Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002

Ierosinu te parunāties par visiem aktuālo tēmu

Pie malas stereotipus un pagātnes auras, autobūve kardināli mainījusies, vairs galīgi nav prātīgi salīdzināt 2016.gada un 1986.gada identiskas markas auto.

Kā Jūs domājat?

 
osscar Reģ.: 27.08.2002
0 0 Atbildēt

man abi auto benzīnieki un viņiem tas egr...

Jā jaunākiem var softiski atslēgt - nejaucoties mehānikā/elektronikā. Dīzeļiem vēl tur stāv siltummainis, kurš ar atgāzēm silda antifrīzu - tipa ātrāk uzsilst. Atslēdzot var sanākt, ka ziemā biku ilgāk iesilst.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Kāpēc vajag atslēgt? Tā taču moderna fiška. Dodža aizvēsturiskiem dzinējiem tāda nav, bet šiem krutajiem aparātiem sataisa, bet jūs gribat stslēgt. Nafigam?

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Jūs taču par viņu samaksājāt lielu naudu.

AnK Reģ.: 06.10.2014
3 0 Atbildēt

Būs jāpatur prātā vārsta atslēgšana, kad garantija beigsies (ja tad vēl plānošu ar savu Verso pārvietoties). Kamēr garantija, negribu, jo baidos, ka tad sāksies problēmas, ja būs kāds cits garantijas atgadījums.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

AnK

Ja pareizi atceros tad viens no forumiešiem minēja , ka viņš garantijas auto ved pie čipotājiem , un uz apkopēm vai TA "atliek "atpakaļ .

AnK Reģ.: 06.10.2014
4 0 Atbildēt

Man nav ne mazākās intereses to darīt, lieks čakars + ja kaut kas salūzt uz ceļa, nepaspēs jau aizvest pie čipotājiem, pirms uz remontu (vai arī pašam jāmaksā evakuators līdz čipotājiem un tikai tad uz servisu).

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

AnK

Domāju tas garantijas auto čipotājs ir ātruma fanāts .

Tev taisnība ,kamēr garantija nav ko aiztikt .

Bet par savu bendzīnieku paintresēšos , garantija jau beigusies .

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
7 0 Atbildēt

Man svarīga nedēļa, ar vadību Rīgā izlemsim, kādu auto modeli un no kuras kompānijas (Sixt Leasing -4 gadi vai Avis - 1 gads) formēsim tuvākajā laikā

Damn Reģ.: 07.12.2003
3 0 Atbildēt

Vienu auto nočipoju gadu pirms garantijas beigām. Dīleris neko neteica, nekas gan pa garantijai nebija jāremontē

Nākamo čipos pēc pirmās eļļas maiņas.

iciks Reģ.: 29.05.2013
3 0 Atbildēt

osscar rakstīja: man abi auto benzīnieki un viņiem tas egr...

Jā jaunākiem var softiski atslēgt - nejaucoties mehānikā/elektronikā. Dīzeļiem vēl tur stāv siltummainis, kurš ar atgāzēm silda antifrīzu - tipa ātrāk uzsilst. Atslēdzot var sanākt, ka ziemā biku ilgāk iesilst.

Man atslēgts un silti to iesaku. Arī "pareizi" braucot šis jau nav mūžīgs un sāka čakarēties. Atslēdzu un bēdu nezinu. Jā, mazliet ilgāk silst gan, bet nu vismaz nemet kļūdas.

AnK Reģ.: 06.10.2014
3 0 Atbildēt

Par Kodiaq runājot, manuprāt, lielā problēma ir tieši cenā.

Kodiaq 2.0 TSI 4x4 Style - 34900 EUR

Tiguan 2.0 TSI 4x4 Highline - 34800 EUR

Jā, ja salīdzina Style un Highline, droši vien gala cena (ja es komplektētu priekš sevis) Kodiaq sanāktu tuvāk pie 36-37000, kamēr Tiguan gadījumā tie būtu 38-39000. Tātad, viss atkarīgs tikai un vienīgi no salona apdares, skaņu izolācijas un braukšanas izjūtām un te pieļauju, ka VW tomēr būs priekšroka šajā ziņā.

(Jā, zinu, ka Kodiaq ir septiņvietīgs, bet drīz jau Tiguan arī tādā versijā būs - ja nebūs tā, ka par septiņvietīgo versiju plēsīs 5000 EUR vairāk, tā pati problēma paliks - cenas principā identiskas.)

Citādi man abi patīk. Abi redzēti arī dzīvē, foršas mašīnas.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Es izstādē iekāpu Kodiakā. Viens komentārs - elkoņbalsts pārāk zemu. Attiecīgi, tas auto mani vairs neinteresē.

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
2 0 Atbildēt

Ir kāds nopircis jaunu Dacia? Atsauksmes reālam lietotājam?

Ir reāli nopirkt, piemēram, to Logan MCV un nobraukt gadus piecus ar kopējo nobraukumu ap 200 000 km bez liekiem remontiem ārpus apkopēm?

Pašlaik tiek lietots 10 + gadīgs dīzelis ar 300 000 + km. Remonts ir viena lieta, samaksā un brauc tālāk, bet tas čakars, ka tad tas noplīsis, tad, vēl kaut kas...

Tāpēc rēķinu, varbūt šāds jauns brīnums mazāk pievērsīs uzmanību ...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
2 0 Atbildēt

jau 3. gadu domāju, ka vajadzētu Daciju mainīt nost, bet, maita, neplīst! Nu jau 245 000 km. Vēl pie defektiem klāt - neiet ABS, beigts vadības modulis. Nestresoju, braucu tik tālāk.

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
2 0 Atbildēt

Mani arī interesē

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 0 Atbildēt

Man vienam klientam ir jau 3.gadu (Lodgy). Saka, ka labs. Sievas brālim Duster ir dienesta auto (Latvijas mežos strādā), laikam arī jau 3.gadu. Arī sakās labu esam.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
4 0 Atbildēt

Te viens labs video par Duster. Krievijā tas gan eksistē ar Renault zīmolu.

youtu.be/eiIZ4r7gnLQ

Nevaru nepiekrist. Reiz sievasmātei, vēlāk arī manam sencim bija Logan. Tehniski uzticams, bet nu komforta ziņā VAZ-2101.

vieplis Reģ.: 09.02.2006
3 0 Atbildēt

kolumbs, par sen pirktiem jauniem Dacia ilgtermiņā:

1) skat. šī topika 21.lpp, smaidiigais 02.09.2016 1:31. Citēju tikai daļēji: "Pa 220000 km un 9 gadiem ārpus eļļas maiņas rāmjiem: priekšas gultņi, viens ABS devējs, izpūtēja bundulis, bremžu diski priekšējie, 3 x priekšas kluči, 1 x aizmugures kluči, salona ventilatora regulators, kondicioniera trubā caurums. Uz jumta uzkrita ledus gabals, tāpēc jumts krāsots. Drusku rūsa uz pakaļas durvīm." Tas laikam par >220 t.km 2007 Logan MCV 1.5 dīzeli.

2) Radu onkam ir <140 t.km 2008 Logan MCV 1.6 benzīns. Onka piekari triec nežēlīgi. Tikko (astotajā TA) beidzot pirmie divnieki - kreisais stūres pirksts, labais balstšarnīrs. Iepriekšējās septiņās TA vieninieki par bremžu disku rūsu, izpūtēja stiprinājumiem un spilvenu lampiņu. Ārpus eļļas, bremzēm u.tml. apkopes: izpūtēja vidējais bundulis, paretam droseles pašdarbība tukšgaitā/pārslēdzot robus (Profesionāļi iekasē, bet neatrisina), sulo pie stūres pastiprinātāja sūkņa (Profesionāļi iekasē, bet neatrisina), spilvenu lampiņa (bezmaksas dāvana pēcgarantijas apkopē, pēc tam vairākas reizes iekasē, bet neatrisina). Virsbūve rūsē tikai tur, kur traumēts un tad nerisināts (bukte slieksnī) vai risināts (bukte aizmugures durvīs => KASKO+Profesionāļi => rūsa milzu plēksnēs/burbuļos jau pirmajā ziemā).

3) Abos piemēros minēti auto ar pagājušās desmitgades Euro4 dzinējiem, tādēļ to uzticamības apliecinājumi varbūt vairs nenoder, jo tagadējam jaunam Euro6 Dacia droši vien ir vai nu pavisam citi dzinēji, vai arī tie paši, bet citādāk "aplipināti" un "komandēti". Attiecīgi, pavisam citāds defektu potenciāls, un pavisam citādas sekas pēc Profesionāļu līkrocības un/vai "nopelnīšanas" vingrinājumiem apkopē/remontos.

Kristapsliepa Reģ.: 11.05.2017
4 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Man ģimenē otrajam auto ir principā ap 80% pilsētas ekspluatācija.

OK, varbūt tikai kāds ceļojums arī pa vidu.

Būtu iegādes cena draudzīga - bez garām pārdomām iegādātos elektroauto. Zem mājas stāvvietā rozeti uztaisīt var bez grūtībām. Pagaidām gan izteikti patīk tikai TESLA, kuru atļauties nevaru

Jau kādu laiku atpakaļ te uzcepu vienu mazu topiku par hibrīdauto, kas man tā kā būtu perfekti piemērots.

Taču iegādes cena pilnībā atbilst nevis ekonomijai, bet ilgtspējīgam uzskatam un zaļākam dzīvesveidam.

Par vienu esmu pārliecināts, mazlietotu pēcgarantijas brīnumu es vairs negribu pat mēģināt - ar savu maku pietiekami daudz ir riskēts un nauda patērēta.

Dotajā brīdī tāpēc labprāt uzklausītu tautas viedokli

Japāņus var arī pēc garantijas.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
20 0 Atbildēt

Tad nu tā. Ar vadību esmu visu izrunājis, prezentējot savas idejas.

Auto būs - VW PASSAT B8 1.8Tsi 180 zs ar DSG Protams, es jau ļoti gribu Highline komplektāciju komplektā ar visu to feino aprīkojumu utt. Taču, tiks salīdzinātas iegādes izmaksas LV un PL. Kas zina, varbūt pat aprīkojuma līmeņi (tomēr Comfortline ir ~3k eur lētāks) - pēdējais pirkums uzņēmumā iegādāts precīzi tāds modelis, kā es arī izskatu. Vēl lēmums būs. Vai nu SIXT LĪZINGS tepat LV (summa ikmēnesi būtu ok, taču pēc 48 mēn.auto būs jāatdod) vai arī - īsts auto līzings PL ar reģistrāciju uz laiku LV (mazāka summa ikmēnesi, piedevām auto paliek uzņēmumam pēc līzinga beigām). Lieki teikt, mani nesatrauc papildus darbības CSDD un rūpes par auto pēc tam (apkopes, riepas, Kasko, Octa u.c.)

Draugi - drīz iestāšos jaunu VW braucēju un fanu pulkā

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
4 0 Atbildēt

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
6 0 Atbildēt

Jaunais Passat glīts.

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
4 0 Atbildēt

Es arī vienu brīdi izskatīju VW passst gan alltrack versiju, bet normālā komplektācijā ar jaudīgo 240zd dīzeli cena sanāca kosmiska un nebija īsti uzticamība tā dīzeļa ilgmūžibai, kā arī ad blue

Danimars Reģ.: 19.08.2002
8 0 Atbildēt

Apsveicu Kasinsh ar epopejas beigām. Pastāstīšu savus piedzīvojumus. Pirmais ko mēģināju bija CRV, par to jau biju rakstījis. Atkrita, ar domu ka parketnieki vairs netiek izskatīti (par to vēlāk).

Nākamo testēju Passat 2.0 6DSG, universālis. Atsauksmes tikai tās labākās motors+kārba strādā manuprāt ideāli, gan braukšanas komforts, gan aprīkojums, gan iekšējā apdare, skaņas izlocācija. Neuzrunāja cena un dīlera fleksibilitāte...

Tad izbraucu ar SMAX, 2.0dīzeli, automāts. Iespaids - ne visai, dizains nepatika, aprīkojums bija OK (bet testam "iesmērēja augstāko komplektāciju") , bet gala cena saliekot visu kas patīk aizgāja kosmosā. Izslēgts.

Nākamā bija Škoda Superb, Style, 2.0.TDI, 6DSG, universālis. Nu tas man patika - cena ~ tas pats kas passātam, bet lielāks, labāk aprīkots. Principā šim es mīnusus es izteiktus mīnusus neredzu (arī kundzei tā īsti nebija kur piesieties izņemot izmērus). Vadāmība, neskatoties uz izmēriem, viegla. Kārba/motors strādā super. Pasāta cenā var sabāzt visādas fīčas komfortam - gan salonā, gan bagāžas nodalījumā. Drošības un palīgaprīkojums Style versijai pietiekams. Principā uz šo mēs visdrīzāk paliksim. Tagad sēžu un kalkulēju cenas ko piedāvā dažādi dīleri...

Vēl pa vidu visam Nissan pārdevējs "uzbāzās" ar xtrail testu, ko biju iepriekš pieteicis, bet pārdomājis pēc Škoda. Izbraucu - pārsteidzoši labs. Ja es ņemtu parketnieku, tad xtrail. Viegli vadāms, arī kundzei, kas līdz šim tādā nebija pat braukusi, kur nu vēl stūrējusi. Uz šosejas laba skaņas izolācija, arī pa bruģi klusu iet, lēnīgs (2.0, automāts), bet uzrāviens pietiekošs.

Īstenībā jāatzīst, ka jauna auto izvēle ir sarežģīts process ))...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
4 0 Atbildēt

Juhuu

Es Tavā situācijā izlemtu par labu Superb.

Ģimenei - ideāls auto.

Esmu braucis - patika viss.

sirga Reģ.: 29.10.2002
5 0 Atbildēt

un vēl tumšā krāsā

varēsi priecāties par kolēgu reakciju!

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
8 0 Atbildēt

Mieru, tikai mieru.

Līdzvērtīgas amata kategorijas pirkums Polijā - Passat CC mega max komplektācijā ar ventilējamiem sēdekļiem, Bi- Led lukturiem utt. Un tā mans Passat pat būs necilāks.

Danimars Reģ.: 19.08.2002
4 0 Atbildēt

Es par to pašu padomāju - jāpieskaņo krāsa jaunajam VP iepirkumam

sirga Reģ.: 29.10.2002
2 0 Atbildēt

tā teikt: na krutuju opu uj s vintom

martinslusis Reģ.: 11.12.2013
4 0 Atbildēt

Labvakar!

Jau kādu laiku domāju par jauna auto iegādi un nu beidzot ir pienācis tas brīdis.

Primāri ir doma iegādāties krosoveru, bet var arī universāli. Vēlos, lai būtu salonā aizmugurē vieta arī tad, ja es ar ~188cm augumu sēžu pie stūres, kā arī lai būtu bagāžnieks, kurā var normāli ielikt bērnu ratus vai mantas brīvdienu ballītei kopā ar draugiem, ja brauc 4 vai 5 cilvēki. Līdz ar to bagāžnieks būtu vēlams 450+ litri.

Kārba un motors nav īpaši svarīgi (ja vien nav <110-120 zs krosoveram), bet vairāk skatos uz benzīnu.

Tāpat vēlētos, lai var normāli palaist Spotify no telefona utt. Neatteiktos arī no drošības fīčām, kā piemēram, automātiskās bremzēšanas, ja sanāk neīstajā brīdī paskatīties pāri plecam.

Esmu atvērts gan lietota auto iegādei (15-16k robežās), gan jaunam auto (līdz 20,5k vēlams).

Skatos, ka šobrīd ir pievilcīga akcija Renault Kadjar, kam šobrīd 130 zs benzīns ar manuālo kārbu un Intens komplektāciju maksā ~18k un tad varētu vēl paņemt papildus drošības un/vai multimediju fīčas.

Vēl Swedbank līzingā ir akcija Kia Sportage 1,6 benzīnam (arī 130zs) ar LX Plus komplektāciju, kam cena ir 17,5k. Vairāk gan uzrunā EX, cerams, ka tai arī var sarunāt atlaidi. Bet biedē Youtube redzētais par Kia/Hyundai dzinējiem un nostāsti, ka Hyundai (arī KIA izmanto Hyundia kārbas) esot neizturīgas kārbas, kam ir ļoti dārgs remonts. Kādam ir pieredze ar šo? Tāpat lasīju carbuyer.co.uk lietotāju atsauksmes un tur vairāki saka, ka ir baigās problēmas ar sajūgu - vairākiem ir nosvilis jau pēc dažiem tūkstošiem kilometru eļļošanas problēmu dēļ.

Lietoto mašīnu ziņā man ļoti patika XC60, bet laikam jau nav prāta darbs ņemt 5-6 gadu vecu auto par 15 tūkstošiem. CR-V man nepatīk salons, RAV4 man kaut cik patīk tikai jaunais modelis, bet man jau bija Toyota ļoti ilgi un apnika, Q5 ir vēl dārgāks par XC60, iepriekšējais Tiguan biedē, jo ir dzirdēti bēdu stāsti par VW remontiem no cilvēka, kurš tirgo auto, arī izmērs varētu būt lielāks.

Ko Jūs man ieteiktu darīt?

martinslusis Reģ.: 11.12.2013
1 0 Atbildēt

Vēl aizmirsu piebilst, ka vizuāli patika arī Qashqai, bet atbaidīja ļoti sliktas lietotāju atsauksmes un 430 litru bagāžnieks. Cena jau ļoti laba, bet atsauksmes tiešām sliktas.

Kā lietotu varētu izskatīt arī X-Trail jauno modeli, bet arī tam ir sliktas lietotāju atsauksmes.

martinslusis Reģ.: 11.12.2013
1 0 Atbildēt

Ā, un, ja es ņemtu universāli, tad laikam pāris gadus vecu Golf 7, Škoda Octavia (te gan, iespējams, vienkārši hečbeku, jo tam ir arī milzīgs bagāžnieks). Varbūt nedaudz vecāku A4. Kuri vēl būtu sakarīgi varianti?

Man ļoti nepatīk pārbāztas konsoles ar miljons platsmasas pogām un diemžēl ļoti daudzām mašīnām tādi ir. Reti kuram ražotājam ir sakarīgs, gaumīgs interjers.

Te gan jāpiebilst, ka tikai šajā weekendā beidzot domāju braukt pie dīleriem un uz placi šos visus variantus izmēģināt dzīvē. Tad arī droši vien kļūs krietni skaidrāks virziens. Bet gribas pajautāt šeit, jo, iespējams, esmu kaut ko ļoti sakarīgu palaidis garām.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
3 0 Atbildēt

Labs domas formulējums

Te kāds ar savu reālo pieredzi var dalīties.

Tas var būt lielāks ieguvums nekā dīleru bukletu studēšana.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 0 Atbildēt

Jā, es varu. Braucu ar kaškaju jau vairāk kā gadu (šobrīd uz tāfeles 30 tūkstoši), sūdzību nekādu. Ā, viens sīkums, par ko laikam nāksies griezties servisā - ik pa laikam bez pamata iepīkstas parkošanās sensors kreisajā priekšējā stūrī. Ir bijis arī iepriekšējā modeļa Qashqai. Arī mašīnai ne vainas. Kopš pārdošanas pagājuši 3 gadi un nākamā īpašniece (mana kliente) joprojām brauc un nesūdzas. Vai tik tās "sliktās lietotāju atsauksmes" nav balstītas uz "kaimiņš teica, ka viņa zobārsta sievasvectēva 8.pakāpes brālēnam bija..." vai arī uz slavenā "Bez Tabu" sižeta, kurš tika pasniegts tikai vienos vārtos, kā parasti...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
5 0 Atbildēt

Kia Sportage - super izdevies auto.

Neticu nostāstiem. Reāla 7 gadu garantija.

Vienīgi, bauda būs bo jaudīgajiem dzinējiem un super komplektācijām... bet tad jau būs ap 30k EUR

martinslusis Reģ.: 11.12.2013
2 0 Atbildēt

Nu jā, nedaudz biedē Sportage 1,6 benzīna motora jauda. It kā 130zs nav tik traki, bet 11,5s līdz 100 nav baigi maz. No otras puses tas 100% nebūtu deal breaker. Vairāk satrauc tieši info par trauslām ātrumkārbām (pieļauju gan, ka manuālajai nevajadzētu būt īpaši problemātiskai).

Cik saprotu pēc foruma searcha, tu pats arī kārtīgi izpētīji Sportage?

Lasīju arī, ka te dažiem pieder un pagaidām izklausījās apmierināti. Tur jau laikam arī nospēlē tāds fakts, ka ir visai reti cilvēks ies rakstīt pozitīvu atsauksmi internetā, bet, tiklīdz būs ieberzies, tā noteikti visur sūdzēsies. Tā kā noteikti, ka tie problemātiskie gadījumi nav tik bieži. Vēl jau arī atkarīgs no autorizētā servisa. Vienā valstī varbūt visu forši saremontē, bet citā valstī čakarē pie mazākās izdevības.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

"Tur jau laikam arī nospēlē tāds fakts, ka ir visai reti cilvēks ies rakstīt pozitīvu atsauksmi internetā, bet, tiklīdz būs ieberzies, tā noteikti visur sūdzēsies"

Vai tikai no šīs sērijas nebūs arī tās tavas "sliktās lietotāju atsauksmes"

martinslusis Reģ.: 11.12.2013
0 0 Atbildēt

Jā, tāpēc arī lasu viņas ar tādu kritisku noskaņu. Pieņemu, ka tie gadījumi nav tik bieži, ja izdalītu uz 100 vai 1000 eksemplāriem. Katram ražotājam, arī top līmeņa, gadās brāķi.

AnK Reģ.: 06.10.2014
3 0 Atbildēt

Kia ar 1.6 benzīnu visu laiku būs baigi jāgriež, lai būtu kāds progress, un tad arī, iespējams, salonā būs paskaļi. Lai gan, esmu braucis ar jauno Sportage 1.7 dīzeli un skaņas izolācija likās visai OK.

Ļoti patīk Kadjar vizuāli, arī iekšpusē forši. Drusku gan biedētu mazais benzīnnieks, 1.2 litru tilpums tomēr ir dikti mazs. No otras puses - ja pareizi atceros, Renault bija 5g/150 000 garantija, kas tad arī lautu braukt un nebēdāt. Šķiet, kādam te forumā bija Kadjars ar to motoru, bija apmierināts. Bet varbūt kaut ko jaucu.

Ja gribi benzīnnieku, paskaties uz Suzuki S-Cross, tas auto man arī patika, lai gan nesanāca izbraukt. Tagad gan atjaunināts, neesmu jauno modeli skatījies.

Es pats biju līdzīga krosovera meklējumos, beigās gan paņēmu Toyota Verso, pagaidāmi izvēli galīgi nenožēloju, lai gan nekas dikti aizraujošs protams nav.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

.....martinslusis sacīja: Lietoto mašīnu ziņā man ļoti patika XC60, bet laikam jau nav prāta darbs ņemt 5-6 gadu vecu auto par 15 tūkstošiem.......

es kāreiz ņemu teorētisku dalību līdzīgas lietas risināšanā- minētais xc60 šajā cenā nebūs ne tuvu jaunam auto līdzvērtīgs. Tur piem pa 13-14 seš-septiņgadīgs viņš ir galīgs draņķis, iespējams bez jebkādiempapīriem, bez ticamas servisa vēstures un ar 250k (ko ir vel krietni jāpapūlas noskaidrot) un attiecīgi uzreiz jau pirmajā nedēļā remontējams.Siksnas, eļļas, stūres pastiprinātājs uttttt.Ja tāds daudzmaz normāls piecgadīgs ar 150kkm,tad bez 18 tur vispār nav ko domāt.Normāls q5 jau aiz 22, un pat tad vēl tur tie tuvākie ir ar visādiem papildjautājumiem- 200kkm un nekādu komplektāciju utttt

martinslusis Reģ.: 11.12.2013
0 0 Atbildēt

Nu jā, tas biedē. Iespēja ieberzties ir pārāk liela priekš tās cenas.

Man gan ir iespēja dabūt bez uzcenojuma no izsolēm Vācijā, pateicoties kontaktiem, bet nu tāpat tas būs labākajā gadījumā 2013. gads noteikti par tādu cenu un arī tas būtu ļoti optimistiski.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Protams, tas ir labi, bet tāda tipa auto šajās izsolēs parasti ir ar prastiem rokas beņķiem un ne to labāko aprīkojumu.Ja nu gadās kas Labs, tā tuliņ arī cena būs.Tikvien ka tur var gadīties ticams apraksts un vismaz parasti ir arī kādi papīri- gadijumam, ja kādreiz pēc dažiem gadiem viņš pašam būs jāmēģina tirgot projām

martinslusis Reģ.: 11.12.2013
1 0 Atbildēt

Tā gan...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
4 0 Atbildēt

Es pirktu KIA-Sportage. Pagājušajā gadā Rudens Mediju testa brauciena ietvaros ar tādu auto braucu no Skrundas līdz Kuldīgai. Baudāms auto!

aigi Reģ.: 01.08.2005
5 0 Atbildēt

Braucu ar Kadjar jau vairāk kā gadu.

1.2 bezīns ar 130zs nebūs baigais spridzeklis. Es neesmu arī skrējējs, tā kā mani apmierina. Pilsētā jauda ir atliku likām.

Zinu, ka solīja sākot ar 2017.gadu palaist Aple Car un Google Auto, bet nezinu vai jau nak komplektā. Ja nevar, tad par Spotify aizmirsti. Bagāžnieks ir pietiekams, ratus gan vel neesmu licis, bet 4 cilvēkiem 2 lielie ceļošanas somas + Berners ganu suns iet iekšā droši.

Rēķini reāli 7.2-7.5l/100km. Ir kluss, labi vadās.

Es esmu apmierināts.

aigi Reģ.: 01.08.2005
1 0 Atbildēt

Kadjar Star/Stop strādā nevainojami, pat brīžos, kad dzinējs jau gandrīz ir izslēdzies, tas noreaģe un atsāk darboties. Bet darbības algoritms ir savāds, ne vienmēr strāda, kad liekas, ka vajadzētu.

Un jā lietus sensoram arī nepatīk smidzinošs lietus, to īsti labi neatpazīst.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Kā ar turbīnu, nav dīvainas skaņas, gaudošana? Dīleris nesen atzina, ka visiem 1.2 benzīnniekiem turbīnas no rūpnīcas ir ar defektu, konstrukcijas nepilnība.

aigi Reģ.: 01.08.2005
1 0 Atbildēt

Neesmu novērojis nekāds nepilnības. Ja baigi ieklausās var nedaudz dzirdēt nelielu turbīnas skaņu, bet tādu esmu novērojis gandīz visiem turbo motoriem.

EsAicis Reģ.: 12.01.2016
5 0 Atbildēt

Jau gandrīz 3 gadus braucu ar Qashqai, motors tas pats, kas aigi Kadjar, šobrīd varbūt vēlētos 1.6, jo reizēm tieši pilsētas satiksmē trūkst jauda ātrai uzsākšanai, tajās vietās kur nav labais tonis kavēt satiksmi. Bet kopumā sūdzību nav, izņemot priekšējā paneļa nelielo grabēšanu, bet no šīs klases mašīnas nevar prasīt neko vairāk. Bagāžnieks ir pietiekams nedēļas nogales izbraucieniem 2 pieaugušajiem un 2 bērniem, atvaļinājumiem esmu radis risinājumu, nopirku jumta bagažnieku. Šobrīd vairāk pat neizskatu iespēju pārsēsties uz sedaniem, jo lielākā braukšana man pa Rīgas labajiem ceļiem un iekšpagalmiem, kur 17" lieliski noder un nav jāķer krenķis par kādu dziļāku bedri vai augstāku apmali. Ja šobrīd būtu jāpērk jauns auto, par 100% varu apgalvot, ka pirktu Qashqai, tikai ar 1.6 motoru, 1.2 kopumā nav vainas, bet vismas 1 reizi dienā ir tāds brīdis, kad gribētos ātrāku izkustēšanos no vietas Ir viena lietas, kas nenormāli kaitina Qashqai, tā ir start/stop funkcija, it sevišķi tajos brīžos, kad sanāk apstāties uz milisekundi un uzreiz ir jāsāk atkal braukt, mašīnas dzinējs izslēdzas un spiežot sajūgu nav reakcija, ir labums, ka ir poga, kas atslēdz šo funkciju, bet tas tikai braukšanas ciklu, pēc tam atkal jāatslēdz, šobrīd vēl cīnos ar sevīm, lai laicīgi atslēgtu

Un pats galvenais, arī šodien paskatoties uz savu auto man patīk mans auto, kā izskatās, kādas funkcijas ir pieejamas utt

Damn Reģ.: 07.12.2003
1 0 Atbildēt

Man jau ir iestrādājies refleks - iedarbinot auto, automātiski atslēgt šo fīču.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Tas diezgan jocīgi- iznāk, ka šiem pat pajauniem franču,japāņu,zviedru,korejiešu utt auto nav ne Autohold funkcija, ne arī tas viņu Startsops saprot, cik stipri un kādā nolūkā braucējs ir apstājoties nospiedis bremžu pedāli

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti