Pirkt S80 vai nē

cluber Reģ.: 05.08.2004

Sveiki, man te čoms grib pirkt S80 2001/2 gada. Kādi plusi mīnusi ir šiem, kam jāpievērš uzmanība To pērkot, protams, ja neskaita vizītu Mūsa Motors??? Un kāds ir motoru klāsts šim modelim???

 
1 2 3 4 5 6 7
Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

foto.inbox.lv/...

lai pērk šito! Cik zinu tikai Mūsa Motors regulāri kopts. Visu citu var uzzināt:

belochka@svnets.lv

cluber Reģ.: 05.08.2004
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: foto.inbox.lv/...

lai pērk šito! Cik zinu tikai Mūsa Motors regulāri kopts. Visu citu var uzzināt:

belochka@svnets.lv

kādos ciparos??? un kas Lācītim vēderā???

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

nazinu..

esmu tikai vizinājusies - riktīgā ziemā pa slidenu ceļu - savaldās ļoti labi. Ērts un vietas gana daudz..

Pārdevēju pazīstu - pirku no viņa savu auto, kurš bija uzturēts teicamā kārtībā.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Volvo-S80 ir visnotaļ baudāms auto - plašs, ērts, ar līganu gaitu. Ja nav nojāts, tad vajag pirkt ar 2,4 litru benzīna motoru vai D5 dīzeli. Nevajag pirkt ar 2,9 litru turbomotoru, jo tik liela jauda nav vajadzīga un lielais motors sadārdzina auto ekspluatāciju.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: foto.inbox.lv/...

lai pērk šito! Cik zinu tikai Mūsa Motors regulāri kopts. Visu citu var uzzināt:

belochka@svnets.lv

Tam bildē esošajam Volvo diski tādi nesmuki, melni... Tas man nepatīk...

Reģ.: 11.05.2024
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Nevajag pirkt ar 2,9 litru turbomotoru, jo tik liela jauda nav vajadzīga un lielais motors sadārdzina auto ekspluatāciju.

Jaudas nekad nav par daudz. Tas tev, santīmjājējam vienmēr par daudz būs. Ne tev spriest vai kādam jāpērk 2,9 turbo motors vai nē. Ne tu norādīsi kā citiem naudu tērēt,skaidrs?

Kredoks_neistais Reģ.: 24.10.2003
0 0 Atbildēt

Pirkt!

Tas ir visumā labs, stilīgs a/m... ar ļoti labu reputāciju.

Izņemot T6 Bi-Turbo, ar kuriem visiem maniem paziņām bija probl.

Es personīgi 4gadus lietoju S80 2,4S Meh.

No pieredzes varu teikt, ka mazāk problēmu ir tikai Lexus GS300!

A/m par kuru Nezinīte laipni atsaucās ir tieši tāds un tiek pārdots tikai tad, kad ticis kārtējo reizi apkopts Mūsa Motorā...

Kredoks_neistais Reģ.: 24.10.2003
0 0 Atbildēt

Tam auto tajās bildēs vēl stāv virsū ziemas diski ar ziemas riepām, bet vasaras ir lietie (oriģinālie Volvo ar pirelli P7 riepām).

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Es tikai varu piebilst, ka man Jelgavā kaimiņš - kāds uzņēmējs agrāk visai bieži mainīja mašīnas, tad nopirka Volvo-S80 D5 ar automātisko ātrumkārbu, un nu jau ceturto gadu no tā auto nešķiras, kaut arī brauc visai daudz. Laikam jau kaut kas tajā Volvo-S80 ir...

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

cik tad cipars?

Kredoks_neistais Reģ.: 24.10.2003
0 0 Atbildēt

cipars esot adekvāts jo a/m ir labi kopta.

..ap 11,5k EUR ar diviem riteņu komplektiem un pilnu bāku E98

kovejera gads 2000, bet lietot sākta 2002.

sīkāk uz ieprieš minētā e-pasta ...

Reģ.: 11.05.2024
0 0 Atbildēt

Pilna bāka...lietot sākta divus gadus pēc ražošanas... Nja, māk tak cilvēki pūst miglu..... Droši vien lietot sākta 2002. gada 29. decembrī

cluber Reģ.: 05.08.2004
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Volvo-S80 ir visnotaļ baudāms auto - plašs, ērts, ar līganu gaitu. Ja nav nojāts, tad vajag pirkt ar 2,4 litru benzīna motoru vai D5 dīzeli. Nevajag pirkt ar 2,9 litru turbomotoru, jo tik liela jauda nav vajadzīga un lielais motors sadārdzina auto ekspluatāciju.

Ķāds varētui būt +/- degvielas patēriņš pilsētā/ārpuspilsētas ar 2,4 motoru???

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

cluber

Ar mehānisko ātrumkārbu patēriņš varētu būt 7 litri pa šoseju un 11-12 litri pilsētā, ar automātu - 7,5 litri pa šoseju un 13-14 litri pilsētā uz 100 km.

cluber Reģ.: 05.08.2004
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: cluber

Ar mehānisko ātrumkārbu patēriņš varētu būt 7 litri pa šoseju un 11-12 litri pilsētā, ar automātu - 7,5 litri pa šoseju un 13-14 litri pilsētā uz 100 km.

Ok, skaidrs un kādi komentāri varētu būt par S60. Šodien ar šo pabraukājām pa Maskavas ielas plačiem un šim acīs iekrita tieši S60- S80 liekas biški pa lielu. Brrr kā nosalām!!!!!!!!!

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

uz S60 D5 es pati te skatos... bet grūti pēc SAAB kaut kur citur iekāpt.. Mans S60 vēl Latvijā nav ieripojis - tiem, kas plačos, katram ppa būtiskam trūkumam pagaidām..

KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

varu piedavat S60 01' 2.4 automats..ada u.c ekstras!

cena 7500eur

km222@inbox.lv

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: uz S60 D5 es pati te skatos... bet grūti pēc SAAB kaut kur citur iekāpt.. Mans S60 vēl Latvijā nav ieripojis - tiem, kas plačos, katram ppa būtiskam trūkumam pagaidām..

Tas butiskais trukums butu neesosha SAAB emblema?

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

dinamika + ērtības + drošība + fīlings

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: dinamika + ērtības + drošība + fīlings

S60 ar T-5 un 250 Zs par dinamiku sudzeties nevajadzetu. Ir jau pieejami arii S60R ar 300 ZS. Ertibas - relatiivi nosacits jedziens, jo man ertibas varbuut ir viegli kopjams aadas salons un viegli elektriski regulejami dedekji,citi ar jedzienu ertibas varbuut izprot 7 cietas mashinaa glazu turetajus.

Janvari pardevu gan S70 T-5, gan SAAB 95 turbo un tagad braukaju ar S60.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Par D5 dinamiku nesūdzos

btw paskatījos bagažnieku, atcerējos izbraukumu ar 9k SAAB un 2 velosipēdiem uz Saarema un paliku domājot..

Tiem, kas ir Rumbulā vai nu bija auduma beņķi, vai nebija krēslu apsilde, vai audio nekāds.

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Volvo-S80 ir visnotaļ baudāms auto - plašs, ērts, ar līganu gaitu. Ja nav nojāts, tad vajag pirkt ar 2,4 litru benzīna motoru vai D5 dīzeli. Nevajag pirkt ar 2,9 litru turbomotoru, jo tik liela jauda nav vajadzīga un lielais motors sadārdzina auto ekspluatāciju.

tas nu gan ir pilniigs sviests.

Peec catalog.auto.ru datierm dinamika no 0-100KM/H ir 7.2 sek

nav daudz un nav maz +/- normaali jo man ar saab 9-5 ar 3.0 turbo un 8.1 sek - 100KM/H ir nedaudz par maz bet volvo ar 272HP buutu pasaa laikaa vieniigi dizains nav tik labs kaa saabam.

Vienreiz pabraucu ar vovlo S80 uz 140 KM/H perfekta stabilitaate pa ceļu kurs ne tuvu nebija ideaals. Gaita vienkaarsi super. Bet man taa subjektiivi šķiet ka tie ceņņiki S80 biku par daudz ir.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Es tikai varu piebilst, ka man Jelgavā kaimiņš - kāds uzņēmējs agrāk visai bieži mainīja mašīnas, tad nopirka Volvo-S80 D5 ar automātisko ātrumkārbu, un nu jau ceturto gadu no tā auto nešķiras, kaut arī brauc visai daudz. Laikam jau kaut kas tajā Volvo-S80 ir...

Varu piebilst līdzīgi kā VWfans, ka labam draugam arī ir S-80 D5 ar automātisko ātrumkārbu (starp citu, viņš arī ir uzņēmējs no Jelgavas, kurš jau četrus gadus brauc ar savu S80 un iepriekš mainīja daudz un dažādus auto).

Biju šo auto aizlienējis pirms diviem gadiem, kad precējās māsa. Nobraucu ar to divas dienās kopā kādus 600 km. ļoti patika līdzena un klusā gaita, bet ātrumkārbas darbības ne visai patika. Vienīgi, aktīvi izmantojot kruīzkontroles piedāvāto iespēju, izdevās kaut cik labi uzrāvienu panākt. Bet visādi citādi par šo auto palika ļoti labs iespaids, neskatoties uz to, ka tā nobrakums pārsniedza 350 000 km. Kad parasīju čomam, vai viņš ir apmierināts ar šo auato, tad atbilde bija viennozīmīga, ka jā un ka šobrī neredz iemeslu to mainīt uz kādu citu auto.

Ar šo S80 regulāri tiek braukts uz Vāciju un tur pēc nostāstiem uz bāņa visu laiku tiek braukts ar vidēji 200 km/h.

Reģ.: 11.05.2024
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja:

VWfans rakstīja: Volvo-S80 ir visnotaļ baudāms auto - plašs, ērts, ar līganu gaitu. Ja nav nojāts, tad vajag pirkt ar 2,4 litru benzīna motoru vai D5 dīzeli. Nevajag pirkt ar 2,9 litru turbomotoru, jo tik liela jauda nav vajadzīga un lielais motors sadārdzina auto ekspluatāciju.

tas nu gan ir pilniigs sviests.

Peec catalog.auto.ru datierm dinamika no 0-100KM/H ir 7.2 sek

nav daudz un nav maz +/- normaali jo man ar saab 9-5 ar 3.0 turbo un 8.1 sek - 100KM/H ir nedaudz par maz bet volvo ar 272HP buutu pasaa laikaa vieniigi dizains nav tik labs kaa saabam.

Vienreiz pabraucu ar vovlo S80 uz 140 KM/H perfekta stabilitaate pa ceļu kurs ne tuvu nebija ideaals. Gaita vienkaarsi super. Bet man taa subjektiivi šķiet ka tie ceņņiki S80 biku par daudz ir.

Eu tu, auto speciālistiņ, tev ir kāds dizainera diploms?? Kur sābam ir dizains?? Spīdīgajās stīpās ap lampām? Un kā tev ar izpratni par dinamiku,ja 7,2 sekundes 2 tonnīgam auto ir maz??

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

Eu tu, auto speciālistiņ, tev ir kāds dizainera diploms?? Kur sābam ir dizains?? Spīdīgajās stīpās ap lampām? Un kā tev ar izpratni par dinamiku,ja 7,2 sekundes 2 tonnīgam auto ir maz??

Es gan gribētu oponēt un piekrist Džonijam_007, ka SAAB dizains rullē. Tiesa pēdējiem modeļiem sāk dizains zust, jo tas saplūst ar Subaru, bet līdz šim visiem SAAB dizainu uzskatu par ļoti skaistu.

Ar gaumi ir tā, ka vai nu viņa ir, vai nu viņas nav. Izskatās, ka Dexam tuvāks otrais variants.

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti