novēlu atrast savu kamazu, kam būs pofig, ka tu nevari vairs nobremzēt, lai gan galvenais ceļš ir viņam. Pats drošības pēc palaidīšu, kā jau daudzus esmu palaidis, jo savs laiks ir dārgāks, nekā formalitāšu kārtošana par ja neesi vanīgs.

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

rt rakstīja: novēlu visiem, kam grūti paskatīties 2x, sagaidīt savu zemu lidojošu auto sānos.

un jo smagāku, jo labāk, lai labāk fizikas likumi iesēžas "pārgudrajā" paurī.

patiešām, no sirds novēlu!

Un tev novēlu atrast savu kamazu, kam būs pofig, ka tu nevari vairs nobremzēt, lai gan galvenais ceļš ir viņam. Pats drošības pēc palaidīšu, kā jau daudzus esmu palaidis, jo savs laiks ir dārgāks, nekā formalitāšu kārtošana par ja neesi vanīgs.

paldies

kaut nu tas kamazs būtu tik labs un brauktu pa galveno ceļu un skatītos 2x. ja viņš tomēr izrādās "klauns vasja" ar pus kanniņu lētā 9% alus vēderā un ne uz galvenā ceļa, tad novēlu viņam citu kamazu ar pilnu piekabi!

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Tā kā mazi bērni. Kurš kuram lielāku kluci uzdirsīs. Ja kāds sava principa pēc ir gatavs sevi/citus sakropļot, jo redz viņam ir taisnība, neuzskatu to par normāli domājoša cilvēka cienīgu rīcību.

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

alisters rakstīja:

mass rakstīja:

alisters rakstīja:

mass rakstīja: jau drukāju uzlīmi "lasi2x.lv" priekš mašīnas pakaļas

Savādāk moto sabiedrība ir tādā sajūsmā par CSDD akciju, ka sekas novērojamas ik dienas. Pērn šķiet ka tā nebija.

A pats sev uz pakaļas neliksi? ;(

Nomierinies. Es vienkārši uzskatu, ka CSDD akcija nevajadzīgi leģitimizē ārdīšanos ar moci, kā sekas, manuprāt, jau ir novērojamas. Protams, akcija ir koks ar diviem galiem, un ja tā novērsīs kaut vienu nāvi, tad tai jau ir jēga, bet jājautā cik nāves tā izraisīs? Katrs motobraucējs zin ko dara un cik var atļauties, bet šis rada iespaidu, ka var atļauties vairāk, jo tagad visi raustās un skatās 2x, un tas ko var izdarīt ar moci jau, redziet, ir fakts ko sabiedrība ir pieņēmusi. Tā gluži nav, tur arī kļūda šis akcijas pozicionēšanā.

Tas ir tikai Tavs uzskats, ka "leģitimizē ārdīšanos ar moci"...

Nu, ir vēl maza saujiņa īpatņu, kam tā liekas.

Reāli dzīvē tik traki nav.

Tieši tā. Kliedz jau kā parasti kautkādi daži īpaši īpatņi (Sēne un co.) Sabiedrība kopumā jau šo akciju ir pieņēmusi un uzskata par labu esam.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja: Tā kā mazi bērni. Kurš kuram lielāku kluci uzdirsīs. Ja kāds sava principa pēc ir gatavs sevi/citus sakropļot, jo redz viņam ir taisnība, neuzskatu to par normāli domājoša cilvēka cienīgu rīcību.

a man pouhj ko tu domā..... es vairs netaisos riskēt sasist savu un pirmajā joslā braucošo mašīnu kaukāda pa manu joslu pretī maucošā praidera dēļ, pie tam tas ļoļiks visticamāk aizlaistos lai viņam nepiesien avārijas izraisīšanu...

pilnīgi oficiāli ar pilnu atbildības sajūtu pasaku - nākamreiz es braukšu pa taisno virsū tam pajolim, kas man brauks pretī pa manu joslu čaka ielā!!!!

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

recluse rakstīja: Tā kā mazi bērni. Kurš kuram lielāku kluci uzdirsīs. Ja kāds sava principa pēc ir gatavs sevi/citus sakropļot, jo redz viņam ir taisnība, neuzskatu to par normāli domājoša cilvēka cienīgu rīcību.

a man pouhj ko tu domā..... es vairs netaisos riskēt sasist savu un pirmajā joslā braucošo mašīnu kaukāda pa manu joslu pretī maucošā praidera dēļ, pie tam tas ļoļiks visticamāk aizlaistos lai viņam nepiesien avārijas izraisīšanu...

pilnīgi oficiāli ar pilnu atbildības sajūtu pasaku - nākamreiz es braukšu pa taisno virsū tam pajolim, kas man brauks pretī pa manu joslu čaka ielā!!!!

Es netiku rakstījis, ka kāds jālaiž upurējot savas intereses. Domāts bija par to, ka speciāli vēl nav jāpalielina ātrums, kad ierauga pārkāpēju, lai tik viņu notriektu un debīliķis iegūtu iespējami lielākas traumas. Neuzskatu ka jāizraisa avāriju, lai izvairītos no citas, bet speciāli cūkāt sev dienu, nu nez.

P.S. Man savā laikā pa granteni pretī mauca baļķvedējs galīgā pohujā pa ceļa vidu, un likās samērā loģiska rīcība ziedot auto grāvim, nevis morgā taisnību pierādīt.

Lii-Pen Reģ.: 16.01.2004
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja: <

Reāli dzīvē tik traki nav.

Tieši tā. Kliedz jau kā parasti kautkādi daži īpaši īpatņi (Sēne un co.) Sabiedrība kopumā jau šo akciju ir pieņēmusi un uzskata par labu esam.

Tieši tā! Sabiedrība kopumā uztver reklāmas (kampaņas) jēgu, kas arī ir jāuztver. Daži indivīdi uztver pārāk burtiski mazajā datorspēlītē redzamos ātrumus, to starpības. Droši vien šie paši indivīdi katru dienu šūmējas par ikdienišķajām reklāmām, ka ar vienu švammes + Fairy vilcienu piedegusī panna spīd kā jauna, ka tikai ar dažām Prostamol Uno tabletēm pēc 40 var justies kā īsts vīrietis... utt.... Es arī neesmu sajūsmā par šiem pārspīlējumiem, bet tāda šodien ir reklāma, tāda ir dzīve.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

ja veel taa datorspeeliite nebuutu 1:1 ar dabaa sastopamo skatu...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Tie motociklisti paši ir neuzmanīgi un pārgalvīgi. Vakar vakarā ar savu 2006.gada Opel-Meriva 1,3 CDTI braucu no Alūksnes rajona. Aiz Garkalnes ap plkst. 18.30 bija šāda situācija. Es godīgi ar 90 km/h braucu pa labo joslu. Pa kreiso ar kādiem 100-110 km/h mani apsteidza Volkswagen-Crafter busiņš. Kad busiņš mani bija apsteidzis par kādiem 20-30 metriem, tad tā vadītājs sataisījās atgriezties labajā joslā. Viņam aizmugurē dažu metru attālumā bija pietuvojies baikeris, kurš jau grasījās, pārkāpjot noteikumus, apsteigt busiņu pa labo joslu. Pateicoties tam, ka busiņa vadītājs savlaicīgi rādīja pagriezienu un pārkārtošanos pa labi uzsāka ļoti pakāpeniski, baika vadītājs spēja apturēt savu tiekšanos pa labi, piebremzēt, gandrīz ieskrienot busiņam pakaļā, un tad apsteigt busiņu pa kreiso joslu. Vēlāk baika vadītājs tanī taisnē starp Garkalni un Juglu apsteidza veselu rindu auto - arī pārgalvīgi un ļoti rupji pārkāpjot noteikumus, apsteigšanu veicot dažkārt pa labo pusi ar ātrumu 150-200 km/h.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Tie motociklisti paši ir neuzmanīgi un pārgalvīgi. Vakar vakarā ar savu 2006.gada Opel-Meriva 1,3 CDTI braucu no Alūksnes rajona. Aiz Garkalnes ap plkst. 18.30 bija šāda situācija. Es godīgi ar 90 km/h braucu pa labo joslu. Pa kreiso ar kādiem 100-110 km/h mani apsteidza Volkswagen-Crafter busiņš. Kad busiņš mani bija apsteidzis par kādiem 20-30 metriem, tad tā vadītājs sataisījās atgriezties labajā joslā. Viņam aizmugurē dažu metru attālumā bija pietuvojies baikeris, kurš jau grasījās, pārkāpjot noteikumus, apsteigt busiņu pa labo joslu. Pateicoties tam, ka busiņa vadītājs savlaicīgi rādīja pagriezienu un pārkārtošanos pa labi uzsāka ļoti pakāpeniski, baika vadītājs spēja apturēt savu tiekšanos pa labi, piebremzēt, gandrīz ieskrienot busiņam pakaļā, un tad apsteigt busiņu pa kreiso joslu. Vēlāk baika vadītājs tanī taisnē starp Garkalni un Juglu apsteidza veselu rindu auto - arī pārgalvīgi un ļoti rupji pārkāpjot noteikumus, apsteigšanu veicot dažkārt pa labo pusi ar ātrumu 150-200 km/h.

Tad jau tu ar esi rupš parkapejs ja velak vel baiks bij redzams.Uz cik ta stiepi lidzi baikam???

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

VWfans rakstīja: Tie motociklisti paši ir neuzmanīgi un pārgalvīgi. Vakar vakarā ar savu 2006.gada Opel-Meriva 1,3 CDTI braucu no Alūksnes rajona. Aiz Garkalnes ap plkst. 18.30 bija šāda situācija. Es godīgi ar 90 km/h braucu pa labo joslu. Pa kreiso ar kādiem 100-110 km/h mani apsteidza Volkswagen-Crafter busiņš. Kad busiņš mani bija apsteidzis par kādiem 20-30 metriem, tad tā vadītājs sataisījās atgriezties labajā joslā. Viņam aizmugurē dažu metru attālumā bija pietuvojies baikeris, kurš jau grasījās, pārkāpjot noteikumus, apsteigt busiņu pa labo joslu. Pateicoties tam, ka busiņa vadītājs savlaicīgi rādīja pagriezienu un pārkārtošanos pa labi uzsāka ļoti pakāpeniski, baika vadītājs spēja apturēt savu tiekšanos pa labi, piebremzēt, gandrīz ieskrienot busiņam pakaļā, un tad apsteigt busiņu pa kreiso joslu. Vēlāk baika vadītājs tanī taisnē starp Garkalni un Juglu apsteidza veselu rindu auto - arī pārgalvīgi un ļoti rupji pārkāpjot noteikumus, apsteigšanu veicot dažkārt pa labo pusi ar ātrumu 150-200 km/h.

Tad jau tu ar esi rupš parkapejs ja velak vel baiks bij redzams.Uz cik ta stiepi lidzi baikam???

Nē, es redzēju, cik ātri baiks no manis attālinājās un aptuveni spēju novērtēt baika ātrumu. Ja, man nobraucot puskilometru ar 90 km/h, baiks no manis attālinājās par puskilometru, tad baika ātrums bija apmēram divas reizes lielāks jeb tuvu 180 km/h.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Tie motociklisti paši ir neuzmanīgi un pārgalvīgi. Vakar vakarā ar savu 2006.gada Opel-Meriva 1,3 CDTI braucu no Alūksnes rajona. Aiz Garkalnes ap plkst. 18.30 bija šāda situācija. Es godīgi ar 90 km/h braucu pa labo joslu. Pa kreiso ar kādiem 100-110 km/h mani apsteidza Volkswagen-Crafter busiņš. Kad busiņš mani bija apsteidzis par kādiem 20-30 metriem, tad tā vadītājs sataisījās atgriezties labajā joslā. Viņam aizmugurē dažu metru attālumā bija pietuvojies baikeris, kurš jau grasījās, pārkāpjot noteikumus, apsteigt busiņu pa labo joslu. Pateicoties tam, ka busiņa vadītājs savlaicīgi rādīja pagriezienu un pārkārtošanos pa labi uzsāka ļoti pakāpeniski, baika vadītājs spēja apturēt savu tiekšanos pa labi, piebremzēt, gandrīz ieskrienot busiņam pakaļā, un tad apsteigt busiņu pa kreiso joslu. Vēlāk baika vadītājs tanī taisnē starp Garkalni un Juglu apsteidza veselu rindu auto - arī pārgalvīgi un ļoti rupji pārkāpjot noteikumus, apsteigšanu veicot dažkārt pa labo pusi ar ātrumu 150-200 km/h.

Un kas šajā sūdzībā ir svarīgākais? Kkād 2006.g. žopels vai baikers, kurš pārkāpj noteikumus? Ja galvenais ir noteikumu pārkāpējs, tad ņehuj visur ar savu jobano sūdu kasti lielīties, piegriezies jau visur lasīt par kkādu 1.3 diesel monstru, atradis ar ko lielīties. Kkā ļoti reti var lasīt, ka kāds ar savu 2006.g. lexus brauc un skaita citu pārkāpumus.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Tie motociklisti paši ir neuzmanīgi un pārgalvīgi. Vakar vakarā ar savu 2006.gada Opel-Meriva 1,3 CDTI braucu no Alūksnes rajona. Aiz Garkalnes ap plkst. 18.30 bija šāda situācija. Es godīgi ar 90 km/h braucu pa labo joslu. Pa kreiso ar kādiem 100-110 km/h mani apsteidza Volkswagen-Crafter busiņš. Kad busiņš mani bija apsteidzis par kādiem 20-30 metriem, tad tā vadītājs sataisījās atgriezties labajā joslā. Viņam aizmugurē dažu metru attālumā bija pietuvojies baikeris, kurš jau grasījās, pārkāpjot noteikumus, apsteigt busiņu pa labo joslu. Pateicoties tam, ka busiņa vadītājs savlaicīgi rādīja pagriezienu un pārkārtošanos pa labi uzsāka ļoti pakāpeniski, baika vadītājs spēja apturēt savu tiekšanos pa labi, piebremzēt, gandrīz ieskrienot busiņam pakaļā, un tad apsteigt busiņu pa kreiso joslu. Vēlāk baika vadītājs tanī taisnē starp Garkalni un Juglu apsteidza veselu rindu auto - arī pārgalvīgi un ļoti rupji pārkāpjot noteikumus, apsteigšanu veicot dažkārt pa labo pusi ar ātrumu 150-200 km/h.

mentus izsauci????

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

batka rakstīja:

VWfans rakstīja: Tie motociklisti paši ir neuzmanīgi un pārgalvīgi. Vakar vakarā ar savu 2006.gada Opel-Meriva 1,3 CDTI braucu no Alūksnes rajona. Aiz Garkalnes ap plkst. 18.30 bija šāda situācija. Es godīgi ar 90 km/h braucu pa labo joslu. Pa kreiso ar kādiem 100-110 km/h mani apsteidza Volkswagen-Crafter busiņš. Kad busiņš mani bija apsteidzis par kādiem 20-30 metriem, tad tā vadītājs sataisījās atgriezties labajā joslā. Viņam aizmugurē dažu metru attālumā bija pietuvojies baikeris, kurš jau grasījās, pārkāpjot noteikumus, apsteigt busiņu pa labo joslu. Pateicoties tam, ka busiņa vadītājs savlaicīgi rādīja pagriezienu un pārkārtošanos pa labi uzsāka ļoti pakāpeniski, baika vadītājs spēja apturēt savu tiekšanos pa labi, piebremzēt, gandrīz ieskrienot busiņam pakaļā, un tad apsteigt busiņu pa kreiso joslu. Vēlāk baika vadītājs tanī taisnē starp Garkalni un Juglu apsteidza veselu rindu auto - arī pārgalvīgi un ļoti rupji pārkāpjot noteikumus, apsteigšanu veicot dažkārt pa labo pusi ar ātrumu 150-200 km/h.

Tad jau tu ar esi rupš parkapejs ja velak vel baiks bij redzams.Uz cik ta stiepi lidzi baikam???

Nē, es redzēju, cik ātri baiks no manis attālinājās un aptuveni spēju novērtēt baika ātrumu. Ja, man nobraucot puskilometru ar 90 km/h, baiks no manis attālinājās par puskilometru, tad baika ātrums bija apmēram divas reizes lielāks jeb tuvu 180 km/h.

Un ka tad tu velak tirliņ vareji redzet ka viņs pa labo malu apsteidz citus???Davai koļijies uz cik pats lidoji???

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Tikko atgriezos no Austrijas. Un lai vai kā jums tam negribētos ticēt, gan tur gan Čehijā visi moči pat uz bāņiem godīgi brauca vienā rindā ar mašīnām nemaz nemēģinot ielīst visās iespējamajās šķirbās. Un NEVIENU reizi 4 dienu laikā nesanāca redzēt kaut vienu zemu lidojošu vai uz viena riteņa braucošu, lai gan arī tur sezonas sākums kopa ar garajām brīvdienām bija izvilnājis ielās ļoti daudz motociklistus.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Tikko atgriezos no Austrijas. Un lai vai kā jums tam negribētos ticēt, gan tur gan Čehijā visi moči pat uz bāņiem godīgi brauca vienā rindā ar mašīnām nemaz nemēģinot ielīst visās iespējamajās šķirbās. Un NEVIENU reizi 4 dienu laikā nesanāca redzēt kaut vienu zemu lidojošu vai uz viena riteņa braucošu, lai gan arī tur sezonas sākums kopa ar garajām brīvdienām bija izvilnājis ielās ļoti daudz motociklistus.

Značit tur visi mikstie.Istie veči ir pie mums.Ta turet

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

tak nē - tur visi drīkst braukt gana ātri, nevis tikai moči, kā Lativjā..

1.. 5 6 7 8 9 10 11 12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti