VWfans un Volvo XC90

GB12 Reģ.: 29.03.2011

Atcerieties, savā laikā bija tāds raidījums "BB Brokastis" un tur bija tāda rubrika - Melnā humora top daudz" ar ideju - ir tēma un jāizdomā smieklīgas atbildes... tā kā tauta šeit apgrozās visnotaļ asprātīga, tad ienāca prātā, ka līdzīgi varētu izvērst iauto sabiedrībā aktuālu... nu, par problēmu es to nesauktu, drīzāk - tēmu "VWfans un Volvo XC90". Šo attīstīt mani iedvesmoja VWfana pastāvīgi izteiktā sāpe uz minēto zviedru koncerna izstrādājumu, kā arī forumā izskanējusi tēze, ka lielākais sods minētajam varonim varētu būt nedēļa pie XC90 stūres...

Cera, ka galvenajam varonim piemīt laba humora izjūta un viņš sapratīs, ka tēmas mērķis nav kaut kā pazemot, personīgi aizvainot un tamlīdzīgi... ja nu VWfans tomēr jutīsies pazemots, personīgi aizskarts u.tml., droši var to uzrakstīt šeit un es palūgšu iauto tēvu šo visu izdzēst ārā.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 ..10
GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Manas Fabijas nobraukums tagad ir 78.559 km.

Un cik tagad?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Čaks Noriss pierunāja VWfanu nopirkt XC90

Janozaurs Reģ.: 19.12.2015
1 1 Atbildēt

Šodien aizvedu meitu ar baudāmu chrysler grand voyager uz nodarbībām. Braucām divatā ar lielu krokodīlu, bet tāpēc braukšana nekļuva nebaudāmāka. Labi ieskrienoties un mainot joslas braucot ātrāk kā pārējie, rodas iespaids ka lido. Tāda sajūta NEKAD NEBŪS ne ar vienu mopēdauto. Jo tie sīkaļas baudāmi startē, jo viegli un sīki, tad brauc nebaudāmi.

Tātad, baudāmi aizbraucām uz nodarbībām, ĻOTI ĀTRI UN VIEGLI noparkojos, nebija tā, ka ja man būtu mopēdauto, es varētu ātrāk noparkoties.

Tad, ko es redzu. Visi auto stāv vertikāli gar ceļu, viens auto - horizontāli, aizņemot divas vietas. Kas tas bija par auto? Nepareizi, ne fabija. Tas bija volvo xc90. Tad es padomāju, vai fabija tā tiktu noparkota?

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Par to lidošanas sajūtu es ticu - katrs transportlīdzeklis rada ātras braukšanas sajūtu, ar to braucot ātrumā, kas tuvojas tā maksimāli iespējamajam ātrumam - piemēram, ar velosipēdu šāda sajūta rodas kādu brīdi pabraucot pie 30 kmph. Liels un ļumīgs džeris, bez šaubām, neradīs tādu stabilitātes sajūtu kā neliels hečbeks ar stingru piekari - ar kuru tiešām stiepjot pāri salu tiltam uz 90 nekad neradīsies sajūta ka tas lido un ka tūlīt nekontrolēti aizlidos uz vienu sānu un būs katastrofa un līķi - tā vietā būs sajūta "spied vēl". Bet nu kas jau kuram sagādā baudu - kontroles trūkums lielākos ātrumos sagādā asas izjūtas, neapšaubāmi - vai tas ir baudāmi - nu, gaumes jautājums.

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
1 0 Atbildēt

švaks tas tavs salieķis, ja jau pie 30 ir sajūta "būs katastrofa un līķi"

Janozaurs Reģ.: 19.12.2015
2 0 Atbildēt

Vw fans vinnēja loterijā lietotu xc90.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
3 0 Atbildēt

Ja loterijas noteikumi ļautu, tad maksimāli ātri censtos šādu Volvo pārdot un tā vietā pirkt jaunu Fabia Combi 1,2 TSI koši zilā krāsā.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
2 0 Atbildēt

Šodien braucot uz darbu, biju īpaši vērīgs un centos saskaitīt visus XC90 un Fabias. Kopā izdevās saskaitīt 4 Fabias un 3 baudāmus XC90. No 4 Fabiām tikai viena bija parastajā hečbeka versijā, bet 3 bija universāļi. Tāpat 3 Fabias bija vēl iepriekšējās paaudzes. 2 Fabias rotāja uzņēmumu uzlīmes, kas liecina, ka uzņēmumu vadītājiem nerūp savu darbinieku komforts.

1 XC90 bija rotāts ar pagaidu numura zīmēm, kas visticmāk liecina par to, ka savu laimīgo īpašnieku tas vēl tikai atradīs. Jādomā, ka tuvāko dienu laikā. Pārējie 2 XC90 izskatījās patiešām labi kopti, nekādi melni dūmi nerādījās. Domāju, ka īpašnieki ir sajūsmā, ka var no rīta sastrēgumā sēdēt tik brīnišķīgā auto kā XC90.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Fabijām nesaskaitīji, cik dīzeļi, cik benzīna dzinēji? Tas ir ļoti būtiski.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
1 0 Atbildēt

nesaskaitīju gan

Tas būtu būtiski cita topika ietvaros, kur diskutētu, kas labāk - benzīns vai dīzelis. Vai varbūt pat gāze

AnK Reģ.: 06.10.2014
1 0 Atbildēt

Vakardienas baudāmajā braucienā mājup arī neievēroju nevienu no šīm automašīnām, toties uz viadukta virs Siguldas šosejas (uzbrauktuve uz Tallinas šoseju) bija noplīsis pavecs Mercedes-Benz sedans, kas radīja nelielu sastrēgumu. Ievēroju citu XC markas auto - XC70 - tumši sarkanā krāsā, izskatījās visai kopts.

Šodien braucot uz darbu neredzēju nevienu XC90 un arī nevienu Fabiju, bet īpaši neskatījos. Toties ievēroju agresīvu kravas busiņa šoferi, kurš mētājās starp joslām un bija visai nepacietīgs.

Kad noparkojos, rūpīgi apskatījos, vai tuvumā nav kāds XC90 vai Fabija, bet neredzēju ne vienu, ne otru.

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

Toties vakar pa pagalmu gāja priecīgs kaimiņš, kam pieder XC70. Droši vien viņu sildīja doma par to, cik labi, ka nav nopircis to neveiklo govi XC90.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Es tagad skatos pa logu un neredzu nevienu XC90 un fābiju. Šausmas, jāmaina darbs uz vietu, kur pa logu var fābijas redzēt.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
3 0 Atbildēt

Es pusdienlaikā speciāli apstaigāju mūsu uzņēmuma darbinieku privāto automašīnu stāvvietu. Secinājums - 2 XC90 un 1 Fabia.Visi iepriekšējās paaudzes.

Jāipebilst, ka dienesta automašīnu sarakstā nav nevienas Fabias, toties ir viens jaunās paaudzes XC90. Par šo gan jāatzīst, ka tas ir tehniski neuzticams un gada laikā servisu ir apmeklējis ne mazāk kā 10 reizes. Jau pēc mēneša pa garantiju tika nomainīts kardāns. Bija problēmas ar durvju aizvēršanos. Tāpat joprojām ik pa laikam gadās, ka XC90 pats nolemj ieslēgt dzinēju, kamēr šoferis stāv ārā un smēķē. Un pretēji - ir bijuši gadījumi, kad nav iespējams XC90 iedarbināt. Izsauc evakuatoru un tad, kad jāvelk mašīna uz evakuatora, tad uzreiz motors iedarbojas.

Toties komforta un aprīkojuma līmenis gan ir augstākās klases. Par šo iebildumu nav nevienam.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Es tagad nesapratu - par to jauno xc90 bija nopietni?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
1 0 Atbildēt

Pilnīgi nopietni!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
1 0 Atbildēt

Te gan varbūt ir jāņem vērā fakts, ka konkrētais XC90 bija, šķiet, pats pirmais jaunās paudzes XC90 LV reģistrētais eksemplārs. Katrā ziņā no pirmajiem 3 pilnīgi noteikti.

AnK Reģ.: 06.10.2014
1 0 Atbildēt

Wow... Spēcīgi. Volvo dīleri konkrētajai personai neko nemaksā, lai tur muti?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
1 0 Atbildēt

Nav iespējams konkrētai personai kaut ko samaksāt, lai turētu muti. Konkrētā persona ir uzņēmuma vadītāja šoferis un bez viņa uzņēmumā vēl ir daudz citu šoferu, kas savā starpā sarunājas. Tie citi, savukārt, nodod informāciju vēl tālāk.

Par to, ka jaunais XC90 ir skaists mēsls, runā viss uzņēmums.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Da labi, pirmās mašīnas bieži vien tādas ir. Tas nenozīmē, ka auto kopumā ir mēsls. Savāksies vairāki, ražotājs atklās brāķi, izlabos un viss būs kedā.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
5 0 Atbildēt

Es zinu, kas lieto konkrēto, skaisto jaunā modeļa Volvo-XC90, taču to šeit neizpaudīšu.

AnK Reģ.: 06.10.2014
5 0 Atbildēt

Es pēcpusdienā izgāju pavēdināt galvu un arī skatīties, vai varu atrast kādu Fabiju vai XC90. Kad jau biju uzdevis cerību, tad pēdējā iekšpagalmā pirms atgriešanās starta punktā es redzēju TO - lielo, lempīgo, zilgano XC90. Izskatījās diezgan netīrs, tā, it kā pabijis braukāt pa grants ceļiem, bet pēc tam nav ticis mazgāts.

Tā kā kabatā bija viedtālrunis, atvēru CSDD aplikāciju un paskatījos konkrētā eksemplāra datus. Latvijā reģistrēts 2013.gada decembrī ar nobraukumu 170 000, visas skates izietas ar pirmo reizi un vismaz pēdējā skate izieta ar nullīti.

Neizdevās ieraudzīt nevienu pašu Fābiju, arī citus Škodas ražojumus neredzēju. Toties neproporcionāli daudz - trīs - Hyundai Santa Fe!

Nopietni runājot - ja man būtu jāpērk lietots septiņvietīgs džipveidīgais, es pat nezinu, ko labāk izvēlētos, Santa Fe vai XC90. Droši vien atkarīgs no budžeta un konkrētajiem auto, jo labs XC90 maksās aptuveni 2x vairak, nekā ekvivalenta nobraukuma Santa Fe.

AnK Reģ.: 06.10.2014
3 0 Atbildēt

Bet runājot par nopietnām lietām, es šodien atkal esmu ar ekstrēmi baudāmo Mazda2, kuras nobraukums ir virs 286 000, bet zem 287 000.

Par Mazdu samaksāju 1700 EUR, bet par ekvivalenti nobrauktu XC90 samaksātu kādas piecas reizes vairāk! Turklāt, degvielu tērētu vairāk, detaļas, riepas un viss pārējais būtu dārgāk, un, kas pats svarīgākais, nebūtu tādas baudāmas lietas kā:

- ļoti labi dzirdāms riepu radītais troksnis salonā (īpaši kopš uzliku radžotās ziemenes, kas nāca līdzi)

- īpaši baudāms skaļums salonā, ja brauc virs 110 km/h, kas palīdz ievērot satiksmes noteikumus

- parasts kondicionieris (droši vien būtu kaut kāda nebaudāma klimatkontrole)

- omulīgs šaurums salona aizmugurē

- pilnīgi nevajadzīgs roku balsts starp priekšējiem sēdekļiem

- uzticamās halogēna gaismas (gan jau, ka biezais pirmais VOLVO īpašnieks būs maksājis par dārgo ksenonu)

u.t.t.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

Tādi esam (c)

Pie vienas vietas, ka mašīna ir neuzticama, un pie tam dārga, galvenais, ka ir pakaļas sildītājs, planšete panelī, un 'ko kaimiņi padomās' statuss.

esat pamanījuši, ka auto reklāmās pirmās rindiņas aizņem Led lukturu uzskaitījums, un ekrāna izmērs collās?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
3 0 Atbildēt

AnK sarkasms ir tik precīzs! Var smieties visu dienu! turpini!

AnK Reģ.: 06.10.2014
1 0 Atbildēt

Paldies

Guzis Reģ.: 23.08.2006
1 0 Atbildēt

Piemājas pagalmā katru dienu kautkā tiek iestūcīti pāris XC90. Tā ka tie nepaliek pagalmā pa nakti, noprotu ka braucēji ikdienā pārdzīvo absolūti nebaudāmu un degvielu tērējošu braucienu uz piepilsētas privātmāju.

Šovakar pārskaitīšu arī Fābijas, cerams ka to īpašnieki ir gana bagāti lai nebūtu jādzenā auto uz laukiem katru dienu, un varētu baudīt centra 60m2 dzīvokļa omulību!

opelis Reģ.: 03.10.2005
2 0 Atbildēt

Pateicoties fana svelošajam naidam pret XC90, tiek attīstīta jauna un perspektīva atrakcija - XC-90 un Fabiju skaitīšana. Pokemonu ķērāji nervozi pīpē, slapstoties aiz dubļainajām XC-90 pakaļām, reizēm - pat aiz debešķīgās fabijas (tas gan attiecas uz pokemonistiem, kuri nav pārauguši sēdoša suņa augumu ). Pirmie līderi (neskaitot , protams, pašu fabiju sludinātāju VWfanu) - nomiks un AnK.

Ja nopietni - Latvijā kopš vakardienas pasludināts startapu privilēģiju laiks, kāds no mikrouzņēmumiem varētu tā vietā, lai ietu pie saeimas gaudolīgi sērot par savu zaudēto status, varētu pieķerties mūsu LV Nokijas - XC-90 un fabiju skaitīšanas trakumspēles izveidei un palaišanai starptautiskajos ūdeņos. Nu tā, lai pat Roņu salā kāds urmass mēģinātu fabiju atrast....

AnK Reģ.: 06.10.2014
2 0 Atbildēt

un ja atrastu Fabiju ar benzīns-gāze, tad pluspunkti un visiem tuvumā esošajiem tiek sūtītas notifikācijas iz sērijas "SUPER RARE FABIA NEARBY" un būs masvieda skriešana pie konkrētās Fabijas... bet ja Fabija pēkšņi tiks pārvietota, tad sekos pārdesmit mašīnu, kas centīsies Fabiju "noķert"

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 0 Atbildēt

fabiings

VWfans Reģ.: 21.02.2004
4 0 Atbildēt

Es personīgi nekaunos, ka mana Fabija ir ,,gazificēta,, . Drīzāk ar to lepojos. Uzpildes atveres vāciņš bamperī ir redzams, neesmu centies to slēpt. Gāzes iekārtas iegāde pa gadu un vienu mēnesi ir gandrīz atmaksājusies.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
6 0 Atbildēt

Brauciens uz mājām bija ne tik veiksmīgs. Saskaitīju 2 XC90 un nevienu Fabia. Jāatzīst, ka viena XC90 vadītājs mainīja joslas uz Slāvu tilta pārvada, neparādot pagriezienu. Tāpat viņs runāja pa mobilo tālruni. Tas luek izdarīt secinājumus, ka vai nu auto bija tā nolietots, ka nedarbojas lieliskā handsfree sistēma, vai arī vadītājs visus savus brīvos līdzekļus iegulda degvielā un kosmiski dārgajos remontos, ka nepietiek līdzekļu, lai iegādātos tālruni, kas atbalsta brīvroku režīmu.

Janozaurs Reģ.: 19.12.2015
2 0 Atbildēt

Tā kā valda viens stereotips par lexus rx, ka tā ir sieviešu mašīna, ierosinu veikt uzskaiti. Skaitīsim lexus rx īpašniekus ( braucējus pie stūres).. mana prognoze 7 sievietes pret 3 vīriešiem.

Janozaurs Reģ.: 19.12.2015
2 0 Atbildēt

Par fabiju vs volvo xc90..

Mana prognoze 1:8

VWfans Reģ.: 21.02.2004
6 0 Atbildēt

Bet es tikko, gaidot vilcienu pamanīju ielas malā stāvam vilku jēra ādā - iepriekšējās paaudzes Fabiju vRs ar 180 zirgspēku benzīna motoru, tumšu virsbūvi, bet baltu jumtu. Reģistrēta Latvijā mazlietota 2015.gada novembrī ar 47 tūkst.km nobraukumu.

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

Informācijai. Anglijā Škoda Octavia RS/vRS (joprojām neizprotu, kurš ir pareizais) ir populārs pasākums - aptuveni katra desmitā Oktāvija ir šī versija.

Turpretī Fabia RS bija labi, ja katra simtā un šīs laikam pat beidza ražot vai tirgot sliktā noieta dēļ.

Tā vismaz auzenieki savos forumos runā.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Anglijā ļoti populāras ir t.s. pakas. Nezinu, kā škodai, bet tur ir varza ar Subaru Impreza, kurai ir STI paka, bet 1.6 parastais atmosfērdzinējs, Civic Type-R paka utt.

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Nē, nē, tauta pērk īstās versijas (varbūt ne visi, bet forumos informācijas dafiga par īstajām un šo Tevis minēto variantu stipri redzējis neesmu). Nopērk, tad vēl nočipo un priecājas.

Mums Oktāviju lieto kā darba zirgu priekš braukšanas no punkta A uz punktu B. RS tomēr dārgāk maksā un ja gribi "sportu" - kāpēc nenopirkt baudāmu 3. BMW?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Oktāvija ir baudāmāka par to troiku, gan ietilpīgāka, gan ziemā nav jābaidās mīt grīdā, gan, tā kā tur apakšā ir golfs, brīdī kad pienāks laiks remontēt piekari, nebūs jāņem patēriņa kredīts...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

vRS. Ja gribi RS, nāksies pirkt dārgu audī.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
3 0 Atbildēt

Vispār, ja nopietni, tad CSDD kantorī Miera ielā var nopirkt statistikas krājumu par Latvijā reģistrēto vieglo auto markām, modeļiem, izlaiduma gadiem. Var uzzināt, cik ir 2004.gada XC90, cik 2005.gada XC90 utt.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Jā, tā būtu vērtīga investīcija.

Janozaurs Reģ.: 19.12.2015
1 0 Atbildēt

Cik maksā?

Tur par visām markām?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Janopērk. Varēs uzzināt, cik Latvijā ir XC90 un cik Fābijas.

Janozaurs Reģ.: 19.12.2015
1 0 Atbildēt

Ne tikai xc90 un fabijas. Citas arī interesē.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Treknajos gados reiz tādu nopirku, maksāja 5 latus.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Manuprāt, pārvērtēts modelis un neglīts no skata ir arī šis:

www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/volvo/s60/bomde.html

Bet man patīk šis:

www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/volvo/c30/npxcn.html

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 1 Atbildēt

Fan, Tu esi fantastisks.

Tas C30 ir anālākais Volvo, kāds jelkad redzēts. Nudien, dizainiski neatpaliek no Fiat Multitūpļa...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Man C30 ļoti patīk. Ja būtu jāpērk lietotu auto, tad apdomātu šādu variantu.

Michux Reģ.: 30.04.2015
2 0 Atbildēt

Jap, man ar ļoti patīk C30...kā reiz braucu ar tādu jau devīto gadu un neko anālu tur neesmu saskatījis...vienīgi sākumā bija grūti pierast pie aizmugures, bet tagad arī aizmugurei ir sava odziņa...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Janozaurs rakstīja: Šodien aizvedu meitu ar baudāmu chrysler grand voyager uz nodarbībām. Braucām divatā ar lielu krokodīlu, bet tāpēc braukšana nekļuva nebaudāmāka. Labi ieskrienoties un mainot joslas braucot ātrāk kā pārējie, rodas iespaids ka lido. Tāda sajūta NEKAD NEBŪS ne ar vienu mopēdauto. Jo tie sīkaļas baudāmi startē, jo viegli un sīki, tad brauc nebaudāmi.

Tātad, baudāmi aizbraucām uz nodarbībām, ĻOTI ĀTRI UN VIEGLI noparkojos, nebija tā, ka ja man būtu mopēdauto, es varētu ātrāk noparkoties.

Tad, ko es redzu. Visi auto stāv vertikāli gar ceļu, viens auto - horizontāli, aizņemot divas vietas. Kas tas bija par auto? Nepareizi, ne fabija. Tas bija volvo xc90. Tad es padomāju, vai fabija tā tiktu noparkota?

To stāvvietas skatu nenobildēji? Es gribētu redzēt, kā izskatās vertikāli noparkotas mašīnas, turklāt, cik saprotu, īpašnieki labprātīgi tās sakarinājuši?

Janozaurs Reģ.: 19.12.2015
0 0 Atbildēt

Nē, jo bija jau tumšs.

Neprecīzi uzrakstīju. Automašīnas visi liek perpendikulāri ceļam ( plata vieta), bet tas volvo nolika paralēli.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
1 0 Atbildēt

Kopējā XCfabinga trakumā es arī nespēju vairs mierīgi pārvietotes un pētu 2 visapspriestākos auto modeļus.

Man blakus darbam ir salīdzinoši liels autoserviss, kur apgrozās daudz mašīnas. vakar bija 2 XC90,šodien palicis viens. Fabijas nebija vakar un šodien arī neredzēju.

Lai arī XC90 esot ļoti neuzticams auto, ļoti daudz tos servisā neesmu redzējis. Var jau būt, ka tie uz citiem servisiem brauc, lai es forumā viņus nepieminu.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Šorīt, ejot ar kājām uz Jelgavas dzelzceļa staciju, pa ceļam pusstundas laikā redzēju četrus XC90. Diviem no tiem redzēju numurus, tādējādi varu apskatīties CSDD datus. Viens no tiem galīga bēdu ieleja - skati pagājušā gada novembrī gājis divreiz, pirmajā reizē ar astoņiem divniekiem. Nobraukums uz odometra bija 248 tūkst.km, taču ļoti iespējams, ka tīts tas ir...

1 2 3 4 5 6 7 8 ..10
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti