Sodi no fotoradariem

rudens68 Reģ.: 17.04.2006

Vai kāds jau dabūjis vēstuli . Un cik ir tas tolerances slieksnis . Pats braucot pa Rīga -Jelgava vispār nēesmu redzējis nevienu radaru kopš oktobra .

 
1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ..260
Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Raacens rakstīja:

rudens68 rakstīja: Vai kāds jau dabūjis vēstuli . Un cik ir tas tolerances slieksnis . Pats braucot pa Rīga -Jelgava vispār nēesmu redzējis nevienu radaru kopš oktobra .

Vienkārši gribēju atgādināt par ko gāja runa sākumā. Tad kā ir, ir kāds saņemis foto piem. no Lielirbes ielas kastes un kāds slieksnis. Varbūt tūlīt pat varam atklāt ziftiņa mazās viltības. A pa tiem datiem, ja ir pamats, vajag tos kantorus cik un kā vien var čakarēt, tā pat lai dzīve "salda" neliekas. Kaut kur izskanēja ziņa, ka radaru uzraugus nevar fotogrāfēt vai filmēt, kaut kāda ņeuvjazočka sanāk.

Švaki būs ar to sliekšņa uzzināšanu šādā veidā. Ja vajadzēs pildīt budžetu, četru mēnešu laikā varēs izsūtīt arī atlikušos - ar mazāku slieksni, ja vajadzēs

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

incanti kas kavē vitronic un csdd apstrādāt datus nākošajā dienā, kāpēc laiks, kurā VAR nosūtīt rēķinu ir 4 mēneši?

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: ... Losis...

kāds tev laikam baisi pāri nodarījis, vai arī alko pastiprināti lieto, ka tāda žults nāk laukā...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja:

Seene rakstīja: ... Losis...

kāds tev laikam baisi pāri nodarījis, vai arī alko pastiprināti lieto, ka tāda žults nāk laukā...

nē... vienkāºši pielāgojos šīs vietnes stiliņam

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

sarashkins rakstīja:

Bazhix rakstīja:

smaidiigais rakstīja: msh - cits fonts ir likuma pārkāpums

Bet uzlikt zīmi ar kājām gaisā? Arī ir likuma pārkāpums?

251. Aizliegts braukt, ja kaut viena no numura zīmēm nav piestiprināta paredzētajā vietā. Aizliegts numura zīmes aizsegt vai pārklāt ar aizsargmateriāliem.

Šis pants principā neaizliedz numura zīmi piestiprināt otrādi - ar krāsu pret bamperi, tā ka redzams tikai reljefs.

Tikai vai nebija vēl punkts, ka tam jābūs saskatāmam no 40 metru attāluma?

bija, bet vairs nevaru csn to atrast, laikam izņemts (jo nevar objektīvi novērtēt?).

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Nedomāju, ka par to +1 kāds sāks cepties... Esmu 3 reizes pabraucis ar 65-68 zem FR 50 vietā, nekas uz mājām atnācis nav.

Otrkārt, ir skaidrs, ka valstijs naudas nav (kāpēc, tas jau cits stāsts), bet, ja man ir jāizvēlas - lāpīt budžetu uz godīgo nodokļu maksātāju rēķina, cērpjot pabalstus, pensijas, medicīnas kvotas, ceļu remontus utt. vai tomēr to naudu kasējot no tiem, kas mīl pārkāpt noteikumus, viennozīmīgi izvēlos pēdējo.

Un pilnīga taisnība šoreiz palaidniekam. Viss ir vienkārši, negribas stutēt Zivtiņa un Vitronic biznesu, nepārsniedziet ātrumu vai, ja nu tomēr kasē par tp 1 km/h (kam gan, kamēr man kāds neparādīs reālu protokolu, ka pilsonis, redzies, 50 vietā ir braucis ar 51 un tāpēc jāmaksā, es uzskatīšu par tirgustantiņu cienīgām pļāpām), ar 5 un 10 latu sodiem tas bizness kļūs diezgan nerentabls, pieslēdziet csdd e-pakalpojumus, kas ir bezmaksas, bet laicīgi atgādinās par octa un TA termiņiem un viss būs štokos.

Bet par to, ka kāds tagad, redzies, speciāli viltošot rādījumus un piestādīšot falšus rēķinus, teikšu godīgi, ržu ņemagu...

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

smaidiigais rakstīja: nezinu, es arī nesaprotu par ko sēne cepas. Viltos datus lai piespiestu pildīties budžetu? Vot tieši šāds fakts, ja nāks gaismā, uzspridzinās visus iespējamos ministru sēdekļus un vitronikus...

Kads naivums tavā vecumā. Ja nāks gaismā, būs vien kārtējais nesmukums, nekas jau vairāk.

Varēs kāds atkal pasmīnēt par jums. zinas.nra.lv/...

Dzīvosim, redzēsim - ja viņu iesēdinās uz šiem 2 gadiem, tad gan jau pa to laiku arī otra lieta tiks pabeigta un sēdēs viņš ilgi. Cerams.

www.tvnet.lv/...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Nedomāju, ka par to +1 kāds sāks cepties... Esmu 3 reizes pabraucis ar 65-68 zem FR 50 vietā, nekas uz mājām atnācis nav.

Otrkārt, ir skaidrs, ka valstijs naudas nav (kāpēc, tas jau cits stāsts), bet, ja man ir jāizvēlas - lāpīt budžetu uz godīgo nodokļu maksātāju rēķina, cērpjot pabalstus, pensijas, medicīnas kvotas, ceļu remontus utt. vai tomēr to naudu kasējot no tiem, kas mīl pārkāpt noteikumus, viennozīmīgi izvēlos pēdējo.

Un pilnīga taisnība šoreiz palaidniekam. Viss ir vienkārši, negribas stutēt Zivtiņa un Vitronic biznesu, nepārsniedziet ātrumu vai, ja nu tomēr kasē par tp 1 km/h (kam gan, kamēr man kāds neparādīs reālu protokolu, ka pilsonis, redzies, 50 vietā ir braucis ar 51 un tāpēc jāmaksā, es uzskatīšu par tirgustantiņu cienīgām pļāpām), ar 5 un 10 latu sodiem tas bizness kļūs diezgan nerentabls, pieslēdziet csdd e-pakalpojumus, kas ir bezmaksas, bet laicīgi atgādinās par octa un TA termiņiem un viss būs štokos.

Bet par to, ka kāds tagad, redzies, speciāli viltošot rādījumus un piestādīšot falšus rēķinus, teikšu godīgi, ržu ņemagu...

Varētu tev parādīt, ja nebūtu slinkums meklēt. Un ar diezgan iespaidīgu sodu. Šveices gan... Bet neredzu iemeslu, kādēļ lai to nedarītu arī mūsu budžeta lāpītāji, kad plāns būs jāpilda un kredīts jāatmaksā. Citu loģiku viņu darbībās velti meklēt un "bīstams ātrums" būs tieši tik liels, lai viņu finansiālās intereses neciestu.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

sarashkins rakstīja:

Bazhix rakstīja:

smaidiigais rakstīja: msh - cits fonts ir likuma pārkāpums

Bet uzlikt zīmi ar kājām gaisā? Arī ir likuma pārkāpums?

251. Aizliegts braukt, ja kaut viena no numura zīmēm nav piestiprināta paredzētajā vietā. Aizliegts numura zīmes aizsegt vai pārklāt ar aizsargmateriāliem.

Šis pants principā neaizliedz numura zīmi piestiprināt otrādi - ar krāsu pret bamperi, tā ka redzams tikai reljefs.

Tikai vai nebija vēl punkts, ka tam jābūs saskatāmam no 40 metru attāluma?

CSN aktuālo redakciju būtu vēlams regulāri pārlasīt, teiksim, reizi gadā - šāds punkts tur nav atrodams jau vairāk kā 7 gadus (kopš 29.06.2004) - kad zaudēja spēku iepriekšējā CSN redakcija, kurā bija tas atrodams:

Stāvoša transportlīdzekļa numura zīmes simboliem skaidrā diennakts gaišajā laikā jābūt salasāmiem vismaz no 40 m attāluma, bet skaidrā diennakts tumšajā laikā, kad iedegtas transportlīdzekļa ārējās apgaismes ierīces, - vismaz no 20 m attāluma. www.likumi.lv/...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Bet par to, ka kāds tagad, redzies, speciāli viltošot rādījumus un piestādīšot falšus rēķinus, teikšu godīgi, ržu ņemagu...

VID to jau dara un nekautrējas tādus atkārtoti iesniegt tiesā, kura jau pirmajā instancē ir pateikusi, ka pierādījumi ir nederīgi.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Bet neredzu iemeslu, kādēļ lai to nedarītu arī mūsu budžeta lāpītāji, kad plāns būs jāpilda un kredīts jāatmaksā. Citu loģiku viņu darbībās velti meklēt un "bīstams ātrums" būs tieši tik liels, lai viņu finansiālās intereses neciestu.

Nu, galējais variants, kā to nepieļaut, ir atteikšanās no auto vispār.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

šveices...

šveicieši nāvīgi ienīst auto un to vadītājus...

bet

arī 1kmh virs atļautā ātruma IR pārkāpums, patīk tev tas vai nē...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

GB12 rakstīja:

Bet par to, ka kāds tagad, redzies, speciāli viltošot rādījumus un piestādīšot falšus rēķinus, teikšu godīgi, ržu ņemagu...

VID to jau dara un nekautrējas tādus atkārtoti iesniegt tiesā, kura jau pirmajā instancē ir pateikusi, ka pierādījumi ir nederīgi.

VID viltots dokuments? Lūdzu, studijā visu stāstu!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: šveices...

šveicieši nāvīgi ienīst auto un to vadītājus...

bet

arī 1kmh virs atļautā ātruma IR pārkāpums, patīk tev tas vai nē...

Un tev tagad nešķiet, ka pašam ir parādījusies izteikta dubultmorāle? Tavuprāt Zivtiņš drīkst pārkāpt jebkādas robežas, lai tikai varētu izķert baiso sabiedrības apdraudējumu, braucot ar +1 km/h?

Man pārmet, ka piesienos Zivtiņam par "nebūtisku" pārkāpumu, par kuru sods ir paredzēts 10000 + pārkāpuma līdzekļa konfiskācija. Bet Zivtiņam ir tiesības piesieties par pārkāpumu, kas ir 5Ls vērts?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

Seene rakstīja:

GB12 rakstīja:

Bet par to, ka kāds tagad, redzies, speciāli viltošot rādījumus un piestādīšot falšus rēķinus, teikšu godīgi, ržu ņemagu...

VID to jau dara un nekautrējas tādus atkārtoti iesniegt tiesā, kura jau pirmajā instancē ir pateikusi, ka pierādījumi ir nederīgi.

VID viltots dokuments? Lūdzu, studijā visu stāstu!

Diemžēl to nevar.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

smaidiigais rakstīja:

Seene rakstīja:

GB12 rakstīja:

Bet par to, ka kāds tagad, redzies, speciāli viltošot rādījumus un piestādīšot falšus rēķinus, teikšu godīgi, ržu ņemagu...

VID to jau dara un nekautrējas tādus atkārtoti iesniegt tiesā, kura jau pirmajā instancē ir pateikusi, ka pierādījumi ir nederīgi.

VID viltots dokuments? Lūdzu, studijā visu stāstu!

Diemžēl to nevar.

valsts noslēpums

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

smaidiigais rakstīja: šveices...

šveicieši nāvīgi ienīst auto un to vadītājus...

bet

arī 1kmh virs atļautā ātruma IR pārkāpums, patīk tev tas vai nē...

Un tev tagad nešķiet, ka pašam ir parādījusies izteikta dubultmorāle? Tavuprāt Zivtiņš drīkst pārkāpt jebkādas robežas, lai tikai varētu izķert baiso sabiedrības apdraudējumu, braucot ar +1 km/h?

Man pārmet, ka piesienos Zivtiņam par "nebūtisku" pārkāpumu, par kuru sods ir paredzēts 10000 + pārkāpuma līdzekļa konfiskācija. Bet Zivtiņam ir tiesības piesieties par pārkāpumu, kas ir 5Ls vērts?

tu piesienies Zivem par to ko viņš varētu izdarīt, jo viņam redz ir aprīkojums! nav jau viņš sācis tos datus vākt par visiem pisloņiem, nav!

Ir taču daudz tādu iestāžu / organizāciju, kam ir iespējas vākt datus, bet kas nevāc. Vai arī vāc, bet tos aizsargā.

Šķiet Tu vēlējies pateikt, ka Vitronic nav padomājis par to, kā savus savāktos datus aizsargās lai ---- un to nu tu nepateici lai kas? kas tad var notikt, ja nezinu, mafijas, kozanostras, brīmūrnieku, vai vikičuru rīcībā nonāks bildes ar mašīnām uz krasta ielas? Kas tur tik briesmīgs? Soda naudas? Nu izstāsti taču, nevis tikai kaut kādiem pusvārdiem, pusteikumiem svaidies!

Par VID arī - to nedrīkst... Nu ja nedrīkst, tad turi muti, un nemaz nesāc muldēt.

Bet, redzi, CP ir gan tiesības tevi sodīt par 1kmh pārsniegšanu, un vai tas ir būtiski vai nē, un pie cik liela ātruma sākas būtiskums ir filozofiskas diskusijas vērta tēma.

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: incanti kas kavē vitronic un csdd apstrādāt datus nākošajā dienā, kāpēc laiks, kurā VAR nosūtīt rēķinu ir 4 mēneši?

No kurienes tie 4 mēneši? Tad ko, es bez riska vairs nevarēšu nopirkt Latvijā brauktu auto, lai pēc tam netiesātos ar bijušo īpašnieku par soda naudām? Ja vēl ņem vērā pilsoni, kas dienā fotogrāfijās "nobrauca" 800 Ls (ziftiņš runāja).

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: Šķiet Tu vēlējies pateikt, ka Vitronic nav padomājis par to, kā savus savāktos datus aizsargās lai ---- un to nu tu nepateici lai kas? kas tad var notikt, ja nezinu, mafijas, kozanostras, brīmūrnieku, vai vikičuru rīcībā nonāks bildes ar mašīnām uz krasta ielas? Kas tur tik briesmīgs? Soda naudas? Nu izstāsti taču, nevis tikai kaut kādiem pusvārdiem, pusteikumiem svaidies!

Tak jau pateicu. Vitronic nav padomājis kā aizsargāt datus, lai kāds tos nenospertu. Ja dati nonāks trešās personas rokās, tad datu noplūdē vainīgajam (Vitronic) būs jāsaņem sods un vēl jāmaksā cietušajam. Viss. Nekas vairāk.

Tīra nauda jebkurā gadījumā - vai nu Vitronic par zināmu summiņu aizkadrā panāks mierizlīgumu vai arī piedzīs caur tiesu - nodokļus nav jāmaksā nevienā gadījumā

Vēlreiz - nav runa par to, ka šī datu noplūde tā reāli varētu kādam nodarīt ļaunumu. Tieši tāpat, kā 1km/h virs atļautā. Bet likumā par to ir paredzētas bargas sankcijas.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Raacens rakstīja:

smaidiigais rakstīja: incanti kas kavē vitronic un csdd apstrādāt datus nākošajā dienā, kāpēc laiks, kurā VAR nosūtīt rēķinu ir 4 mēneši?

No kurienes tie 4 mēneši? Tad ko, es bez riska vairs nevarēšu nopirkt Latvijā brauktu auto, lai pēc tam netiesātos ar bijušo īpašnieku par soda naudām? Ja vēl ņem vērā pilsoni, kas dienā fotogrāfijās "nobrauca" 800 Ls (ziftiņš runāja).

Pareizi saprati

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vai tikai sēne nebija sābists

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: vai tikai sēne nebija sābists

Nesapratu... Tu gribēji teiks, ka domājoši cilvēki brauc ar SAAB vai, ka braukšana ar SAAB iemāca domāt?

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Raacens rakstīja:

smaidiigais rakstīja: incanti kas kavē vitronic un csdd apstrādāt datus nākošajā dienā, kāpēc laiks, kurā VAR nosūtīt rēķinu ir 4 mēneši?

No kurienes tie 4 mēneši? Tad ko, es bez riska vairs nevarēšu nopirkt Latvijā brauktu auto, lai pēc tam netiesātos ar bijušo īpašnieku par soda naudām? Ja vēl ņem vērā pilsoni, kas dienā fotogrāfijās "nobrauca" 800 Ls (ziftiņš runāja).

Pareizi saprati

IDIOTU BARS!!! ja pārkāpums ir 25.12.2012 un 27.12.2012 es pārdodu mašīnu, tad kāda x pēc pārkāpuma foto būtu jāsaņem jaunajam autosa īpašniekam??? tak CSDD ir dati, ka 25.12.2012 saimnieks esmu es! SĒNE - tu vienkārši esi DURAKS vai izliecies??? kroč anus (burtus gan vietam samaini, lai sanāk dzīvnieciņš)

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

un vēl - studijā kaut vienu pārkāpumu, kas ir ar +1, +2... kaut +9 uz šosejas ja nav, tad muti ciet !

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

Seene rakstīja:

Raacens rakstīja:

smaidiigais rakstīja: incanti kas kavē vitronic un csdd apstrādāt datus nākošajā dienā, kāpēc laiks, kurā VAR nosūtīt rēķinu ir 4 mēneši?

No kurienes tie 4 mēneši? Tad ko, es bez riska vairs nevarēšu nopirkt Latvijā brauktu auto, lai pēc tam netiesātos ar bijušo īpašnieku par soda naudām? Ja vēl ņem vērā pilsoni, kas dienā fotogrāfijās "nobrauca" 800 Ls (ziftiņš runāja).

Pareizi saprati

Tiem, kas tankā SODS no fotoradara pienāks auto ĪPAŠNIEKAM. Vari minēt 3x vai kāds CSDD iesprings par to kā un kur auto ir mainījis savus īpašniekus. Nosūtīs sodu uz to adresi kura būs soda izrakstīšanas brīdī. IDIOTU BARS!!! ja pārkāpums ir 25.12.2012 un 27.12.2012 es pārdodu mašīnu, tad kāda x pēc pārkāpuma foto būtu jāsaņem jaunajam autosa īpašniekam??? tak CSDD ir dati, ka 25.12.2012 saimnieks esmu es! SĒNE - tu vienkārši esi DURAKS vai izliecies??? kroč anus (burtus gan vietam samaini, lai sanāk dzīvnieciņš)

1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ..260
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti