Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002

Ierosinu te parunāties par visiem aktuālo tēmu

Pie malas stereotipus un pagātnes auras, autobūve kardināli mainījusies, vairs galīgi nav prātīgi salīdzināt 2016.gada un 1986.gada identiskas markas auto.

Kā Jūs domājat?

 
Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Tas nu jau var būt patālu no patiesības viena iemesla dēļ - daudzu auto ātrumkārbas (visbiežāk problēma ir variators) izturība neļauj ar "parastu auto" vilkt piekabes , attiecīgi tie kuriem vajag vilkt piekabi (īpaši ja runājam par sastāvu kas prasa BE kategoriju) nu jau skatas uz jebkuru auto kas ir spējīgs kaut ko jēdzīgu pavilkt. Tiesa tieši Porsche nav tas ideālākais verķis, bet X5, XC90, Range Rover utml. ir vieni no jēdzīgākajiem, ja vien neskatamies uzreiz pikapu segmentā ...

Nu tas jau ir advancētāk. Es runāju par parastu mašīnu, kas var iebraukt kādā lauku sētā un iemest bagāžniekā Mangali vai kko tādu.

Savukārt te tiek postēti kkādi bezjēdzīgi autiņi, kas to nevar paveikt. Un! Mums tak interesē praktiskā pieredze un šī autiņa apkalpošana. Šitiem visiem pupaino beibju sapņotājiem tādas nav.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nu ar to ar tā "viltīgi" - kas tiek saprasts ar  "parasta mašīna" ...

Es speciāli turu/remontēju savu veco FR-V, kā auto kurā ir 6 vietas vai alternatīvi var izmantot kā "bulku vāģi" kaut kā vešanai.

Un ir jauno (nedārgu) auto vidū tādi auto ar kuriem var darīt to pašu nebūt ne sliktāk - jautājums vai to īsti vajag ?!?!? Tagad ir pieejami nomas busi, piekabes utml. lai aizvestu pa lielam jebko, attiecīgi jāvērtē tikai tas cik bieži tas vajadzīgs, lai izlemtu par "sliktu" "parastam auto" ...

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Tu tēlo nesaprašu?

Es tak paskaidroju! Ar tādiem autiņiem tak tu nebrauksi pa grantirovku un nekāda praktiskā pielietojuma tiem nav. Neiet runa, ka katru dienu tev vajag bulku vāģi kartupeļu vešanai. 

Tādi autiņi iet līdz pirmajai lielākai bedrei un tad tiek iegādāts cits

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
5 2 Atbildēt

beidzot kaut kas svaigs no bmw!

www.msn.com/en-xl/news/other/bmw-tuner-pushes-m3-touring-to-641-hp-paints-wagon-bright-blue/ar-AA1cxT7I?ocid=msedgdhp&pc=U531&cvid=3bf19dc32887411898d128f459b63c3f&ei=16

ne tas gaiši zilais, bet paritiniet zemāk un apskataties video ar to brūno bmw

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Jā jauna auto iegāde vienmēr ir sagādājusi galvas sāpes! Arī es atkal esmu gatavs mainīt auto, bet nevaru saprast uz ko! Esmu gatavs šķirties no sava G11, kuram ir sasniegts nobraukums 123000km, gribas kko svaigāku! Man ikdienā ir mazs nobraukums, bet šad tad aizskrienu tālākā ceļā uz kaimiņvalstīm, ko man patīk izdarīt ātri, elektro - neder, jo arī Rīgas infrastruktūru, praktiski, nelietoju. 

Šobrīd skatos uz BMW 8 sēriju, vai tomēr X5, ar pēdējo 400Zs dīzeli, vairs tādus neražo, bet vēl var dabūt pasvaigus, vai tomēr M4, patīk dizains, katru rītu brauc viens pretī ar numuru BLACK, bērni man izauguši, bet mūsu ceļi biedē par šādu domu, Audi piedāvājums līdz galam neuzrunā, Mersis tomēr pēc 50

Vot tādas man problēmas!

Obligāta prasības - pilnpiedziņa, ziemas paka, laba mūzika, jauda virs 300Zs, ļooti laba komplektācija.

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Porsche staļļos nekas neuzrunā ?

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Cena kož acīs, jāiekļaujas līdz lux nodoklim un prastu Cayenne ar 3L benzīnu par 100k negribu, cenas kritums viņām būs mežonīgs.

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Motorolers rakstīja: Jā jauna auto iegāde vienmēr ir sagādājusi galvas sāpes! Arī es atkal esmu gatavs mainīt auto, bet nevaru saprast uz ko! Esmu gatavs šķirties no sava G11, kuram ir sasniegts nobraukums 123000km, gribas kko svaigāku! Man ikdienā ir mazs nobraukums, bet šad tad aizskrienu tālākā ceļā uz kaimiņvalstīm, ko man patīk izdarīt ātri, elektro - neder, jo arī Rīgas infrastruktūru, praktiski, nelietoju. 

Šobrīd skatos uz BMW 8 sēriju, vai tomēr X5, ar pēdējo 400Zs dīzeli, vairs tādus neražo, bet vēl var dabūt pasvaigus, vai tomēr M4, patīk dizains, katru rītu brauc viens pretī ar numuru BLACK, bērni man izauguši, bet mūsu ceļi biedē par šādu domu, Audi piedāvājums līdz galam neuzrunā, Mersis tomēr pēc 50

Vot tādas man problēmas!

Obligāta prasības - pilnpiedziņa, ziemas paka, laba mūzika, jauda virs 300Zs, ļooti laba komplektācija.

suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=367007565&scopeId=C&action=parkItem

Var jau arī uz kko šādu mest acis, tik kā ziemā braukt?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nezinu kapēc tu ziemu uzskati par problēmu, jo BMW vienam no pirmajiem uz 5 sērijas (E39)  bija loti sakarīga stabilitātes, pretbuksēšanas un ABS sistēma, reiz čoms tādu bija iepircis, bet nespēja īsti atļauties, attiecīgi vienu ziemu brauca ar paplikām vasarenēm - nu reāli labi uz ceļa tas viss tyrējās pie atļautajiem ātrumiem un nepārspīlētas uzvedíbas. Bet kopsummā es esmu gana daudzas ziemas pavadījis ar RWD amīšu pikapu - un arī "dzīvs", tas nekas ka verķim pat ABS tups kā "cirvis".

P.S. kā tieši uzvedas RWD BMW (ārpus E39) nemācēšu komentēt, jo visi ar ko ziemā braukc ir X vai X-drive ...

P.P.S Porsche staļļos ir arī Macan ar 381 Zs un cenu kura tev der.

core Reģ.: 03.01.2017
1 0 Atbildēt

Šķiet, ka motorolers ar šo jautājumu domāja ko citu, jo šis konkrētais BMW nāca tikai awd. Bet kopumā piekrītu tev, ir sanācis pa ziemu pabraukt ar e61 535to, elektronika tiek galā pārsteidzoši labi.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Motorolers rakstīja:

Motorolers rakstīja: Jā jauna auto iegāde vienmēr ir sagādājusi galvas sāpes! Arī es atkal esmu gatavs mainīt auto, bet nevaru saprast uz ko! Esmu gatavs šķirties no sava G11, kuram ir sasniegts nobraukums 123000km, gribas kko svaigāku! Man ikdienā ir mazs nobraukums, bet šad tad aizskrienu tālākā ceļā uz kaimiņvalstīm, ko man patīk izdarīt ātri, elektro - neder, jo arī Rīgas infrastruktūru, praktiski, nelietoju. 

Šobrīd skatos uz BMW 8 sēriju, vai tomēr X5, ar pēdējo 400Zs dīzeli, vairs tādus neražo, bet vēl var dabūt pasvaigus, vai tomēr M4, patīk dizains, katru rītu brauc viens pretī ar numuru BLACK, bērni man izauguši, bet mūsu ceļi biedē par šādu domu, Audi piedāvājums līdz galam neuzrunā, Mersis tomēr pēc 50

Vot tādas man problēmas!

Obligāta prasības - pilnpiedziņa, ziemas paka, laba mūzika, jauda virs 300Zs, ļooti laba komplektācija.

suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=367007565&scopeId=C&action=parkItem

Var jau arī uz kko šādu mest acis, tik kā ziemā braukt?

Tev tak šancē stāvēja jaunais X5? Es jau nodomāju, ka tavējais. Bet nu zin kā, viss jau ātri apnīk...un tad gribās kādu prastu 4x4 ko pablēņoties pa neceļiem un lai nav žēl saskrāpēt vai atraut kādu bukti. Katram savas prasības un vajadzības, cita padoms ir neobjektīvs. Es patreiz ar kompaktajiem pārvietojos un Rīgā patīkami viegli un dinamiski visur tikt. Parkings arī vieglāk.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Un vēl no 1.07.2023 uz uzņēmumu reģistrēta auto. Turpmāk nodokļa likmes noteiks nevis atkarībā no transportlīdzekļa motora tilpuma, bet ņemot vērā transportlīdzekļa motora maksimālo jaudu kilovatos (kW).

❗️ Jaunās likmes

• līdz 110 kW – 33 eiro mēnesī;

• no 111 kW līdz 130 kW – 0,3 eiro par katru kW mēnesī;

• no 131 kW līdz 150 kW – 0,35 eiro par katru kW mēnesī;

• no 151 kW līdz 200 kW – 0,5 eiro par katru kW mēnesī;

• virs 200 kW – 0,7 eiro par katru kW mēnesī.

• Elektroauto ikmēneša nodoklis pacelts no 10 līdz 15 eiro mēnesī.

• Savukārt ārēji lādējamām hibrīda automašīnām likme noteikta 25 eiro apmērā.

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Pavēruši jaunas slūžas motoru tūningam

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
2 0 Atbildēt

Būs savu panākuši, tos 66Eur mēneši vēl maksāju, tagad pat tos nedabūs! Muļķi! Būs man mašīna uz nomas kantora vārda

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
2 1 Atbildēt

sameklē kādu invalīdu ar vismaz 3. grupu, piereģistrē kaut Ferrrari F50 un nodoklis nav jāmaksā!

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

ZZZZ rakstīja:

Motorolers rakstīja:

Motorolers rakstīja: Jā jauna auto iegāde vienmēr ir sagādājusi galvas sāpes! Arī es atkal esmu gatavs mainīt auto, bet nevaru saprast uz ko! Esmu gatavs šķirties no sava G11, kuram ir sasniegts nobraukums 123000km, gribas kko svaigāku! Man ikdienā ir mazs nobraukums, bet šad tad aizskrienu tālākā ceļā uz kaimiņvalstīm, ko man patīk izdarīt ātri, elektro - neder, jo arī Rīgas infrastruktūru, praktiski, nelietoju. 

Šobrīd skatos uz BMW 8 sēriju, vai tomēr X5, ar pēdējo 400Zs dīzeli, vairs tādus neražo, bet vēl var dabūt pasvaigus, vai tomēr M4, patīk dizains, katru rītu brauc viens pretī ar numuru BLACK, bērni man izauguši, bet mūsu ceļi biedē par šādu domu, Audi piedāvājums līdz galam neuzrunā, Mersis tomēr pēc 50

Vot tādas man problēmas!

Obligāta prasības - pilnpiedziņa, ziemas paka, laba mūzika, jauda virs 300Zs, ļooti laba komplektācija.

suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=367007565&scopeId=C&action=parkItem

Var jau arī uz kko šādu mest acis, tik kā ziemā braukt?

Tev tak šancē stāvēja jaunais X5? Es jau nodomāju, ka tavējais. Bet nu zin kā, viss jau ātri apnīk...un tad gribās kādu prastu 4x4 ko pablēņoties pa neceļiem un lai nav žēl saskrāpēt vai atraut kādu bukti. Katram savas prasības un vajadzības, cita padoms ir neobjektīvs. Es patreiz ar kompaktajiem pārvietojos un Rīgā patīkami viegli un dinamiski visur tikt. Parkings arī vieglāk.

Man centrā nav jāgrozās, tā kā varu atļauties lielu, garu, jaudīgu. Brīvdienu auto man jau ir.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Pavēruši jaunas slūžas motoru tūningam

Kā tu to domā? Pirks mazjaudīgākus autiņus un paši cels jaudu? Mūsdienu sulas paku motoriem tāpat jau viss izžmiegts līdz pēdējam, ko tur vairs tūnēt?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nu ko tev lai saka, nereti (piem tam pašam manam Hondas 1,6 dtec) ir dažādas versijas motoriem, kur atšķiras vadība un turbīnas "izmērs", attiecīgi ņemam vājāko versiju un skrūvējam virsū visu no jaudīgākās versijas. Tāds jau bija arī BMW 3 litru dzinējs utt.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
5 1 Atbildēt

2023 Volkswagen Golf R no Delta4x4

šitas labs👍

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Žēl ka tas ir tikai "zīmējums", un kā iespējamam bezceļu dampim - šim ir daudz aplamību "sazīmēts", tāds kā vairāk "pontu vāģis", bet izskatās intersanti ...

feciic Reģ.: 09.05.2008
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Nu ko tev lai saka, nereti (piem tam pašam manam Hondas 1,6 dtec) ir dažādas versijas motoriem, kur atšķiras vadība un turbīnas "izmērs", attiecīgi ņemam vājāko versiju un skrūvējam virsū visu no jaudīgākās versijas. Tāds jau bija arī BMW 3 litru dzinējs utt.

Zinot detaļu cenas jauniem auto, garantijas zaudēšanu un citas problēmas, kas var rasties šajā procesā un paredzamo ietaupījumu daždesmi eiro mēnesī diezvai tas ir reālistisks virziens, kurā kāds gribētu doties.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Tas ir tikai piemērs, bet ja gribi lai sniedzu atbildes sīki un tā lai ar garantiju viss OK - pasaki interesējošo marku, un vismaz daļai es man šķiet ka zinu kur meklēt risinājumus.

Bet teikšu godīgi - neesmu es tieši šāda kontekstā pētījis kurš un vai uzņemas garantijas saistības. 

Kaut gan man tehniski būtu pie kājas ar garantijas saistībām , ja vien apdrošinātājs nesāk piečakarēties par "aftremarket daļām" ar kurām TA brīvi laiž cauri ( un nevis tāpēc ka nepamana, bet tāpēc ka viss atbilstoši sertificēts).

feciic Reģ.: 09.05.2008
0 0 Atbildēt

Motorolers rakstīja:

ZZZZ rakstīja:

Motorolers rakstīja:

Motorolers rakstīja: Jā jauna auto iegāde vienmēr ir sagādājusi galvas sāpes! Arī es atkal esmu gatavs mainīt auto, bet nevaru saprast uz ko! Esmu gatavs šķirties no sava G11, kuram ir sasniegts nobraukums 123000km, gribas kko svaigāku! Man ikdienā ir mazs nobraukums, bet šad tad aizskrienu tālākā ceļā uz kaimiņvalstīm, ko man patīk izdarīt ātri, elektro - neder, jo arī Rīgas infrastruktūru, praktiski, nelietoju. 

Šobrīd skatos uz BMW 8 sēriju, vai tomēr X5, ar pēdējo 400Zs dīzeli, vairs tādus neražo, bet vēl var dabūt pasvaigus, vai tomēr M4, patīk dizains, katru rītu brauc viens pretī ar numuru BLACK, bērni man izauguši, bet mūsu ceļi biedē par šādu domu, Audi piedāvājums līdz galam neuzrunā, Mersis tomēr pēc 50

Vot tādas man problēmas!

Obligāta prasības - pilnpiedziņa, ziemas paka, laba mūzika, jauda virs 300Zs, ļooti laba komplektācija.

suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=367007565&scopeId=C&action=parkItem

Var jau arī uz kko šādu mest acis, tik kā ziemā braukt?

Tev tak šancē stāvēja jaunais X5? Es jau nodomāju, ka tavējais. Bet nu zin kā, viss jau ātri apnīk...un tad gribās kādu prastu 4x4 ko pablēņoties pa neceļiem un lai nav žēl saskrāpēt vai atraut kādu bukti. Katram savas prasības un vajadzības, cita padoms ir neobjektīvs. Es patreiz ar kompaktajiem pārvietojos un Rīgā patīkami viegli un dinamiski visur tikt. Parkings arī vieglāk.

Man centrā nav jāgrozās, tā kā varu atļauties lielu, garu, jaudīgu. Brīvdienu auto man jau ir.

Range Rover? Jaguar staļļi tādi pavisam pieticīgi palikušī

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Conqueror rakstīja: sameklē kādu invalīdu ar vismaz 3. grupu, piereģistrē kaut Ferrrari F50 un nodoklis nav jāmaksā!

Tik vajag invalīdu, kuram kontā ir legāli 100K, plus, nu negribas, ka nav kāda karma no tā

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Sen nav te postēts. Skoda Scala ir atdota poļiem atpakaļ. Nobraucu 31tkm. Tika pieliets 1l dzinēja eļļas. Sāka reāli kaitinoši čīkstēt bremzes. Tāpat nepatika piekares skaņas, pa bedrēm braucot. Auto ir ok, bet sev noteikti nepirktu.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 0 Atbildēt

Jauns darbs. Esmu ticis pie ļoti svaiga Passat b8 ar 1,5tfsi ar 150zs un automātu 👍 No Avis ilgtermiņa nomā. Beidzot atkal zināms super ērts auto.

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
2 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Jauns darbs. Esmu ticis pie ļoti svaiga Passat b8 ar 1,5tfsi ar 150zs un automātu 👍 No Avis ilgtermiņa nomā. Beidzot atkal zināms super ērts auto.

Tu kkā baigi bieži esi sācis mainīt darbus

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Uzskatīsim, ka esmu bijis labāku darba devēju meklējumos. Šķiet, ka esmu tādu beidzot atradis (tirgus nepārprotams līderis) 👍

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Tā tu neteici arī pagājušajā reizē? Turklāt strādāt pie tirgus līdera ne vienmēr ir labākais.

Bet tā bieži notiek - tu gadiem strādā vienā darba vietā, tad kaut ko nolem pamainīt (apnīk, izdedz, kāds piedāvā ko šķietami jēdzīgāku), bet saproti, ka galīgi nav tas. Un tad vēl pāris vietas jānomaina, lai atrastu savējo. Man bija līdzīgi - vienā no iepriekšējām vietām nostrādāju 10 gadus, dažādu iemeslu dēļ sāku taustīties apkārt, it kā labs piedāvājums bija, bet nākošajā vietā pēc 3 nedēļām sapratu, ka vārdi tur galīgi nesakrīt ar darbiem. Tad nu uzmetu mandātu galdā, gandrīz gadu atpūtos, paceļoju, padarbojos kā brīvprātīgais, kad sākās karš, pamēģināju kaut ko citu - iepriekš nedarītu, bet sapratu, ka tomēr nav mans, un tad ar, tā teikt, jauniem spēkiem, atkal pie virpas...

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Jauns darbs. Esmu ticis pie ļoti svaiga Passat b8 ar 1,5tfsi ar 150zs un automātu 👍 No Avis ilgtermiņa nomā. Beidzot atkal zināms super ērts auto.

Ļoti svaigs nav jauns, marš uz lietoto auto topiku!

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 0 Atbildēt

Nekā. Garantijas auto (19tkm tikai) 🤗

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
0 0 Atbildēt

neskaitās. Ja pērc jaunu, tad skaitās, ja nomā lietotu, tad - lietots

arba Reģ.: 16.12.2002
1 2 Atbildēt

Baigi kaitina, ka dsg sauc par automatu

Tas ir pilnigi atskirigas karbas gan uzbuve, gan uzvediba, gan lietosana, gan apkope, gan remontos, gan ilgdzive

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Nu, to vēl var saprast. Lietošana ir kā automātam - divi pedāļi, ieliec draivā un brauc. Mani vairāk kaitina, ka, piemēram, Hyundai DCT, Nissana kāturviņusauca un citas divsajūgu kārbas sauc par DSG...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Tā tu neteici arī pagājušajā reizē? Turklāt strādāt pie tirgus līdera ne vienmēr ir labākais.

Bet tā bieži notiek - tu gadiem strādā vienā darba vietā, tad kaut ko nolem pamainīt (apnīk, izdedz, kāds piedāvā ko šķietami jēdzīgāku), bet saproti, ka galīgi nav tas. Un tad vēl pāris vietas jānomaina, lai atrastu savējo. Man bija līdzīgi - vienā no iepriekšējām vietām nostrādāju 10 gadus, dažādu iemeslu dēļ sāku taustīties apkārt, it kā labs piedāvājums bija, bet nākošajā vietā pēc 3 nedēļām sapratu, ka vārdi tur galīgi nesakrīt ar darbiem. Tad nu uzmetu mandātu galdā, gandrīz gadu atpūtos, paceļoju, padarbojos kā brīvprātīgais, kad sākās karš, pamēģināju kaut ko citu - iepriekš nedarītu, bet sapratu, ka tomēr nav mans, un tad ar, tā teikt, jauniem spēkiem, atkal pie virpas...

👍 taisnība tev

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
1 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Nu, to vēl var saprast. Lietošana ir kā automātam - divi pedāļi, ieliec draivā un brauc. Mani vairāk kaitina, ka, piemēram, Hyundai DCT, Nissana kāturviņusauca un citas divsajūgu kārbas sauc par DSG...

Viegli aizkaitināmo klubs automātiskā kārba ir... Automātiskā kārba, tāpat DSG ir tikvien kā DirektShaltGetriebe

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Baigi kaitina, ka dsg sauc par automatu

Tas ir pilnigi atskirigas karbas gan uzbuve, gan uzvediba, gan lietosana, gan apkope, gan remontos, gan ilgdzive

Tad jau pēc Tavas loģikas sanāk, ka ja vadītāja apliecībā ir atzīme, ka atļauts vadīt tikai ar automātisko ātrumkārbu, tad ar DSG braukt aizliegts

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Bezšaubām , ja vadītāja apliecībā tā rakstīts, tad tās ir vienādas un arī variators tāds pats.

Jauns autobūves likums !

feciic Reģ.: 09.05.2008
1 0 Atbildēt

arba rakstīja: Baigi kaitina, ka dsg sauc par automatu

Tas ir pilnigi atskirigas karbas gan uzbuve, gan uzvediba, gan lietosana, gan apkope, gan remontos, gan ilgdzive

Ja kārba slēdz ātrumus pati tad tā ir automātiskā kārba un tad var iet tālāk-robots, divsajūgs, variātors un hidrotransformators.

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Viss pareizi

Problema sakas, kad cilveks brauc ar dsg un par lietosanas ipatnibam pat nenojauss

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Kāpēc automāta lietotājam vulgaris tā ir problēma?

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Kādas ir tās Dsg būtiskās īpatnības, kas jāzina lietotājam?

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 0 Atbildēt

Raustīt stop&go satiksmē, superlēni braukt pret kalnu, vilkt iestrēgušas mašīnas utml sajūgu svilinošas darbības

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

DSG vēl varētu arī saukt par automātu, jo tā ir kārba, kas automātiski pārsēdz pārnesumus. Daudz stulbāk man šķiet, kad par automātisko ātrumkārbu tiek saukāts variators, jo principā tā vispār nav ātrumkārba šī vārda klasiskajā izpratnē.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Čau visiem!

Māsas puika(30 gadi)sagribēja nopirkt sev auto,esot atradis igaunijā 9.gadus vecu golfu ar 80 000 km noskrējienu.Es viņam saku kad noteikti tur nav kaut kas tīrs,tik daudz gadi bet auto nav braucis,plus 2 saimnieki.Viņš grib benzīnieku 1.4l,greisti 13000 eur.Sāku meklēt ss.

www.ss.com/msg/lv/transport/cars/hyundai/i30/bbikkk.html

Garantija līdz 27.gada martam.Ideja nav sūdīga bet viņš padomās.

Un ko jūs domājat,nopirka Škoda Octavia RS,2014.gada,rūsiņa tur un šur,pielabošot.Labo vien,ka tik bikses nepiekakā.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Ko lai saka - katrs pats sava grābekļa kāpējs. 

Ja par to nobrarukumu - 9 tūkstoši gadā var būt arī visai normāls nobraukums, ja kāds pensis lietojis vai kā ģimenes otrs auto, ja tikai sīčus uz bērnudārzu u.tml. Ja auto ir jauns pirkts EE, tad varētu arī tīri reāli būt.

JanJan Reģ.: 07.02.2018
1 0 Atbildēt

Nu tas ir tā - mūsdienās jau neviens netic vairs.

Tagad ap covid laiku (un arī pēc) ar daudz lielāku strādāšānu no mājām + vēl dzīves vietas maiņa pašiem mājās ar sanāca, ka pēdējos gados vidēji jau ir zem 10k/gadā.

Dzīvojot pierīgā, 5x nedēļā uz darbu, wīkendā uz veikaliem, kkādas ģēlas, drusku izklaide, atpūta utml - tad 20k gadā sanāks bez kkādiem mega braucieniem.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti