Castrol Edge Sport 10W-60

autoss Reģ.: 02.03.2010
 
1.. 2 3 4 5 6 7
autoss Reģ.: 02.03.2010
0 0 Atbildēt

Pirmais, tiešām nezinu, kā tas notiek ar Renault pasūtījumiem. Bet par Mercedes-Benz. Piemēram, TRW ražo priekšējos lodbalstus. Līgumā ir paredzēts, ka MB pārstāvjiem ir tiesības jebkurā brīdī ierasties TRW rūpnīcā un izņemt izgatavoto preci pārbaudei laborotorijas apstākļos.

Un tā tas tiešām notiek. Un nav pamata runāt, ka tad ir vērts pirkt TRW lodbalstu - TRW man ir nokalpojis gadu, OEM - vēl tagad kalpo (vismaz 1,5 gadi).

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

paga, mersedesa lodbalstus ražo tēvēērr? vai tad to nedara gotlībs savā štutgaretes pagrabā????

vai tomēr jūsu kantoris tomēr apgalvo, ka sveces ražo speciālā renault pagrabā?

vispār lodbalstam ir grūti novērtēt kalpošanas laiku.... tāpēc, ka tas ir pārāk atkarīgs no citiem apstākļiem.... pārējām piekares daļām un galvenais ceļiem....

a par tēvēer lodbalstu runājot.... pastāstīsu līdzībās savu viedokli....

atradīsi, ja gribēsi, bet liekas kautkur tepat iauto lasīju basņu, ka puikas bija nopirkuši sekāef gultni.... jamais bijis dārgāks par citiem, kas turējuši dažus mēnešus un jāmaina..... nu tad tas dārgais gultnis izjucis pēc pusgada, jamie atvēzējušies un aizsūtījuši to gultni ar pretenziju uz zavodu....

un......

saņēmuši atbildi, ka no tāda sastāva metāla nekad gultņi nav pie viņiem ražoti un arī netiks ražoti.... un papildus atsūtījuši arī gultni....

un ķipa TAS gultnis kalpojot vēl tagad

kyb amortiņiem ir vairāki zavodi, kur viņus virpo.... un diemžēl kvalitāte atšķirās..... iespējams, ka tas ir cits bleķis, ko izmanto vai eļļa.... jo kyb pats rūdu nerok un bleķi neražo... jams ražo amīšus....

karoče spānijas kyb ir sliktāks kā šķībaču virpotais.....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tad kas ražo jūsu piedāvātās renauta "oriģinālās" sveces?

autoss Reģ.: 02.03.2010
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: tad kas ražo jūsu piedāvātās renauta "oriģinālās" sveces?

Nezinu!

autoss Reģ.: 02.03.2010
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: 100% zinu,ja es SPSauto palūgšu moča eļļu, viņi man to piegādās.

Malači!

autoss Reģ.: 02.03.2010
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

autoss rakstīja:

Sretsked rakstīja: Šaraškina kantora. Castrol tirgotājiņš,moča eļļa viņam nav......

Sretsked, atkārtošos, autOss specializācija ir autodaļas viegliem automobiļiem.

Atkārtošos- ja jau esi eļļu dīlerītis, tad tev ir jābūt arī moto eļļām. Filtru nevajag.

Sretsked, tiešām - kas nav skaidrs? Jūs maizi arī aptiekā pērkat?

autoss Reģ.: 02.03.2010
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

kyb amortiņiem ir vairāki zavodi, kur viņus virpo.... un diemžēl kvalitāte atšķirās..... iespējams, ka tas ir cits bleķis, ko izmanto vai eļļa.... jo kyb pats rūdu nerok un bleķi neražo... jams ražo amīšus....

karoče spānijas kyb ir sliktāks kā šķībaču virpotais.....

Precīzi. Vēl "runā", ka Austrumeiropai ražo uz atsevišķa konveijera...

Par laimi, tas neattiecas uz oriģinālām autodaļām, par to esmu drošs. Tāpēc pats sev, iespēju robežās pērku oriģinālās autodaļas savam MB C124.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

autoss rakstīja:

Precīzi. Vēl "runā", ka Austrumeiropai ražo uz atsevišķa konveijera...

nedomāju gan, ka mašīņu saliekot viņi jau zina, kur tā tiks pārdota... (nav bazara par specpasūtījumu)

autoss Reģ.: 02.03.2010
0 0 Atbildēt

Tas drīzāk bija domāts par autodaļu ražotājiem - kā minēji - Japānas tirgum KYB ražo pašā Japānā, mums pārsvarā Spānijā.

Bet par a/m salikšanu - ne velti ir saceltas rūpnīcas Kaļiņingradā, Ukrainā utt.

vieplis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

autoss rakstīja: ...par Mercedes-Benz. Piemēram, TRW ražo priekšējos lodbalstus. ...TRW man ir nokalpojis gadu, OEM - vēl tagad kalpo (vismaz 1,5 gadi).

Ir līdzīga pieredze ar gultņiem

Uz gultņa korpusa \"SKF\" un \"Made in Spain\", pirkts kaut kur tepat pie bāleliņiem. Kalpoja 7 mēnešus (~40 tk. km).

Uz gultņa korpusa \"SKF\" un \"Made in Spain\", iepakots Ford erzacdetaļu kastītē, pirkts pie Ford dīlera Vācijā (nebūt ne dārgāk). Kalpo joprojām (gandrīz 2 gadi, >60 tk. km).

Pirmais rakstīja: ...kautkur tepat iauto lasīju basņu, ka puikas bija nopirkuši sekāef gultni.... jamais bijis dārgāks par citiem, kas turējuši dažus mēnešus un jāmaina..... nu tad tas dārgais gultnis izjucis pēc pusgada, jamie atvēzējušies un aizsūtījuši to gultni ar pretenziju uz zavodu.... un...... saņēmuši atbildi, ka no tāda sastāva metāla nekad gultņi nav pie viņiem ražoti un arī netiks ražoti.... un papildus atsūtījuši arī gultni.... un ķipa TAS gultnis kalpojot vēl tagad...

Šito stāstīja Crankshaft, par gultni iekš skaidu granulu mašīnas, kas lietas būtību gan nemaina.

www.iauto.lv/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

autoss rakstīja: Tas drīzāk bija domāts par autodaļu ražotājiem - kā minēji - Japānas tirgum KYB ražo pašā Japānā, mums pārsvarā Spānijā.

Bet par a/m salikšanu - ne velti ir saceltas rūpnīcas Kaļiņingradā, Ukrainā utt.

nu un šitie tirgo autodetaļas

kā tavs teksts sienas kopā ar to, ka priekš autoražotājiem ir citi konveijeri????

renault zavodam ražo spānijā, nevis mūsu tirgum

starp citu - man latvijā neizdevās nopirkt spaiņu kajābu

varbūt pie renaulta dīlera izdotos dabūt..... BET (c godmanis) piemēram stūres stienis ar ābolu (nezinu kā latviski viņu sauc) pie dīlera maksā ~70ls.... ķipa neīstais kautkur mazpadsmit bija, ja pareizi atceros....

īstais noturējās nepilnus 3 gadus.... neīstais arī apmēram tikpat jau ir izturējis un mainīties neprasās....

kāpēc man to pašu sūdu pirkt vismaz 5reiz dārgāk???? tikai tāpēc, ka uz iesainôjuma (ko tāpat izmetīšu) ir virsū pareizais logo....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vieplis rakstīja:

autoss rakstīja: ...par Mercedes-Benz. Piemēram, TRW ražo priekšējos lodbalstus. ...TRW man ir nokalpojis gadu, OEM - vēl tagad kalpo (vismaz 1,5 gadi).

Ir līdzīga pieredze ar gultņiem

Uz gultņa korpusa "SKF" un "Made in Spain", pirkts kaut kur tepat pie bāleliņiem. Kalpoja 7 mēnešus (~40 tk. km).

Uz gultņa korpusa "SKF" un "Made in Spain", iepakots Ford erzacdetaļu kastītē, pirkts pie Ford dīlera Vācijā (nebūt ne dārgāk). Kalpo joprojām (gandrīz 2 gadi, >60 tk. km).

Pirmais rakstīja: ...kautkur tepat iauto lasīju basņu, ka puikas bija nopirkuši sekāef gultni.... jamais bijis dārgāks par citiem, kas turējuši dažus mēnešus un jāmaina..... nu tad tas dārgais gultnis izjucis pēc pusgada, jamie atvēzējušies un aizsūtījuši to gultni ar pretenziju uz zavodu.... un...... saņēmuši atbildi, ka no tāda sastāva metāla nekad gultņi nav pie viņiem ražoti un arī netiks ražoti.... un papildus atsūtījuši arī gultni.... un ķipa TAS gultnis kalpojot vēl tagad...

Šito stāstīja Crankshaft, par gultni iekš skaidu granulu mašīnas, kas lietas būtību gan nemaina.

www.iauto.lv/...

a tu paprovē to savu eskāefu arī aizsūtīt ražotājam,lai jamais pabrīnās no kā spaiņos ražo gultņus

autoss Reģ.: 02.03.2010
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

kāpēc man to pašu sūdu pirkt vismaz 5reiz dārgāk???? tikai tāpēc, ka uz iesainôjuma (ko tāpat izmetīšu) ir virsū pareizais logo....

Precīzi, pērc Febi/Swag/Delphi un esi laimīgs!

autoss Reģ.: 02.03.2010
0 0 Atbildēt

Labi, bet, ja nopietni - Pirmais'jam ir taisnība. Tik liela cenas atšķirība nav pamatota.

Ja cenas atšķirība būtu 30%-60%, būtu pamats apdomāt, jo autodaļas nomaiņa arī maksā naudu.

Bet mums ir jāpiedāvā. Klientam ir jābūt izvēles iespējai.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

eu, es juma kaukad šodien/rīt rēķinu apmaksāšu...

kad es varu gaidīt savas bukses?

piegāde krasta 15/17, rīga, lv-1050

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Es ceru, ka tās piecas kanniņas ar eļļu, kas minētas sākumā, ir iztirgotas.

Līdz ar to topiks ir slēgts.

Ja autoss vēlas reklāmu, raksti: iauto@iauto.lv

1.. 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti